Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo pūslės uždegimas

Pas mane tai nebuvo nei candidos nei chlamidijų unsure.gif
Atsakyti
mane daug metu vargino tas pusles uzdegimas,o dabar jau beveik 10 metu nera clap.gif clap.gif siaip jei daktarai neranda jokios priezasties(na man taip buvo,sakydavo,kad nuo pasalimo,perputimo ar pan.),gali buti ,kad esama spaliniu kirmelyciu ,kurios nakty kaip zinoma islenda daugintis ir tuo paciu ,kadangi mes moteros taip sudarytos,patenka ten kur neturetu,tada sudirgina ar net uznesa kokiu bakteriu ir to pasekoje-uzdegimas.tikriausiai skamba nelabai itikinamai,bet man taip tie uzdegimai baigesi,kai su siuntimu nuvaziavom i Vilniu pas kazkoki profesoriu ir jis ti isaiskino,t.y.patare pabandyti isgerti doze tableciu nuo spaliniu...sako,kadangi daugiau priezasciu kitu tiems uzdegimams nematau,tai turetu padeti,nors daktarai to nezino ar nenori zinoti...nu vien zodziu baigesi po to tie uzdegimai,nors pries tai tikrai,kartais jie budavo kai pasaldavau(gal sutapimai gal irgi priezastis,bet seniau uztekdavo vien pagalvoti saltu ir dregnu metu laiku apie tai kaip reiks sest ant saltos kedes ir prasidedavo...)o dabar galiu ir pasalt ir basom kojom ant saltu grindu vaiksciot-nieko....tfu tfu tfu....o siaip tai man geriausiai padedavo meskauogiu arbata(nu bet kartumas tai nerealiai),petrazoliu saknu nuoviras(irgi slykstu)ir brukniu lapu arbata..geriau nei vaistai,tik ,kad labai nemalonus tas skonis....
Atsakyti
Mane irgi labai daznai vargina slapimo pusles uzdegimas. sad.gif Dazniausiai susergu rudeni ir ziema, mazdaug kas 2 menesiai.Lietuvoje perku vaistus "Palin", man jie tikrai padeda.Furodonino negeriu, nes duoda pasaliniu reiskiniu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(freddda @ 2005 11 04, 18:38)
mane daug metu vargino tas pusles uzdegimas,o dabar jau beveik 10 metu nera clap.gif  clap.gif siaip jei daktarai neranda jokios priezasties(na man taip buvo,sakydavo,kad nuo pasalimo,perputimo ar pan.),gali buti ,kad esama spaliniu kirmelyciu ,kurios nakty kaip zinoma islenda daugintis ir tuo paciu ,kadangi mes moteros taip sudarytos,patenka ten kur neturetu,tada sudirgina ar net uznesa kokiu bakteriu ir to pasekoje-uzdegimas.tikriausiai skamba nelabai itikinamai,bet man taip tie uzdegimai baigesi,kai su siuntimu nuvaziavom i Vilniu pas kazkoki profesoriu ir jis ti isaiskino,t.y.patare pabandyti isgerti doze tableciu nuo spaliniu...sako,kadangi daugiau priezasciu kitu tiems uzdegimams nematau,tai turetu padeti,nors daktarai to nezino ar nenori zinoti...nu vien zodziu baigesi po to tie uzdegimai,nors pries tai tikrai,kartais jie budavo kai pasaldavau(gal sutapimai gal irgi priezastis,bet seniau uztekdavo vien pagalvoti saltu ir dregnu metu laiku apie tai kaip reiks sest ant saltos kedes ir prasidedavo...)o dabar galiu ir pasalt ir basom kojom ant saltu grindu vaiksciot-nieko....tfu tfu tfu....o siaip tai man geriausiai padedavo meskauogiu arbata(nu bet kartumas tai nerealiai),petrazoliu saknu nuoviras(irgi slykstu)ir brukniu lapu arbata..geriau nei vaistai,tik ,kad labai nemalonus tas skonis....

O čia tai geras doh.gif pirmą kart girdžiu,o kokius vaistus gėrei,ir aš norėčiau pagert,nors tikiuos jokios kirmėlės pas mane negyvena verysad.gif
Atsakyti
Mamaytės pasakykit,

gal čia ir nevisai į temą, bet aš dėl savo vyro. Prisižiūrėjau visokių sveikatingumo laidų ir ten sakė, kad dažnas šlapinimasis vyrams yra pirmas požymis dėl sutrikusios prostatos veiklos. Mano brangiausias negali visos nakties išgulėt nenulėkęs į tuliką. Tai aš pradėjau nerimauti. O jis neklauso ir pas gyditojus neina, sako jam viskas gerai, niekas neskauda.

Pasakykit ar tai tikrai pirmi požymiai kažkokių rimtesnių bėdų, ar čia man paranoja doh.gif
Atsakyti
tai gal jis tiesiog daug skysčių iš vakaro prigeria? g.gif
jei ne, tai tikrai profilaktiškai reikia nueiti pasitikrinti.

aš turiu klausimą.
gal kas galit parekomenduoti gerą urologą?
pati esu buvus grybo gatvėj pas vyriškį urologą. deja, neatsimenu pavardės. labai nusivyliau, nes jokio konkretumo ir normalių patarimų nesulaukiau. schmoll.gif

būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
as tada irgi pirma karta isgirdau ir nemaniau,kad pas mane jos ten gyvena...o prasikankinus buvau pries tai su tais uzdegimais nuo 4metuku(tada buvo 16)negaliu teigti,kad butent tai ,ka suzinojau is to docento ar profesoriaus, buvo ligos priezastim(prasidejo nuo to,kad maza sisiuka darancia ''supute''),nu bet man po to pradejo baigtis tie uzdegimai ir dabar tfu tfu tfu neatsimenu,kas tai....o vaistai ,tai as nebepamenu jau...nueik i vaistine ir paprasyk nuo spaliniu kirmelyciu,ten viena karta juos isgeri,po kurio laiko pakartoji,toks ten ir ''pagerimas''.arba dar paprasciau ir sveikiau cesnako daug vakare sunaudok.....dar kaip uzeina uzdegimas-uzsiviridavau puoda juodos arbatos(nezinau ar cia turi reiksmes kokia arbata,bet man buvo patarta butent juoda),nu ir ant tu garu issisketus pasedeti.......turbut skamba ir vel neitiketinai,bet padedavo...tai gi galit,kas pabandyt,blogiau tai tikrai nebus....o as praejus tu uzdegimu malonumus tai uzjauciu visas ,kas su tuo dalyku ''draugaujat'',kazkada sakydavau,kad as savo priesui sitos ligos nelinkeciau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo freddda: 07 lapkričio 2005 - 19:09
O pas kokį gydytoją reikia kreiptis del šlapimo pūslės uždegimo? Pas terapeutą ar ginekologą? unsure.gif Man jau paprasti vaistai nepadeda, uždegimai kartojasi ir kartojasi... turbūt reikia antibiotikų ar kokio tai specialaus tyrimo, kad išaiškinti priežastis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasare @ 2005 11 13, 15:34)
O pas kokį gydytoją reikia kreiptis del šlapimo pūslės uždegimo? Pas terapeutą ar ginekologą? unsure.gif Man jau paprasti vaistai nepadeda, uždegimai kartojasi ir kartojasi... turbūt reikia antibiotikų ar kokio tai specialaus tyrimo, kad išaiškinti priežastis unsure.gif

Pas terapeutą 4u.gif
Jei perskaitei visą temą, tai visko gali buti, kad tau kartosis ir kartosis.
Atsakyti
Nu va,pas mane vėl ta bjaurybė atėjo cry.gif pusę nakties negalėjau miegoti.Nežinau gal pagert 5NOK? Galit patikėt,visą dieną viskas buvo gerai,vakare pradėjau jaust kad kažkas negerai,staigiai išgėriau Furadonino,bet kažkodėl nepadėjo schmoll.gif naktį siaubingai įsiskaudėjo cry.gif Nu nesuprantu,ir nesušalau niekur,jaučiu gersiu nuo kirmėliukų vaistų ax.gif Bet ar jei yra kirmėlių neturi niežtėt dupcės g.gif ax.gif
Atsakyti
jei skauda tai gerk nošpos, furadoninas nuo skausmo nepadės, jis tik dezinfekuoja pūslę. todėl nenustok jo gerti, gali ir nok5, jis kažkaip labiau toleruojamas pvz. man. o papildomai išgerk pora tablečių nošpos, kad nespazmuotų, pagulėk medetkų vonioje ir gerk daug vandens
Atsakyti
O nošpa gali padėt nuo pūslės skausmo?O pagulėt vonioj nėr šansų schmoll.gif toks mažas padauža aplink laksto doh.gif
Atsakyti