Įkraunama...
Įkraunama...

Tommee Tippee produkcija

QUOTE(lizarde @ 2011 03 31, 15:09)
o TT turi? gal foto gali įkelti? nes šiaip, ką siūlo vokiečių oficialiame psl, tai visi lt yra  drinks_cheers.gif  o jei būni Kaune, gali užsukti ir visus gyvai pamatyti  mirksiukas.gif

nu pameginsiu as nufotkinti ir ikelti g.gif reikia tik nepamirsti doh.gif nes atmintis juodai slubuoja doh.gif
Papildyta:
nu db ir as ziurejau tuos psl uzsienyje,nu ne tokie koki as prikau g.gif idomei cia...isdure gal lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2011 03 31, 13:21)
šiaip nerekomenduojama išvis vaikų maisto mikrobanginėje šildyti  drinks_cheers.gif šildytuvas man nepakeičiamas buvo, kol naktimis keldavosi valgyti, paskui, kai sirguliavo arbatytei šiltai laikyti  thumbup.gif o košyčių namie kažkaip nešildau aš, kol miega išverdu, kol atsikelia pravėsta ir pats gazas  biggrin.gif nebent į sodą vežamės  drinks_cheers.gif

Aciu uz atsakyma 4u.gif

O kaip del sterilizatoriaus? Ir ka manot apie TT pientraukius? Galvoju gal is karto pasirupinti, kad poto nereiktu per galva verstis ir pirkti brangiai is parduotuviu smile.gif
Jei pirkciau el. naudota TT pientrauki? kaip del sterilizacijos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*drauge* @ 2011 03 31, 17:53)
Aciu uz atsakyma  4u.gif

O kaip del sterilizatoriaus? Ir ka manot apie TT pientraukius? Galvoju gal is karto  pasirupinti, kad poto nereiktu per galva verstis ir pirkti brangiai is parduotuviu smile.gif
Jei pirkciau  el.  naudota TT pientrauki? kaip del sterilizacijos?  g.gif

as turiu garu puoda,tai sterilizatoriaus nepirksiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(*drauge* @ 2011 03 31, 18:53)
Aciu uz atsakyma  4u.gif

O kaip del sterilizatoriaus? Ir ka manot apie TT pientraukius? Galvoju gal is karto  pasirupinti, kad poto nereiktu per galva verstis ir pirkti brangiai is parduotuviu smile.gif
Jei pirkciau  el.  naudota TT pientrauki? kaip del sterilizacijos?  g.gif

As turiu elektrini TT pientrauki. Patenkinta as juo esu drinks_cheers.gif o sterilizatoriaus man neprireike, verdanciu vandeniu perplaudavau viska ir uztekdavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*drauge* @ 2011 03 31, 18:53)
O kaip del sterilizatoriaus?

išbandžiau visus iki vieno Avent ir TT, tai galiu pasakyti, kad TT elektrinis pats patogiausias ir lengviausiai prižiūrimas drinks_cheers.gif bbmikrobanginiai vienas prie vieno TT ir Avent, tik TT mikrobanginis sterilizatorius turi spec. užmovimus anticolic buteliukų vamzdukams drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos prasau jusu pagalbos gal jus kartais zinote kuo skiriasi (pure)(soft)(air) soskytes-tiutes net nezinau kurios butu geriau mazajai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zalainga @ 2011 03 31, 13:36)
Sveikos smile.gif Ir as jungiuosi prie sios temeles, nes gavome dovanu TT produkcijos, tai man jie superiniai  thumbup.gif 
Tik norejau paklausti ar tikrai tas buteliukas anticolic veiksmingas  blush2.gif  mano vaikas pilvo skausmais nelabai ir skundziasi, bet gal del to, kad maitinu butent is sio buteliuko?  rolleyes.gif

Savo mazajai nupirkau si buteliuka, tai diegliu lyg ir apmazejo + vaistukus nuo ju naudojam tai gal visas komplektas mums ir padeda smile.gif Bet man TT buteliukai patinka tuo, kad ju tas isgaubimas atitinka motinos krutines forma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(singrida25 @ 2011 04 01, 13:22)
Merginos prasau jusu pagalbos gal jus kartais zinote kuo skiriasi (pure)(soft)(air) soskytes-tiutes net nezinau kurios butu geriau mazajai? 4u.gif

žinom žinom biggrin.gif pati čiulpiamoji dalis visų vienoda drinks_cheers.gif skiriasi tik skydelis prie veiduko pure- idealiai tinkantis, soft - antialerginis toks, nedirginantis, tinka ir labai jautrai odytei, c-air su skydeliu su oro tarpu drinks_cheers.gif čia taip grubiai trumpai drūtai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2011 04 01, 14:28)
žinom žinom  biggrin.gif pati čiulpiamoji dalis visų vienoda  drinks_cheers.gif skiriasi tik skydelis prie veiduko pure- idealiai tinkantis, soft - antialerginis toks, nedirginantis, tinka ir labai jautrai odytei, c-air su skydeliu su oro tarpu drinks_cheers.gif čia taip grubiai trumpai drūtai  bigsmile.gif

Didelis aciu clap_1.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
merginos,dar iskilo klausimas,o Tommee Tippee Anti-Colic -tai visi yra buteliukai taip vadinasi pilnu pavadinimu ar yra kazkokie spec ciulptukai tam g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 04 02, 13:29)
merginos,dar iskilo klausimas,o Tommee Tippee Anti-Colic -tai visi yra buteliukai taip vadinasi pilnu pavadinimu ar yra kazkokie spec ciulptukai tam g.gif

Yra Close To Nature ir Close To Nature anticolic-plius, taip pat ir žindukai Close To Nature ir Close To Nature anti-colic plius 4u.gif
Atsakyti