Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tommee Tippee produkcija
Supermamų klubas > Naudingi patarimai > Vaikų prekės
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
birute_biel
labutis, mes naudojome tommee tippee soskytes.. musu sunus tik jas pamego.. thumbup.gif
bet gal kas nors zinote kur kaune ju yra pirkti? pirkdavome panevezy, parduotuveje "nukas", o dabar ju nebeturi.... nebezinau ka daryti.. i vilniu artimiausiu metu neplanuojame vaziuoti... verysad.gif
mums reikia ciulptuku 6+ men....
dolly`
QUOTE(Meduvė @ 2008 10 02, 06:16)
O kas girdeti apie sios firmos pientraukiu?
Ar geriau is Avent pirkti ar si
http://www.tommeetippee.com.au/products.asp?pk=1&seq=1
*

as turiu sios firmos pientrauki ax.gif naudojau tik keleta kartu, nelabai turiu su kuo palyginti, bet esu labai patenkinta- tik trys dalys, labai lengva sudeti ir plauti, paprasta naudotis...nu geras ir tiek!
dar turime sterilizatoriu, buteliuku...dar neteko visko daug naudoti, nes maitinu krutimi, bet ir kiek is atsiliepimu girdejau, kokybe labai gera.
Marija_Barselona
QUOTE(Galima @ 2008 03 24, 19:56)
ash irgi baisiai susizhavejau.. reiks nulekti i babycenter tokio ieshkoti:

http://www.auravita.com/products/aura/JACK...;adid=JACK11697
*

O koks nematytas tas buteliukas nuorodoje, kazkoks siaudelis viduje... ir rao kad del jo nepatenka oras...O as tai neseniai buvau radus dar viena idomu produkta is Tommy tippee, tai sauskelniu konteineris rolleyes.gif Gal kas turit ar bandet, ar geras daiktas, nes berods babymarkete jis kainavo 159 Lt, tai nera pigu kaip uz sauskelniu siukliadeze, bet gal isties praktiskas daiktas... g.gif
Zuji
as esu JAV macius, ten tokie sauskelniu konteineriai labai populiarus... na ir pigesni.. geras budas valdyti nesvarias sauskelnes tongue.gif
Silvy
As pamastau apie ta sauskelniu konteineri,mane irgi domintu naudojanciu pasisakymai.Bijau prisipirkt to ko nereik blush2.gif
Vaidutia
Mes naudojom saukstelius,indelius valgymui ir buteliukus...likom labai patenkintos
baltagėlė
Ar Kaune įmanoma rasti šios produkcijos ? g.gif
erikiuxxx
QUOTE(doviliuke @ 2008 10 02, 18:31)
Kaip ir sakiau kad pasitaikius progai isigysime sios produkcijos taip ir padarem,dabar turim buteliukus,soskytes ir saukstelius,buteliukai labai faini, soskyte ima bet nelabai, kazkodel, o saukstelius naudojam labai sekmingai
*

mano sunus isvis jokiu soskiu nepripazino,nors visokiausiu bandiem doh.gif
aka
na girdejau apie sios firmos produkcija ir atsiliepimai tik thumbup.gif thumbup.gif o idomu kaune gal zinote kur galima butu isigyti? g.gif ax.gif
pukuotukas
Pagaliau ir Klaipedoje jau radau sios produkcijos yra net tas aparaciukas kur sauskelnes panaudotas"fasuoja" labai daug tos firmos produktu ...ir tik toj naujoj parduotuvej silutes plente prie pat " vaiku miesto" atsidare Baby center" kaip ir vilniui pagaliau ir mes galim isigyti sios produkcijos... thumbup.gif 4u.gif
erikiuxxx
QUOTE(pukuotukas @ 2009 01 13, 01:05)
Pagaliau ir Klaipedoje jau radau sios produkcijos yra net tas aparaciukas kur sauskelnes panaudotas"fasuoja" labai daug tos firmos produktu ...ir tik toj naujoj parduotuvej silutes plente prie pat " vaiku miesto" atsidare Baby center" kaip ir vilniui pagaliau ir mes galim isigyti sios produkcijos... thumbup.gif  4u.gif
*

kaip smagu,kad atsidare baby center jau klaipedoje bigsmile.gif
emilijut
gal kuri zinot,kur siauliuose yrėa sios produkcijos?O gal dar nera? verysad.gif
erikiuxxx
QUOTE(emilijut @ 2009 01 14, 09:22)
gal kuri zinot,kur siauliuose yrėa sios produkcijos?O gal dar nera?  verysad.gif
*

gali buti kurioi nors vaikisku prekiu parduotuveje 4u.gif mirksiukas.gif
Tacita
sveikutes,mums 2 menesiukai ir naudojam bebe comfort evidence buteliukus,kur viename ciulptuke reguliuojasi greitis 1-2-3,tai ant 1 geriam,norejau paklausti,ar geriant is Tommie tippie buteliukovaikas nespringsta,ar maziausio nr ciulptukas geras?O orui skylute yra?Aciu uz info.
Nes mums 2 men ir reiktu dar vieno buteliuko.isbandem avent-nepatiko-per greit pienukas teka is 1 nr soskiuko.Nusiziurejau sita firma vaiku mieste vilniuj,bet paemiau ir padejau atgal-bijau apsigauti.Patarkit kas turit mazylius maitinamus buteliuku musu amziaus
*joy*
QUOTE(Tacita @ 2009 01 25, 23:19)
sveikutes,mums 2 menesiukai ir naudojam bebe comfort evidence buteliukus,kur viename ciulptuke reguliuojasi greitis 1-2-3,tai ant 1 geriam,norejau paklausti,ar geriant is Tommie tippie buteliukovaikas nespringsta,ar maziausio nr ciulptukas geras?O orui skylute yra?Aciu uz info.
Nes mums 2 men ir reiktu  dar vieno buteliuko.isbandem avent-nepatiko-per greit pienukas teka is 1 nr soskiuko.Nusiziurejau sita firma vaiku mieste vilniuj,bet paemiau ir padejau atgal-bijau apsigauti.Patarkit kas turit mazylius maitinamus buteliuku musu amziaus
*

Iš pradžių ir mes bandėm naudoti Avent buteliuką, bet vos pradėjus gerti vaikas springdavo, žodžiu netiko. Nusiunčiau vyrą į Kotryną nupirkt kokį nors kitą buteliuką, grįžo su Tommee Tippee. Tikrai likau patenkinta, nes baigėsi springimai, žodžiu geriam iš jo be jokių problemų. Naudojam mažiausio nr čiulptuką, šone skylutė orui išeiti yra.
Pabandykit, manau nenusivilsit mirksiukas.gif
sayonara2
As labai daug visko parsiveziau is U.K,tommy tippee,man tai thumbup.gif ir buteliukai neisbegantys tai is vis thumbup.gif thumbup.gif ,avent tai labai nekokybiskai pagaminti,visos rankytes pas mazaja buvo sudraskytos
Tacita
QUOTE(*joy* @ 2009 01 30, 15:56)
Iš pradžių ir mes bandėm naudoti Avent buteliuką, bet vos pradėjus gerti vaikas springdavo, žodžiu netiko. Nusiunčiau vyrą į Kotryną nupirkt kokį nors kitą buteliuką, grįžo su Tommee Tippee. Tikrai likau patenkinta, nes baigėsi springimai, žodžiu geriam iš jo be jokių problemų. Naudojam  mažiausio nr čiulptuką, šone skylutė orui išeiti yra.
Pabandykit, manau nenusivilsit  mirksiukas.gif
*

o maziausio nr ciulptukas kokio nr?beje,aciu uz atsakyma,manau pirksim biggrin.gif
=Nefertarina=
Sveiki! Mes gavome sia produkcija dovanu is Danijos, is tikruju puikus ir patogus buteliukai, noreciau dar sterilizatoriaus, nes maciau ju oficialiame tinklalapyje, kad jis kainuoja tik 10 euru, kazyn kiek jis kainuoja musu parduotuvese, siaip maciau sios firmos prekiu ir Justiniskiu Zylutese smile.gif
Karoliute
QUOTE(pukuotukas @ 2009 01 13, 01:05)
Pagaliau ir Klaipedoje jau radau sios produkcijos yra net tas aparaciukas kur sauskelnes panaudotas"fasuoja" labai daug tos firmos produktu ...ir tik toj naujoj parduotuvej silutes plente prie pat " vaiku miesto" atsidare Baby center" kaip ir vilniui pagaliau ir mes galim isigyti sios produkcijos... thumbup.gif  4u.gif
*

turim mes ta pampersu siuksliadeze. Gal ir nieko daiktas, bet labai maiseliai brangiai gaunasi- vien jiems reikia apie 20 Lt.savaitei. Aisku, kvepia, patogiai susisuka
Eilin
mes ir turėjom pirmus mėnesius šios firmos buteliuką,tai thumbup.gif
Fudzijama
QUOTE(birute_biel @ 2008 11 22, 12:39)
labutis, mes naudojome tommee tippee soskytes.. musu sunus tik jas pamego..  thumbup.gif
bet gal kas nors zinote kur kaune ju yra pirkti? pirkdavome panevezy, parduotuveje "nukas", o dabar ju nebeturi.... nebezinau ka daryti.. i vilniu artimiausiu metu neplanuojame vaziuoti...  verysad.gif
mums reikia ciulptuku 6+ men....
*

Va va, mes turejom stai tokia soskyte iki 6 men
user posted image
suneliui ji buvo thumbup.gif O ir mum patiem labai patiko, tokia sakyciau juokinga- burnytes vidus pro ja matosi hihihi.gif Tai specialiai del jos vaziavom is Kauno i Vilniu i Babycentery... Ir ka - cry.gif mum ten pareiske, kad tokiu nebegamina, kad vietoj ju dabar tokios
user posted image
Tai teko tokia nusipirkti. Sunutis labai lengvai perejo nuo vienos prie kitos, bet mes vis tiek anos ilgimes blush2.gif Tai vieniem geriem zmonem uzsakem, kad parveztu is UK mum, bet laukt teks iki balandzio galo doh.gif Nu bet bele tik parveztu ax.gif
O siaip dar be soskiuku prisipirkau ir sauksteliu, bliuduka, padekliuka, puoduka, kramtuku triju rusiu... Kazko dar, atrodo, bet dabar ir nepamenu... Zodziu pilna maisiuka prisikrovem doh.gif O buteliukai musu uzpirkti guli nenaudojami, nes iki siol maitinu pati. Gal dar prireiks...
Bet siaip man TT produkcija tikrai - thumbup.gif
inguzekal
Mes naudojae buteliukus tai tikrai thumbup.gif noretume isigyti lekstute i šaukštli valgymui gal kas žinote kur ju rasti Kaune?
emilijut
mums taip pat buteliukai thumbup.gif
gal kas zino kur Siauliuose ras TT gaminių? blush2.gif
skristinute
liabuka 4u.gif
as ir duodu mazei savo TT buteliukus nes kitokiu ji nepripazysta nezinojau kad klp yra naujoj parduotuvei ju reikes mauti ziureti siaip as pirkdavau Palangoi ten komplekte 2 buteliukai (150ml) 24lt o vaiku mieste vienas buteliukas 24lt doh.gif

ziuriu lb isgyret ciulptukus reikes ir man ju nusipirkti nes db naudojam avent smile.gif
eliukastukas
mes irgi megom tas tiutytes iki tol kol nepametem paskutines ir kaip tik dingo is visu parduotuviu,vaistiniu ir tt,tai ka ..savaites begy radau internete,puoliau pirkti,o kai atsiunte jau buvo atpratus,beja per ta laikotarpi pripirkom gal 10 kitokiu tiutuku,nei vienos neeme,tada buvau pasipiktinus iki pamelynavimo ant tomi tipee,galejo pranest pries isimdami is apyvartos bigsmile.gif
emilijut
kur lietuvoje yra sios produkcijos pirkt? g.gif
*JAT*
kazkaip pavadinimas nebuvo istriges, bet paziurejau paveiksliukus ir ziuriu, kad turime ir indelius ir saukstelius, kurie yra patys megstamiausi ir patogiausi thumbup.gif siaip man patiko, neteko nusivilt smile.gif
*Grazina*
Labai nuostabi firma,mes nuo pat gimimo naudojam tik is TT,tik gaila,kad tos tiutes dingo,kur burnyte matosi..
Beautiful Life
QUOTE(emilijut @ 2009 03 25, 12:27)
kur lietuvoje yra sios produkcijos pirkt? g.gif
*

Vilniuje sia produkcija platina prduotuves "Vaikutis" Laisves 77b http://www.vaikutis.lt/kontaktai.php
ir "Babycenter" P.Luksio 34
http://www.babycenter.lt/contact.php
perlixike
naudojam buteliukus, siap patinka tik kazkodel sunkiai uzsisuka ir atsisuka doh.gif tutes labai fainos thumbup.gif
Pupulia
Mums sauksteli padovanojo - nu labai fainulka ir mes juo labai patenkinti thumbup.gif
Kitu firmu kol kas nepripazista mano burbuliukas, reikes daugiau pasidometi sia firma smile.gif
Kol kas nusivilti neteko wub.gif
Beautiful Life
Norejau paklausti, gal kuri zinos, kiek daugiausiai skiluciu yra TT zinduke? 3,4 ar ir daugiau? blush2.gif
pukuotukas
daug ka turejome labai super 4u.gif
kauriukas
Mamytes, gal kuri turit nebrangiai parduoti Tomee Tipee buteliuku, lekstute, sauksteli, padekliuka, indelius? Noreciau ir kitokiu sios firmos daiktu, bet buteliuku reikia skubiai. Pirkciau ir naudotus daiktelius. Pasiulymu lauksiu i AZ.
TOCAMI
QUOTE(erikiuxxx @ 2007 12 03, 20:20)
BABYCENTER parduotuve,pastebejau kad ir kitose buna,bet kitur zenkliai brangiau doh.gif
o babycentre kainytes labai geros,tikrai prieinamos,  wub.gif
is vis pastebejau ten viskas kur kas pygiau pradedant nuo zaislu... ir t.t. thumbup.gif
*

reklama? g.gif mažai kur lankotės, kad šioje parduotuvėje jums labai pigu. mane atvirkščiai - pašiurpino kainos. vien medinių lenkiškų lovelių kooookios kainos. analogiškas net šimtu pigiau galima rasti.
BlueFire
Turiu sterilizatoriu, pompa, buteliuku - lyg nieko, bet nupirkau kruta ortopedine silikonine soske ir mazius neeme. Ir nepasakyciau kad pigi firma
emilijut
kokios buteliukų kainos apytikslės? g.gif
leleka
QUOTE(Beautiful Life @ 2009 04 11, 22:40)
Norejau paklausti, gal kuri zinos, kiek daugiausiai skiluciu yra TT zinduke? 3,4 ar ir daugiau?  blush2.gif
*

Labux
Man TT produkciją veža iš UK, tai dabar parvežė 2 ir 3 skylučių, trečio kol kas dar nenaudoju, jaučiu su daugiau net nėra, nes būtų irgi nupirkę. Šiaip tai man labai patinka TT. O tų soskių kur burnytės vidus matosi tai UK tikrai yra pirkti, man nupirko iš kart kelių dydžių (ta prasme pora nuo mažų ir pora kitų)
Kiek Lietuvoje kainuoja tai net nežinau, bet ten tai šiuo metu iš vis akcija vyksta, už 19 svarų galima nupirkti sterilizatorių, tris buteliukus ir gertuvę (rinkinukas). Taigi mamytės, jei turit ten draugų tai paprašykit, kad nupirktų.
VANDA-panda
Pas mane liko vienas ciulptukas nuo 3 men. Mums uzteko vieno gal kam reiketu? parduodam...
erikiuxxx
QUOTE(TOCAMI @ 2009 04 18, 02:16)
reklama? g.gif  mažai kur lankotės, kad šioje parduotuvėje jums labai pigu. mane atvirkščiai - pašiurpino kainos. vien medinių lenkiškų lovelių kooookios kainos. analogiškas net šimtu pigiau galima rasti.
*

Sveikute,
pas mane apie lovytes nezodzio nera,gal jus parduotuves supainiojot,nes BABYCENTER niekada lenkiskom lovytemis NEprekevo schmoll.gif ,pas jos maciau tik estiskos kokybiskos loveles,o lenkisku pigiu pilni gariunai thumbup.gif
kas man buvo reikalinga ta ir pirkau,o kur radau pigiau tai mamytems ir pranesiau,kad ir kitos mamos atkreiptu demesi ,o tema uzvedziau apie Tommee Tippee produkcija,nes man drauge parekomendavo thumbup.gif ,delto ir norejau kad kitos mamos apie ja suzinotu mirksiukas.gif
VANDA-panda
QUOTE(VANDA-panda @ 2009 05 04, 17:16)
Pas mane liko vienas ciulptukas nuo 3 men. Mums uzteko vieno gal kam reiketu? parduodam...
*

nera jau 4u.gif
Karablikas

QUOTE(VANDA-panda @ 2009 05 13, 17:49)
nera jau  4u.gif
*

biggrin.gif super soskytė thumbup.gif mano kavalieriui iškart prilipo, pusę nakties nepaleido biggrin.gif

O aš jau laukiu siuntinuko iš UK su butelkom kramtukais ir t.tt thumbup.gif thumbup.gif

Čia kaškuri mamytė klausė kur pirkti, tai Vilniuje žaislandija atrodo taip vadinasi turi tik ne viskas ten pas juos internetiniam puslapyje yra reikia skambintis ir klausti ax.gif
VANDA-panda
QUOTE(Karablikas @ 2009 05 13, 23:35)
biggrin.gif super soskytė  thumbup.gif mano kavalieriui iškart prilipo, pusę nakties nepaleido  biggrin.gif
*

smagu girdeti tongue.gif thumbup.gif
Angeliocikas
reiks isbandyti g.gif
piku_dama
gal zinote kur Kaune prekiauja??
auksineblondine
As visai atsitiktinai sios firmos puodeli su snapeliu pirkau, kai dar UK gyvenom, bet nepasakyciau, kad man jis labai geras. Puodelis ir tiek unsure.gif
erikiuxxx
QUOTE(Beautiful Life @ 2009 04 09, 23:21)
Vilniuje sia produkcija platina prduotuves "Vaikutis" Laisves 77b http://www.vaikutis.lt/kontaktai.php
ir "Babycenter" P.Luksio 34
http://www.babycenter.lt/contact.php
*

QUOTE(piku_dama @ 2009 05 20, 12:58)
*

Beautiful Life
Dar maciau, kad Vaiku Miestas (siaures miestelis) irgi jau priekiauja Tommee Tippee produkcija 4u.gif
erikiuxxx
QUOTE(Beautiful Life @ 2009 05 25, 23:17)
Dar maciau, kad Vaiku Miestas  (siaures miestelis) irgi jau priekiauja Tommee Tippee produkcija  4u.gif
*

thumbup.gif kad daugeja parduotuviu sia produkcija prekiaujanciu mirksiukas.gif
Astulka*
QUOTE(piku_dama @ 2009 05 20, 11:58)
*

Be rods maciau CIpolino parduotuveje , salia muzikinio teatro 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.