Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo pūslės uždegimas

QUOTE (ostra @ 2004 08 28, 22:30)
O slapinantis nepersti,nedegina?Ar nekarsciuoji?Jei yra sie pozymiai,labai tiketinas inkstu uzdegimas.Tokiu atveju,kuo greiciau kreipkis i gydytojus.
P.S.Inkstu skausma galima nustatyti taip-ties juosmeniu uzdeti delna, stukteleti kumsciu(nestipriai,vienoj ir kitoj stuburo puseje)-esant uzdegimui buna platus bukas skausmas.

jau turiu diagnoze, kad inkstu uzdegimas wink.gif
dabar geriu antibiotikus ir vaizduoju ligoni unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (DAISY @ 2004 08 29, 10:40)
QUOTE (ostra @ 2004 08 28, 22:30)
O slapinantis nepersti,nedegina?Ar nekarsciuoji?Jei yra sie pozymiai,labai tiketinas inkstu uzdegimas.Tokiu atveju,kuo greiciau kreipkis i gydytojus.
P.S.Inkstu skausma galima nustatyti taip-ties juosmeniu uzdeti delna, stukteleti kumsciu(nestipriai,vienoj ir kitoj stuburo puseje)-esant uzdegimui buna platus bukas skausmas.

jau turiu diagnoze, kad inkstu uzdegimas wink.gif
dabar geriu antibiotikus ir vaizduoju ligoni unsure.gif

Linkiu greiciau sveikti smile.gif
Beje,kai baigsi gydyma,labai pravartu dar ilga laika pagerti vaistazoliu arbata(nes tai gana rimta liga)-jos buna pirkti Vaistazoliu vaistinej,Vilniaus gatves pradzioj-ten toks misinys is daug zoliu.Jei pirksi,tai taip ir prasyk-po instu uzdegimo.
Atsakyti
Neseniai ir as si "malonuma" apturejau. Nulekiau pas gydytoja, padare kraujo, slapimo tyrimus ir israse antibiotikus "Curam", Furadonina ir meskauogiu lapus...
blink.gif Visko tiek daug..., bet per pora dienu ir praejo skausmas...

Atsakyti
Turėjau pastovią problemą. Bent kelis kart per metus, išgėriau krūvas antibiotikų, tam kartui padėdavo, o paskui ir vėl viskas iš pradžių. Skaudėdavo siusiojant, ir šiaip pūslę. Vienu žodžiu, ne kas. Vieną kartą netyčia pastebėjau, kad už tenka išgerti daug vandens, vos tik pajuntu pirmuosius negerumus. Tik pajutusi skausmelį, pradėjusi dažnai bet labai po mažai siusioti, iš karto išgerdavau litrą vandens ir... viskas susitvarkydavo! Tada dar pastebėjau, kad visi tie požymiai atsiranda tada, kai mažiau geriu. Nuo to laiko stengiuosi "netroškuliauti", normaliai gerti ir jokių problemų daugiau neturiu.

O petražolių arbatą aš virdavau iš to, ką turėdavau - vasarą iš lapelių, žiemą iš šaknelių. Užpildavau "iš akies", truputį pavirindavau ir dar kokias 10 minučių palaikydavau. Tikrai labai padėdavo.
Atsakyti
As irgi esu nemazai problemu su slapimo pusle turejusi ir dabar jau kuris laikas kankinuosi. Is pradziu tvi savaites po ovuliacijos tepe, paskui nustojo tepti, bet prasidejo simptomai kaip slapimo pusles uzdegimo. Siaubas su visais siaubeliais..... sad.gif sad.gif
Zinau ivairiausiu budu kaip pagerinti bukle, bet va spanguoliu sultis ir pamirsau. Taigi, susumuokim:

1. DAUG skysciu gerti (taip valosi organizmas ir bakterijos nespeja taip greitai dideliu mastu daugintis).

2. VISADA po santykiu pirmu taikymu eiti pasysioti (velgi nereikalingu bakteriju ir skysciu valymas).

3. PETRAZOLIU arbata - labai labai padeda.

4. MESKAUOGIU arbata - padeda.

5. SPANGUOLIU SULTYS - gidejau, kad per diena isgeriant po 50-100g. slapimo pusles uzdegimo tikimybe turetu labai sumazeti.

6. Uzsiplikyti vaistazoliu ivairiu (ramuneliu, petrusku, netgi sieno glebeli) ir uzpylus karstu vandeniu sedeti ant bliudo plika rura.

7. Pasikaitinti kojas su druska ir netgi pasedeti karstoje vonioje.

8. Per dideli kiekiai vitamino C gali padidinti rugstinguma kraujyje ir taip suerzinti slaple.

9. Butinai kreiptis i gydytoja, jei problemos nepraeina, nes gali kilti gresme letiniam uzdegimui.

10. Laikyti kojas ir strenas siltai.

11. Vaistai

12. Kas dar?

As laukiu tyrimu, ziuresim ka daktaras pasakys...
Atsakyti
sia liga ir as galiu irasyti i daugeli savo ligu sarasa wink.gif dabar tai tebuna smulkus skausmeliai, taciau viena karta as sirgau pusles uzdegimu ir tokia sunkia forma, kad jau ir gydytojai buvo nuleide rankas sad.gif jie ir patys stebejosi, kad ir visokius vaistus rase, nuo pigiausiu iki brangiausiu, kad ir kiek bekaitaliojo, bet niekas man netiko- ir furadoninas ir kazkokie tepalai ir sedejimas ant silto puodo, kad garuotu ten...visokios arbatos, vienu zodziu niekas nepadeda ir viskas, o jau skausmelis...

tada man i pagalba atejo mano babyte wub.gif nuostabus zmogus, padejo man isgyti ir beje... labai paprastu budu-liaudiskas, kaimiskas, taciau taip isgijau as ir keletas mano draugiu, kurios taip pat turejo toki dalyka... taciau sis vaistas rolleyes.gif tiesa pasakius kai pasakai kam nors tai visi nusipirto, atseit slykstu rolleyes.gif taciau kai tau taip bloga, kad jau nieko nesinori, kai galvoji tik apie isgijima ... visi vaistai pasidaro geri....
na as isgijau... wink.gif aciu dievui wink.gif tfu tfu tfu, kad nebepasikartotu thumbup.gif
Atsakyti
aš kai laukiausi man irgi buvo tokios problemos, ginekologė liepė gerti šlapimo takus dezinfekuojančias arbatas ,t.y. ramunėlių, spanguolių , po to davė tokių vaistų CareLady(pagamintos iš spanguolių ir rykštenių), tai va pabandyk, dėl vaistų tai paklausk vaistinėj ar tinka maitinančioms
Atsakyti
As irgi turiu problemu su slapimo pusle jau kokie keturi metai. Problema gerokai isisenejusi, bet nezinau ka daryti, nes ejau simta kartu pas visokius gydytojus ir mokamus ir nemokamus ir pas ginekologus... Privacioj klinikoj sumokejau apie 1000 litu kad tik jie man pagelbetu bet deja problema vis dar egzistuoja.
As kone visa laika noriu slapintis. Atrodo ka tik buvau pries 5 min. o jausmas kad pusle pilnut pilnutele. Skausmo nera. Sita problema man gadina nervus, tai per keturis metus jau baigia nervai pakrikt nuo sito amzino sysiojimo. Inkstai tvarkoj, dare tyrimus visokius nieko nerado, ginekologe irgi nieko nerado. Nakti visa ismiegu, nesikeliu.
Gal kas zino kas tai galetu buti ir kaip spresti tokia problema?
Mano brangiausias vadina mane myzniuke wub.gif nes kaip suniukas pazymiu visas vietas laugh.gif
Geriau ir Urosepta ir CareLady ir pastoviai geriu Urilana.
Gal dar pabandyt petruskas?
Man atrodo kad tai galetu buti kokia letine liga bet niekas man nieko nediagnozuoja po velniu....
Atsakyti
Na va, ir man ta problema iskilo... Vakar vakare gerokai pasalau kojas, ir prasau, nakti jau skausmelis prasidejo blink.gif Puse nakties i tulika pralaksciau, varciausi varciausi, paskui siaip ne taip uzmigau, galvojau ryte bus praeje, ale kur tau... dry.gif O apie petrazoliu arbata tik cia paskaiciusi suzinojau, buciau nakti issivirusi koki litra... doh.gif Darbe va sedziu ir medetku arbata liurlinu, nes kitokios cia neturiu... g.gif Tikiuosi greitai praeis, kaip ir ankstesniais kartais, vakare visgi petrazoles virsiu... O gal ir i vaistine palekti vaistu kokiu... g.gif Pirma karta uzdegima turejau budama 17 metu, tai tada man sena gydytoja antibiotiku kazkokiu prirase, jokiu arbatu net nesiule, nor ir nestiprus tas uzdegimas buvo... g.gif
Va man idomu nuo kokiu priezasciu tie uzdegimai prasideda? Na si karta man aisku, kad del koju pasalimo, o kaip kiti kartais? Dar viena karta buvo po gero pasimylejimo... blink.gif O nuo ko dar?
Atsakyti
Susirgus ūmiai,be visų arbatų ir kitų anksčiau išvardintų priemonių, reikėtų tris dienas pavartoti priešbakterinių vaistų(aišku jei ne nestuke.gif ), nes liga yra linkusi pasikartoti ir įgauti lėtinę formą.Tad geriau iš karto rimtai ir iki galo pasigydyti vaistais, o toliau ilgai dar(kad ir iki keleto mėn) vartoti įvairias dezinfekuojančias šlapimo takus arbatas.
Dar viena priežastis šlap.p. uždegimo gali būti prezervatyvai, sutepti spermicidais-šie žudo natūralią makšties florą(lazdeles) ir susidaro sąlygos patogeninėms bakterijoms bujoti. Kadangi moters anatomija tokia, kad toms patogeninėms bakt. iš makšties vienas juokas atkeliauti į pūslę, tai ir prasideda..
Mylintis taipogi mechaniškai padedame bakterijoms atkeliauti per šlaplę į pūslę.
Atsakyti
Mergaites, o kaip reikia virti ta petrazoliu arbata? Is lapu ar saknu? Kaip ja gerti? Buciau labai dekinga jeigu kas galetu daugiau informacijos suteikti situo klausimu.
Mano pusle susidirgina kone kas 4-5 pasimylejimus.
Is pradziu budavo labai blogai kol naudojau kontraceptines ir draugas baigdavo
viduje. Dabar naudojames prezervatyvais tai siek tiek geriau, bet kartais vis tiek taip buna kad po kai kuriu kartu pora dienu jauciu kad pusle buna sudirginta.
Atsakyti
Turiu ir aš Cistitis chronika savo sąraše...
Bet jau tikrai ilgas laikas (tfu tfu tfu) ramu wink.gif
Gydydavausi: petražolių arbata (aš truputį pavirinu), karšta vonelė su druska kojoms ir... Ciprinol (dėja antibiotikas).
Atsakyti