Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Šlapimo pūslės uždegimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
raige
Kiek, pasirodo, daug moteru ta beda kankina. O maniau, kad tik mane viena rolleyes.gif Turiu ta beda jau kokius 3,5 metu. Maitinau dukryte kai susirgau, tai nedave stipriu vaistu, tik augalinius, arbateles ir sultytes. Matyt uzhdegimas buvo nemenkas, nes visa tai nei kiek nepadejo. Tasiausi pas gydytojus kone tris menesius, kol galu gale turbut persimete i inkstus, pakilo temperatura 40. Pagulde i liginine, teko nutraukti maitinima. Va tada man padejo ciprinolio nemenkos dozes, o jau shlapime kraujo budavo. Nuo to laiko umus uzhdegimas nesikartojo. Tik shlapimo pusle tapo labai dirgli. Jei truputi sushalu, ishgeriu, dazhniau pasimyliu laukstau i tulika kaip pakvaishus - kas 5 minutes. Skausmo nera, bet vuis tiek labai bjauru.
rusne
QUOTE (Karmen @ 2004 12 01, 22:23)
Rusne, kadangi niekas is tiesu taip ir neparase kaip gi virti ta stebuklinga petrazoliu arbata, tai gal tu parasytum kaip tu darai ja... Ar tu uzpili verdanciu vandeniu lapelius ar saknis?

Saldytuvo kameroj turiu uzsaldytu petrazoliu lapeliu, na ir stiebeliu ten yra. Paverdu kokias 5 min, tuomet leidziu atvest ir geriu... Gaunu tokia vos zalsva arbatele. Draugo mociute vesindama arbata dar apdengia ja siluma sulaikancia "kepure" (virtuvej tokias naudoja). Tai va... smile.gif
sigitulka
Man ir mano namiškiams niekas taip gerai nepadeda, kaip medetkų arbata (ja išgydžiau net savo katiną laugh.gif )
Fasolka
As taip pat turiu ta malonuma ilgokai taigi man padeda:

1. Petrazoliu nuoviras!!!!!!!!! daug gerti daug daug, galima ir pasedeti ant bliudo, bet sverbu gerti!!!! litrais
2. Jokiu gazuotu gerimu ir citrusiniu vaisiu ni ni, astriu marinadu ir t.t. irgi vengti (bent jau paumejimo laipkptarpiui)
3. Siltai kojas ir putyte laikyti bet kokiu metu laiku
4. is vaistu man padedavo cia (JAV) (cia specilaiai Audrutei!) UROgen ar UROstat (daba tiksliai neatsimenu. pasiteirauk vaistineje tokios rudos tabletes, jos tik VIENOS!! yra).. slapimas nuo ju tokios zavingai oranzines spalvos patampa.. per dvi dienas isnyksta jai vartoji plus virsuje isvardintos priemones

Ina318
Labai daug metu ziauriausiai kenciau nuo to pusles uzdegimo. Geriau ir petruskas, bandziau ir meskauoges - menkai tepadejo, bet viena senole liepe BRUKNIU lapu arbatos gerti ir clap.gif Man suveike ispudingai. Brukniu lapai - labai stipri arbata, kuri veikia kaip antibiotikai. Ja piktnaudziauti negalima, bet suveike kaip niekas kitas thumbup.gif . Siulau praradusioms vilti (kokia buvau as) pabandyti.
Ina318
Dar viena pliusa brukniu arbata turi, kad jos kibirais nereikia gerti. Uztenka puodelio nakciai, na ir diena dar 1 ar 2, pagal ligos sunkuma. Man padejo po pirmos nakties. O poto belieka saugotis skersaputes
mano_vardas
sveiki
as nei tevelis nei mamyte... tik 18m. vaikinas, besirupinantis savo mergina. tikiuosi mamos nepasididziuos patart;)

po "antrojo karto" praejus mazdaug 12 valandu pasireiske tokie simptomai: kraujo tepimas is slapimo angos slapinantis, varo daznai i tualeta, slapinantis persti, nemalonu. ar tai gali but pusles uzdegimas?? buvo isejus i balkona apsisiautus antklode, gal persalo pusle? ar tai gali but del gausaus sudirginimo lytiniu organu ar labiau del persalimo? gydytis arbatomis, sildymu, vaistais?

patarkit!

aciu!
fukuotukaf
Man irgi panasus pozymiai buvo: ziauriai skaudejo slapinantis, siek tiek kraujo buvo, i tualeta bent kas pusvalandi lekiau del lasiuko. Pries tai buvau pasedejus ant cementiniu bloku ir basom kojom masina plovus doh.gif (cia vasaros metu). Bet taip ir nezinau, kas man buvo, nes penktadieni jokia gydytoja nesutiko priimti mad.gif o per savaitgali pageriau vaistininkes rekomenduotu vaistu ir praejo. Pirmadieni gydytoja nieko neberado...
xenzy
QUOTE(mano_vardas @ 2005 01 02, 21:03)
sveiki
as nei tevelis nei mamyte... tik 18m. vaikinas, besirupinantis savo mergina. tikiuosi mamos nepasididziuos patart;)

po "antrojo karto" praejus mazdaug 12 valandu pasireiske tokie simptomai: kraujo tepimas is slapimo angos slapinantis, varo daznai i tualeta, slapinantis persti, nemalonu. ar tai gali but pusles uzdegimas?? buvo isejus i balkona apsisiautus antklode, gal persalo pusle? ar tai gali but del gausaus sudirginimo lytiniu organu ar labiau del persalimo? gydytis arbatomis, sildymu, vaistais?

patarkit!

aciu!
*

mano manymu tai yra pusles uzdegimas, nors aisku geriausia konsultuotis su gydytoja, BET lytiniu santykiu metu labai daznai atsiranda mikro itrukimai, todel bet kokiai infekcijai lengva patekti, kuri sudirgina slapimtakius, beje ir mechaninis slaples sudirginimas issaukia tokius skausmus, ypac jei pries pat lytini akta yra nusiprausiama, arba nepkanka lubrikanto. dauguma gydytoju rekomenduoja po lytinio akto moterims butinai nueiti i tualeta.
Monada
Savo nuoskauda jau isliejau ir kitame subforume.. Pasiguosiu ir cia... Koks man velnias uodegon ilindo... Jau kone puse metu iatriu slapinantis persti... tai daugiau tai maziau... Gydytojai nieko neranda.Ginekologe siuncia inkstu tirtis, nefrologas siuncia pas ginekologe... Profilaktiskai prigeriau antibiotiku ale vistiek menkas perstejimas yra. Susinervijus esu siaubigia dabar net zarnyna eisiu tirtis, gal nuo ten kokia ekvaroba bus atejus. Tik stebiuosi, kaip man niekas nenustato jokios ligos sad.gif Juk tur rasti is kur man tas perstejimas!!! Net privaciam kalbinete sako vaikeli, tokius vaistus gerus tu galejai tik grybeli pasigauti. Kokius galima atlikti tyrimus(slapimo taku, inkstu)? Man dare papprasta slapimo tyrima, paeme slapimo pasele ir apmaige mane truputuka. Tiesa pastebejau, kad dabar jau nevisad zinau kada noroiu slapintis, jauciu kad pusle pilna tai ir sutinu i WC.
Turit patarimu???
Monada
beje kur ta petrazole skinat?

Parduotuvej pirkti man atrodo nepatikima, o gal jos vaistinej buna? kokios padziovintos?
blondine
Pasirodysiu tikra blondinė, bet ar yra spec. vaistinių informacijos nr. (koks?), ar skambint į bendrą.
Labai ačių už pagalbą ir pasiūlymą, tik bijau, kad man gali daug reikėti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
xenzy
QUOTE(blondine @ 2005 01 07, 13:01)
Pasirodysiu tikra blondinė, bet ar yra spec. vaistinių informacijos nr. (koks?), ar skambint į bendrą.
Labai ačių už pagalbą ir pasiūlymą, tik bijau, kad man gali daug reikėti biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
*

pala, paieskosiu nr.

P.S. radau eurovaistiniu informacija 2704704 ir Matutienes vaistiniu info 2623438, pasiskambink ir pasakys kurioj vaistinej yra smile.gif
Sevena
Profilaktiškai patariama gerti spanguolių ar bruknių sultis, meškauogės, erškėtuogių, žemuogių nuovirus. Padeda thumbup.gif
Puslyte
panos, padekite!!! Jau antra karta per du menesius pasigavau slapimo pusles uzdegima - abu kartai po geru pasimylejimu... Atrodo ir nusisiusioju po to ir su prezervatyvu mylimes... Nebezinau ka daryti, laipioju sienom!!! Geriu Uvamin Retard (antibakteriniai) + Care Lady (zoliniai) + brukniu arbata. Pozymius pajutau vakar, pradejau arbata gert, siryt care lady nusipirkau, uvamina geriu.. Kuo toliau tuo dazniau i tulika lakstau, kai baigiu slapintis baisiai skauda ir kraujo lasiukai isbega keli... Anakart buvo tas pats, bet pageriau tu vaistu ir po geros dienos praejo, dar po dienos pasidariau kraujo ir slapimo tyrimus, sake viskas "normos ribose"... Nu zodziu, sorry kad toki romana supyliau, bet gal man nuo to lengviau bus verysad.gif
Pasidalinkit savo patirtim please... baigiu nagus nusigrauzt...
ostra
Gali isgerti "no-spos",gerai silta pusle i tarpkoji isideti(taip bent per nakti pasigelbesi) ir mauk pas daktarus-gal reikia antibiotiku.O tokia tema jau buvo-
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=1285
Sekmes gydantis smile.gif
Burbulytis
[quote=Puslyte,2005 03 15, 20:36]
panos, padekite!!! Jau antra karta per du menesius pasigavau slapimo pusles uzdegima - abu kartai po geru pasimylejimu... Atrodo ir nusisiusioju po to ir su prezervatyvu mylimes... Nebezinau ka daryti, laipioju sienom!!!

Man neseniai buvo tas uzd., bjaurus daiktas, pastebek, ar neskauda inkstu, nes jis buna, kad gali pereiti i inkstu uzdegima, tada jau sakes, skauda. Man buvo pradeje inkstus skaudet, buvau sunerimus, bet praejo. Man neaisku is kur tas uzd., pastoviai pasikartoja savaite pries mmm, nesuprantu. Zinau, kad labai svarbu dabar tau laikyti siltai kojas, juosmeni (neissigask, jei veluos mmm), gerk daug daug skysciu, labai daug, as kadangi ne LT esu, tai buvo baisu, nes nezinojau, kas cia daros (net kraujas pasirode), tai geriau tokius vaistus Furadantin, nezinau, ar pagelbejo, sako dakt, kad turi praeit po keliu d., bet toli grazu, man geriausiai padeda kordicepsas nuo visko(paskaityk, cia apie ji raso forume, galima gaut tik per platintojus, bet jau stebuklingas dalykas, nuo visu ligu, veikia kaip antibijotikas, bet jis zolinis, kiniskas). Arbata labai gerai, kur sudety butu: meskauoges, petrazoles, zodziu, turiu pakeli arbatos, kur uzrasyti pavadinimai zoliu lotyniskai (net as ne LT, bet arbata nuo uzdegimo, padeda, daug geriau as jos): equiseti herba, herniariae herba, petroselini fructus (cia petrazole), spiraeae Ulmariae herba, phaseoli fruct (jauciu, paciuoles bus), solidaginis herba, ir dar foline rugstis ieina. Jauciu, menkai padejau, bet gal rasi koki lotynu zodyna, ar iki Zygimantu homeopatines vaistines nueisi (ar iki papr. vaistines). Reik dar ilsetis, ziuret intymia higiena labai (po santykiu, pries), ir gal nepadaugint meiles, matai, gali but ir ne nuo to, tik po to paumejo, o jei dar negali myletis, tai manau, kuri laika palauk be to. Dar pagerk vitaminu (multi ir nuo inkstu, profilaktiskai). Sekmes.
Laisvė
Man gydytoja buvo skyrusi antibiotikus NORBAKTIN. Be to, gėriau įvairias arbatas (bruknių lapų, meškauogės ir kt.) ir spanguolių sultis. Gerai šilta pūslė tarpkojy. Dumk geriau pas gydytoją, nes kiekvienas atvejis labai individualus.
Motina
Jei jau antrą kartą per mėnesį pasikartojo, tai reiškias, kad greitai gali pereit į lėtinį. Todėl čiuožk pas gydytojus kurie turėtų skirt normalų antibiotikų kursą.
O šiaip padeda furadonin (jis veikia bakterijas esnčias šlapime), bet jei dažniau kartojasi reikia "rimtesnio". Buvau savo šeimoj susidūrus. Po normalaus ab kurso kelis metus trukęs uždegimas dingo ir štai jau 5 metai nebepasirodo thumbup.gif
Tiesa, vartojant vaistus būtina gerti kuo daugiau skysčių, kad susidarytų kuo daugiau šlapimo. Dažnai gydytojai tiesiog pamiršta tai pasakyti smile.gif
Karmen
Man irgi tas pats verysad.gif Ypac ziema labai saugoktis reikia, jeigu tik biski pasalu tai is kart laba diena tualetui buna.
Cia daug kas is jusu sako - begit pas daktarus. As laksciau laksciau, dariau dariau tyrimus ir nieko nerado nei viena karta.
Man padeda Furadonin, dar labai gerai Cran Berry spanguoliu ir ciobreliu ekstraktas, kainuoja 60 tableciu apie 50 litu, brangoka bet man is karto efektas yra.
Pas mane ko gero letinis, nes jau kokie 5 metai tai geriau tai blogiau. Vasara aisku geriau buna, ziema kai salta tai pravalas doh.gif
Ir dar noriu paklaust, sakot gerti kaip galima daugiau skysciu, bet kai lakstai i tulika kas 10 min tai jei gersi kibirais tai is vis tada geriau is tuliko neiseiti, ka jau kalbet is namu g.gif
Ech kaip matau cia daugelio moteru problema... verysad.gif

Virdzinija
dar vienas dalykas gali buti - reikia eiti pas ginekologa tikrintis. daznai negeros bakterijos atkeliauja is kitur, nuo kitu uzdegimu persimeta ant pusles uzdegimo blink.gif
Monada
Nu blyn, kas toks gudras pasakys kaip yra nustatomi tie uzdegimai??? AS jau nezinau kiek laiko lakstau. Kaip minejau esu pasidarius slapimo tyrim, paseli ir nieko. Paskutini karta kai buvau nuejus , liepe nedramatizuoti ir pagerti kokios silpnos meskauogiu ar brukniu arbatos... Vienintelis paaiskinimas, kad tai gali buti del slapimo ph, kuris erzina, todel ir persti. Nu man kazkaip nesitiki. Ar gali buti uzdegimas nuo kokiu nesklandumu su zarnynu??? Itarimai kyla nes savo grobu netyriau, o cia regis kazkas su klaustuku. Hmmmm.. Jei ir taip, tai ar to slapimo tyrimai nerodo???
Puslyte
nu zodziu, poliklinikos pas mus tragedija, zmogui slapimas kraujais eina, o jie "taloneliu jau nebeturi ir apgailestauja" cry.gif tai nuejau pas ginekologe privaciai, isleidau kruva babkiu. Apziurejo, pareiske kad makstis cia ne prie ko, siap persalau (nors per visa savo samoninga gyvenima neatsimenu jokiu uzdegimu) panasu kad nuo siol cia bus mano silpna vieta, kaip bobute apsikamsius vaiksciosiu biggrin.gif gal nuo ano karto nepilnai pasigydziau..
Reziume : dabar labai labai uzjauciu visas moteriskaites su tokiom problemom, kai pati savo kailiuku supratau ka reiskia kas 10 min i tulika lakstyt kai taaaaaaip skauda... Be to as ne viena tokia mirksiukas.gif
Virdzinija
Toki bjauru dalyka buvau pasigavusi, kazkada balandzio menesi nakti ezere besipliuskendama... Kai vanduo zydejo.. Tai ir prasidejo blink.gif o paskui atsinaujino blink.gif O dar drauge pridure, kad jei karta gyvenime sirgai - shakes, sirgsi ir sirgsi, tereikes tik truputi pasalti...
tfu tfu tfu, jau kokie 5 metai, kaip nesirodo jokiu pozymiu... doh.gif
Karmen
Virdzinija gal tau tie pojuciai neatsinaujina todel kad tu gyveni Meksikoj kur karsta visa laika tongue.gif , o mes cia pasalam ziema ir laba diena viskas is naujo doh.gif
jurgitat
Man buvo irgi tokia problema ...
Pirma karta pasigavau rudeni po geru pasipirtinimu. Tada nubegau pas gydytoja, nes ir skaudejo nerealiai, ir kraujas rodesi, prirase vaistu, pageriau ir lyg praejo. Taciau paskui pradejo kartotis tai kas menesi vis po menesiniu, o kartais ir dar dazniau. Tada rimtai nusprendziau gydytis. Tai va, tada man gydytoja parase leidziamu vaistu i vena, kadangi jau buvo pereje i inkstu uzdegima, paskui geriamu antibiotiku, kurie berods vadinosi Ciprinol, meskauogiu arbatos, askorutino ir gydziausi gal dvi savaites. Laikiausi nerealios dietos, nevalgiau nieko suraus, astrasu, kepto, rukyto, rugstaus. Negeriau jokiu alkoholiniu gerimu, o alaus ir dabar dar negeriu, nes jis yra didziausias inkstu priesas. Dabar jau puse metu tfu tfu tfu, esu sveika.
Sekmes gydantis ir neuzleiskit sios ligos, nes ji gali tureti rimtu pasekmiu ...
Mazoji_
neduok Dieve tokia liga, pati neseniai apturejau... tik pershalu kur nors (kartais ir to nereikia, uztenka shaltesnio oro) tai ishkart prisikabina cry.gif buvau pas gydytoja, prirase antibiotiku Ospamox ir dar Askorutin'o. geriau visa tai 7 dienas, po to liepe gerti meskauogiu arba brukniu lapu arbata (fuj) ir vel nesti tyrimus... tam kartui padejo, bet po to vel buvo paumejimas cry.gif
Laurinka
Cia jau chroniska liga, jei susirgai antra karta, tai jau amen, visam gyvenimui cry.gif . As geriu Palin, Norbactin, turetu pardavineti be receptu.
Niekaip nesuprantu kaip gydytoja padariusi tyrimus gali nieko nerasti. Man visada nustato. Gydytoja sake, kad norint isgyti reikia viena karta antibiotiku kursa pagerti, nes po kitu vaistu gali pasikartoti sad.gif
Frosted
O man kai pusles uzdegimas buvo, tai as dar neejau kokia gera savaite pas gydytoja, galvojau sisip persalau, bandziau gerti furadonina... Po to kai tyrimus slapimo pasidariau (gydytoja prirase, kkius butent turejau darytis, skubiai padare per 10 min - cia Antakalnio poliklinikoje) - blink.gif gydytoja vos nedave velniu, kad taip velai atejau, nusiunte namo iskart, israse stipriu antibiotiku (neprisimenu pavadinimu) ir dar urinocepta berods, su zolelemis, + meskauogiu arbata (bjaurus daiktas, neskanus, bet jis butent nuo slapimtakio ligu)... Ir dar biuleteni dave savaitei, liepe lauke nesirodyti, kad neduok dieve nepersalciau, reikejo siltai sedet, ka ir dariau, tai praejo ir (tfu tfu tfu) nsikartoja nuo rudens, lapkricio men berods...
tai kad merginos, nekankinkit savo organizmu ir neeksperimnetuokit su sveikata - jei skauda slapintis - mars pas gydytojus, ir kuo greiciau, nes po to dar komplikaciju kokiu gausit - visa gyvenima kankinksites... schmoll.gif
Nilius
Aš buvau per naujus metus persišaldžius pūslę,tai nuėjau pas apylinkės daktarę.liepė pasidaryt šlapimo tyrima,o jis buwo labai prastas..tai priraše vaitų ir liepė gert džiovintų petražolių arbatos.tai po savaitės išgijau rolleyes.gif
Mally
Man buvo du kartus, bandžiau viską, ir arbatas ir kažkokius vaistus, bet paskui vaistininkė pasiūlė tokius vaistus "ПАЛИН" (ПИПЕМИДОВАЯ КИСЛОТА) ir man per dieną praėjo, tikrai super greitai veikia. Kai kitais būdais po savaitę kentėjau ir pagerėjimo nejaučiau. Tikrai pabandyk ir pamirši tą nemalonumą ax.gif
Mazoji_
QUOTE(Mally @ 2005 03 27, 16:36)
Man buvo du kartus, bandžiau viską, ir arbatas ir kažkokius vaistus, bet paskui vaistininkė pasiūlė tokius vaistus "ПАЛИН" (ПИПЕМИДОВАЯ КИСЛОТА) ir man per dieną praėjo, tikrai super greitai veikia. Kai kitais būdais po savaitę kentėjau ir pagerėjimo nejaučiau. Tikrai pabandyk ir pamirši tą nemalonumą  ax.gif
*

nenoriu prikarkseti, bet "Palin" labai kenkia kepenims.. pati geriau anksciau, nes daznai pasikartodavo, bet dabar jeigu labai jau nebegaliu iskesti, tai geriu, jeigu maziau skauda - stengiuosi ishvengti.. mirksiukas.gif
UKĖ
mergaites, dar nospa labai gerai skausma nuima!
bet gerti galima ne daugiau kaip 3 kartus per diena.
filifjonka
nu jo.... čia mano arkliukas doh.gif
pas mane jis chroniškas....

jei jau jaučiat kad skauda, tai reikia pradžiai žoles gert...
petražoles yra geriausiai... bet baisiai neskanu. schmoll.gif
dar galima meškauoges. bet ju ilgai gert negalima, nes pykina.
medetku nuoviro voneles daryt....
ir svarbiausiai daug skysčių gert thumbup.gif

nu jei jau skausmas labai nepraeina... tai jau reik vaistu... paskutiniai, kuriuos geriau, tai buvo "uvamin"... bet manau juos daba tik gydytojas išrašo g.gif
tikrai padeda...

shiaip dėl shito negalavimo reik labai saugotis....
peršalt koju negalima, ant šaltu grindu sedet, po sekso labai higienos laikytis...
dolė
esu ne karta sirgusi pūslės uždegimu, kas sirgo tas žino koks skausmelis ir vargelis sad.gif kažkada turėjau labai stipru uždegima, tai vaistus leido, po to kelis metus negalėjau, nei jūroj maudytis, nei kokiame kitame telkinyje sad.gif vis vel pūslė pradėdavo skaudėt, bet po keliu metu praėjo. du paskutinius kartus pūslė skaudėjo nuo ginekologiniu šaukštu blink.gif tik nueinu ikiša tuos geležinius šaltus šaukštus, tai vsio man, po poros dienų vel su pūsle blogai wacko.gif
Lauriukas
Net didziausiui priesui nelinkeciau sios ligos . Gal nuo keturiolikos istysai sirgdavau, jau galvojau ,kad tikrai invalide esu doh.gif Guledavau ligoninese ,gerdavau saujom antibijotikus , bet tik sustabdydavo laikynai . Slapinausi su krauju , o nuo skaumo roviausi plaukus. Nuo pusles uzdegimo keleta kartu metesi ant inkstu , o daktarai tik kraipe galvas doh.gif . Nezinau ar cia tik sutapimas ,ar kas ,bet beveik visos problemos dingo ,kai isvykau is Lietuvos , per penkis metus uzdegimai pasikartojo tik kelis kartus , ir palyginus su tais kuriais turejau ,visai nestiprus . Na , bet ir dabar , kai tik pajuntu ,kad kazkas jau negerai , tai iskart puolu gerti vaistazoles ,kurios jau paminetos .....
mjk
jus cia visos kalbat apie slapimo pusles uzdegimus. speju kad ir as visai neseniai toki apturejau. prasidejo kazkokie negalavimai mano pilvuziko cry.gif ir toks jausmas, kad jeigu buciau su vaikisku pampersu biggrin.gif tai tiek i ji prilaistyciau, kad visas reklamas paneigciau biggrin.gif nu toks jausma, kad padarai sysiuko, tik atsikeli nuo tuliko ir vel atrodo nori,taip ir lakstai kas kelias minutes cry.gif
na tai as su tokiais lakstymais visas velykas praleidau cry.gif po kiek laiko buvau pastebejusi kazkokias isskyras su krauju doh.gif cry.gif cry.gif o dar is to pastovaus mysciojimo tai taip nudiegdavo doh.gif blink.gif
nu galvoju,visai jau man sakes cry.gif jau kuriau planus kaip pas gydytoja reiks eit. na, bet aciu dievui jau viskas praejo, nors vakar dar jauciau kad lyg skrandi maude,lyg skaudejo,toks jausmas kad sustojes ir jis buvo kaip as taip su tuliku draugavau...
na bet dabar ziuriu jau ir skrandukas atsigavo...nors apetito tai po siai dieneliai nelabai yr schmoll.gif
gal cia man kokia kita kvaraba buvo prikibusi,nei kad pusles uzdegimas... g.gif
Frosted
QUOTE(UKĖ @ 2005 03 29, 14:55)
mergaites, dar nospa labai gerai skausma nuima!
bet gerti galima ne daugiau kaip 3 kartus per diena.
*

Nu tik tiek, kas skausma nuima... Bet kas is to? Beje, zinokit, kad jei skauda apatine pilvo dali, ir jei nezinot priezasties (nu per "tas dienas" tai visos zinom, del ko skauda), tai negalima jokiu njuskausminamuju gerti, nes gali buti tiek apendicitas, tiek uzdegimas koks... Skausma jus tai nuimsit, o visa kita liks.
Mano sesei viena vakara klaikiai pradejo pilva skaudet, ir mama nedave tableciu, po keliu valandu nepraejo, tai nuveze i ligonine. Jai kaip apendicito priepuoliai buvo. Pasirode, jai pilvuke kazkas uzpuliavo (net gydytojai nustebo), ir tiek pripuliavo, kad pradejo spausti apendicita, ir prasidejo skausmai. Tai ja skubiai operavo, ta pacia valanda... Pasake, kad jei butu nuskausminamuju davusi, tai butu vaikas ant ranku mires unsure.gif

QUOTE(Laurinka @ 2005 03 29, 17:01)
Jus cia visos apie begalini skausma rasot, o as kiek kartu sirgau, ne karto jokio skausmo nejauciau g.gif , tik beprotiska nora i tualeta lekti cry.gif . Nuo to jausmelio net gyvenimas nemielas tampa, vidury nakties keliesi ir leki i visa para budincia vaistine
*

Nu tai tau, Laurinka, pasiseke smile.gif Man taip pat budavo, kelis kartus... Bet si rudeni kaip pasigavau uzdegima wacko.gif mazai nepasirode... Nu kraujo slapinantis nebuvo, bet skaudejo. Taigi teko eiti doctor.gif
UKĖ
man vaistininke patare nospa gerti jei skauda slapimo pusle ir tikrai padejo.
Be to kai save pazisti jau ir zinai ka skauda tikrai neverta laukti... jei nera galimybes iskart pas gydytoja kreiptis...
Mazulka1
[SIZE=7][FONT=Arial] Jezau ,jezau ka man daryti geriau pasakykit?Jauciu ,kad tuos pakliusiu i durniu namus cry.gif Isbandyta viskas,tonos vaistu sugerta ,ir niekas nebepadeda,o kamuojuosi jau 14 metu....nebezinau kaip vyro pimpalas atrodo ,nes pasimyleti tai niekaip nesigauna ,velniskai skauda ........reikes skirtis ,o pragyventa jau 10 metu kartu.Negaliu suprasti kas ten tai puslei yra ,ko jinai taip skauda .....o ypac po pasimylejimo ,matomai ji susierzina ir pradeda durniuoti biggrin.gif Gal jau laikas netradicine isbandyti medicina .Kaip mergaites manote a???
Sugar Free
Prašau pagalbos ir patarimų jūsų, nes esu visai nevilty sad.gif beveik metus kankinuosi su skausmu šlapinantis, visi tyrimai idealūs, nei bakterijų, ne infekcijų, leukocitai normoje, echoskopas parodė, kad yra šlapimo pūslės sudirgimas, priežastis neaiški. Prirašo antibiotikų mėnesiams...niekas nebepadeda. Ar esate kas turėjęs tokią situaciją? nežinau nei kur daugiau kreiptis, priežasties neranda, o gyventi taip yra sunku sad.gif patarkit prašau...
Sugar Free
kad būtent konsultavausi su geriausiais šios sryties specialistais, mokslų daktarais...jie tik priima prielaidas, kad tai gal alerginė reakcija maistui arba kontraceptinėms tabletėms arba nuo nervų, bet, kad nesinervuoju lyg ir ... Idomu ar kas buvo tokioj situacijoje?
Monada
AŠ ESU TOKIOJ SITUACIJOJ. DIEVE, MANIAU, KAD AŠ ČIA VIENA TOKIA NABAGĖ. LYGIAI TAIP[ PAT PRISIDARIAU KRŪVĄ TYRIMU IR NIRKO. PAPŪSK Į UODEGĄ VISKAS OK. SAKO NEDRAMATIZUOK PANELE. TEGIA, KAD NUO NERVŲ, BET TAI KAD AŠ IT NEPASAKYČIAU, KAD NERVUOJUOS. IR TIE METAI MAN TOKIE ILGI... O SVARBIAUSIA, KAD IEŠKO SAU LIGŲ, NES BIJAU, KAD TAI BŪTŲ NEUŽKREČIAMA, JUK PARTNERIO SAUGUMU TAIP PAT NORISI PASIRŪPINTI.... NU ŽODŽIU AŠ SU TAVIM SUGAR FREE IR TIKRAI NORĖČIAU SUŽINOTI, KAS MUMS YRA.... blink.gif
craizy
as pusles uzdegima kokius 4 metus gydziausi ir tik dabar pagyjau tfu tfu tfu. Nes budavo po santykiu is karto pusle, siaubas!!!! Ir visas ligas su vyru issityrem, nieko, tikrina slapima - geras, zodziu.... Tada pakeiciau poliklinika, mano nauja gydytoja israse "Uvamin" tableciu ir patare pagert kelis menesius spanguoliu tabletes - "CareLady".
Vike
QUOTE(Sugar Free @ 2005 05 31, 11:22)
kad būtent konsultavausi su geriausiais šios sryties specialistais, mokslų daktarais...jie tik priima prielaidas, kad tai gal alerginė reakcija maistui arba kontraceptinėms tabletėms arba nuo nervų, bet, kad nesinervuoju lyg ir ... Idomu ar kas buvo tokioj situacijoje?
*

Na, man nustojus gerti kontraceptines tabletes, nes buvo daryta tokia pat prielaida, reikalai gerokai pagerėjo.
Sugar Free
QUOTE(Monada @ 2005 05 31, 16:56)
AŠ ESU TOKIOJ SITUACIJOJ. DIEVE, MANIAU, KAD AŠ ČIA VIENA TOKIA NABAGĖ. LYGIAI TAIP[ PAT PRISIDARIAU KRŪVĄ TYRIMU IR NIRKO. PAPŪSK Į UODEGĄ VISKAS OK. SAKO NEDRAMATIZUOK PANELE. TEGIA, KAD NUO NERVŲ, BET TAI KAD AŠ IT NEPASAKYČIAU, KAD NERVUOJUOS. IR TIE METAI MAN TOKIE ILGI... O SVARBIAUSIA, KAD IEŠKO SAU LIGŲ, NES BIJAU, KAD TAI BŪTŲ NEUŽKREČIAMA, JUK PARTNERIO SAUGUMU TAIP PAT NORISI PASIRŪPINTI.... NU ŽODŽIU AŠ SU TAVIM SUGAR FREE IR TIKRAI NORĖČIAU SUŽINOTI, KAS MUMS YRA.... blink.gif
*

vat ir man sako, kad nuo nervų, bet, kad mano gyvenimas ramus kaip niekad...išrašė dabar raminančius sad.gif vaikštau abdujusi, o tualete reikalai tikrai negerėja sad.gif o kad užkrėčiama, tai aš nemanau, juk pasidariau tyrimus, jokios infekcijos ar bakterijos nėra...nėra nuo ko ir užsikrėsti.

QUOTE(Vike @ 2005 05 31, 21:55)
Na, man nustojus gerti kontraceptines tabletes, nes buvo daryta tokia pat prielaida, reikalai gerokai pagerėjo.
*

aš gydytojui irgi sakiau, kad gal čia nuo kontraceptinių, nes nuo tos dienos kai pakeičiau vienas į kitas viskas ir prasidėjo, bet jis pasakė, kad teoriškai imanoma, bet praktiškai tokių atvejų nežino sad.gif
Monada
Kol geriau KT man kone visad pegerėjimas budavo prieš mėnesines. Taigi ir aš įtariau, kad čia nuo kontraceptikų... Jau daugiau nei puse metų jų nebegeriu, o reikalai taip nežymiai juda į priekį.. doh.gif Matyt galim teigti, kad tai vienas iš šalutinių KT poveikių.. sad.gif Nes mūsų susidaro jau komanda... verysad.gif
mangusta
Na, žinai, jei po gimdymo visai nedaug praėję laiko, tai tikrai juokauti negalima, nes priežastis gali būti ir kita. Geriau nueiti pas gydytoją. O galiu pasakyti iš savo patirties apie šl.pūslės uždegimą, tai gad kai laukiausi tai juo susirgau. Tada aišku gėriau meškauogių, bruknių arba medetkų arbatas. O be to dar homeopatinėje vaistinėje Rotušės a. pirkdavau kažkokių žirniukų, kurių per dieną reikėdavo suvalgyti, jei gerai atsimenu, apie 20. Pavadinimo neprisimenu, bet vaistinėje pasakiu, tai tikrai žinos. Šias priemones man "išrašė" daktarė, bet pačiai geriau nueiti ir pasitikrinti, kad tikslią diagnozę nustatytų g.gif
Eimante
Sveikos visos 4u.gif
Tikiuosi, kad visos jus cia besiguodziancios jau is tikruju pasveike smile.gif
O vat as jau ketvirta diena lipu sienom is skausmo!!! Kartais atrodo, kad nebeistversiu to, kad isprotesiu nuo skausmu ir savijautos cray.gif cry.gif verysad.gif
Pirma vakara kai pajauciau, kad jau prasideda iskart isgeriau CareLady ir dabar nuolat geriu, taip pat prie miega isgeriu Urosept, o nakti tai dar ka nors nuo skausmo, nes vistiek naktis bemiege verysad.gif Cia daugiau nieko neturiu atsivezus is Lt... Paerskaiciau, kad tinka ta petrazoliu arbata, saziningai geriu trecia diena, bet vistiek nieko...Nebezinau ka daryti. Man jau kokie 2 menesiai kaip praejes tas pusles uzdegimas, nes pries tai puse metu kankinausi nerealiai, grizau i Lt, gydytojai padare turbut visu tyrimus, ir ginekologinius ir echoskopijas nuo inkstu ir t.t. ir pan. (privaciai buvau), sake, kad tokiu sveiku organu dar nemate, nebuvo jokio uzdegimo, dare ir paseli - nieko, sake, kad ne ginekologine problema, nes ginekologiniai tyrimai absoliuciai buvo idealus!!! Kol pas juos dar buvau neapsilankius, isgeriau kruvas vaistu. Bet paskui, kai daktarai nieko nerado, neleido gerti jokiu ten kitokiu vaistu, tik CareLady, nes zolines, geriau 3 menesius, praejo. Tiesa, priezastis buvo tokia, kad nerviskai man ja skauda... blink.gif Sikart tai tikrai zinau kad susalau, nes ta diena, kai prasidejo simptomai, buvau ikisusi kojas i lauko baseina... verysad.gif
Merginos, jau nebezinau ka daryti...Jau is Lietuvos keliauja vaistukai is Mira Liux, man juos kazkada nustate pagal toki aparaciuka, kur tikrina pagal taskus ir ziuri kokiom ligom sergi, sorry nezinau kaip vadinasi blush2.gif tai man tada israse nuo pusles, bet as ju net nepirkau, nes man jos neskaudejo!!! O po triju savaiciu prasidejo..Tai dabar mama atkase ta lapeli su pavadinimu, nupirko, isiunte, o as su viltim laukiu...
Dar cia yra tokia pas mus kinieciu vaistine, visi preparatai zoliniai, kai skaudejo skrandi tai labai gerai ir greitai padejo, bandysiu dar ir cia kreiptis, nes tai, ka iskenciau puse metu diena dienon buvo kosmaras!! Ir jauciu, kad jis kartojasi vel.
Sorry, kad prirasiau romana...Patarkit jei dar kas nors i manoma..
xenzy
jei labai skauda išgerk NO-Spa, bent spazmus nuims, paieškok meškauogių arbatos, NOK5 vaistukų kursą pareik, išgerk ant nakties stipresnių raminamųjų, pasikaitink tą vietelę vonelėje su medetkų žiedlapiais, pakaitink labai gerai kojas vonelėj su druska ir pagulėk šiltoj lovytėj.
Pas mane kadangi chroniškas puslė uždėgimas, tai kuomet paūmėje visada taip darau, atleidžia smile.gif o šiaip turiu rusų kalba gerą gydymosi kursą žolėmis 2 metams, ką domins atsiųsiu smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.