Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo pūslės uždegimas

QUOTE(tigree81 @ 2006 01 26, 16:28)
tai jau patikek,FEJA-BUREJA,ziauriai kenciu jau kokius tris metus.ir niekas nepadeda .jokie gydytojai.dare paseli-augino sawaite.ne,mikoplazmu,ureaplazmu netyre.pasidariau del chlamidiju tyrimus neseniai.greit bus atsakymas.tik ju mazdaug atitinka pozymiai.o anu dvieju-ne..
RENISS,o kur tu perki tuos waistukus.net internete nieko neradau apie juos..kokia kaina?


Gal padės trumpa ištrauka:
"Cistitas
Dar viena, dažniausiai vasarą, moterims būdinga liga, pasireiškianti savarankiškai arba kartu su makšties uždegimais, – cistitas, šlapimo pūslės uždegimas. Pagrindiniai požymiai: dažnas ir skausmingas šlapinimasis, kartais šlapimo nelaikymas. Dažniausiai šį susirgimą sukelia žarninė lazdelė, ji gali patekti nuo išangės ar nešvaraus vandens. Neretai ligą sukelia chlamidijos, ureoplazmos ar grybelis".

Vistik patarčiau paieškoti ureaplazmos cool.gif . Beje, gydytis turi abu partneriai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja-Būrėja: 27 sausio 2006 - 11:10
Anksčiau dažnai pasigaudavau uždegimą, bet pas gydytojus neteko dėl to eit niekad schmoll.gif Pajutus pirmus simptomus iškart gerdavau Biseptolio po 2 tab du kart į parą 2- 3 dienos, nors po vieno ar dviejų dozių dingdavo visi skuasmai ir noras eit į tuliką. Dar labai gerai petražolių arbata . Feee . Ir spanguolių sultys. Na man užtekdavo tokio gydymo unsure.gif
Atsakyti
Kadangi ir aš pakankamai dažnai sergu šlapimo pūslės uždegimu, tai mano šeimos gydytoja patarė profilaktiškai gerti tokias tabletes Care Lady, ant dėžutės rašoma "...rekomenduojama vartoti esant šlapimo organų infekcijoms, taip pat siekiant išvengti jų pasikartojimo." cool.gif
Atsakyti
As irgi turiu sia nelemta liga verysad.gif , ji mane kartas nuo karto aplanko.... sakoma, kad jei jau viena karta persirgai tai kartosis ir kartosis, tik pasalu truputi ir viskas doh.gif
O gydausi tai UROSEPT tokios melynos tabletes, bet paskutiniu metu zinau, kad Lietuvoje jau isimtos is apyvartos, o man jos labai geros, nes ten augaliniu pagrindu jos pagamintos, taip pat padeda meskauogiu arbata, bet ji labai karti, tai geriau geriu petrazoles plikytas, labai padeda.
Atsakyti
kaip gaila kad urosept nebeparduoda..kaip ji gauti??? verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tigree81 @ 2006 02 02, 22:03)
kaip gaila kad urosept nebeparduoda..kaip ji gauti??? verysad.gif  verysad.gif


Arciausiai gauti turbut butu Lenkija....
Beje, vienai forumietei esu parvezusi urosept'o mirksiukas.gif , taciau jau nebevazineju taip daznai i LT ir PL...
Atsakyti
gal kaip nors be uropseto...man rimtai yra,tai laukiu antibiotiku is rusijos MONURAL.paskutine wiltis.o jei jie nepades tada ka as zinau-bewiltiska ligone tapsiu.. verysad.gif
Atsakyti
Su sia problemele as buvau susidurusi praita vasara, po keliones prie juros, gydytoja pasiule meskauogiu arbateles ir to pakako. Sako persisaldei, nesigincijau gal... Sia vasara Palangoje buvau 4 kartus ir visus grizau su uzdegimu. Galvojau gal vel persisaldziau, nors dienos buvo nerealiai karstos, o vanduo man kaip tik(nekenciu salto vandens). Pasirodo, kad yra didele galimybe, kad uzsikreciau nuo musu "svariosios" juros. Kai veliau pagalvojau, tai tikrai skausmai prasidedavo sekancia diena po maudyniu g.gif Nezinau ar kitais metais mane kas ikis i ta vandeni...
Atsakyti
o koks ju poveikis organizmui?
Atsakyti
joa, o koks ten poveikis ju? kaip vartoji? paprastai grauzi ir pusles nebeskauda ar kaip? g.gif
Atsakyti
Daug visko prirašyta smile.gif Bet dar norėčiau paminėt vieną dalyką. Man šeimos gydytoja sakė, kad spanguolės ir meškauogės viena kitą slopina. Taigi reikia gerti arba spanguoles arba meškauogių arbatą.
Atsakyti
Kai pirma karta susirgau slapimo pusles uzdegimu, be antibiotiku neapsejau, plius meskauogiu arbata, bjauri tokia verysad.gif
Kai pasveikau, gydytojas liepe nusipirkti tableciu urosept ir nuolat ju tureti su savimi, tik pajutus pirmus slapimo pusles uzdegimuko pozymius pradeti tas tabletes gerti. Nes uroseptas pats savaime per silpnas gydyti jau pazngusi uzdegima, tai greiciau vitaminai slapimo puslei, profilaktikai. Taip man urologas aiskino.
Dar liepe kasdien suvartoti mazdaug arbatinio saukstelio dydzio sviesto gabaleli, nesvarbu. Tai nepamainomas vitamino A saltinis, kuris butinas puslei. Pabreze, cituoju: "ne kokios ten smaros riebalu misinio, o butent tikro sviesto". Labai juokiausi is tos jo frazes.
Dar pasake, kad moterims negalima atsainiai ziureti i besikartojancius pusles uzdegimus, labai saugotis, paciom nesigydyti, nes senatveje teks su pampersais vaikscioti.
Labai jis mane tada prigasdino tongue.gif
Papildyta:
Nezinojau, kad urosepto nebeparduoda...
Tai tiesa?
Atsakyti