Įkraunama...
Įkraunama...

Tommee Tippee produkcija

QUOTE(widele @ 2010 06 09, 13:07)
*As tai siais buteliukais likau nepatenkinta, juos pirkau ne LT, o Airijoje. Buteliukas toks platus kad uzstoja net nosyte leliukui
**Ir dar sunki prieziura, nes kiekviena syky reikia jy isardyti plaunant ir beto guma kurio dedasi buteliuko viduje labai apsinesa laikui begant nuo kalketo vandent, kad ir kaip besterelizuotum smile.gif
Tai juos panaudojau vos kelis menesiukus ir perejau prie paprastu TT, o antrajam vaikuciui nupirkau AVEN, jie man daug geresni  thumbup.gif
Nors aisku yra yvairiu nuomoniu smile.gif

O kaina tai kiek pastebejau uzsienio parduotuvese panasi kaip ir pas mus siu TT buteliuku smile.gif


* taip žindukas remiasi i nosyte, bet tai jie ir yra closer to nature, mamos krūtinė, taisyklingai maitinant irgi remiasi i nosytę wink.gif
**o tai jie sunkiai išsiardo? man tas nesukėlė nepatogumų biggrin.gif nors dabar jau pana didelė, tai nebededu tų "konstrukcijų" į vidų, o kai maža buvo buteliukų neprireikė. smile.gif

QUOTE(burundukas @ 2010 06 20, 01:06)
Ar gerai laiko šilumą TT termosiukai?

man jis nieko nelaido hihihi.gif bet vis tiek geriau nei nieko smile.gif
Atsakyti
sveikos, merginos.
noriu paklausti kaip TT tutukai?
mano mergytei nepatinka joks tutukas, išskyrus mano (.)(.) g.gif
gal jai patiktų TT?
kokia jų forma? kaip chicco, avent?
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2010 06 22, 23:50)
* taip žindukas remiasi i nosyte, bet tai jie ir yra closer to nature, mamos krūtinė, taisyklingai maitinant irgi remiasi i nosytę wink.gif
**o tai jie sunkiai išsiardo? man tas nesukėlė nepatogumų biggrin.gif nors dabar jau pana didelė, tai nebededu tų "konstrukcijų" į vidų, o kai maža buvo buteliukų neprireikė. smile.gif
man jis nieko nelaido hihihi.gif bet vis tiek geriau nei nieko smile.gif

Ane, tai gal labai karštą reikia įsidėti, kad išliktų vėliau šiltas g.gif Nu matysim, neužilgo pati išbandysiu, nusipirkau ebay, laukiu kol atsiųs. Tada galėsiu ir pati ką nors pakomentuoti ax.gif
Atsakyti

QUOTE(burundukas @ 2010 06 20, 00:06)
Ar gerai laiko šilumą TT termosiukai?

As naudoju ir labai daznai mirksiukas.gif pav kai einu su maziuku i lauka, pripilu dar labai karsto vandeniuko i buteliuka, ir man po 3 valandu tas vandenukas buna jau labai tinkamos temperaturos, tik idedu misinuka ir maistelis paruostas. Man labai vertas demesio daiktas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(break @ 2010 06 23, 16:20)
sveikos, merginos.
noriu paklausti kaip TT tutukai?
mano mergytei nepatinka joks tutukas, išskyrus mano (.)(.)  g.gif
gal jai patiktų TT?
kokia jų forma? kaip chicco, avent?

zinduku formu yra ivairiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2010 06 24, 14:19)
Ane, tai gal labai karštą reikia įsidėti, kad išliktų vėliau šiltas  g.gif Nu matysim, neužilgo pati išbandysiu, nusipirkau ebay, laukiu kol atsiųs. Tada galėsiu ir pati ką nors pakomentuoti  ax.gif

aisku karsto ipylus tikrai ilgiau isliks, tiksliau ilgiau, dabar ir as taip darau smile.gif
Atsakyti
sveikos, gal kuri turite Tommee tipee mobiliaja aukle Suresound? as nusipirkau deveta, bet man ji kazko neveikia sad.gif instrukciju kartu aisku nebuvo sad.gif ta dalis, kuri nesiojama ant bateriju, po keliu minuciu susnypscia, pradeda pypseti periodiskai, ir nebetransliuoja garso is vaikucio kambario. gal kuri is jusu, mamyciu, turite toki daikta, ir zinote, kame cia reples? verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(omsone @ 2010 05 27, 09:56)
Na as jau uzsisakiau is ebay ir pientrauki  smile.gif . Isejo 65 litai, kai pas mus 85 litus kainuoja. Tad dabar lauksiu savo prekiu  smile.gif . Tik is bandyti dar negreitai galesiu  rolleyes.gif



o man asmeniskai TT pientraukis labai patiko, simta kart labiau nei Avento. kazkaip traukimas didesnis. mirksiukas.gif
Papildyta:
[quote=oksan,2010 06 09, 13:26]
Idomu kur tokios kainos ebay g.gif kiek zinau ir uzsakynejau kaina TT pientraukio 15.99 svaru +4.95 svaru siuntimas ~85lt mirksiukas.gif
O dėl tu TT Anticolic buteliuku ,sutinku priežiūra sunkesne doh.gif , bet palyginus su vaiko degliukais verysad.gif pasirinkčiau sunkesne priežiūra thumbup.gif

as isvis su siuntimu mokejau apie 10 svaru- 40 Lt. mat aukcionas buvo drinks_cheers.gif buvo geras bargainas smile.gif naujas, su visais priedais, nenaudotas.
Papildyta:
QUOTE(*rutialia* @ 2010 04 27, 17:34)
O kurios duodate TT ciulptukus mazyliams ar jums tinka? Mano mazyliui spaudzia nosyte tas diskelis  ax.gif



maniske net neziuri kazkodel i TT ciulptuku puse, o man jie tokie grazus . isikandus Avent ir viskas. doh.gif o buteliukais Closer to nature tai mes labai patenkintos, tik va su zindukais buvo beda, kai reikejo didesnio numerio, niekur neradom, bet pagaliau NUKAS uzsiveze thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2010 06 25, 00:19)
aisku karsto ipylus tikrai ilgiau isliks, tiksliau ilgiau, dabar ir as taip darau smile.gif

mes irgi,taip darom drinks_cheers.gif
Atsakyti
o man zinokit niekas is tt nepatiko.
NORS nuo pat pradziu viska pirkau tommy, ai galvoju tie AVENT tik reklama bet....
mazius MP valge neilgai...po to is buteliuku- traukdavo ciut ne valanda. ! kol krikstamote,patyrusi,patrauke pati- sako vos bega (bet zindukas pgl amziu)....nupirkau AVENT...lux, kelios min- ir tusia.
tiutiuku neeme tt...eme avent

dbr pirkau puodeli su snapeliu- sutruko ta puslele ir bega...
nupirkau naujausia (toks violetinis,minkstas snapelis)....vos prisiliepa taseje (nes dangtelis nesilaiko) viskas bega....vaikas uzpsnaudzia pirstais- bega...ir daug daug kitu bandymu...
niekas netiko..

p.s. a- pieno sildytuvas ok, nes telpa visokie buteliukai, ir jau 1m laiko beveik be isjungimo veikia drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

va teip va.
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2010 06 24, 13:19)
Ane, tai gal labai karštą reikia įsidėti, kad išliktų vėliau šiltas  g.gif Nu matysim, neužilgo pati išbandysiu, nusipirkau ebay, laukiu kol atsiųs. Tada galėsiu ir pati ką nors pakomentuoti  ax.gif

Nu va, gavau termosiukus ir iš kart padariau bandymą- gal kažkam tai bus naudinga:
užvirė vanduo, palaukiau 2 minutes, įpyliau į buteliuką 180 ml vandenuko ir įdėjau į termosiuką. Po 2 val jis buvo per karštas gerti, po 3 valandų pats tas, po 4 valandų vos šiltas, tai kaip arbatėlei kokiai būtų gerai, bet kaip mišinukui tai galvoju jau per vėsus.
Tai va kam idomu, spreskit pacios smile.gif
Atsakyti
Gerai, kad parašei savo bandymą mirksiukas.gif
Aš duodu mišinuką Semper, tai jį turi skiesti su 70 temper. vandeniu. Man visiškai netinka, nes vanduo po 4 val jau bus šaltas.
Aš turiu paprastą termosą ir ten pripilu vandens, tai nors šilumą išlaiko. o tie visi TT ir avent termosai nesuprantu kam jie skirti. Turėjau aš Avent, tai po 4 val vanduo šaltas buvo, kam jis toks reikalingas. O kaina kokia... Žodžiu kokybė neatitinka vertės.
Atsakyti
QUOTE(break @ 2010 07 08, 09:51)
Gerai, kad parašei savo bandymą  mirksiukas.gif 
Aš duodu mišinuką Semper, tai jį turi skiesti su 70 temper. vandeniu. Man visiškai netinka, nes vanduo po 4 val jau bus šaltas.
Aš turiu paprastą termosą ir ten pripilu vandens, tai nors šilumą išlaiko. o tie visi TT ir avent termosai nesuprantu kam jie skirti. Turėjau aš Avent, tai po 4 val vanduo šaltas buvo, kam jis toks reikalingas. O kaina kokia... Žodžiu kokybė neatitinka vertės.

Aš irgi semper duodu, tokiu karstu kaip bandyma dariau dar irgi neteko uzpilineti, bet jei labai reikes kokiom 4 val kad butu siltas tai pilsiu, del keliu kartu nieko nenutiks. O eiti pasivaikscioti ir temptis termosa su vandeniu atskirai nezinau nar labai patogu, nu bet cia kaip sakant skonio reikalas... As tuo termosiuku patenkinta
Atsakyti