Įkraunama...
Įkraunama...

BIODERMA gydomoji kosmetika

QUOTE(dar_sima @ 2008 05 18, 20:22)
nusipirkau prieš kelias dienas AKN ir sensibio light kremus. tačiau tą pačią dieną išbandžiau naują Guinot savaiminio įdegio kremą, ir mane tragiškai išbėrė, jau seniai taip buvo... kažkoks košmaras, jei kas išdygsta-aš spaudinėt pradedyu, ir tada pasaka be galo... jau keliso dienos kaip nepraeina, nebežinau ką daryt  doh.gif galvojau gal tas AKn ką padės, bet spuogų jis nelabai veikia, tik matau poveikį inkštirams...

taip greitai ir nepamatysi poveikio - reikia laiko
Atsakyti
Panytes, jus jau cia daug ka isbande ir ismanot, gal galit ir man patart? Nors amzius mano jau 35 blush2.gif ax.gif , bet vat oda vistiek misri, poros nemazos, o dar karts nuo karto kai isberia skruostus arba smakra, tai nors nusisauk verysad.gif Paskutiniu metu lyg buvau viska apsitvarkius, bet jau tokia brangia kosmetika, kad boze boze....o cia uzklydau i Biodermos skyreli - nugi gal sitie mane isvaduos is mano bedu..... Noriu nusipirkti:
Sebum putojantis gelis prausiklis
Sebum bealkoholinis makiazo valiklis
Sebium AKN
Sensibio Light raminamas kremas jautriai/misriai odai

Ar cia man nebus per daug ar per mazai? Oda kaip minejau misri, nors kai kada islenda toks lyg lengvas dehidratavimas, ypac ant nosies - ta amzinai pleiskanoja, rauksliu nera, tik gal jau truputi oda stangruma praranda... Patarkit, ar tokiai tetai kaip man verta pazaisti su sitom priemonem ar....? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2008 05 19, 10:41)
Panytes, jus jau cia daug ka isbande ir ismanot, gal galit ir man patart? Nors amzius mano jau 35  blush2.gif  ax.gif , bet vat oda vistiek misri, poros nemazos, o dar karts nuo karto kai isberia skruostus arba smakra, tai nors nusisauk  verysad.gif  Paskutiniu metu lyg buvau viska apsitvarkius, bet jau tokia brangia kosmetika, kad boze boze....o cia uzklydau i Biodermos skyreli - nugi gal sitie mane isvaduos is mano bedu..... Noriu nusipirkti:
Sebum putojantis gelis prausiklis
Sebum bealkoholinis makiazo valiklis
Sebium AKN
Sensibio Light raminamas kremas jautriai/misriai odai

Ar cia man nebus per daug ar per mazai? Oda kaip minejau misri, nors kai kada islenda toks lyg lengvas dehidratavimas, ypac ant nosies - ta amzinai pleiskanoja, rauksliu nera, tik gal jau truputi oda stangruma praranda... Patarkit, ar tokiai tetai kaip man verta pazaisti su sitom priemonem ar....?  ax.gif




siulyciau pradziai nusipirkt kokia viena priemone- pvz sebium AKN- jei patiks, tada ir kitas priemones nusipirksi rolleyes.gif ir beto, as tavo vietoj pirkciau vandenuka sensibio, o ne sebium- kad per daug nebutu sausinimo- tuo labiau kad per daug spuogu neturi bigsmile.gif
o vat del odos stangrumo tai man irgi idomu, ar imanoma rasti koki nors krema nuo rauksliu, kad nebutu prikrauta jame visokiu riebalu kemsanciu poras unsure.gif nors ner dar tu rauksliu, bet gi reik profilaktiskai pasirupint smile.gif aisku pirma spuogus issigydzius lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dar_sima @ 2008 05 18, 21:22)
nusipirkau prieš kelias dienas AKN ir sensibio light kremus. tačiau tą pačią dieną išbandžiau naują Guinot savaiminio įdegio kremą, ir mane tragiškai išbėrė, jau seniai taip buvo... kažkoks košmaras, jei kas išdygsta-aš spaudinėt pradedyu, ir tada pasaka be galo... jau keliso dienos kaip nepraeina, nebežinau ką daryt  doh.gif galvojau gal tas AKn ką padės, bet spuogų jis nelabai veikia, tik matau poveikį inkštirams...



manau kad alergine reakcija gavosi doh.gif ir greiciau jau nuo savaiminio idegio kremo- nes gan daznai girdziu kad nuo ju pabert gali, nors aisku kiekvienai individualiai- nes as tai pradejus naudot AKN teigiamus pokycius praktiskai sekancia diena pamaciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2008 05 19, 09:41)
Panytes, jus jau cia daug ka isbande ir ismanot, gal galit ir man patart? Nors amzius mano jau 35  blush2.gif  ax.gif , bet vat oda vistiek misri, poros nemazos, o dar karts nuo karto kai isberia skruostus arba smakra, tai nors nusisauk  verysad.gif  Paskutiniu metu lyg buvau viska apsitvarkius, bet jau tokia brangia kosmetika, kad boze boze....o cia uzklydau i Biodermos skyreli - nugi gal sitie mane isvaduos is mano bedu..... Noriu nusipirkti:
Sebum putojantis gelis prausiklis
Sebum bealkoholinis makiazo valiklis
Sebium AKN
Sensibio Light raminamas kremas jautriai/misriai odai

Ar cia man nebus per daug ar per mazai? Oda kaip minejau misri, nors kai kada islenda toks lyg lengvas dehidratavimas, ypac ant nosies - ta amzinai pleiskanoja, rauksliu nera, tik gal jau truputi oda stangruma praranda... Patarkit, ar tokiai tetai kaip man verta pazaisti su sitom priemonem ar....?  ax.gif


pradziai isigyk valomaji vandeneli is Sensibio, gal tau uzteks tik jo makiazo nuvalymui, Sebium AKN ir paprasyk meginelio Sensibio Light, kad isitikinti ar tau pakankamai drekina, gal tau labiau tiks Sebium drekinamasis kremukas
Atsakyti
as budama Paryziuje pirkau 500 ml dydzio buteli bioderma atoderm PP kuno krema, jis tinka net ir kudikiams, galima tepti veida. skirtas ypac sausai odai. mokejau 20 eur. esu labai patenkinta. galvoju uzsisakyti daugiau ivairiu bioderma produktu internetu, kadangi LT tokiu dideliu pakuociu ir nera, be to, brangiau.
o veidui jau kelis metus naudoju ta pacia kosmetika "Biologique Recherche", losjona P50W ir kremuka. Mano oda misri, vasara pakanka tik losjono. Nors si kosmetika ir brangoka, bet i nieka daugiau nekeisciau.
Atsakyti
QUOTE(LTK @ 2008 05 22, 20:06)
as budama Paryziuje pirkau 500 ml dydzio buteli bioderma atoderm PP kuno krema, jis tinka net ir kudikiams, galima tepti veida. skirtas ypac sausai odai. mokejau 20 eur. esu labai patenkinta. galvoju uzsisakyti daugiau ivairiu bioderma produktu internetu, kadangi LT tokiu dideliu pakuociu ir nera, be to, brangiau.
o veidui jau kelis metus naudoju ta pacia kosmetika "Biologique Recherche", losjona P50W ir kremuka. Mano oda misri, vasara pakanka tik losjono. Nors si kosmetika ir brangoka, bet i nieka daugiau nekeisciau.


o per kur uzsakineji bioderma internetu kad siustu i Lietuva? unsure.gif
Atsakyti
Po kelų mėnesių naudojimo galiu pasakyti, kad "Sebum putojantis gelis prausiklis" - tai tikrai ne stebuklas - už tokią kainą ir geresnių yra - net "neutrogena" man labiau patinka - tai prausiklis taip ir stovi dabar verysad.gif

Bet nuo spuogelių AKN - tai super wub.gif
Atsakyti
Jau planavau jį pirkt... Kuo jis nepatiko? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 22, 19:43)
Po kelų mėnesių naudojimo galiu pasakyti, kad "Sebum putojantis gelis prausiklis" -  tai tikrai ne stebuklas - už tokią kainą ir geresnių yra - net "neutrogena" man labiau patinka - tai prausiklis taip ir stovi dabar verysad.gif

Bet nuo spuogelių AKN - tai super wub.gif

tiesa pasakiu ir man tas prausiklis nelabai, kazkaip prastai makiaza nuplauna, netaupiai naudojasi, o vietoj jo naudoju Uriage Hyseac arba Actipur putojancius prausiklius
Atsakyti
QUOTE(purpurinė @ 2008 05 22, 22:46)
Jau planavau jį pirkt... Kuo jis nepatiko? blush2.gif


Tikėjusi, kad pagydys odą, o jis kaip kokia lipni žele - nuprausi veidą ir tiek - žodžiu, nevertas dėmesio (bent jau man) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 23, 14:13)
Tikėjusi, kad pagydys odą, o jis kaip kokia lipni žele - nuprausi veidą ir tiek - žodžiu, nevertas dėmesio (bent jau man) ax.gif


labai idomus komentaras g.gif
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 05 22, 18:11)
o per kur uzsakineji bioderma internetu kad siustu i Lietuva?  unsure.gif


vakar ieskojau kur geriau, tai radau http://www.cocooncen...rma=marque.html
siuntimas kainuoja apie 20 eur, bet kai paskaiciavau prekes kaina su siuntimu, tai iseina visai normaliai, nes as ziurejau kokia galutine suma bus uzsakant prekiu uz 70 eur. noriu is karto daugiau uzsisakyt, kad paskui nereiktu.
dar yra psl http://www.leguidesante.eu/login.php, bet jie nesiuncia i LT. paklausiau kodel, juk esam ES, tad atrase kad pasnekes su bosu ir atsius. Tad laukiu...
Atsakyti