Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

Nepastebejau, ar buvo diskutuota sia tema, taigi noreciau paklausti jusu apie briketus ( ar breketus?). Gal kuriai nors teko juos nesioti. Noriu truputi istiesinti dantukus. Dideliu problemu nera, bet vis tiek reiketu. Tik idomu , kiek laiko mazdaug juos reikia nesioti. Siuo metu auginu vaikuti, bet zadejau pradeti dirbti. Taigi vel galvoju, kaip reikes susirasti darba su " sarvuota burna". Su kokia aplinkiniu reakcija jums teko susidurti? O gal apskritai tokias ploksteles nesioja tik paaugliai, o as cia dabar labai keistai atrodysiu?..
Atsakyti
Nesiojau. Apie metus turbut. Gerai nebepamenu, buvau gal kokiu 15-16 metu. Bet nesioja ir suauge. As dar prasydavau, kad man gumyciu, kur laiko viela, spalvas paderindu, kad issisiepus visom spalvom nushvistu. Is pradziu buvo toks kompleksas, kad burna pilna geleziu, bet paskui praejo, ziuriu kad visi kaip bendravo taip bendrauja.
O tu nebijok, gi neamziams burna sarvuota bus. Pirmyn ir kuo greiciau, uztat grazi busi. Nors man reikejo ju ne del grozio, bet del per gilaus sakandzio (nezinau iki siol ka tai reiskia ir kam ten reikejo, bet). biggrin.gif
Atsakyti
Vadinasi jie breketai. Nešioja tikrai ne tik paaugliai, bet riba, man rodosi, yra apie 30 metų. Mano sesuo nešiojo juos, o problemos pas ją buvo tikrai nemažos. Nešiojo apie metus, kas 2 savaites eidavo pas ortodontą juos paveržti. Ir štai dabar džiaugiasi holivudiška šypsena.biggrin.gif Neigiamos aplinkinių reakcijos nebuvo, arba ji tokia nejautri, kad nepastebėjo. smile.gif
Atsakyti
na as turiu savo burnoj ta dziaugsmeli man 23 ir patikek rezultatas yra o maciau pas mano ortodonte ateina moteris kazkur virs 45 metu tiesinasi ar sukandima ji ten taiso, o kokia cia geda nesamone tai kreivi dantys turetu buti geda smile.gif priprasi ir net i darba be gedos su jais nueisi smile.gif o man tai 1,5 metu reiks nesiot dantys tai nelabai kreivi bet sakandis blogas ir vienas iltinis buvo issikises, bet dabar jo kaip nebuta smile.gif sekmes ir tau


p.s. beto turiu labai gera ortodonte rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goda: 22 sausio 2004 - 09:02
Skaiciau apie Rima is "Mango", tai ji jau nesioja 2 metus, ir dar 1,5 metus nesioti reikes. Netrumpas "dziaugsmelis"...
Ir teko skaityti, kad uzsienyje tie briketai tampa nebe tik gydomaja priemone, bet ir... mada. Taigi gedytis ir kompleksuoti cia tikrai nera ko - tas pats, kas kompleksuotum nesioti akinius - juk tai savaime suprantamas dalykas. Reikia tai reikia.

Atsakyti
Na nors netrumpas dziaugsmas,bet uztat to vertas,vat ash irgi sumasciau ishsitiesinti dantukus,tai kai buvau pas daktara jis sake ,kad yra ne vien tik geleziniai breketai,yra permatomi,poto kurie klijuojasi ne ish ishores,o ish vidaus. biggrin.gif
Atsakyti
As nesenai konsultavausi,del breketu.Na nera labai jau mano dantukai kreivi,bet nera ir tiesus.Atsirado galimybe,tai galvoju kodel gi ne. biggrin.gif Ir ka,nuosprendis traukti 2 galinius dantis,visus likusius perstumti per viena danti,o tada va tai jie bus holivudiskai tiesus.Tai as nusprendziau,kad gal geriau su biski kreivesniais,nei po 20 metu su kokia plokstele.Juk dantis pajudinamas is vietos,pazeidziamas periodonto raistis.Ir kad jie negristu atgal reiktu is gomurio puses tokia palaikomaja vielele klijuoti,1 nakti per savaite plokstele detis ir taip iki gyvenimo galo(Cia po breketu nuemimo)Tai gal aciu,nesinori man tokio vargelio.Dar pazystama minejo,kad pora savaiciu turejo Ketanova "saujom"gerti.Labai skaudejo.
Dabar jau yra ir permatomu,porcelianiniu,o ir tos vieles baltos.Tai nelabi ir matosi.
Atsakyti
na nezinau kaip bus po 20 metu dabar apie tai negalvoju, bet siuo metu rezultatai yra ir as dziaugiuosi o vaistu saujom negeriu gal viena tablete ir teko isgert nepamenu, man nepakenciamo skausmo nebuvo as uz breketus
Atsakyti
Dabar nesioju breketus ir jokiu kompleksu del to nejauciu. Pradzioje buvo keistoka, stengiausi nerodyt dantu sypsodamasi, o dabar jau dzin smile.gif
Kiek zinau amziaus apribojimu nera, nes pas mano ortodonte irgi viena 40-50 metu paciente yra, tik nezinau del ko nesioja (goda, gal mes pas ta pacia ortodonte vaikstom? smile.gif ). Vaistu saujomis nereikejo gerti, bet tik uzdejus breketus ir paskui pakeitus viela i storesne skaudejo. Dabar tai viena, tai kita danti pamaudzia, bet toks maudimas vieni niekai palyginus su dantu skausmu. Labiau nervuoja, kad priekiniai dantys is pradziu gerokai kliba ir neina nieko atsikasti. Nemanau, kad labai apsimoka deti permatomus, nes viela tai vis tiek matosi smile.gif ir be to man labiau paprasti patinka. Niekad nepamirsiu, kaip kokiu 3-4 metu kaimynu mergaite kietiems vaikams sake "Kaip blizga jos dantys" tongue.gif Tai dabar visada tik ir taikosi pasisveikint, nes as butinai issisiepiu ir dantis parodau biggrin.gif
Pries dedant breketus dantu nerove, kaip tik juos dejausi tam, kad nereiketu rauti per velai isdygti sugalvojusio 4 danties, taip kad gal nebus per daug dideliu problemu po 20 ar daugiau metu smile.gif
Atsakyti
smile.gif Sveikos,o gal zinot kiek tie briketai kainuoja? rolleyes.gif
Atsakyti
Labux,dantistu drauges!As pati stomatologe,o mano vyras ortodontas(tas,kuris grazina breketais ir ne tik).Siaip jau breketams amzius neriba(net 55metai).Bet yra tam tikru niuansu.Manau,jei nueisi,Guste,pasikonsultuoti-tikrai nieks per galva neduos. tongue.gif tongue.gif
Del kainos.Vieno zandikaulio gydymas breketais kainuoja apie 1000lt.Priklauso nuo gydytojo.
Jei domina,vyras dirba VUZalgirio stomat.polikl.(ten irgi mokama) ir stomat.klinikoje"Baldentas"(Olandu g.9-1),tel.2613752.Teirautis gyd.ortodonto.
Sekmes! clap_1.gif
Atsakyti
As irgi turiu siuntima detis briketus ,na nei labai kreivi ,nei labai riesus.Kaune kiek sake ortodontijos klinikoje apie 800 lt .vienas (zandikaulio sukandimas kaina) .Idomu mano vaikui 7 m. irgi dave siuntima,gal vaikam tiek nekainuoja galvoju,zodziu dar nebuvom bet idomu butu zinoti.Jei kas susiduret pasidalinkit patirtim apie islaidas.
Atsakyti