Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo pūslės uždegimas

gal kam pades mano vartojamas vaistas - fitolizin 4u.gif
Atsakyti
sveikos noriu paklaust jusu gal kuriai taip buvo pastebejau kad slapime kazkokios gleives yra baltos,bet ne visada slapimas kaip ir normalios spalvos bet tokios kaip gleives g.gif
Atsakyti
aš prieš mėnesį tą malonumą apturėjau doh.gif Gėriau meškauoges + petražoles. Ir dar pagal su džok bandžiau. Vaistų gydytoja išrašė, bet išsisukau nuo antibų, tik tuos uvamin ar kažką panašaus gėriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurk @ 2007 12 08, 01:07)
Blogiausia, kad dar pati maitinu leliuką ir nežinau, ką galiu vartoti. Kol kas geriu tik Care lady, bet ir nuo jų, man atrodo, MP skonis pasikeitė, nes mažiukas kažkaip nelabai noriai geria unsure.gif Mergytės, gal ką patarsit  rolleyes.gif


galiu pasakyt, kad as irgi dar maitinu leliuka krutimi ir man susirgus cistitu ir slapimtakiu uzdegimu daktare paskyre vartoti UNASYN 375 mg . cia antibiotikas, bet visos liaudiskos priemones man jau nebepadejo.... schmoll.gif ir bruknes, takazoles, petrazoles, meskauoges geriau, Care lady kapsules taip pat, 5nok tabletes, bet ju poveikis buvo nulinis doh.gif kai jau nuo sito dziaugsmo sienom lipti norejosi, nuejau pas daktara ir pasake, jog viska gerai geriau, bet papildomai dar sita antibiotika skyre. sake, jog ji tikrai galima gerti maitinant krutimi. tik va nezinau,a r jis parduodamas be recepto. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirtyšė: 19 gruodžio 2007 - 23:09
QUOTE(Mirtyšė @ 2007 12 20, 00:08)
sita antibiotika skyre. sake, jog ji tikrai  galima gerti maitinant krutimi. tik va nezinau,a r jis parduodamas be recepto.  g.gif

Be recepto antibų neparduoda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciux @ 2007 12 17, 19:09)
Ir su pienlige kariauju. Tai cia vadinasi susije viskas  doh.gif  Net galvon nesove  doh.gif
blink.gif 



Gal kas galit paaiskint, kaip pusles uzdegimas susijes su pienlige?
Atsakyti
QUOTE(juraciux @ 2007 12 17, 19:09)

blink.gif  Rimtai padeda bruknes??? Tai kodel as tuos lapus spintelej laikau?  lotuliukas.gif  einu tuoj pat gerti ax.gif


Bruknės padeda labai, dar geresnis efektas, įmaišius meškauogių arbatos (3:1).
Taip pat padeda petražolių arbata. Bet jei reikalas gana užleistas, t.y. nepradėtas gydyti iškart, reikės ir vaistų. Šįkart aš taip atsikankinau savaitę su arbatom, bet padėjo tik Furadonins- po dviejų tablečių kaip naujai gimiau thumbup.gif
Atsakyti
[FONT=Times]
QUOTE(*Vanille* @ 2007 12 28, 18:15)
Bruknės padeda labai, dar geresnis efektas, įmaišius meškauogių arbatos (3:1).
Taip pat padeda petražolių arbata. Bet jei reikalas gana užleistas, t.y. nepradėtas gydyti iškart, reikės ir vaistų. Šįkart aš taip atsikankinau savaitę su arbatom, bet padėjo tik Furadonins- po dviejų tablečių kaip naujai gimiau thumbup.gif

Šiaip bruknės gerai, bet aš už petražoles.Jei geriu vaistus, tai kol kas geriausia "Uvamin". Furadoninas irgi gerai, bet po jo, bent mane, tai labai pykina. g.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrytyja: 28 gruodžio 2007 - 23:48
Svarbiausia neuzleisti sito reikalo.. As uzsieny kai gyvenau, skaudejo skaudejo, maniau, biski panegaluosiu ir praeis.. Nnenorejau ten pas tuos gydytojus kreiptis, kol galiausiai pakilo iki inkstu, karsciavau ir pan. Jau kokie metai praejo, o as per ta laika belekiek jau isgeriau antibu, kol galiausiai menesi koki esu rami.. Esme yra tureti arbatu ir Care Lady po ranka profilaktika ir nedelst, nefarsiruot saves nuskausminamaisiais. Jei reikia antibu, tai reik ir gert. Sitas dalykas siaip sau nepraeina.. ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2007 12 20, 11:14)
Be recepto antibų neparduoda 4u.gif


žiūrint kur mirksiukas.gif Aš visada nusiperku, kai prireikia, nes gydytojos mėgsta išrašinėt brangius ir neefektyvius, o aš jau iš patirties žinau, kokie man geriausiai padeda.

O man labai įdomiai šį paskutinį kartą viskas gavosi. Nespėjau pradėt rimto gydymo ir viskas labai staiga praėjo, taip kaip ir prasidėjo. Taip ir nesupratau, kas išgujo tą bjaurybę g.gif , rodos, nieko tokio ypatingo nedariau, tik vieną kartą šaldytų spanguolių su cukrum pavariau. Nors tiesa, man gydytojas ir buvo sakęs, kad labai svarbu sergant cistitu rūgštint šlapimo terpę, kad neprikibtų visokios zarazos ir vengti produktų, kurie šarmina šlapimą (pvz., daug daržovių). Gydytojas patarė ypač vengti pomidorų ir jokiu būdu nevartoti alkoholio ir ypač alaus, nes jis labai dirgina šlapimo pūslę.

Štai ką rašo Sveikas žmogus: "Jei šlapimo terpė yra šarminė, liga sunkiai pagydoma. Normaliai šlapimo pH turi būti apie 6,5, todėl skiriamos šlapimą rūgštinančios medžiagos: dar ūminiu periodu – vitamino C, po 1 tab. 2–3 k./d. Dėl tos pačios priežasties tinka ir spanguolės. Citrinos, nors ir rūgščios, šlapimą šarmina, todėl netinka".
Ir dar:
"Organizmo terpę rūgština mėsa, žuvis, kiaušiniai, kruopos, ankštinės daržovės, todėl šių produktų reikia valgyti tiek, kiek reikia organizmo reikmėms patenkinti. Nors pienas ir pieno produktai turtingi gyvūninės kilmės baltymu, bet dėl didelio kalcio kiekio šie produktai veikia šarminančiai (išskyrus saldų pieną, varškę, sūrį). Stipriai rūgštinančiai veikia dirbtiniai saldikliai, angliarūgšte praturtinti gėrimai, druska, taip pat rūkymas. - bet mums tas, aišku, neaktualu ir net labai žalinga
"Dauguma daržovių, vaisių ir uogų organizmą šarmina (kaip jau minėta, rūgštinančiai veikia ankštinės daržovės). Šarminančiai veikia ir natūralios vaisių sultys, medus. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad rūgštaus skonio vaisiuose ir uogose yra daug citratų, kurie padeda sujungti rūgštis organizme, be to, šarminiai mineralai ir mikroelementai citratų pavidalu labai lengvai pasisavinami. Taigi rūgštus skonis nereiškia, kad ir poveikis organizmui bus rūgštinantis, priešingai – dauguma rūgštaus skonio produktų veikia šarminančiai".


Atsakyti
Aciu uz info 4u.gif Tikrai idomu ir naudinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirtyšė @ 2007 12 20, 00:08)
galiu pasakyt, kad as irgi dar maitinu leliuka krutimi ir man susirgus cistitu ir slapimtakiu uzdegimu daktare paskyre vartoti UNASYN 375 mg . cia antibiotikas, bet visos liaudiskos priemones man jau nebepadejo....  schmoll.gif ir bruknes, takazoles, petrazoles, meskauoges geriau, Care lady kapsules taip pat, 5nok tabletes, bet ju poveikis buvo nulinis  doh.gif kai jau nuo sito dziaugsmo sienom lipti norejosi, nuejau pas daktara ir pasake, jog viska gerai geriau, bet papildomai dar sita antibiotika skyre. sake, jog ji tikrai  galima gerti maitinant krutimi. tik va nezinau,a r jis parduodamas be recepto.  g.gif



As irgi kankinuosi gal menesi su slapimo pusle. Pirma savaite kentejau ir gydziausi arbatom (be to buvo tikimybe kad esu nestuke.gif ) bet kai prasidejo menesines, terapeute iskart israse ta antibiotika UNASYN. Tik veliau, po 2 savaiciu, kai antibai jau buvo sugerti ir persirgta pienligem ir trydom biggrin.gif liga atsinaujino verysad.gif
Kreipiausi i privatu Urologa, kuris isbare, kad, nors antibiotikai labai geri ir stiprus, gydymas pradetas ne nuo to galo! Antibai tik nuslopino uzdegima, bet ne panaikino bakterijos. Kaip teisingai reikejo daryt:
1. begt pasidaryt slapimo paseli (padarys antibiotikograma). Dazniausiai nustato e.coli bakterija
2. gerti daug spanguoliu ir antibakterinius preparatus (furadonino grupes)...(man is kart israse Uvamin Retard, kadangi antibiotikai jau buvo sugerti)
3. nebenesiot skyletu, i uzpakali sulendanciu triuskiku tongue.gif o nupirkt siltus trusus iki juosmens doh.gif nesusalt koju
4. mylintis vengti sausumo, nes tada labiausiai ir atsiranda mechaniniai pazeidimai, kurie sukelia uzdegima.


Dar man kazkodel patare gert BASICA instant..organizma sarminanti preparata. Nuo jo man po keliu dienu maksties mikroflora susisarmino taip, kad atsirado bakterine vaginoze blink.gif Jau tie daktarai tai irgi..kiekvienas is savo varpines priraso, bet nereiskia kad tiks.


Zodziu buna ir taip...Taip kad linkiu kad jums padetu tie antibiotikai. Bet is tikruju tai jie vartojami paskutinej vietoj. Geriau antibakteriniai preparatai..

Visgi man tas slapimas itarima kelia...jis atrodo putoja kaip mineralke..ar kam buvo tokiu atveju? g.gif

Linkiu visom merginom palikti liga 2007 metais, o 2008 nebesirgt wink.gif Su Artejanciais!!!
Atsakyti