Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai II dalis

QUOTE(zemuogytegirl @ 2009 12 06, 15:47)
O jeigu yra noro sudetingiau ir idomiau - pasirink mylimiausia filma ir jo heroje buk smile.gif
ponia smith, cleopatra, princese leja, moteris kate - kas tik nori smile.gif


QUOTE(Simciuss @ 2009 12 06, 18:26)
sveika,

gal renkis kokia Moterimi-Kate, Supermene, Mertise is Adamsu seimyneles,
moteriskemis is Nusivylusiu namu seimininkiu


aciu uz idejas aciuks.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vissi @ 2009 12 06, 13:20)
Sveiki, gal kas galėtų padėti rasti idėją kaip pasidaryti tigrės kaukę (ne vaikišką), dėdžių ir tetų vakarėliui.Ačiū  4u.gif

Panasi tema yra CIA
tai ten buvau idejus nuoroda, spausk ant paveikslelio ir numes kur visa eiga kaip pasigamint
user posted image
Atsakyti
Myrmica, didelis ačiū už nuorodą , reiks pažiūrėt jų žurnalą 4u.gif O kaukė labai patiko, mėginsiu kažką į tai panašaus pasigaminti, o gal kas matė kur tokio tigrinio popieriaus pirkti? g.gif

Atsakyti
Sveiki, gal kas turite kokiu ideju Mano mergaite turi buti KOVO menuo, neismanau kaip ja papuosti. Gal kas galite padeti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vidmanta @ 2009 12 07, 15:30)
Sveiki, gal kas turite kokiu ideju Mano mergaite turi buti KOVO menuo, neismanau kaip ja papuosti. Gal kas galite padeti.  smile.gif


tai kaip varna zibutemis nusagstyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Austeja7 @ 2009 12 07, 18:25)
sveika,
turetum pirma parasyti kaip atrodai, o paskui klausti kokia heroja buti.

juk ne tas pats ar tu auksta ar mazute, ar liekna, ar stambesne, ar putliaskruoste blondine ar ikritusiais skruostais ir brunete...

pagal tavo stiliu ir personazas renkamas...


atrodau gerai mirksiukas.gif jau sugalvojau... dekui uz pastaba biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kam prireiks idėjos "gėlės" kostiumui, ar "pavasario" biggrin.gif Štai tokį pernai gaminau biggrin.gif Reikėjo laaaaabai daug plastikinių gėlyčių biggrin.gif
Darab "zylutę" siuvu, pasirodysiu kai baigsiu mirksiukas.gif
Sėkmės visoms, puoškit savo džiaugsmelius 4u.gif


user posted image
Atsakyti
as gal ir ne cia pataikiau,bet pas manes vaiko darzelyje aukletojos sugalvojo daryti karnavala is metu laiku,manajam atiteko vasaris,gal galite patarti kaip as tureciau papuosti savaji berniuka ? 4u.gif
Atsakyti
o aš turiu labai rimtą užduotį šiemet biggrin.gif , mes būsim berniukas cool.gif , aš suprantu ,kad galbūt nieko nėra paprasčiau, juk kelnių namie šimtai, bet juk tai naujametinis karnavalas, todėl turiu minčių ir bandysiu kažką sukurpti biggrin.gif , juk turi būt berniukas gražus ir šventiškas ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal galite man patarti kur ieskoti karunos. Mes is Vilniaus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *sweet*: 09 gruodžio 2009 - 09:14
QUOTE(Simciuss @ 2009 12 09, 01:20)


smile.gif O mes is Klaipedos tongue.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal galit padėti ax.gif Man trūksta fantazijos blush2.gif Kaip aprengt berniuką blogiuku(kuris viską daro kad neįvyktų Kalėdos)? doh.gif
Atsakyti