Įkraunama...
Įkraunama...

RECEPTAI SU NUOTRAUKOMIS

Tikrai thumbup.gif atrodo,bet va vietoj pupeliu ka nors kita sugalvociau.
Atsakyti
valgau kiauliena kinietiskai... skanu, tik noretusi kazkokio astresnio prieskonio... manau, kad cia mano marinatas kaltas, reikejo astresnio ko nors imesti g.gif ir beje, man beveik visas krakmolas pasiliko prie keptuves krastu... tiesiog atsoko nuo mesos g.gif nors kai darau vistiena kinietiskai visad gaunasi thumbup.gif (tik as i baltyma, o po to i krakmola volioju, o ne baltyma su krakmolu maisau). idesiu nuotrauka, kai pavalgysiu ax.gif

skaniai vistiena su brukniu padazu atrodo... tik man nelabai derinasi pupeles ten, rinkciausi kokias nors salotas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lincikas5 @ 2007 12 10, 18:48)
Tikrai  thumbup.gif atrodo,bet va vietoj pupeliu ka nors kita sugalvociau.



QUOTE(Nerytė @ 2007 12 10, 19:06)
valgau kiauliena kinietiskai... skanu, tik noretusi kazkokio astresnio prieskonio... manau, kad cia mano marinatas kaltas, reikejo astresnio ko nors imesti  g.gif ir beje, man beveik visas krakmolas pasiliko prie keptuves krastu... tiesiog atsoko nuo mesos  g.gif nors kai darau vistiena kinietiskai visad gaunasi  thumbup.gif (tik as i baltyma, o po to i krakmola volioju, o ne baltyma su krakmolu maisau). idesiu nuotrauka, kai pavalgysiu  ax.gif

skaniai vistiena su brukniu padazu atrodo... tik man nelabai derinasi pupeles ten, rinkciausi kokias nors salotas  mirksiukas.gif

Kadangi ne i paroda darau, tai pasirinkau pupeles nes musu seimyna laaabai megsta jas thumbup.gif
O del krakmolo, tai gal viska kartu i keptuve supylei, nes as apkepinejau kiekviena gabaliuka atskirai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2007 12 09, 20:47)
siandien musu vakariene user posted image biggrin.gif  pagal si recepta:
                      http://giedrius-v.li....com/30220.html
(is tos esamos normos teslos isejo,kazkas 16 cebureku ax.gif )beje,atvese skanesni,bent jau mums blush2.gif
skanaus,prasom i svecius,jei kas norit dar liko lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na ir skaniai atrodo wub.gif Reiks ir man pagal sita receptuka pabandyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 12 10, 18:11)
Kadangi ne i paroda darau, tai pasirinkau pupeles nes musu seimyna laaabai megsta jas  thumbup.gif
O del krakmolo, tai gal viska kartu i keptuve supylei, nes as apkepinejau kiekviena gabaliuka atskirai  mirksiukas.gif

juk nei viena i paroda nedarom, parodom ka valgom mirksiukas.gif gaminam tai kas mums skanu ir atitinka musu poreikius (as pvz. be mesos nei dienos smile.gif )

tai tu kiekviena gabaliuka atskirai kepi unsure.gif tai kiek laiko reikia.. ne as viska iskarto sudejau, tiesiog su sakute mirkiau plakinyje ir i keptuve dejau. stai mano sedevras biggrin.gif (tavajam neprilygsta cool.gif )
user posted image
Atsakyti
ESLAUDA,jau patiekalo grozis wub.gif isduok paslapti kur tokias lekstes pirkai?
Atsakyti
[quote=mmergyte,2007 12 09, 21:47]
siandien musu vakariene user posted image biggrin.gif pagal si recepta:


Labai aciu uz receptuka 4u.gif , mano vyras taip isgyre kaip padariau, sake patys skaniausi ir tikriausi ceburekai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutuke: 10 gruodžio 2007 - 20:37
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 12 10, 21:20)
ESLAUDA,jau patiekalo grozis wub.gif isduok paslapti kur tokias lekstes pirkai?

Man ir skonis thumbup.gif Lekstes pirkau jau seniai mastau.gif jei neklystu, tai Dorado parduotuvej 4u.gif
Reiks ir man kada siuos ceburekus isbandyt bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerytė @ 2007 12 10, 20:03)
tai tu kiekviena gabaliuka atskirai kepi  unsure.gif  tai kiek laiko reikia.. ne as viska iskarto sudejau, tiesiog su sakute mirkiau plakinyje ir i keptuve dejau. stai mano sedevras  biggrin.gif  (tavajam neprilygsta  cool.gif )
user posted image

Aha, as atskirai dejau, kad nesuliptu. Idejus i stipriai ikaitinta keptuve su aliejum, jie apskrudo per kokia 10 sekundziu, tada apverciau, dar tiek pat palaikiau ir isemiau. Mesyte gavos minksta minksta thumbup.gif Tiesa, kepiau Wok keptuvej bigsmile.gif
Tik nereikia taip savikritiskai, atrodo lux thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 10 gruodžio 2007 - 23:06
Sveikutes!

Butume labai dekingos, jei turedamos laiko, uzpildytumete sia anketa 4u.gif :

http://www.apklausa.....php?form=13696

Sia apklausa, skirta issiaiskinti, kokia galimybe Lietuvoje yra isikurti kulinariniam knygynui. Dekui uz jusu atsakymus!

Leidybos studentes
Atsakyti
Spageti su ashtuonkoju padazu:

(Labai greitas patieklas):

Keptuveje pora minuciu pakepam sutrinto cesnako, beriam ashtuonkojus (juos pirkau suhaldytus, jau apdorotus-apvirtus), ishspaudziam puse citrinos, idedam pomidora, supjaustyta kubeliais, truputi patroskinam, tada pilam padazo (kas koki megsta, ash dejau salsa), kelis shaukshtus grietines, juros druskos, shaukshteli cukraus, juodu pipiru ir shiaip, megiamu prieskoniu..
Nuotraukos gavosi ne kokios, bet buvo skanu 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image





Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2007 12 11, 05:22)
Spageti su ashtuonkoju padazu:

(Labai greitas patieklas):

Keptuveje pora minuciu pakepam sutrinto cesnako, beriam ashtuonkojus (juos pirkau suhaldytus, jau apdorotus-apvirtus), ishspaudziam puse citrinos, idedam pomidora, supjaustyta kubeliais, truputi patroskinam, tada pilam padazo (kas koki megsta, ash dejau salsa), kelis shaukshtus grietines, juros druskos, shaukshteli cukraus, juodu pipiru ir shiaip, megiamu prieskoniu..
Nuotraukos gavosi ne kokios, bet buvo skanu 4u.gif


Nedrysciau as tokio patiekalo valgyti blush2.gif per daug man jis egzotiskas smile.gif
Atsakyti
Egzotiskas patiekalas atrodo puikiai, ale as ju irgi nebevalgau, nes paskutini karta pavalgiusi ilgai draugavau su tualetu, o dar buvau nestuke.gif ,8men. buvo, tai visai sunku buvo doh.gif
Atsakyti