Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta nuotakos suknelė

Sveikutės visos, kurioms prie širdies netradicinės nuotakų suknelės 4u.gif

Tęsiant savo pradėtą temą pasakysiu, kad aš dar vis esu apmąstymų stadijoje, o ir planai šiek tiek pasikeitė ax.gif Bet tikrai nepaleisiu minties, kad suknelę megsiu, nersiu, žodžiu "gaminsiu" pati flirt.gif

Dėkui visoms už gražius internetinius pavyzdėlius, o taip pat už nuostabias pačių ir ne tik "gamintas" (kaip man šitas žodis čia gerai tinka... lotuliukas.gif ) sukneles išskirtinėms jaunosioms notworthy.gif

Prašau ir toliau dalintis pavyzdėliais ir nuostabiu savo (ir ne tik) rankų darbu, mintimis 4u.gif

1 tema
Atsakyti
QUOTE(Neerineelee @ 2007 12 04, 13:35)
Grazu bet la perlos virsus labai sunkus suknutes reikejo kitoky rasta virsui pasirinkti. nes prie apacios ir rankoviu tas zemas stulpelis kaip vailokinis maisas atrodo  smile.gif  o noretusi kazkoko kiauro, silko kaip toj kitoj foto o ne vailoko...
bet kadangi mergaites neisrankios tai ....  g.gif

tikiuosi tavo nuomone tokia ne del to kad jau karta pavadinai mane savo "konkurente" (nors esu taiki ir darau tai, kas man patinka o ne konkuruoju su kazkuo del kazko) is tikruju man seniau keistai pasirode kad sitoj temoj klausinejiesi suknuciu kainu kai pati jas neri ir puikiai zinai lotuliukas.gif

dabar "apginsiu" suknutes virsu: jis tikrai neatrodo kaip vailokas, kadangi nuotrauka maza tai negali iziureti kad ten nerta su liureksu kuris zvilga ir spindi net nuotraukose ir kitoks rastelis nelabai tiktu,
sekmes tavo tolesniuose darbuose ir aciu uz kritika, kuri neatrodo pagrista:lotuliukas:

geltoniausia aciu uz nauja tema 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 04 gruodžio 2007 - 15:02
Nertų-megztų suknelių mėgėjos, visai netyčiukais įlindau į jūsų temukę ir pervariau visus 50 psl doh.gif Likau sužavėta, kokios nuostabios suknelės, dabar tortinės nuotakos man išvis nebesižiūri.O stirna_Liu suknelė, tai tiesiog thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif , nors, kai pirmas nuotraukas pamačiau, tai ne kažin kas atrodė, užtat vestuvių dieną thumbup.gif Šaunuolės visos, net negalvojau, kad gali būti taip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2007 12 04, 15:00)
dabar "apginsiu" suknutes virsu: jis tikrai neatrodo kaip vailokas, kadangi nuotrauka maza tai negali iziureti kad ten nerta su liureksu kuris zvilga ir spindi net nuotraukose ir kitoks rastelis nelabai tiktu,
sekmes tavo tolesniuose darbuose ir aciu uz kritika, kuri neatrodo pagrista:lotuliukas:


Visiškai sutinku su tavimi. Suknelėje tikrai šauniai suderinta "sunkioji" (viršus) ir "lengvoji" (rankovės bei apačia) dalis. Dirželis jas labai puikiai atskiria.
Visai nesupratau Neerineeles komentaro apie žemą stulpelį suknelės apačioje ar ant rankovių g.gif Kad ir kaip žiūrėjau, žemo stulpelio neišvydau... gal kažką ne taip supratau g.gif
La Perla, pagarba tau kad sugebėjai tokią suknelę airiška technika nunerti thumbup.gif Pati airiškais nėriniais puošiau savo vestuvinę suknelę... Tai vietoje visos suknelės sugebėjau nunerti tik apačią lotuliukas.gif Bet vis tiek labai didžiuojuosi savo darbu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(syte @ 2007 12 04, 15:54)
Visiškai sutinku su tavimi. Suknelėje tikrai šauniai suderinta "sunkioji" (viršus) ir "lengvoji" (rankovės bei apačia) dalis. Dirželis jas labai puikiai atskiria.
Visai nesupratau Neerineeles komentaro apie žemą stulpelį suknelės apačioje ar ant rankovių  g.gif Kad ir kaip žiūrėjau, žemo stulpelio neišvydau... gal kažką ne taip supratau  g.gif
La Perla, pagarba tau kad sugebėjai tokią suknelę airiška technika nunerti  thumbup.gif Pati airiškais nėriniais puošiau savo vestuvinę suknelę... Tai vietoje visos suknelės sugebėjau nunerti tik apačią  lotuliukas.gif Bet vis tiek labai didžiuojuosi savo darbu smile.gif

aciu syte maciau tavo suknute ir ja rodziau "savajai" nuotakai kuriai neriau sita suknute, be to labai suzavejo tavo sprendimas del oranzines skraistes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2007 12 04, 16:23)
aciu syte maciau tavo suknute ir ja rodziau "savajai" nuotakai kuriai neriau sita suknute, be to labai suzavejo tavo sprendimas del oranzines skraistes  thumbup.gif

Dėkui blush2.gif
Aš tiesiog mėgstu spalvas, todėl nesinorėjo būti vien baltos spalvos + turėjau gintarinius auskarus, taip kad sprendimas atėjo pats savaime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(syte @ 2007 12 04, 16:35)
Dėkui  blush2.gif
Aš tiesiog mėgstu spalvas, todėl nesinorėjo būti vien baltos spalvos + turėjau gintarinius auskarus, taip kad sprendimas atėjo pats savaime smile.gif

buvo grazu, be to as taip pamaniau kad tavo neriniu ilgai suknutei reikejo tiek pat kiek mano trumpai taip kad zinau kiek darbo idejai ax.gif
OFF TOPIC
o as ka tik nuveliau savo mazyliui batukus, pirmas mano velimo darbelis tai tooookia laiminga jauciuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2007 12 04, 15:00)
tikiuosi tavo nuomone tokia ne del to kad jau karta pavadinai mane savo "konkurente" (nors esu taiki ir darau tai, kas man patinka o ne konkuruoju su kazkuo del kazko) is tikruju man seniau keistai pasirode kad sitoj temoj klausinejiesi suknuciu kainu kai pati jas neri ir puikiai zinai  lotuliukas.gif

dabar "apginsiu" suknutes virsu: jis tikrai neatrodo kaip vailokas, kadangi nuotrauka maza tai negali iziureti kad ten nerta su liureksu kuris zvilga ir spindi net nuotraukose ir kitoks rastelis nelabai tiktu,
sekmes tavo tolesniuose darbuose ir aciu uz kritika, kuri neatrodo pagrista:lotuliukas:

geltoniausia aciu uz nauja tema  4u.gif

Gerai čia jūs pasikonkurentinot lotuliukas.gif

Viskas ten labai gražiai atrodo thumbup.gif ir viršus, ir apačia.
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 12 04, 17:59)
Gerai čia jūs pasikonkurentinot  lotuliukas.gif

Viskas ten labai gražiai atrodo  thumbup.gif  ir viršus, ir apačia.

yra kaip yra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neerineelee @ 2007 12 04, 13:35)
bet kadangi mergaites neisrankios tai ....  g.gif

tik manau Neerineelee reiktu atsiprasyti visu nuotaku uz siuos zodzius.. bent jau as atsiprasyciau..

ir... baigiam bobu turgu ir toliau grozimes netradicinemis nuotakomis, nors man atrodo kad tuoj nuotakos su "tortais" taps netradicinemis, kai sitaip sparciai daugeja nertu vestuviniu suknuciu lotuliukas.gif

grazaus ryto ir nuostabios dienos musu visoms nuotakoms 4u.gif

beje siandien mano santuokos 10 metu 10 menesiu ir 10 dienu,gal irgi nustebinti vyra pasipuosus kokia nerta vestuvine? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2007 12 05, 09:33)
beje siandien mano santuokos 10 metu 10 menesiu ir 10 dienu,gal irgi nustebinti vyra pasipuosus kokia nerta vestuvine?  tongue.gif

bigsmile.gif Ogogo, kokia graži proga wub.gif Manau būtinai reiktų kažką tooookio sugalvoti mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
labas visoms megztų nuotakos rūbų vertintojomsir mezgėjoms.Suknelių temoj savo kūrinį jau rodžiau,o geltoniausios paraginta pasirodau ir čia

user posted image

o čia kiti mano darbai,beveik viskas pačios sukurta,tik keletas nusižiūrėti
http://public.fotki....no-rankdarbiai/
http://public.fotki....aujausi-darbai/
Atsakyti