Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai II dalis

QUOTE(Dij@n@ @ 2008 12 11, 22:42)
Labai grazu  4u.gif , mano irgi pana bus snaige bet dar nieko neturiu unsure.gif  pati pasiuti tai nesugebeciau reiks ieskoti kasko gatavo...o is ko tos melynos sneiges ant suknutes ir karunos? g.gif

tos melynos snaiges- tai tokia girlianda buvo pernai pirkau siemet ji jau atsibodo vat ir prireike jos, tai jas sukarpiau ir priklijavau prie velutes , o prie sukneles siuvau jas sukarpytas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 11 gruodžio 2008 - 21:23
QUOTE(jolituxas @ 2008 12 12, 12:17)
gal kas nors zinot daugiau karnavaliniu drabuziu nuomu kaune????

Yra kazkokia senamiestyje Dauksos gatveje. Pati nebuvau, bet sake nebloga mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas žinote kur yra pirkti žalios spalvos nykštukų kepurių ?
Atsakyti
senukuose pramones pr. Kaune yra labai graziu karnavaliniu kostiumu ir dabar dar nuolaida 50 proc thumbup.gif bigsmile.gif siandien savo dukrytei nupirkau fejos suknele uz puse kainos mirksiukas.gif tikrai grazesni ir didesnis pasirinkimas nei kokioje maximoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žmona @ 2008 12 03, 16:14)
Norejau pasirodyt ką pasiuvau per 2 vakarus (viso 3 val)  biggrin.gif  savo darželinukui.
Čia meškiukas jei ką  biggrin.gif
http://i270.photobuc...na/IMG_1985.jpg

Ausys man gal ne visai patinka, na bet aš gi nesiuvėja aš tik MAMA  smile.gif Na vaikas tai patenkintas, tada aš irgi  cool.gif


Gal turi kokius brėžinukus meškiuko kostiumo? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 12 lapkričio 2009 - 16:07
QUOTE(lucra @ 2008 12 11, 11:54)
karnavalui ruosiasi ponas bitinas, nors dar neuzbaigtas bet vis tiek vaizdas jau matosi (kostiumas megztas, kojos ir rankos bus juodos)
user posted image user posted image user posted image


bigsmile.gif koks grazus wub.gif mano pupa ir bus bitute ax.gif o kaip tuos ragelius padaret(ant galvos) ir sparniukus kaip pritvirtinot????
QUOTE(ritperliukas @ 2008 12 11, 19:02)
niuva mano sedevras snaige.

labai grazi wub.gif
Atsakyti
Ikeliu savo lapiukės foto. Viską gaminau pati, tai gal kam idėjoms pravers.

user posted image


user posted image


Papildyta:
QUOTE(Rode @ 2008 12 15, 15:33)
Ikeliu savo lapiukės foto. Viską gaminau pati, tai gal kam idėjoms pravers.

user posted image
user posted image



user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rode @ 2008 12 15, 15:38)
Ikeliu savo lapiukės foto. Viską gaminau pati, tai gal kam idėjoms pravers.



Laaaaaabai miela wub.gif

O aš apėjau savaitgalį parduotuves, Snaigės kostiumo neradau, užtat nusipirkau: sidabrinę girliandą (žadu prisiūt aplink baltos suknios kraštą), sidabrinių didelių snaigių (eglės žaisliukai) iš Drogo, tokios plokščios, bandysiu prisiūt ant krūtinės/nugaros, štob vsiem jasna byla biggrin.gif

Dar iš Dojos nusipirkau sidabrinę satino pudrą. Šiaip nieko snogšibatelno ten pas juos nėr. verysad.gif Ta pudra buvo gana brangi (vos ne 30 lt blyn, pirkau, nes buvau panikoj, tada dar nieko neturėjau), bet tikiuosi paskui pati ją sunaudot akių šėšėliam ar pan, toks lengvas blizgesiukas / sidabriukas. Nors vargu, iki šiol visi akių šešėliai po poros metų (ne)naudojimo pas mane išmetami ir tiek. blush2.gif
Atsakyti
va mano bitute
user posted image
tik pedkelniu nerandu dar geltonu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jauna mama @ 2008 12 16, 11:07)
Taigi man reikia katytės, o ne karvės kostiumą.  blink.gif

Cia geras yahoo.gif O is kur jus esat?? Jei is Kauno, tai siulau nueiti i senamiesti Dauksos gatvej yra DIDELE karnavaliniu rubu parduotuve, ten manau ir nuomoja. Vadinasi "Karnavalas"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice tea: 16 gruodžio 2008 - 11:21
QUOTE(Lalantukass @ 2008 12 15, 21:16)
mielosios,gal kas galite padeti,reikia kazka japonisko,ant galvos,man ir vyrui ir apavo...nieko nesugalvoju.
iki sestadienio....kaunas
gal kas galite padeti,i AZ,jei ko... verysad.gif



As su draugu per gimtadieni buvom japonai . Apava naudojom, tiesiog slepkes per pirsta, turejom is seniau puskojiniu specialiai tokiam apavui - kur 1 pirstas atskirtas (galima ir is paprastu pasisiut). apranga nuomavausi nuomos punkte karnavalas (dauksos gatvej berods) - 50 Lt mokejau (pries metus). ten maciau ir geisos peruka
http://www.karnavala...perukai_22b.jpg

o vyriska apranga pati gaminau. ilgiau truko ne pagamint, o drauga ikalbet sijona autis biggrin.gif galvos apdangalo nedariau, tik usus nupaisiau siaurus.

Juokinga, kai nuomos punktai ant kinietiskos nacionalines sukneles, kur uzsegimas istrizai nuo sono link kaklo raso japone biggrin.gif

Japone - tai pasijonis ir chalatas. Gali buti vienspalvis ir rusvas. Jeigu ryskus ir siuvinetas, su labai ilgom rankovem - tu kilminga geisa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2008 12 16, 11:19)
Dauksos gatvej yra DIDELE karnavaliniu rubu parduotuve, ten manau ir nuomoja. Vadinasi "Karnavalas"

http://www.karnavalaslt.info
Atsakyti