Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vestuvių metines

4u.gif
As ir galvoju , kad reik ties rozinem apsistoti- daug paprasciau biggrin.gif
O izadus baznycioje atnaujinsit, ar tik siaip ziedus sventinsit?
Ka veiksite vakaro metu ? Kokius zaidimus zaisite?
Atsakyti
Siemet mum 5 metukai kaip vede smile.gif tad ta proga uzsisakem liuxo kambariuka Nidoje...
Atsakyti
svenciam - o dovanojam... na dėmesi viena kitam tongue.gif ... plius kazka abu kartu nusprendziam veikti - vakariene, isvyka ar pan. - tai ir yra dovana... smile.gif
Atsakyti
Musu vestuves vyko per naujus metus, tai niekad niekas nepamirsta pakelti taures drinks_cheers.gif ir uz mus. thumbup.gif
Atsakyti
Svenciam keikvienais metais, pasveikinam vienas kita wub.gif pastaraisiais metais dovanojame tai ko uzsimanome pvz praeitais metais pasidovanojome sau kelione, siemet bus kokia nors pramoga greiciausiai ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

prašau pagelbėti,šį šeštad mano svainių 18-tos vestuvių metinės,kaip supratau skaitoso Turkio metinės,gal kas turit originalių pasiūlymų ką padovanot g.gif Žinoma lengviausia būtų nupirkti papuošalus su turkiu,bet gal ką nors žinote pigesnio varijanto blush2.gif
labai lauksiu pasisakant flirt.gif
Atsakyti
Svenciame smile.gif tai buna mum ypatinga diena...
Atsakyti
zinoma svenciam smile.gif liepos 26 d. buvo pirmosios musu vestuviu metines rolleyes.gif vyras padovanojo tokia puokste, kokia turejau per vestuves. buvau labai nustebinta ir pamaloninta, nes tikrai nesitikejau smile.gif musu vetuviu metines skaitesi poperines, tad gavau dovanu bilieta i Nida smile.gif kadangi esu nestuke.gif tai Nidoje praleidom tik viena diena smile.gif taciau ta diena buvo nuostabi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(goya @ 2009 07 20, 16:38)
Radau kad ir alavinės ir rožinės. Su alavinėmis ne ką gali sugalvoti  g.gif , tai mes darysim rožines  wub.gif . Pasikviesim buvusius piršlius, pamerges, pabrolius, draugus. Eisim į bažnyčią, pasidarėm naujus žiedus. Aprangos kodas rožinis, bus rožinis šampanas, vynas, saldainiai, zefyrai, žvakės it kt..... Darysim linksmą vakarėlį  thumbup.gif


Musu 10-osios metines rugpjucio 21.Greit tie metai praejo.Norejom ir mes izadus atnaujint,bet ta diena viskas uzimta(na gal as pati kalta,susirupinau tuo tik pries 1,5 men.).

Del dovanos vyrui,tai irgi buvo galvos sukimas,bet va ka radau:

10 metų
Tradicine dovana: Alavas ar aliuminis
#Kitos dovanos: Tiks bet kokia dovana įpakuota aliuminio folijoje
# Ikrai aliuminio dėžutėje
# Alavinė statulėlė

Esu maciusi dovanas graziai ivyniotas i aliuminio folija.Pabandysiu pasinaudoti tomis idejomis.

goya,kaip praejo svente?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliuka: 31 liepos 2009 - 21:01
uz savaites musu popierines metines. padekit sugalvot kokia originalia dovana vyrui!!!?


user posted image

user posted image
Atsakyti
Sweikos bendraziges 4u.gif Siais metais mano krikstatevio sidabrines vestuves. Norisi kazkokios sivenirines originalios dovanos, gal net kokia staigmena miela padaryti...Bet nieko nesugalvoju g.gif verysad.gif
help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(Bridget @ 2009 08 01, 11:42)
uz savaites musu popierines metines. padekit sugalvot kokia originalia dovana vyrui!!!?
user posted image

user posted image


padovanok vyrui knyga, pvz kamasutra:)
bilietus i teatra ar kina
o gal maisa ivairiausiu popieriniu dalyku , (tualetinio popieriaus, vienk. nosiniu , ar pan) kad visiems kitiems metams uztektu
gali dar padovanoti uzrasu knygele, o joje surasyk grazias mintis apie meile, ar mintis ka pati galvoji, kaip ji myli ..... wub.gif
Atsakyti