Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta nuotakos suknelė

QUOTE(editukas_tukas @ 2008 08 11, 12:03)
sveikos dar karteli smile.gif  rodausi su sava vestuvine megzta suknyte smile.gif  tik nzn, ar gerai isikels, nes cia paprastai is pc ikelt nuotrauku neleidzia, o kitokiais budais to niekad nebandziau.. tikiuosi pavyks rolleyes.gif
Photobucket

Wow bigsmile.gif Paprastutė, bet labai labai gražutė wub.gif
Atsakyti
Niu, grazu wub.gif
Paprasta, bet grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 07 06, 18:42)
Rodausi suknele, kuria neseniai gaminau
user posted image

thumbup.gif
Atsakyti
Modeliukai
user posted imageuser posted image
user posted image
o cia, gal savininke nesupyks, kad pasidziaugsim graziu vaizdeliu thumbup.gif
user posted image
na, ir cia matosi siek tiek
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 15 rugpjūčio 2008 - 12:49
man ta ketvirtoji ilgom rankovem liuks atrodo thumbup.gif

p.s. aciu, mergaites, uz grazius zodzius 4u.gif bet smagus jausmas buti kitokiai, mano ir pamergeles buvo nertos ir spalvingos biggrin.gif tai ir japonu turistai prie rotuses papozuoti prase blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aisku, saunuole, kad buvai originali, ir kitokia 4u.gif

Jei as tekeciau, tai butinai, susimeistrauciau, ka nors "kitaip" rolleyes.gif
Atsakyti
Ristina,

nerealiai grazi suknele!!!! thumbup.gif
TIRKA SVAJONE SVAJONIU DIENAI smile.gif
Atsakyti
Na va, pagaliau ir as parodysiu keleta savo vestuviu foto. Nors pas mane suknele pasiuta, o nunertos tik detales, manau bus i tema smile.gif. Tai zinokit vargom vargom, labiausiai tai mano bendradarbe, kuri nere dideles ir mazas gelytes ir lapelius, po to siuvinejom perliukais, deliojom ant "manekeno", prisiuvinejom prie sukneles.. Zodziu, yra ka atsimint smile.gif

O kelias nuotraukas sukeliau i http://public.fotki....riste/vestuves/
Siaip jos idetos geros kokybes, tai jei noresit pamatyt detales, spauskit "get original uploaded photo".
Aj, ka as cia mokinu, pati dar nemoku nuotrauku ikelimu cia naudotis, tik linka idedu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(orienturiste @ 2008 09 03, 19:42)
Na va, pagaliau ir as parodysiu keleta savo vestuviu foto. Nors pas mane suknele pasiuta, o nunertos tik detales, manau bus i tema smile.gif. Tai zinokit vargom vargom, labiausiai tai mano bendradarbe, kuri nere dideles ir mazas gelytes ir lapelius, po to siuvinejom perliukais, deliojom ant "manekeno", prisiuvinejom prie sukneles.. Zodziu, yra ka atsimint smile.gif

O kelias nuotraukas sukeliau i http://public.fotki....riste/vestuves/
Siaip jos idetos geros kokybes, tai jei noresit pamatyt detales, spauskit "get original uploaded photo".
Aj, ka as cia mokinu, pati dar nemoku nuotrauku ikelimu cia naudotis, tik linka idedu smile.gif



Labai simpatiskai atrdodet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(orienturiste @ 2008 09 03, 17:42)
Na va, pagaliau ir as parodysiu keleta savo vestuviu foto. Nors pas mane suknele pasiuta, o nunertos tik detales, manau bus i tema smile.gif. Tai zinokit vargom vargom, labiausiai tai mano bendradarbe, kuri nere dideles ir mazas gelytes ir lapelius, po to siuvinejom perliukais, deliojom ant "manekeno", prisiuvinejom prie sukneles.. Zodziu, yra ka atsimint smile.gif

O kelias nuotraukas sukeliau i http://public.fotki....riste/vestuves/
Siaip jos idetos geros kokybes, tai jei noresit pamatyt detales, spauskit "get original uploaded photo".
Aj, ka as cia mokinu, pati dar nemoku nuotrauku ikelimu cia naudotis, tik linka idedu smile.gif

labai stilingos - ir idomios detales....
tikiuos, islaikysit suknute savo dukrytei... mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
sveikute merginos smile.gif labai noriu nertos sukneles, gal galetumet duoti kokius kontaktus?nes pati nemoki nert 4u.gif likau begalo suzaveta jusu pavyzdukais thumbup.gif tai ir dabar labai uzsinorejau ax.gif lauksiu kontaktu aciukas smile.gif
Atsakyti