Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo pūslės uždegimas

QUOTE
jo,apie kontraceptikus as ir kazka girdejau,bet nekreipiau demesio.hmm as vartoju regulon kt..tai gal reiks nutraukti kuriam laikui,bet tuomet nesijausiu saugi    lynkute o tu i privacia ejai ar i nemokama klinika?


as santariskese su siuntimu.aisku uz pasely mokejau gal 8 lt.
Atsakyti
O slapimo pusles uzdegimo butinas pozymis yra lakstymas i tualeta ir skausmas slapininantis?
Mane kamuoja skasmas pilvo apacioje (pirma buvo tik pacioje apacioje lig nuolat itempti maksties raumenys, o dabar tiesiog bukas skausmas pilvo apacioje ir sonuose), ir menesines jau 3 savaites veluoja... nestumo testas neigiamas...
vakar konsultavausi su gydytoja, atlykau tyrimus, dabar laukiu rezultatu, bet kol laukiu skausmas vis tiek yra... tai ir neramu kazkaip...

Dar yra nuolaitinis noras su silta pusle tarpukoje buti smile.gif
Atsakyti
smile.gif Skausmas pilvo apačioje tai panašu į gimdos uždegimą,bet gydytoja uždegimą nustato iš karto.Man buvo toks uždegimėlis tai į šildymus važinėjau i r antibijotikus gėriau.
Atsakyti
Šlapimo takų infekcijos pagrindiniai bruožai ir yra: skausmas šlapinantis ir nuolatinis noras į tuoletą, kai uždegimas labiau pažengęs atsiranda kraujo šlapime.
Atsakyti
Skausmas šlapinantis ir nuolatinis noras šlapintis, gali būti ne tik šlapimo takų, bet inkstų bei inkstų geldelių uždegimo pagrindiniai požymiai. Paprastai , jeigu yra uždegimas, tai dar ir temperatūra pakyla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsJa: 08 gegužės 2006 - 13:03
visi pozymiai tokie tik dar pilvo skausmas apacioj tai gimdos uzdegimas :hmtai dar nereiskia kad slapimo pusles uzdegimas.o pusles uzdegima sukelia lytiskai plintancios ligos ir virskinamojo trakto bakterijos ,tai jai netinkamai gydysites nepades g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lynkute: 08 gegužės 2006 - 17:18
Mergytės patarkit, niekada su tuo nesu susidūrus. Šlapinantis kiek peršti, onusišlapinus toks įdomus jausmas atrodo vis dar nori šlapintis ir taip švelniai degina atrodo visus šlapimo takus. O po kiek laiko praeina iki kito nuėjimo į tualetą. Ar tai šlapimo pūslės uždegimo požymiai? Ką pirmiau pagert meškauogių?
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2006 05 16, 11:01)
Mergytės patarkit, niekada su tuo nesu susidūrus. Šlapinantis kiek peršti, onusišlapinus toks įdomus jausmas atrodo vis dar nori šlapintis ir taip švelniai degina atrodo visus šlapimo takus. O po kiek laiko praeina iki kito nuėjimo į tualetą. Ar tai šlapimo pūslės uždegimo požymiai? Ką pirmiau pagert meškauogių?

Meskauoges gerai, bet dar gerai ir medetkos, pagerk uzsiplikius,o petrazoles taip pat gerai .Zodziu pasirink kas tau labiau padeda.O dar LADY CARE kapsules butu neblogai manau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tetarima @ 2006 05 17, 19:51)
Meskauoges gerai, bet dar gerai ir medetkos, pagerk uzsiplikius,o petrazoles taip pat gerai .Zodziu pasirink kas tau labiau padeda.O dar LADY CARE kapsules butu neblogai manau ax.gif

Išgėrus vaistų ir arbatos meškauogių jau pagerėjo tą patį vakarą. O kiek laiko turiu tuos vaistus gerti g.gif Kaip pirkau davė tik 10 kapsulių, o sakė gert po 2 du kart dienoj 2-3 dienas, o po to po vieną g.gif Bet neužtenka man pagal skaičių, gal reiks eit nusipirkt dar. g.gif
Nors skausmo jau nebejaučiu schmoll.gif mirksiukas.gif Bet arbatėlę dar visą savaitę tikrai pagersiu rolleyes.gif
Atsakyti
sveikute amli kaip tau sekasi? ar praejo tas pilvuko skausmas?labai senai bendravom kazkaip ir parupo. g.gif
Atsakyti
Man prasidejo pusles uzdegimas cray.gif
Ir pas gydytojus nenoriu eiti, nes praeita pavasari man buvo taip kad ejo akmenys is inkstu (daug arbuzo prisivalgiau 4u.gif ), o gydytojas nustate, kad pusles uzdegimas ir ne tais vaistais gydziausi.
Tai dabar geriu Lady care tabletes, bet reikia kokiu stipresniu.
Kai skauda, dar galiam i karsta vonia eit pasisildyt, irgi siek tiek lengviau.
Atsakyti
man lady care nepadeda visai ir meskauoges tam kartui ,dabar nusipirkau ampicilino tableciu gal nuims negalavimus g.gif
Atsakyti