Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vestuvių metines

Sypsenaa, gal galetum atskleisti paslapti, kur imanoma pasidaryti tokiu puzliu, kad vyras juos sudejes pamatytu vestuvine nuotrauka.Labai idomu?Arteja ir musu sioks toks vestuviu jubiliejus smile.gif Gal ir visai nieko butu priedas prie dovanos.
Atsakyti
Tuos puzzlius FOTFABRIKAS daro smile.gif
Aš tai vyrui dovanosiu kvepalus, o dėl tradicinės dovanos įdėsiu i popierinį dovanų maišelį smile.gif O šiaip pakartosim vestuvinę fotosesiją, tik jau be profesionalaus fotografo, tai to popieriau daug bus thumbup.gif
Atsakyti
aš tai vyrui nupirkau knygą apie Formulę 1, nes žinau koks pakvaišęs ta tema. Nesitikėjo tokios dovanos, tai buvo verta pirkti vien dėl jo veido išraiškos. Labai laimingas buvo wub.gif Popierinės vestuvės, tai ir gavo daug popieriaus tongue.gif
Atsakyti
sveikos mergaites 4u.gif

turim draugus is slovakijos, kurie netrukus tuokiasi. aisku, kad siusiu oro pastu atviruka su sveikinimais. noretusi ir dar kazka mazo ir grazaus ideti... g.gif gal turit kokiu minciu???
Atsakyti
Parduotuvėj "Šokoladas" visokių gražių saldainių yra, ir širdelės formos ir kt., labai gražiai supakuoja į dėželę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnelė: 18 rugpjūčio 2005 - 15:01
g.gif speju, kad ne kas is ju liktu, kol slovakija pasiektu... g.gif

QUOTE(liepsnelė @ 2005 08 18, 15:01)
Parduotuvėj "Šokoladas" visokių gražių saldainių yra, ir širdelės formos ir kt., labai gražiai supakuoja į dėželę  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(astavo @ 2005 08 18, 16:18)
g.gif  speju, kad ne kas is ju liktu, kol slovakija pasiektu...  g.gif


niu nežinau, pažįstama siuntė į Ispaniją. Juk oro paštu, gerai supakuota. Kaip ir viskas gerai pavyko thumbup.gif Galima ir pasirinkt tokių alia žirniukų saldainiukų... Na, čia tik pasiūlymas buvo ax.gif

Na, ir dar pagalvojau - pvz. juk parduotuvėse dažnai perkam ir užsienietiškus šokoladus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnelė: 18 rugpjūčio 2005 - 15:28
Sveikutes,

Niekur nerandu tiek ideju kaip cia. Arteja musu su vyru antrosios vestuviu metines, skaiciau, kad tai lyg ir medvilnines-medziagines turetu buti. Pernai atsventem popierines. Masciau ka butu galima padovanoti tokio isimintino: chalata - gavo per gimtadieni, ranksluostis - nezinau g.gif ... Gal kas jau susidure su sia proga ar siaip turi kokiu nors ideju, buciau labai dekinga.
Atsakyti
Galima marskinelius grazius su jusu nuotrauka pagamint g.gif Tiesiog grazius marskinius nupirkti. Trumpikes. Bet ne cia juk neisimintina g.gif Mano vyras dziaugtusi uzvalkalus masinai gaves biggrin.gif
Atsakyti
Dar girdejau, kad nosinaites reikia tokia proga dovanoti
Atsakyti
QUOTE(nomedap @ 2005 08 21, 10:31)
Sveikutes,

Niekur nerandu tiek ideju kaip cia. Arteja musu su vyru antrosios vestuviu metines, skaiciau, kad tai lyg ir medvilnines-medziagines turetu buti. Pernai atsventem popierines. Masciau ka butu galima padovanoti tokio isimintino: chalata - gavo per gimtadieni, ranksluostis - nezinau  g.gif ... Gal kas jau susidure su sia proga ar siaip turi kokiu nors ideju, buciau labai dekinga.


as manau lauk is vyro geliu, o pati gali nupirkti kokia smulmenele, kad ir ka nors bendram tikslui 4u.gif
as asmeniskai nieko neesu dovanojus blush2.gif , bet is vyro visuomet gaunu geliu ax.gif
Atsakyti
Siaip vyreliui mano fantazijos netruksta. Jis visada ka nors originalaus sugalvoja. Pernai per porpierines metines, jis nunese musu bendra nuotrauka dailinkui, tai jis labai grazu paveiksliuka nupiese, o as kazkokia knyga nupirkau, kurios jis net nepavarte ir dabar guli kazkur numesta schmoll.gif . O vakar kazkaip pasnekejom su juo, kad greit metines ir medvilnines. Tai jis po akimirkos: geras, zinau ka pirksiu, kaip laukiu!!! Taip ir varo is proto, nes man atrodo merginai kazkaip paprasciau dovana isrinkt.
Atsakyti