Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

Dizaineriai sako, kad yra prabangios spalvos ir pigios. Kokios tos spalvos namų interjere, jūsų manymu. g.gif
Atsakyti

Citata is straipsnio viename zurnale:

"Sausio viduryje, Frankfurte, namų tekstilės parodoje, žymūs gamintojai pristatė naujus sprendimus ir mados tendencijas, kurios vyraus 2007–2008 metais. Kalbant apie spalvas, aišku viena – šiemet pirmu smuiku griežia tamsios, ryškios, stiprios ir prabangios spalvos : juoda, balta, ruda ir jos atspalviai (pvz., šokoladinė, kakavinė), sodri violetinė (baklažaninė), lengvesnės – turkio, rožinė, auksinė, sidabrinė, ciklameno."

Kodėl būtent šios vadinamos "prabangiomis" aš nežinau.. smile.gif
Atsakyti
mano nuomone del spalvu prabangos yra tokia kad nesvarbu kokia spalva svarbiausia kaip ir kur panaudota ir kokios spalvos aplink kad sukurtu ta brabangos vaizda tos spalvos kurios surašytos poste aukščiau tai tik dendensijos kokios dabar madingos bet jos negarantuoja kad tavo ar mano namie jos atdrodo prabangiai svarbu kas aplink ta išdažyta siena ar tos spalvos kilima svarbiausia interjero stilius suderinamumas spalvu ir tavarkos ir individualumo savoitumo ir originalumo darna
Atsakyti
kazkaip idomiai cia vienais metais vienos spalvos prabangios, kitais kitos, taip isena kad siais metais pasidarysiu remonta ir sienas isdazysiu prabangiom spalvom, o po metu reiks perdazyt jei noresiu kad jos vel prabangios butu? biggrin.gif
Atsakyti
Nesamone isvis "prabangios spalvos" jau nebezino kaip rasyt. Visos spalvos vienodos, nera negraziu ir graziu, yra tik netinkami deriniai.
O tos madingos tai irgi vienur teigiama kad vienokios, kitur kad kitokios.
Cia kazkur perskaiciau kad baklazano spalva dabar ant bangos. Seip labai grazu. Viena drauge nusidaze visa buta nubalinta baklazano spalva (atrodo is pirmo zvilgsnio kaip paprasta balta), o nisa isdaze naturalia, tamsia baklazano spalva.
Atsakyti
QUOTE(opyte @ 2007 11 02, 21:42)
kazkaip idomiai cia vienais metais vienos spalvos prabangios, kitais kitos, taip isena kad siais metais pasidarysiu remonta ir sienas isdazysiu prabangiom spalvom, o po metu reiks perdazyt jei noresiu kad jos vel prabangios butu?  biggrin.gif



Taigi juk čia,liaudiškai kalbant,ta pati mada,kaip ir visur.Vienais metais vienaip,kitais metais kitaip.Nori būti madinga-keiskitės kiekvienais metais.Čia liečia namų interjerą lygiai taip pat,kaip ir apsirengimą,šikuoseną ir t.t
Atsakyti
Nu nezinau apie tas ryskias spalvas g.gif kaimyne issidaze visa buta tomis ryskiomis spalvomis , tai man jau po 10 min. galva skaudet ima ,o apie gyvenima tokiame bute net kalbos negali buti schmoll.gif cia tik laikinas mados klyksmas ,na nebent remontas kasmet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pinga @ 2007 10 31, 22:41)
Citata is straipsnio viename zurnale:

"Sausio viduryje, Frankfurte, namų tekstilės parodoje, žymūs gamintojai pristatė naujus sprendimus ir mados tendencijas, kurios vyraus 2007–2008 metais. Kalbant apie spalvas, aišku viena – šiemet pirmu smuiku griežia tamsios, ryškios, stiprios ir prabangios spalvos : juoda, balta, ruda ir jos atspalviai (pvz., šokoladinė, kakavinė), sodri violetinė (baklažaninė), lengvesnės – turkio, rožinė, auksinė, sidabrinė, ciklameno."

Kodėl būtent šios vadinamos "prabangiomis" aš nežinau.. smile.gif

na tai "prabangios" tapatinkim su "karaliskos". Juk cia visos isvardintos sunkios karaliskos spalvos, kurios ir interjere protingai panaudotos sukuria prabanga.
Atsakyti
sena temacia
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2007 12 07, 18:03)


o, fainuolis koks! sienas, grindis ir užuolaidas tik perdažyt ir būtų visai mano kabariukas thumbup.gif
Atsakyti
fainas labai sitas variantas thumbup.gif grynai amerikonu namai mirksiukas.gif
Atsakyti