Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Šlapimo pūslės uždegimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Eimante
Labai baisiai geda, bet rusiskai as nelabai nelabai... blush2.gif

O del tu kitu vaistuku tai neturiu as ju cia su savimi, bet esu ta NOK5 gerusi.

O ta vietele tai sildau taip: uzsivirinu piena, tada sedziu ant tu garu ir taip kelis kartus per diena. Mano viena pazystama, kuri sirgo pusle apie 20 metu ( blink.gif blink.gif blink.gif ) tai tik siuo budu ir issigyde! Bandziau ir as ir dabar bandau, bet kolkas nieko dar teigiamo.

O dar kai buvau Lietuvoj, tai kazkodel daktare man sake tokio vaisto kaip Furadoninas (jei toks pavadinimas, na kur mazos geltonos tabletytes) tai negerti! Sake isvis jauniem jo nepatriama.

Tiesa, xenzy, o del tu raminamuju, tai cia apie arbateles ar kaip. Man neseniai israse Lexotinilio ar Letoxinilio blush2.gif neisimenu niekaip tu pavadinimu, o po ranka neturiu dabar. Ber jie ten raso, kad itampa nuima.
Deku tau 4u.gif
Burbulytis
Man kazkada gydytojas daves vaistu sake, kad turi praeit po savaites, jei ne, vel rodytis, nes gali pereit i inkstus...Ne juokas, inkstam tai tada jau skausmas neklausk buna...Jei tik jauciat ties strenom, nugara, kad skauda, tai jau ne juokai. Kai issigydysit ta diduma, verta pusmetuka pagert homeopatinu zirniuku, zygymantu vaistinej buna...
Sypsenaa
Prasau padekite!!!! cry.gif Nezinau, kas man yra... cry.gif
Lakstau i toleta kas 15 minuciu. Nepasakyciau, kad slapimo buna daug, bet vos isejus is toleto atrodo, kad vel slapintis noriu... cry.gif
Niekad man taip nera buve.

P.S. Pas gydytoja negaliu eiti, nes dabar kaip tik mmm.
Ka man daryti???? cry.gif
Meškuolė
man kartais taip būna kai peršalu. bet greitai praeina. irgi taip: vos tik išeini ir vėl nori, o jei pakartoji, tai koks lašelis gal ir būna blink.gif

apie mediciną daug nenusimanau. tačiau manau, kad bet kokiu atveju tai turėtų būti didesnis ar mažesnis šlapimo pūslės uždegimas. o priežasčių gali būti įvairių. pavyzdžiui, vakar perskaičiau, kad netgi chlamidijozės atveju gali padažnėti unsure.gif
lysaaja
Pagerk bruknių lapų arbatos, labai padeda. Dezinfekuoja šlapimo takus ir slopina uždegimą. Šiaip dar gali meškauogių arbatą gert, bet ji labai bjauri, o efektas toks pats kaip ir bruknių lapų arbatos. Aišku, jei negerės, kulniuok pas gyd. Bent jau pasitarsi. console.gif
Cikadelė
neparašei, ar tau taip dažnai būna, ar tik pastaruoju metu? g.gif

aš labai dažnai bėgioju į tualetą, per naktį būna net kokie 5-6 kartai 4u.gif tačiau priežastis aš žinau-
pirma, labai daug geriu skysčių.
antra, kai echoskopavo žarnyną, pasakė, kad mano visi organai mažučiai, gydytoja net miniatiūriniais pavadino, taigi ir šlapimo pūslė labai maža, taigi esu priversta dažnai eiti ir palengvėti biggrin.gif

Sypsenaa, nueik į vaistinę ir paprasšyk vaistininkės kokių nors homeopatinių vaistukų, manau, kad tokių yra....tik nepanikuok, yra ir man buvę, kažkokių nusipirkau vaistinėj, pagėriau savaitę ir praėjo...

o jei šlapimo pūslės uždegimas, kaip ten jis- cistitas, regis 4u.gif taip pat pagydoma. Svarbiausia stebėk save, jei pasibaigus mmm nepraeis, gal geriau nueik pas gydytoją. dėl visa pikto blush2.gif

sėkmės thumbup.gif

užmiršau paklausti, ar skauda kai šlapiniesi, ar yra toks jausmas, kad dar kažkur lašiukas liko?
AGFA
TOKIĄ BĖDĄ TURIU JAU TRYS METAI. TIK DABAR PRISIVERČIAU NUEITI PAS GYDYTOJĄ. UŽDEGIMO NERODO, PRIRAŠĖ VAISTŲ, KAD ATSTATYTŲ RITMĄ. IR DAR, GIMDŽIAU PRIEŠ TUOS TRIS METUS. TAI PO GIMDIMO LIKO SILPNI PUSLĖS RAUMENYS. O DAR IR BAIMĖS JAUSMAS ATSIRADO. KAI TIK KUR IŠKELIAUJU, TAI TIK MINTIS KUR TUOLETAS. O KAI JĮ PASIEKIU, TAI FINALE KELI LAŠAI.
BŪTINAI KELIAUK PO MMM PAS GYDYTOJUS IR IEŠKOK PRIEŽASTIES.
Sypsenaa
Aciu visoms uz patarimus ir paguoda! wub.gif
Siandien aciu Dievui viskas gerai. ziuresiu kaip cia bus toliau. Nesuprantu nuo ko cia man uzejo... nei susalau nei ka...

Cikadele, as rasiau, kad man taip niekad anksciau nera buve, todel ir supanikavau... o kai baigiu slapintis atrodo viskas, bet vos is toleto iseinu atrodo, kad vel slapimo pusle pilna. O slapinantis tai neskauda... tik siaip toks keistokas jausmas (siek tiek kitoks, nei paprastai buna).
liepsnele
O negali būti nėščia? Ar labai gausios mmm?

Gali būti infekcija šlapimo takų. Gal maudeisi pastaruoju metu kur kokiam vandens telkiny? Ne visada skauda, kartais ne iš karto pradeda skaudėt. Vis tiek nueik po mmm pas šeimos gydytoją ir pas ginekologę. Ne pro šalį pasidaryt tyrimus.
lialyte
Aš taip gyvenu kokie jau 4-5 metai - kasdieną po keliasdešimt kartų į tualetą lakstau. Bet mano gausaus šlapinimosi priežastis ko gero yra tai, kad prieš tuos pačius 4-5 metus turėjau inkstų uždegimą. Tai dabar ir vargstu. Ypač jei prigeriu daug skysčių, tai būna jomajo doh.gif
lynkute
Gali buti chlamidiju priezastis nes man irgi taip yra buve butinai isitirk nes tepinelis gali ir nerodyt uzdegimo. g.gif
Vike
mano nuomone, jei skausmas ir lakstymas į tuoletą kas 15 min praėjo, reikėtų pasirodyti nefrologui. Panašu, kad tai šlapimo takų uždegimas, o negydomas jis gali 'pakilti į viršų" iki inkstų ir taip įgauti inkstų uždegimą.... meškauogių arbata yra labai gerai esant šlapimo takų uždegimui (jei tai yra dažno šlapinimosi priežastis). Sėkmės.
sotto
Dažnas šlapinimasis mmm metu, gali būti vienas iš endometriozės požymių.
Sypsenaa
Tik viena diena kazkas cia buvo atsitike, kad taip daznai i toleta laksciau, o toliau ir vel viskas normaliai. Neturejau galimybes nueiti pas gydytoja... blush2.gif tai dabar galvoju, kai neturiu jokiu nusiskundimu ar eiti pas gydytoja ar ne. Ka sakyti? Kad viena diena taip buvo??? O gal jei nesikartos tai viskas tvarkoje????
Nors jus cia mane ir prigasdinot.... verysad.gif
sotto
Jei tik vieną dieną, tai nusiramink ir gyvenk kaip gyvenus 4u.gif Tik atkreipk dėmesį, jei tai kartotųsi.
coliukasv
reikėtų pasitikrint ir nuodugniai, nes vėl gali staiga imti ir pasikartoti.. ir tada gali būt labai svarbi diena gyvenime o taip suries, kad iš wc net išeit negalėsi.. taip kad siūlyčiau išsitirt... 4u.gif rolleyes.gif
Karmen
QUOTE(AGFA @ 2005 06 30, 20:47)
TOKIĄ BĖDĄ TURIU JAU TRYS METAI. TIK DABAR PRISIVERČIAU NUEITI PAS GYDYTOJĄ. UŽDEGIMO NERODO, PRIRAŠĖ VAISTŲ, KAD ATSTATYTŲ RITMĄ. IR DAR, GIMDŽIAU PRIEŠ TUOS TRIS METUS. TAI PO GIMDIMO LIKO SILPNI PUSLĖS RAUMENYS. O DAR IR BAIMĖS JAUSMAS ATSIRADO. KAI TIK KUR IŠKELIAUJU, TAI TIK MINTIS KUR TUOLETAS. O KAI JĮ PASIEKIU, TAI FINALE KELI LAŠAI.
BŪTINAI KELIAUK PO MMM PAS GYDYTOJUS IR IEŠKOK PRIEŽASTIES.
*

Perskaičiau ir atrodo kad apie mane rašo. Tik skirtumas toks kad aš negimdžiau dar.
Man tokia bėda jau irgi kokie trys keturi metai. Pavargau juodai. Tyriausi 100 kartų - nieko niekur nerado. Kadangi problema įsisenėjusi tai atsirado baimė atsiprašant apsimyžt ne vietoj ir ne laiku tongue.gif Kur einu visur mintys apie tuliką, galima nuo proto nušokt doh.gif Įdomu ar tokiu atveju bruknės irgi padeda ar tik kai yra uždegimas?
Dar įdomu ar toks dalykas paveldimas? Ruošiuosi pastot bet bijau kad tad visai iš tuliko neišlysiu tongue.gif ir ar tai neatsilieps mano būsimam vaikui? g.gif Terapeutas sakė kad po gimdymo turėtų susitvarkyti......
mamaRama
Ir as noreciau paklaust del sitos problemos:

3 m. dukrai itaria cistita. Siandien pridavem slapima paselio auginimui. Kol bus atsakymas, pediatre liepe gerti biseptoli, bet nenoriu dabar vaikui tu antibiotiku kist, galvoju, gal geriau palaukt tikslesnio rezultato unsure.gif

Duodu mazei petrazoliu arbatos, siaip daug skysciu gert. Skauda vaikui labai, kai slapinasi, tai net nezinau, ar cia jau duot tuos antibiotikus is karto, ar geriau palaukt. Nes jai skauda nuo praejusio savaitgalio... Ar gali per tris dienas situacija labai susikomplikuot? Paklausiau pediatres del homeopatiniu, tai ji nukirto grieztai, kad tik antibiotika is karto duot, ir viskas sad.gif

Gal jums teko kuriai susidurt su vaiku cistitu, ka patartumet?...
xenzy
QUOTE(mamaRama @ 2005 09 21, 12:55)

3 m. dukrai itaria cistita. Siandien pridavem slapima paselio auginimui. Kol bus atsakymas, pediatre liepe gerti biseptoli, bet nenoriu dabar vaikui tu antibiotiku kist, galvoju, gal geriau palaukt tikslesnio rezultato  unsure.gif

Duodu mazei petrazoliu arbatos, siaip daug skysciu gert. Skauda vaikui labai, kai slapinasi, tai net nezinau, ar cia jau duot tuos antibiotikus is karto, ar geriau palaukt. Nes jai skauda nuo praejusio savaitgalio...  Ar gali per tris dienas situacija labai susikomplikuot? Paklausiau pediatres del homeopatiniu, tai ji nukirto grieztai, kad tik antibiotika is karto duot, ir viskas  sad.gif

*

aš manau, kad kol neturėsi pasėlio rezultatų, kokia tiksliai ten bakterija, ir kokiems vaistams ji jautri, neduok antibiotikų, kam vaikui dar vieną ligą varyti. Sakau iš patirties, mane su šiom problemom tiek vaikystėj prišėrė antibiotikais, kad dabar yra rimtesnių bėdų. geriau pakaitink jai kojytes druskuotam vandeny, arba padaryk medetkų vonelę kai maudysis, tik, kad nesisiotų į vandenėlį, nes taip dar labiau sudirgins. Ir nupirk spanguolių, nakčiai duok mažą saujelę, kad ir neskanu, bet naudinga. Daugiau lai geria, kad ir petražolių nuovirą, šiltos kojinės ir lova. Ir jei vaikas kantrus, kad į tualetą eitį su pilna pūsle. dar gali duoti kokius spazmolitikus, kad spazmus nuimti, jei labai skaudės. Sulaukit rezultatų ir sėkmės besigydant.
Miledi.N
QUOTE(mamaRama @ 2005 09 21, 12:55)

3 m. dukrai itaria cistita. Siandien pridavem slapima paselio auginimui. Kol bus atsakymas, pediatre liepe gerti biseptoli, bet nenoriu dabar vaikui tu antibiotiku kist, galvoju, gal geriau palaukt tikslesnio rezultato  unsure.gif

Duodu mazei petrazoliu arbatos, siaip daug skysciu gert. Skauda vaikui labai, kai slapinasi, tai net nezinau, ar cia jau duot tuos antibiotikus is karto, ar geriau palaukt. Nes jai skauda nuo praejusio savaitgalio...  Ar gali per tris dienas situacija labai susikomplikuot? Paklausiau pediatres del homeopatiniu, tai ji nukirto grieztai, kad tik antibiotika is karto duot, ir viskas  sad.gif

*

mano manymu butinai duot vaistus, nes čia kaip greitoji pagalba, o pasėlio atskaymas bus po kokios savaitės, dariausi, nes turi išauginti jie ten kažka, o ka leisi savo dukrai kentėti tokius skausmus? Pati turiu cistitą ir kai prasideda uždegimas suryčiau bet ką kad tik padėtų. Biseptolis netoks kenksmingas kaip Ciprinolis o gali daeiti ir iki to. Šiuo metu jau antrą pakelį Ciprinolio varau gydytoja sakė kad gali prireikti ir trečio nes tie uždegimai pastovus. O uždegimas labai labai greitai pereina į insktu uždegimą, vieną dieną nuėjau pas gydytoją nes buvo puslės uždegimas tik prasidėjo po dvėjų dienų pradėjo nerealiai nugarą skaudėti atsakymas buvo insktų uždegimas. Taip kad nereikia žaisti vaiko sveikata, geriau išgydyti vieną kartą nei paskui vaikas kentės visą gyvenimą nes mama pabijojo antibijotiko.
mamaRama
Sake paselio atsakymas bus poryt.... Tai del to ir galvoju, ar duot dviem dienom ta biseptoli - jeigu paskui reikes keisti antibiotika, tai kokia nauda is to dvieju dienu biseptolio? Na, nebent kad nesiples toliau uzdegimas. Nu nezinau, tikrai esu pasimetus cry.gif
Miledi.N
Nerašysiu kaip kenčiu nes viskas jau aprašyta. Turiu šią lyga jau 12 metų. Viskas prasidėjo kad dar mokyklos laikas labai smarkiai peršalau turėjau puslės, gimdos ir insktų uždegimą, gydžiausi 1,5 mėnesio. Paskui tie uždegimai buvo nedažni, bet po antro gimdymo į mėnesį po kelis kartus turėjau, šiuo metu gydausi geriu antrą pakuotę Ciprinolio gal prireiks ir trečios pirmadienį eisiu išsiaiškinsiu kokia situacija. Praeitą ketvirtadienį buvau ANtakalnio klinikose pas urologą labai geras gydytojas pasitaikė. Tai prie visų aprašytų čia patarimų galiu pridėti kenčiančioms moterims dar vieną:
Prieš santykius su vyru ištuštinkite šlapimo puslę ir išgerkite 5 Nok tapblėtę, po santykių iškart į tualetą. Sakė kad 5 Nok (antiseptikas) tai sako labai gerai užmuš nereikalingas bakterijas.
Miledi.N
QUOTE(mamaRama @ 2005 09 21, 16:59)
Sake paselio atsakymas bus poryt.... Tai del to ir galvoju, ar duot dviem dienom ta biseptoli - jeigu paskui reikes keisti antibiotika, tai kokia nauda is to dvieju dienu biseptolio? Na, nebent kad nesiples toliau uzdegimas. Nu nezinau, tikrai esu pasimetus  cry.gif
*

Antibijotiką gydytoją prates nes jį teks gerti 5 dienas (Taip kaip tasykle buna, o vaikas dar mažas tai jis turėtų padėt)
xenzy
mamaRama, pasikonsultuok dar su vienu gydytoju, lengviau bus primti sprendimą. nes kiek žmonių, tiek situacijų, tiek patarimų.
FDS
O gal geriat daug kavos, nes as irgi daznai lakstau i wc, tik pirma dienos puse, budavo kas 5-10 min. bet dabar kai suzinojau priezasti ir sumazinau kavos norma, situacija pagerejo.
Siaip tai medetku arbata sveika pagerti smile.gif
Karmen
Nu tai kad ne negeriu. Anksčiau gėriau, bet dabar stengiuosi tik kartais pasilepinti, nemaukiu kaip anksčiau puodais unsure.gif
lynkute
man taip yra buve,o ypatingai varo kai varai kur nors su masina tai nors pampersa dek vyras vis kartodavo'' reikia masinos su toletu'',bet kai nuejau pas gydytojus paaiskejo kad candida ir chlamidijos varo i toleta nors ir issigydziau bet vistiek daznokai einu itoleta. sad.gif
UKĖ
apie sia liga galite pasiskaityti cia:

http://www.sveikas.lt/ligos_placiau2.asp?I...22&id2=&linkID=

Bliss Pearl
Kokia pažįstama bėda cry.gif jau 12 metų sergu tuo prakeiktu pūslės uždegimu,o kas svarbiausia man gydytojai nieko neranda blink.gif Todėl pastoviai gydausi pati,prisiklausau visokių patarimų ir vis bandau verysad.gif O kaip jums nustato tą cistitą?nu man nugaros neskauda,tik pūslę,net iki pykinimo skauda verysad.gif ir net nenuėjus į tualetą skaudą,ir taip visą laiką,kol išgeriu nežmonišką dozę vaistų.

Bet kaip gerai kad radau šitą temą,gal rasiu kokį gerą patarimą.O kaip tas 5NOK ,prieš kiekvieną santykiavimą reik išgert ar kai prasidėjęs uždegimas?
Ritule
daznai patupek ant medetku ir ramuneliu arbatos,jas ir gerk.o tavo pieneliui nieko nenutiks jei dvi dienas isgersi furodunino,viena tab.viena kart dienoj.as ka tik prasirgau,kadangi maitinu vaistinej nieko gero nepasiule,meeskauogiu arbata ir tai ji maitinancioms nerekomenduojama.pabandyk tuos vaistus,pamatysi - pades.as antra diena,kjp ramiai galiu slapintis.
Bliss Pearl
Ne tai kad pastoviai bet labai dažnai,būna porą kart per mėnesį,ir skauda ne dieną ir ne dvi,kokią savaitę verysad.gif numirt galima verysad.gif O aš ir išbandžius visokias voneles,bet schmoll.gif Furadoninas ir man geras vaistas,bet taip norėtus atsikratyt tos ligos visam laikui verysad.gif
Anecka
QUOTE(mamyte27 @ 2005 11 02, 16:58)
Ne tai kad pastoviai bet labai dažnai,būna porą kart per mėnesį,ir skauda ne dieną ir ne dvi,kokią savaitę verysad.gif numirt galima verysad.gif O aš ir išbandžius visokias voneles,bet  schmoll.gif Furadoninas ir man geras vaistas,bet taip norėtus atsikratyt tos ligos visam laikui  verysad.gif
*

Man kažkada viena daktarė sakė, kad Furodoninas veikia į moters vaisingumą.
Taigi nuo tos dienos bandau gerti tik žoleles.
Mane labai ilgai kankino ši liga. Dabar profilaktikai geriu žoleles ir aišku svarbiausia tai ne peršalti. Labai svarbu, kad žiema kojoms būtų šilta.
Kol kas man tai padeda...tfu...tfu...tfu
Karmen
Pas mane tai nebuvo nei candidos nei chlamidijų unsure.gif
miss X.Y.
mane daug metu vargino tas pusles uzdegimas,o dabar jau beveik 10 metu nera clap.gif clap.gif siaip jei daktarai neranda jokios priezasties(na man taip buvo,sakydavo,kad nuo pasalimo,perputimo ar pan.),gali buti ,kad esama spaliniu kirmelyciu ,kurios nakty kaip zinoma islenda daugintis ir tuo paciu ,kadangi mes moteros taip sudarytos,patenka ten kur neturetu,tada sudirgina ar net uznesa kokiu bakteriu ir to pasekoje-uzdegimas.tikriausiai skamba nelabai itikinamai,bet man taip tie uzdegimai baigesi,kai su siuntimu nuvaziavom i Vilniu pas kazkoki profesoriu ir jis ti isaiskino,t.y.patare pabandyti isgerti doze tableciu nuo spaliniu...sako,kadangi daugiau priezasciu kitu tiems uzdegimams nematau,tai turetu padeti,nors daktarai to nezino ar nenori zinoti...nu vien zodziu baigesi po to tie uzdegimai,nors pries tai tikrai,kartais jie budavo kai pasaldavau(gal sutapimai gal irgi priezastis,bet seniau uztekdavo vien pagalvoti saltu ir dregnu metu laiku apie tai kaip reiks sest ant saltos kedes ir prasidedavo...)o dabar galiu ir pasalt ir basom kojom ant saltu grindu vaiksciot-nieko....tfu tfu tfu....o siaip tai man geriausiai padedavo meskauogiu arbata(nu bet kartumas tai nerealiai),petrazoliu saknu nuoviras(irgi slykstu)ir brukniu lapu arbata..geriau nei vaistai,tik ,kad labai nemalonus tas skonis....
Sella
Mane irgi labai daznai vargina slapimo pusles uzdegimas. sad.gif Dazniausiai susergu rudeni ir ziema, mazdaug kas 2 menesiai.Lietuvoje perku vaistus "Palin", man jie tikrai padeda.Furodonino negeriu, nes duoda pasaliniu reiskiniu. schmoll.gif
Bliss Pearl
QUOTE(freddda @ 2005 11 04, 18:38)
mane daug metu vargino tas pusles uzdegimas,o dabar jau beveik 10 metu nera clap.gif  clap.gif siaip jei daktarai neranda jokios priezasties(na man taip buvo,sakydavo,kad nuo pasalimo,perputimo ar pan.),gali buti ,kad esama spaliniu kirmelyciu ,kurios nakty kaip zinoma islenda daugintis ir tuo paciu ,kadangi mes moteros taip sudarytos,patenka ten kur neturetu,tada sudirgina ar net uznesa kokiu bakteriu ir to pasekoje-uzdegimas.tikriausiai skamba nelabai itikinamai,bet man taip tie uzdegimai baigesi,kai su siuntimu nuvaziavom i Vilniu pas kazkoki profesoriu ir jis ti isaiskino,t.y.patare pabandyti isgerti doze tableciu nuo spaliniu...sako,kadangi daugiau priezasciu kitu tiems uzdegimams nematau,tai turetu padeti,nors daktarai to nezino ar nenori zinoti...nu vien zodziu baigesi po to tie uzdegimai,nors pries tai tikrai,kartais jie budavo kai pasaldavau(gal sutapimai gal irgi priezastis,bet seniau uztekdavo vien pagalvoti saltu ir dregnu metu laiku apie tai kaip reiks sest ant saltos kedes ir prasidedavo...)o dabar galiu ir pasalt ir basom kojom ant saltu grindu vaiksciot-nieko....tfu tfu tfu....o siaip tai man geriausiai padedavo meskauogiu arbata(nu bet kartumas tai nerealiai),petrazoliu saknu nuoviras(irgi slykstu)ir brukniu lapu arbata..geriau nei vaistai,tik ,kad labai nemalonus tas skonis....
*

O čia tai geras doh.gif pirmą kart girdžiu,o kokius vaistus gėrei,ir aš norėčiau pagert,nors tikiuos jokios kirmėlės pas mane negyvena verysad.gif
ErikaI
Mamaytės pasakykit,

gal čia ir nevisai į temą, bet aš dėl savo vyro. Prisižiūrėjau visokių sveikatingumo laidų ir ten sakė, kad dažnas šlapinimasis vyrams yra pirmas požymis dėl sutrikusios prostatos veiklos. Mano brangiausias negali visos nakties išgulėt nenulėkęs į tuliką. Tai aš pradėjau nerimauti. O jis neklauso ir pas gyditojus neina, sako jam viskas gerai, niekas neskauda.

Pasakykit ar tai tikrai pirmi požymiai kažkokių rimtesnių bėdų, ar čia man paranoja doh.gif
filifjonka
tai gal jis tiesiog daug skysčių iš vakaro prigeria? g.gif
jei ne, tai tikrai profilaktiškai reikia nueiti pasitikrinti.

aš turiu klausimą.
gal kas galit parekomenduoti gerą urologą?
pati esu buvus grybo gatvėj pas vyriškį urologą. deja, neatsimenu pavardės. labai nusivyliau, nes jokio konkretumo ir normalių patarimų nesulaukiau. schmoll.gif

būčiau dėkinga 4u.gif
miss X.Y.
as tada irgi pirma karta isgirdau ir nemaniau,kad pas mane jos ten gyvena...o prasikankinus buvau pries tai su tais uzdegimais nuo 4metuku(tada buvo 16)negaliu teigti,kad butent tai ,ka suzinojau is to docento ar profesoriaus, buvo ligos priezastim(prasidejo nuo to,kad maza sisiuka darancia ''supute''),nu bet man po to pradejo baigtis tie uzdegimai ir dabar tfu tfu tfu neatsimenu,kas tai....o vaistai ,tai as nebepamenu jau...nueik i vaistine ir paprasyk nuo spaliniu kirmelyciu,ten viena karta juos isgeri,po kurio laiko pakartoji,toks ten ir ''pagerimas''.arba dar paprasciau ir sveikiau cesnako daug vakare sunaudok.....dar kaip uzeina uzdegimas-uzsiviridavau puoda juodos arbatos(nezinau ar cia turi reiksmes kokia arbata,bet man buvo patarta butent juoda),nu ir ant tu garu issisketus pasedeti.......turbut skamba ir vel neitiketinai,bet padedavo...tai gi galit,kas pabandyt,blogiau tai tikrai nebus....o as praejus tu uzdegimu malonumus tai uzjauciu visas ,kas su tuo dalyku ''draugaujat'',kazkada sakydavau,kad as savo priesui sitos ligos nelinkeciau....
pavasare
O pas kokį gydytoją reikia kreiptis del šlapimo pūslės uždegimo? Pas terapeutą ar ginekologą? unsure.gif Man jau paprasti vaistai nepadeda, uždegimai kartojasi ir kartojasi... turbūt reikia antibiotikų ar kokio tai specialaus tyrimo, kad išaiškinti priežastis unsure.gif
Miledi.N
QUOTE(pavasare @ 2005 11 13, 15:34)
O pas kokį gydytoją reikia kreiptis del šlapimo pūslės uždegimo? Pas terapeutą ar ginekologą? unsure.gif Man jau paprasti vaistai nepadeda, uždegimai kartojasi ir kartojasi... turbūt reikia antibiotikų ar kokio tai specialaus tyrimo, kad išaiškinti priežastis unsure.gif
*

Pas terapeutą 4u.gif
Jei perskaitei visą temą, tai visko gali buti, kad tau kartosis ir kartosis.
Bliss Pearl
Nu va,pas mane vėl ta bjaurybė atėjo cry.gif pusę nakties negalėjau miegoti.Nežinau gal pagert 5NOK? Galit patikėt,visą dieną viskas buvo gerai,vakare pradėjau jaust kad kažkas negerai,staigiai išgėriau Furadonino,bet kažkodėl nepadėjo schmoll.gif naktį siaubingai įsiskaudėjo cry.gif Nu nesuprantu,ir nesušalau niekur,jaučiu gersiu nuo kirmėliukų vaistų ax.gif Bet ar jei yra kirmėlių neturi niežtėt dupcės g.gif ax.gif
xenzy
jei skauda tai gerk nošpos, furadoninas nuo skausmo nepadės, jis tik dezinfekuoja pūslę. todėl nenustok jo gerti, gali ir nok5, jis kažkaip labiau toleruojamas pvz. man. o papildomai išgerk pora tablečių nošpos, kad nespazmuotų, pagulėk medetkų vonioje ir gerk daug vandens
Bliss Pearl
O nošpa gali padėt nuo pūslės skausmo?O pagulėt vonioj nėr šansų schmoll.gif toks mažas padauža aplink laksto doh.gif
xenzy
QUOTE(mamyte27 @ 2005 11 15, 10:12)
O nošpa  gali padėt nuo pūslės skausmo?O pagulėt vonioj nėr šansų  schmoll.gif toks mažas padauža aplink laksto  doh.gif
*

tikrai padės, jis nuima spazmus smile.gif tik būtinai gerks ir nok5 arba furadoniną ir gerai būtų pasidaryti šlapimo tyrimą, kad išsiaiškinti priežastį.
Aš jau daug metų sergu šia liga diena iš dienos, jei ne nošpa, turbūt jau senai galą gaučiau nuo to skausmo sad.gif
Miledi.N
Prie visų jau minėtų priemonių nuo šlapimo puslės galiu pridėti dar vieną ax.gif
ANTICYSTITICO žolelių arbata, parduodama vaistinėse 4u.gif
Jureja
QUOTE(Karmen @ 2005 08 19, 22:52)
Perskaičiau ir atrodo kad apie mane rašo. Tik skirtumas toks kad aš negimdžiau dar.
Man tokia bėda jau irgi kokie trys keturi metai. Pavargau juodai. Tyriausi 100 kartų - nieko niekur nerado. Kadangi problema įsisenėjusi tai atsirado baimė atsiprašant apsimyžt  ne vietoj ir ne laiku  tongue.gif  Kur einu visur mintys apie tuliką, galima nuo proto nušokt  doh.gif Įdomu ar tokiu atveju bruknės irgi padeda ar tik kai yra uždegimas?
Dar įdomu ar toks dalykas paveldimas? Ruošiuosi pastot bet bijau kad tad visai iš tuliko neišlysiu  tongue.gif ir ar tai neatsilieps mano būsimam vaikui?  g.gif  Terapeutas sakė kad po gimdymo turėtų susitvarkyti......
*

Daznas lakstymas i WC, pilvo apacios skausmas (na jei problema 3 metai tai gali nejausti), mazas kiekis slapimo pasislapinamas, uzsimanai , nueini ir vel nori smile.gif tai cistito ligos simptomai. Cistitas kitaip sakant yra slapimo taku uzdegimas, ji sukelia bakterijos. Gydoma Furadoninu, jis veikia baktericidiskai i slapimo taku mikroflora, gydymo kursas apie 7d., parduodamas be recepto, kaina apie 4lt. reikia pradeti gydyti vos tik pajutus pirmuosius simptomus. gydymosi laikotarpiu reikia gerti daug skysciu ir dezinfekuojanciu arbatu (tinka anksciau minetos arbatos, + medetkos, nors mano nuomone efektyviausios yra spanguoliu sultys). Jos tesiamos ir po vaistu vartojimo dar apie 6 men bandant apsisaugoti nuo reinfekcijos! Turejau tokia problemele ir zinau kaip jums sunku! sad.gif tad greiciau gydykites ir sekmes!!!
Karmen
QUOTE(filifjonka @ 2005 11 07, 10:45)
aš turiu klausimą.
gal kas galit parekomenduoti gerą urologą?
pati esu buvus grybo gatvėj pas vyriškį urologą. deja, neatsimenu pavardės. labai nusivyliau, nes jokio konkretumo ir normalių patarimų nesulaukiau. schmoll.gif
būčiau dėkinga 4u.gif
*

aš lankiausi irgi privačioje klinikoje tilto g. kažkaip vadinasi Union clinic ar kažkas panašaus, ten tipo geras urologas yra jo pavardė Balvočius. sumokėjau ten 800 Lt doh.gif už visokiausius gydymus ir galiu pasakyt kad man nieko nepagerėjo.
tai va. o šiaip labai gera urologė dirba Santariškėse arba dar privačioj kažkokioj bet nežinau kokioj, jos pavardė Černiauskienė. Jinai labai gera specialistė, siūlyčiau kreiptis pas ją 4u.gif
Jureja
QUOTE(lynkute @ 2005 11 23, 18:55)
tikrai ne furadoninas nes as buvau tinklapy vaistai lt bet parase kad sis vaistas yra receptinis kazka sumaisiai g.gif
*

Tikrai nesumaisiau, gal dabar padare receptini. As pirkau buvo bereceptinis beja neseniai. Nueik i vaistine gal duos kazka is tos pacios grupes preparatu tik kitu pavadinimu ir be recepto ( nitrofuranu grupes), gal vel cia koks farmacines firmos triukas del vaistu pardavimo pestyniu. O jei ne tai tada teks vaduotis arbatelemis arba pas daktariuka recepto ir konsultacijos ar tikrai nuo tos ligos gydaisi, gal problema visai kitur!!!
Karmen
QUOTE(lynkute @ 2005 11 23, 19:47)
as karmen klausiau
*

Čia apie Aušrą Černiauskienę? unsure.gif
Taip jinai dirba Santariškių ligoninėj, šiaip tie ligoninės daktarai karts nuo karto dirba ir Santariškių poliklinikoj.
Va čia radau visus jos kontaktus ir darbo vietas http://www.sveikas.lt/medikai3.asp?medID=12756
Ten yra telefonai gali jai pasiskambinti ir paklaust kada jinai tave priimtų.
Jinai mane priėmė pačioj ligoninėj.
Kai aš išdėsčiau savo pūslės problemas savo terapeutui tai jisai man ją ir rekomendavo nors yra mano poliklinikoj urologas, bet teraupeutas man išaiškino kad jinai daugiausiai yra įsigilinusi į moterų problemas, nes tie vyrai urologai tai tik vyrų prostatas žino kaip gydyt o moterų problemos jiems svetimos mirksiukas.gif
Pabandyk 4u.gif
Ir būtinai parašyk atsiliepimą, nes man labai įdomu kokia bus tavo nuomonė.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.