Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta nuotakos suknelė

mano paskutinė suknelė dar be nuotakos smile.gif


atsiprašau,gal kiek neaiškiai parašiau ir kai ką suklaidinau. mirksiukas.gif Suknelė turi šeimininkę,ji megzta pagal užsakymą,tik kol kas dar šventės laukia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 30 kovo 2010 - 18:01
QUOTE(Viliuteee @ 2010 03 30, 19:01)
mano paskutinė suknelė dar be nuotakos smile.gif
atsiprašau,gal kiek neaiškiai parašiau ir kai ką suklaidinau. mirksiukas.gif Suknelė turi šeimininkę,ji megzta pagal užsakymą,tik kol kas dar šventės laukia ax.gif

Nuotaka, net nepajus kaip sulauks. Tik labai gaila, kad tokį grožį taip trumpai galės vilkėti doh.gif
Atsakyti
Temos iškėlimui į viršų
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lorkutė @ 2010 03 31, 14:15)
Nuotaka, net nepajus kaip sulauks. Tik labai gaila, kad tokį grožį taip trumpai galės vilkėti  doh.gif


as jauciu toki grozi bandyciau dazyt kokia nors pasteline spalva ir nesiociau toliau - kaip vakarine blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi kažkada panašiai masčiau kad jei jau isigyji tokius nuostabius tanku darbus butu gaila vienam kartui. tik mintis butu ne apie dažyma, o susitarti su pače mezgėja, kad gal paskui kažka dadėti spalvoto, gal kažka nuimti ir pasidaryti šeip suknele. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mezgejele @ 2010 03 28, 11:50)
Laba diena mergaites,noriu parodyti savo darbus.Veliau ju bus daugiau.




labai gražūs darbeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaide @ 2010 04 07, 17:56)
labai gražūs darbeliai  wub.gif

Aciu Anaide.Turiu numegztas penkias, kai sukneliu bus apie desimt, noriu padaryti nertu vestuviniu sukneliu paroda. Gaila, kad pavede fotoaparatas, tai gavosi labai nekokybiskos nuotraukos. Dabar viena suknute siek tiek perdarau,kai baigsiu parodysiu.Bet tokio grozio kaip Bastingos darbai tai dar niekur nemaciau. Sekmes visoms darbstuolems.
Atsakyti
kolkas tokioje padėtyje ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 04 14, 19:32)
kolkas tokioje padėtyje ax.gif

user posted image


Nerealiai grazu!!!!! Kiek kantrybes, laiko ir darbstumo kainavo... Pagirtina!
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 04 14, 22:32)
kolkas tokioje padėtyje ax.gif

user posted image

Jusu darbus taip malonu ziureti, tikra virbalu virtuoze. Linkiu daug geru kurybiniu minciu.Man dar labai toli iki Jusu.
Atsakyti
Visas nuotakas kvieciu paziureti nerta vestuvine suknele su sleifu,kuri galima lengvai nusegti.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mezgejele @ 2010 04 17, 09:29)
Jusu darbus taip malonu ziureti, tikra virbalu virtuoze. Linkiu daug  geru kurybiniu minciu.Man dar labai toli iki Jusu.


ačiū už įvertinimą 4u.gif 4u.gif
,Jūsų darbai-tikri meno kūriniai.
Pasakiškas grožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti