Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Viskas apie vestuvių metines
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Rokas02
Sveikos easmos mamytės ir busimos. Norėčiau sulaukti iš jūsų vertingų patarimų. Spalio mėn. bus 5 metukai mano draugės vedybinio gyvenimo ir nelabai žinau nuo ko pradėti. Jie patys šios sukakties nesureikšmina, bet aš noriu juos nustebinti. Lauksiu jūsų patarimų. 4u.gif
ievune
QUOTE(bulba @ 2006 08 30, 17:45)
Nu man tie izadu atnaujinimai stebint visai giminei arba siaip zmonems i misias susirinkusiems yra cirku cirkas. Emocinis ekshibicionizmas yra naturalus jauniems zmonems, bet garbaus amziaus porai, hm, kaip cia pasakius.... Jus geriau bukite isitikine kad seneliai tikrai to nori, o ne daro vaikams ir anukams malonuma sutikdami toje ceremonijoje dalyvauti. Vis delto tai ju diena.
*

O man tai labai gražus žingsnis. Asku, žmonės turi būti tikintys, antraip nevetrta eiti nei per jokias metines, nei per pacias sutuoktuves smile.gif

Kai mano dėdė su teta šventė auksines vestuves, ėjo į bažnyčią, kunigas dar kartą palaimino jų santuoką - labai gražu 4u.gif
Becel
Gal turite kokių sveikinimų rubininių vestuvių proga? unsure.gif
Becel
gal turit kokių sveikinimų rubiniių vestuvių proga ? niekur nerandu verysad.gif
Šypsenėlė24
Sveikutės, norėčiau jūsų patarimo, ką būtų galima padovanoti seneliam auksinių vestuvių proga?Noriu, kad būtų gražus prisiminimas wub.gif
ablydute
aš svarstau, ką padovanoti tėveliams 30 metų vestuvių proga. Tai planuoju nupirkti dvi taures, jas išgraviruoti. Kaip jaunavedžiai geria šampaną, taip ir jie tegul atsimeną savo šventę, teatnaujina tarpusavio santykius ir pan. Dar tiksliai nesu nusprendusi, bet svarstau g.gif
Elzė
siulau padaryti seimos medi. su visu vaiku, maciu, zentu, anuku, proanukiu ir t.t. nuotraukom. graziai ireminti. maniesiems seneliams tai labai patiko
Šypsenėlė24
Tai mes panašiai ir sumastem - tik nupirkom tokį specialų medelį, ant kurio kabinasi mažyčiai rėmeliai su nuotraukėlėmis.Tai šiandien žiūrėsim ar jiem patiks ši mintis wub.gif
Paradigma
Atsižvelgiant į vestuvių metinių pavadinimą, siūloma jaunavedžiams dovanoti atitinkamas dovanas. Pvz., pirmosiomis vestuvių metinėmis (popierinių vestuvių proga) – dovanoti knygas, nuotraukų albumus; penktosiomis metinėmis (medinių vestuvių proga) – medinius indus ir pan.
1 metai – popierinės vestuvės
2 metai – medvilnės vestuvės
3 metai – odinės vestuvės
4 metai – vaisinės vestuvės
5 metai – medinės vestuvės
6 metai – geležinės vestuvės
7 metai – varinės vestuvės
8 metai – bronzinės vestuvės
9 metai – molinės vestuvės
10 metų – alavinės vestuvės
11 metų – plieninės vestuvės
12 metų – šilkinės vestuvės
13 metų – nėrinių (nertos) vestuvės
14 metų – dramblio kaulo vestuvės
15 metų – krištolinės vestuvės
20 metų – porcelianinės vestuvės
25 metai – sidabrinės vestuvės
30 metų – perlinės vestuvės
35 metai – koralinės vestuvės
40 metų – rubininės vestuvės
45 metai – safyrinės vestuvės
50 metų – auksinės vestuvės
55 metai – smaragdinės vestuvės
60 metų – deimantinės vestuvės
Piktukė
o mes jau 3 menesiuka vienas kitam dovanojam bent po 1 gelyte ir butinai nuperkam torta, mat abu esam be galo dideli smaliziai smile.gif biggrin.gif sutarem taip daryti iki pirmuju metiniu smile.gif thumbup.gif
Diglė
Neseniai buvo mūsų pirmosios vedybų metinės, mes su vyru išvažiavom į kauną, aplankėm muziejus, skaniai papietavom, pasivaikščiojom, buvo smagu. kai gryžom namo radom staigmeną artimųjų, padengtą stalą su taurėm ir šampanu, dar buvo tortas su šampanu ir didelė graži vaza su gėlėmis. buvo tikrai netikėta:)
xdove
Padekit help.gif help.gif help.gif Uz savaites musu pirmu vestuviu pirmos metines. Sugalvojau padaryti kalendoriu su savo nuotraukom. Stengtis atrinkti pagal tam menesiui tinkanti ora ir nuotrauka. Kadangi daug keleve tai turiu is ko rinktis. Klausimas ar tai gera dovana? Tada jei taip, tai - deti nuotraukas tik su savimi, su mumis dviem ar isvis be zmoniu? Ir dar gal kas zinot kur galima pasidaryti kalendoriu Kaune? Aciu ax.gif
solo
Prasau ideju ka galeciau padovanoti savo teveliams. Jie jauni dar,42 metai tik,tai va neisivaizduoju kokia staigmena padaryt ar dar ka nors... ta diena mamai kaip tik nedarbo diena ispuola, gal uzsakyti staliuka kokiam restorane,nzn. Praieitais metais nupirkau sampano bonke,nuskenavau tevu nuotrauka ir su photoshopu padariau tikroviska etikete. Graziai apipavidalinau,ta super atrode ax.gif Iki siol neisgere smile.gif Nagi mamytes,laukiu pasiulymu... 4u.gif
Damute
QUOTE(SoniaSonia @ 2006 09 04, 12:34)
Gal turite kas patirties - pries akis 6 metuku vestuviu sukaktis. Kaip cia geriau atsventus ir ka padovanoti vyrui?
*

Man panasus atvejis, gruody svesim 5 metuku vestuviu sukakti bigsmile.gif . As ilgai galvojau ka padovanoti, tad sugalvojau stai toki dalyka: tipo JAV armijos pakabuka. Originalai daromi is titano, o as manau paieskosiu is sidabro 2 ovaliu blyneliu. Beliko sugalvoti, kopkia informacija isgraviruoti ant pirmojo. Ant antrojo bus vestuviu data. ax.gif
Erina
čia yra tema apie dovanas skirtas vestuvinėms sukaktims http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=7650
ausand
Kai buvo uošvių panaši šventė tai vyras išnuomavo limuziną, valandą laiko juos pavežiojo po miestą, o paskiau nuvežė į kavinę kur šventėm. Tai jiems taip patiko thumbup.gif uošvis kai pamatė prie namų stovintį limuziną tai net apsiverkė. Gali kažką panašaus padaryti.
raganiukshte
O aš savo tėveliams. padariau jų nuotraukų albumą. Pačioj pradžioj kokie jie buvo jauni dar ikki vestuvių, paskui vestuvinė nuotrauka ir toliau nuotrauka kokia nors, vis kitais metais. Tai taip kiek metų, tiek ir nuotraukų įdėjau. ir dar įpareigojau kasmet bent po 2 nuotraukas padaryt ir įdėt į albumą.
Žydrė
Mamos, SOS. Sidabrinių vestuvių proga gavau užsakymą padovanoti patalynės.
Pagelbėkit, kas žinot, kur galima įsigyti kažko neįprasto, prabangaus, kad nebūtų tradicinė languota dryžuota, spalvota, stora ir įgrisusi.
Dėkinga mirksiukas.gif
rugiagėlė
31 d. esame pakviesti į auksines vestuves. pasimetimas didelis. nebežinau ką nešti dovanų, kaip rengtis, kokį tostą pasakyti ar šiaip ką nors įdomaus, tinkančio šiaip progai. g.gif gal gaklėtumėte padėti, gal kuri neseniai buvote tokioje šventėje? labai lauksiu. wub.gif
Li
QUOTE(rugiagėlė @ 2006 12 27, 17:17)
31 d. esame pakviesti į auksines vestuves.
*

Mes taip pat tą dieną, tik į sidabrines ax.gif
Bulvės žmona
Sveikos smile.gif

Na visos čia dar tik ištekančios ar neseniai ištekėjusios, bet gal padėsite man su mano opia problema.

Taigi... Sausio gale yra mano senelių 50-tosios vestuvių metinės. Močiutė jau gal 4 metus svaigsta, kaip ji norės šventės ir eis į bažnyčią tuoktis dar kartą, jei tik sulauks abu. Senelis visą laiką nekreipė dėmesio, bet jau išaušus akimirkai, kai paaiškėjo, kad lyg ir abu vis tik sulaukė, plaunasi nuo šito reikalo lotuliukas.gif
Šiaip ne taip sutiko atšvęsti kavinėje, bet kai tik močiutė užsimena apie antras vestuves ar kažką link iškilmių sako "baik nesąmones šnekėti, nedarysim jokio cirko schmoll.gif"

Ryt jau darom šeimos (t.y. vaikų ir anūkų) susirinkimą, dėl organizacinių klausimų ir žinau, kad visi pasikliauna manimi ir mano idėjomis (nes visas šventes daugiau ar mažiau tenka ruošti man). Bet bėda ta, kad aš nors ir idėjų, ir galimybių jas įgyvendinti turiu, žinau, kad senelis labai užpyks ar susinervins (o jo sveikatai tikrai labai ne į gerą tai).

Senelis nori ramių pietų, o močiutė nori iškilmingo baliaus...
Kaip manote, KĄ BŪTŲ GALIMA PADARYTI TOKIO, KAD MOČIUTĖ LIKTŲ SUŽAVĖTA IR PATENKINTA VESTUVĖMIS, O SENELIS LIKTŲ MANYTI, KAD VISKAS PRAĖJO RAMIAI??? g.gif doh.gif Ir dar negana to, tai reikia padaryti kavinės ribose doh.gif
Nes visada, per visas šventes ši bėda buvo apeinama tuo, kad mano tėtis senelį po poros ar trijų valandų išvešdavo namo, o močiutė toliau linksmindavosi, bet dabar tai JŲ ABIEJŲ reikia šiai šventei... Niekas į galva nešauna... doh.gif

Man buvo mintis pakviesti kunigą į kavinę, bet 1. nežinau ar tokia "paslauga" teikiama, 2. reikia vis tiek tartis su giminaičiais, ar senelio ir tai nesupykdis...
Kad ta kavinę kažkaip papuošti tai aišku (na gal kokių gražių idėjų turite kur nors, paveiksliukų)... O gal patiems inscenizuoti vedybas, bet kad mano giminaičiai kuklučiai, nesutiks vaidinti doh.gif Na žinokit bedų beda... Labai džiaugsiuos bent kokiais nors patarimais 4u.gif
Kile
Sveiki,
Mano senelių auksinės vestuvės buvo naujųjų išvakarėse. Rupesčių buvo daug, ir malonių, ir vedančiu iki visiško nežinojimo kaip elgtis ir kaip nustebinti susirinkusius gimines... Nors pries pat švente sušlubavo močiutes sveikata ir i bažnyčią nėjome (mišių nenorėjom, todėl kunigas buvo pasiūlęs ateiti visiems tik šeimyniniam palaiminimui), šventė vistiek išėjo smagi. Pasidalinsiu keliom idejom, nors jos pačios buvo šiek tiek pasiskolintos ir pritaikytos. Tam, kad sukurti vestuvinę dvasią, močiutei planavom isegti mažutį nuometą, seneliui gėlytę i atlapą, ir jos pamergei, dalyvavusiai ir šioje šventėje gėlę, bet gi per visus rūpesčius pamėteme... Seneliai uždegė savo "šeimos židinį" - žvakidę, ir , nors visai to neplanavom ir net jiem nepasakojom, sugebejo gražiai viens kitam padėkoti už tuos metus, ir pasidžiaugti tuo ką jiedu kartu sukūrė. Gerokai padirbejus padovanojau jiems (nors tai kartu dovana ir sau) šeimos metraštį-albumą. Sudėjau išsibarsčiusias nuotraukas su svarbiausiais ir gražiausiais gyvenimo įvykiais, su jiems dovanotų atvirukų kopijom, šiltais žodziais, net vaikiškais mūsų eileraštukais. O greta viso šito surašiau gražią (iliustruota tomis nuotraukomis) pasaką, apei tai, kaip jiedu augo, kaip susitiko, kas smagaus ar linksmo ju gyvenime nutiko ir t.t. Buvo labai idomu svečiams prisiminti arba sužinoti, ko dar nežinojo apie "jaunuosius". Neapsiejome ir be "auksinių jaunavedžių valso", be jų jaunystės dainų (čia labai pagelbejo muzikantas, žmogus vyresnio amžiaus, bet senelių šventei jis buvo kaip tik), buvo ir "karti karti" (nors jau daugeli metu jiedu jausmu nerodo bučiniais, bet kažkaip pavyko...). Buvo ir 50 fejerverku, bet per pati vidurnakti juos nustelbe kiti... Tiesa, dar nepavykę 50 rožių ir 50 pačių gražiausių žodzių... Anūkai keturiese pasidalinome geles, ir 50 atskirų žodžių (tarsi tai, už ka jiems dėkingi), bet susigraudinome, susijaudinome ir išėjo tik ilgas nuoširdus apsikabinimas. Svečius taip pat mėginome užimti, pasirinkome nemažai ramių žaidimų, daugiau su šokiais ir dainom nes šitai mūsų šeimyna mėgsta, bet susirinkusieji buvo tokie pasiilge vieni kitu, kad nedaug ka ir išmėginome. Tagi, išėjo smagus, bet ramus vakaras. O tiems, kas norėjo, užteko šokių dainų ir visa ko kito iki ryto...
Sėkmės ir kantrybės rengiant seneliams tokią šventę. Tegu tavo pastangos ir geri norai jiems bus daug svarbesni už pačią puota smile.gif
Bulvės žmona
Kile labai ačiū už tokį ilgą pasakojimą smile.gif tikrai manau pasinaudosiu keliomis idėjomis smile.gif Reikės šiandien pateikti šeimos tarybai biggrin.gif
indregu
As irgi norejau pasiulyti padaryti toki kaip albuma - nuotraukos, sveikinimai, mintys ar siaip svarbus ju gyvenimo ivykiai. Siaip pati bandziau daryti toki albuma, aisku, viska kompiuteriniu budu wink.gif Gavosi tikrai neblogai smile.gif

Sekmes tapkute smile.gif
Bulvės žmona
QUOTE(indregu @ 2007 01 09, 22:46)
As irgi norejau pasiulyti padaryti toki kaip albuma - nuotraukos, sveikinimai, mintys ar siaip svarbus ju gyvenimo ivykiai. Siaip pati bandziau daryti toki albuma, aisku, viska kompiuteriniu budu wink.gif Gavosi tikrai neblogai smile.gif

Sekmes tapkute smile.gif
*

Ačiū už norus padėti smile.gif Sugalvojau dar geriau, kad būtų ir "activity" biggrin.gif
Padarysiu PowerPoint Presentation ir per projektorių rodysim nuotraukas svečiams. Tik reikės kažkokiu būdu "pavogti" nuotraukas iš diedukų, kad nuskanuoti rolleyes.gif Paskui tik sakėm jei sukakties išvakarėse močiutė sugalvos peržiūrėti nuotraukas tai infarktą gaus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ir dar darysim tortą su jų nuotrauka smile.gif Gal žinote kiek maždaug kainuotų dydžio 30-čiai žmonių?
Ai ir dar į zaksą "pakvietimą" duosim, kad pasiimtų Auksinio jubiliejaus sukakties aktą (jie ten išduoda, bet tik sutuoktiniams).
zaizdra
sveikutes!!!!!!!!11 neuzilgo mano tevu sidabrines vestuves, ideja turiu, tik truksta kai ko iki jos igyvendinimo. verysad.gif gal zinote kur internete butu galima rasti gimines medi? na kad as pati i ji galeciau sukelti nuotraukas? arba bent jau gal ka panasaus zinote? please help me 4u.gif
Villke
Mes esam savo pirmų vestuvių metinių proga gavę vieną dovaną, kuri buvo labai miela blush2.gif . Gal ir nustebins kai ką, bet mum ji labai patiko - gero vyno butelis. Papuoštas. Dovanojantis žmogus liepė saugoti 5 metus, kad bręstų kartu su mūsų šeima, bet turbūt saugosim ilgiau, nes pripratom, kad tas butelis garbingai padėtas ir saugomas. Teko nekartą jau kraustytis, tai kiekvieną kartą iškilmingai perveždavom jį biggrin.gif
Beiker
O gal kas zinot, kokiu graziu zodziu sukakciu roga? Mano tevai sves perlines vestuves, norisi kazka grazaus ta proga atvirutej uzrasyti.
BITUTIS
QUOTE(Baltija @ 2006 09 20, 14:25)
gal turit kokių sveikinimų rubiniių vestuvių proga ? niekur nerandu  verysad.gif
*

gal pavyko rasti sveikinimu? g.gif ir man reiktu ax.gif smile.gif Gal dar ka idomaus sia proga pavyko surasti 4u.gif
Jurgita&P
O gal kuri zinot kaip tos vestuviu metines vadinasi kas metai?
Kas del sventimo,tai mudu su vyru svenciam tik dviese. Aisku tevai prisimena ir kai kurie draugai, tai pavakarieniaujam su jais ir sory. Norim likti dviese... Tada prasideda siurprizai ir pan. dalykai. Kai finansai spaude tos staigmenos ir siurprizai buvo mazi kuklus, bet patys nuostabiausi, dabar gal ir daugiau galetume sau leisti, bet... paprastumas nugali tai kazkaip mieliau sirdziai.
Wolke
QUOTE(Jurgita&P @ 2007 01 20, 22:01)
O gal kuri zinot kaip tos vestuviu metines vadinasi kas metai?
*

vestuviu sukaktys cia isirasius savo vestuviu diena, paskaiciuojami visi jubiliejai,tiesa vokiskai ax.gif bet jei nesupranti- pades zodynelis mirksiukas.gif 4u.gif
Jurgita&P
Oi tamsus miskas. Vokiskai ne bumbum. Kazkaip bandziau bet nesigauna.. blush2.gif
Wolke
vestuviu jubiliejai-lietuviskai 4u.gif smile.gif
Jurgita&P
O tai aciu dideliausias.Dabar jau minciu prisikaupe smile.gif Galiu fantazuoti.
Lauryna28
Sveikos, pernai mano seneliai irgi svente auksines vestuves. Buvo ir metrikacijoje ir baznycioje vel izadus dave. O veliau svente restorane. Seneliai labai susigraudino, nes kai tuokesi jokiu iskilmiu nebuvo, nuejo viena vakara ir susirase, nes neturtingai gyveno. Senele net vestuvines sukneles neturejo, uztat per auksines vestuves vilkejo grazu beveik balta kostiumeli. Ir senelis buvo sviesiu kostiumu thumbup.gif Kadangi vestuves "kele" viena dukra, tai kita seneliams padovanojo poilsine kelione i Egipta, kaip ir povestuvine. Jie ten puikiai pailsejo thumbup.gif O mes su vyru jiems padareme kaip ir gimines medi su ant jo kabanciomis kiekvieno seimos nario nuotraukomis. Labai grazus gavosi! Gaila nuotraukos ikelti negaliu. Tai tiek!
raganaite2005
sveikutes, na musu irgi laukia metuku sukaktis tik pasiskaitinejus niekaip nebesuprantu ir su vyru persisnekejau pirmos metines tai medziagines ar popierines susipainiojau. As sakau, kad medzegines, ovyras, kad popierines. Jis cia nesilanko neskaitineja tai nezinau is kur jis zino, tai ir pasimeciau ir cia vienur taip raso kitur taip. g.gif
Lauryna28
Na, tiksliai ir as nezinau, bet tinklalapyje www. day.lt nurodo taip:

1 metai – popierinės vestuvės
2 metai – medvilnės vestuvės
3 metai – odinės vestuvės
4 metai – vaisinės vestuvės
5 metai – medinės vestuvės
6 metai – geležinės vestuvės
7 metai – varinės vestuvės
8 metai – bronzinės vestuvės
9 metai – molinės vestuvės
10 metų – alavinės vestuvės
11 metų – plieninės vestuvės
12 metų – šilkinės vestuvės
13 metų – nėrinių (nertos) vestuvės
14 metų – dramblio kaulo vestuvės
15 metų – krištolinės vestuvės
20 metų – porcelianinės vestuvės
25 metai – sidabrinės vestuvės
30 metų – perlinės vestuvės
35 metai – koralinės vestuvės
40 metų – rubininės vestuvės
45 metai – safyrinės vestuvės
50 metų – auksinės vestuvės
55 metai – smaragdinės vestuvės
60 metų – deimantinės vestuvės

Manau, kad tiesiog su vyru turit nuspresti, kaip vadinsit savo pirmasias metines ir informuokit apie tai svecius. 4u.gif
eli-eli
as irgi pradzioj pasimeciau tai kokios tos 1 metuku metines- popierines ar medvilines? visdelto daugiau akcentuojama kad popierines ir siaip logiskai pagalvojus pirmiau lyg ir popierines, pagal tvirtuma, po to medvilne turetu gautis.Mes tai svesim kaip popierines.va taip
Kadangi musu metines tik uz 4 su puse menesiuko tai galvoju biski dar pasikudint, nrs nesu stora, bet pagrazint savo linijas tam kad graziu nuotrauku su sezy kokiais tai drabuzeliais galeciau pas kokia tai fotografe padaryt-o po ita uotrauka kad padarytu puzzle ir va bus dovana vyrui popieriniu vestuviu proga, tegu smalsumas ji uzvaldo.
dar galvoju is tampomo balto ar ruzavo ar kitos svelnios spalvos pasisiut suknute -siuvant raukinukus ant medziagos ir pasidaryt ta diena kokia fotosesija su vyru, kad simbolis butu irgi popierius.o vyrui is popieriaus kkia originalia skrybelaite pagamint zadu.aisku viska reik daryti kruopsciai, kad neatrodytume kkie skarmaliniai kaip per uzgavenes, todel tam reikia ruostis is aksto.
Baliu gal organizusim gamtoj nes metines liepos 15d, tai sventes stalas turi buti simbolizutas irgi popieriu-paprasciausiai graziai is lankstytos serveteles, popieriniu rozyciu is serveteliu moku padaryt ir pan.
stai tokios mano idejos.
ooo
kas turit ideju, ka padovanot 7 vestuviu metiniu proga? g.gif iki 200 litu 4u.gif
welkom1
O ka dovanoja per popierinės vestuvės?
ramda
saunuole, eli-eli! smile.gif Tavo idejos thumbup.gif
anileva
QUOTE(raganaite2005 @ 2007 02 19, 14:21)
sveikutes, na musu irgi laukia metuku sukaktis tik pasiskaitinejus niekaip nebesuprantu ir su vyru persisnekejau pirmos metines tai medziagines ar popierines susipainiojau. As sakau, kad medzegines, ovyras, kad popierines. Jis cia nesilanko neskaitineja tai nezinau is kur jis zino, tai ir pasimeciau ir cia vienur taip raso kitur taip.  g.gif
*

net susigraudinau wub.gif noreciau ir as kad po penkiasdesimt metu vis dar noreciau buti savo vyro zmona ir tureti tokius nuostabius vaikus kurie taip puikiai pazymetu tevu susijungimo metines wub.gif
Liova
Sveikutes,
na o mums va si menesi - 4 metukai bigsmile.gif
Bet biskiuka irgi pasimeciau unsure.gif Vienur raso - vaisines metines... Kitur - gelines rolleyes.gif
O gal kas turit kokiu ideju, ka vyrui padovanot? ax.gif
welkom1
QUOTE(Liova @ 2007 05 07, 19:04)
Sveikutes,
na o mums va si menesi - 4 metukai bigsmile.gif
Bet biskiuka irgi pasimeciau unsure.gif  Vienur raso - vaisines metines... Kitur - gelines rolleyes.gif
O gal kas turit kokiu ideju, ka vyrui padovanot? ax.gif
*

kazkaip tapo madinga dovanoti savo fotosesijos nuotraukytes
Liova
QUOTE(welkom1 @ 2007 05 09, 12:51)
kazkaip tapo madinga dovanoti savo fotosesijos nuotraukytes
*

g.gif Hmmmmm... Na nemanau, kad tai spesiu susiorganizuoti unsure.gif
Teks pilna pintine vaisiu pridovanoti arba puokste geliu hihihi.gif
aldara
Tai kaip supratau 16 ir 17 metinių niekas neivardina g.gif kokios jos? man labai reikia pasveikinti sesę su 17 metinėm tik ką nežinau schmoll.gif padėkit prašau...
Lauryna28
Panasu, kad nuo 15 metiniu pameciui nebeivardinamos kokios. verysad.gif Tad kadangi 15 - kristolines, o 20 - porcelianines, siulau 17-oms padovanoti kazka kristolinio su porceliano priedais. Su kiekvienais metais iki 20 metiniu porceliano turetu vis daugeti ax.gif
idile
mano teveliai susituoke 23 metus. wub.gif ir va ta sukaktele bus uz devyniu dienu. gal kas ka gali patart? suorganizuot ar padovanot? Gyvenam palangoj, tai apie sanatorijas ir pailsejimus atkrenta kazkaip doh.gif
Gabimik
Sveikutes, siemet mums sukaks 10 metu vedybu sukaktis. Ruosiames surengti svente, tai gal kas kokiu ideju pasiulys. biggrin.gif
CJF001
O musu teveliu siandien si sukaktis, dovanosim laikrodi mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.