Įkraunama...
Įkraunama...

Tommee Tippee produkcija

daug ka turejome labai super 4u.gif
Atsakyti
Mamytes, gal kuri turit nebrangiai parduoti Tomee Tipee buteliuku, lekstute, sauksteli, padekliuka, indelius? Noreciau ir kitokiu sios firmos daiktu, bet buteliuku reikia skubiai. Pirkciau ir naudotus daiktelius. Pasiulymu lauksiu i AZ.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2007 12 03, 20:20)
BABYCENTER parduotuve,pastebejau kad ir kitose buna,bet kitur zenkliai brangiau doh.gif
o babycentre kainytes labai geros,tikrai prieinamos,  wub.gif
is vis pastebejau ten viskas kur kas pygiau pradedant nuo zaislu... ir t.t. thumbup.gif



reklama? g.gif mažai kur lankotės, kad šioje parduotuvėje jums labai pigu. mane atvirkščiai - pašiurpino kainos. vien medinių lenkiškų lovelių kooookios kainos. analogiškas net šimtu pigiau galima rasti.
Atsakyti
Turiu sterilizatoriu, pompa, buteliuku - lyg nieko, bet nupirkau kruta ortopedine silikonine soske ir mazius neeme. Ir nepasakyciau kad pigi firma
Atsakyti
kokios buteliukų kainos apytikslės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2009 04 11, 22:40)
Norejau paklausti, gal kuri zinos, kiek daugiausiai skiluciu yra TT zinduke? 3,4 ar ir daugiau?  blush2.gif

Labux
Man TT produkciją veža iš UK, tai dabar parvežė 2 ir 3 skylučių, trečio kol kas dar nenaudoju, jaučiu su daugiau net nėra, nes būtų irgi nupirkę. Šiaip tai man labai patinka TT. O tų soskių kur burnytės vidus matosi tai UK tikrai yra pirkti, man nupirko iš kart kelių dydžių (ta prasme pora nuo mažų ir pora kitų)
Kiek Lietuvoje kainuoja tai net nežinau, bet ten tai šiuo metu iš vis akcija vyksta, už 19 svarų galima nupirkti sterilizatorių, tris buteliukus ir gertuvę (rinkinukas). Taigi mamytės, jei turit ten draugų tai paprašykit, kad nupirktų.
Atsakyti
Pas mane liko vienas ciulptukas nuo 3 men. Mums uzteko vieno gal kam reiketu? parduodam...
Atsakyti
QUOTE(TOCAMI @ 2009 04 18, 02:16)
reklama? g.gif  mažai kur lankotės, kad šioje parduotuvėje jums labai pigu. mane atvirkščiai - pašiurpino kainos. vien medinių lenkiškų lovelių kooookios kainos. analogiškas net šimtu pigiau galima rasti.

Sveikute,
pas mane apie lovytes nezodzio nera,gal jus parduotuves supainiojot,nes BABYCENTER niekada lenkiskom lovytemis NEprekevo schmoll.gif ,pas jos maciau tik estiskos kokybiskos loveles,o lenkisku pigiu pilni gariunai thumbup.gif
kas man buvo reikalinga ta ir pirkau,o kur radau pigiau tai mamytems ir pranesiau,kad ir kitos mamos atkreiptu demesi ,o tema uzvedziau apie Tommee Tippee produkcija,nes man drauge parekomendavo thumbup.gif ,delto ir norejau kad kitos mamos apie ja suzinotu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VANDA-panda @ 2009 05 04, 17:16)
Pas mane liko vienas ciulptukas nuo 3 men. Mums uzteko vieno gal kam reiketu? parduodam...

nera jau 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(VANDA-panda @ 2009 05 13, 17:49)
nera jau  4u.gif

biggrin.gif super soskytė thumbup.gif mano kavalieriui iškart prilipo, pusę nakties nepaleido biggrin.gif

O aš jau laukiu siuntinuko iš UK su butelkom kramtukais ir t.tt thumbup.gif thumbup.gif

Čia kaškuri mamytė klausė kur pirkti, tai Vilniuje žaislandija atrodo taip vadinasi turi tik ne viskas ten pas juos internetiniam puslapyje yra reikia skambintis ir klausti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2009 05 13, 23:35)
biggrin.gif super soskytė  thumbup.gif mano kavalieriui iškart prilipo, pusę nakties nepaleido  biggrin.gif

smagu girdeti tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
reiks isbandyti g.gif
Atsakyti