Įkraunama...
Įkraunama...

BIODERMA gydomoji kosmetika

QUOTE(krikstole @ 2008 12 17, 14:13)
o sakai jis ziemai tinka, nes jis kaip ir drekinantis o ziema gal labiau maitinancio reikia, net nelabai zinau..... g.gif

maitinatis kremas tinka nuo trisdešimt metų r geriau jį tepti vakare ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2008 12 21, 14:12)
o man vat tas labai keista, kad pas mane spuogai buna grynai tik ant veido doh.gif  nei ant krutines, nei ant nugaros- atrodytu nuo netinkamos kosmetikos, bet kai gerdavau KT tai nelikdavo tu spuogu g.gif  reiks tada pabaigus avene vel pabandyt bioderma ax.gif nors dabar tai tikrai negaliu skustis- labai neblogai oda atrodo smile.gif

o ka plaukams naudoji? kazkaip nusausejo manieji paskutiniu metu g.gif


jei spuogai tik ant veido ir kai naudojai kt ju nebuvo, vadinasi moteriskieji hormonai bujoja...
plaukams, tiksliau galvos odai, nes turiu jautria, NODE sampuna, jis neskirtas plaukams, bet odai 4u.gif
Atsakyti
Net nezinojau apie sita naujove, dabar pasiskaiciau biodermos puslapy, bet man ten taip idomiai, anksciau kai skaitydavau apie sebium AKN, aprasyma daug kartu buvo pamineta kad pries Acne, o dabar ziuriu ne zodzio apie tai, dabar jua sebium AI aprasyme, kad stabdo Acnes bakterija...ech jei buciau tikra kad jis man padetu..... doh.gif
o jus sakot, kad jis padeda tiems tokiems podiniams -ilgai kilstantiems spuogams? g.gif
Atsakyti
Kokioje Vilniaus Eurovaistineje galima Biodermos nusipirkti? Kazkaip niekada nepastebejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2008 12 21, 14:59)
maitinatis kremas tinka nuo trisdešimt metų r geriau jį tepti vakare  ax.gif

matininantis netinka misriaodems ir riebiaodems mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(krikstole @ 2008 12 21, 16:05)
Net nezinojau apie sita  naujove, dabar pasiskaiciau biodermos puslapy, bet man ten taip idomiai, anksciau kai skaitydavau apie sebium AKN, aprasyma daug kartu buvo pamineta kad pries Acne, o dabar ziuriu ne zodzio apie tai, dabar jua sebium AI aprasyme, kad stabdo Acnes bakterija...ech jei buciau tikra kad jis man padetu..... doh.gif
o jus sakot, kad jis padeda tiems tokiems podiniams -ilgai kilstantiems spuogams? g.gif


ziurint kokia tavo spuogu forma, jei jie linke likti po oda kaip cistos, tuomet pades tik antibiotikai, bet jei jie islenda su baltom virsunelem ir nelinke likti po oda - tuomet gali drasiai bandyt AI

QUOTE(lauryna @ 2008 12 21, 18:23)
Kokioje Vilniaus Eurovaistineje galima Biodermos nusipirkti? Kazkaip niekada nepastebejau g.gif


Akropolio tikrai yra
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 12 21, 18:39)
ziurint kokia tavo spuogu forma, jei jie linke likti po oda kaip cistos, tuomet pades tik antibiotikai, bet jei jie islenda su baltom virsunelem ir nelinke likti po oda - tuomet gali drasiai bandyt AI

na manieji jau islenda beveik visi smile.gif anksciau turejau tokiu slykstyniu, kurie neislysdavo....
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2008 12 21, 21:28)
na manieji jau islenda beveik visi smile.gif anksciau turejau tokiu slykstyniu, kurie neislysdavo....


o kuo cia skiriasi? Ka cia reiskia? as turiu ir tokiu ir tokiu kartais..
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 12 22, 19:00)
o kuo cia skiriasi? Ka cia reiskia? as turiu ir tokiu ir tokiu kartais..

na vieni spuogai tiesiog yra tokie (kaip as manau), kaip ir cistiniai, kurie yra raudoni, taciau daip ir nesusidaro balta virsunele ir jie labai ilgai kol pranyksta, jis buna giliai....o kitu iskart dedasi balta virsunele..... unsure.gif
Atsakyti
koki kremuka naudot kai tokie salciai? natgi mano misria oda pradejo tempti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2008 12 21, 18:23)
Kokioje Vilniaus Eurovaistineje galima Biodermos nusipirkti? Kazkaip niekada nepastebejau g.gif


Vakar Vaikų pasauly pirkau
Atsakyti
QUOTE(Bastet @ 2009 01 08, 13:06)
koki kremuka naudot kai tokie salciai? natgi mano misria oda pradejo tempti sad.gif

Naudoju Sebium Cream ir Atpderm PP (tinkamas visam kunui ir veidui) drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2008 12 21, 18:23)
Kokioje Vilniaus Eurovaistineje galima Biodermos nusipirkti? Kazkaip niekada nepastebejau g.gif

kristianoje tikrai zinau yra nes ten tikrai pirkau pora gaminiu
Atsakyti