Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo pūslės uždegimas

QUOTE(cawx @ 2006 11 03, 15:41)
tai kad per siuos 2 men, kol turiu pusles nusikundimu jau 2 k buvau pas ginekologe....isciupinejo..sako nieko blogo nejauciu......



Labai idomu g.gif Na siaip nors ir 10 metu turejau ta "dziaugsma" bet mylintis absoliuiciai jokiu pojucio del slapimo pusles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cawx @ 2006 11 03, 12:14)
man tai viskas prasidejo su nauju partneriu, bet juk sargius naudojam pastaruoju metu..-tai kaip ir neturetu pereiti...........
Papildyta:
to aiste 20::

o tai ginekologe gal patare ka nors, kokiu pozu vengti, ar ka????

su ex partneriu nebuvo pusles problemu--o su naujuoju...;((((((
pozos is esmes irgi pasikeite----labiau megstam abu ivairias konfiguracija, kai jis yra uz manes.....







Na ginekologe nieko nepatare schmoll.gif as jai sakiau kad man del tos pusles nepatogumai bet ji nieko nepatare.
Atsakyti
Gal kas zinot kaip ta beda iki galo isgydyti, kad nebepasikartotu. Nusibodo tas meskauoges gerti kaskart verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(villia @ 2006 11 03, 19:26)
Gal kas zinot kaip ta beda iki galo isgydyti, kad nebepasikartotu. Nusibodo tas meskauoges gerti kaskart  verysad.gif




O kad zinociau !!!!! visoms pasakyciau !! ax.gif
Atsakyti
man siuo atveju arbatos nepadeda padeda antibjotikai g.gif
Atsakyti
saule 20 kaip tyrimu rezultatai koki tu ten darei?paseli ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 11 04, 17:25)
saule 20 kaip tyrimu rezultatai koki tu ten darei?paseli ar ne? g.gif

buvau penktadieni dar nebuvo rezultatu doh.gif sake jei ka nors randa tai dar augina vienu zodziu vyksta procesas. Liepe kita savaite pasiskambinti.
Atsakyti
jo ten po septyniu dienu buna rezultatai as irgi dariausi tai slapimo paselyje nerado o manksties isskyru paselyje buvo rade. blush2.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lynkute: 04 lapkričio 2006 - 17:30
QUOTE(lynkute @ 2006 11 04, 18:26)
jo ten  po septyniu dienu buna rezultatai as irgi dariausi tai slapimo paselyje nerado o manksties isskyru paselyje buvo rade. blush2.gif  g.gif




na man maksties paseli nieko nerado g.gif va buvo lyg praeje skausmai ir vel uzejo siandien nesmarkiai bet taip nemaloniai maudzia pilvo apacia schmoll.gif
Atsakyti
turiu ir as sia beda. gydytojai israso antibiotiku, kurie padeda tik tam laikui, tad pas juos net nebeinu jau. verysad.gif

mane kankina kitas klausimas, ar turint tokia problema ateity turesiu problemu su pastojimu? pries du metus dare laporoskopija ir sake, kad problemu neturiu, bet ta operacija buvo ne del pusles.
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2006 11 10, 17:11)
turiu ir as sia beda. gydytojai israso antibiotiku, kurie padeda tik tam laikui, tad pas juos net nebeinu jau.  verysad.gif

mane kankina kitas klausimas, ar turint tokia problema ateity turesiu problemu su pastojimu? pries du metus dare laporoskopija ir sake, kad problemu neturiu, bet ta operacija buvo ne del pusles.

na i sita klasima negaliu atsakyti nes paciai taip yra,bet sitos problemos atsirado po nesivystancio kai padare abrazija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 11 11, 08:49)
na i sita klasima negaliu atsakyti nes paciai taip yra,bet sitos problemos atsirado po nesivystancio kai padare abrazija doh.gif



bet guodzia mintis, kad daug moteru, pasisakiusiu sioj temoj turi vaiku biggrin.gif
Atsakyti