Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 05 07, 15:53)
doh.gif dura aš
firma tai dajakuta o tinklapis http://www.jakuta.lt/

thumbup.gif viskas atsidare, dabar galiu skaitinetis...aciukas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif jau senai skaitineju as sita temuke vis,musu butas dar tik statomas,bet jau po truputeili galvojam kaip ji isirenginesim,kadangi patys sau dizaineriai busim tai sunku,net nezinau nuo ko pradeti,ir to ir to norisi,tik va jau zinau,kad virtuvinis komplektas bus sokoladas pagrinde spintutes,stalvirsi balinta kava (pienas) nez kaip pavadinti,kaip dazyti sienas?virtuve kartu su svetaine,neisivaziduoju kaip nenusivaziuot,namu noriu sviesiu g.gif bet akcentas virtuvej sokoladas tikrai.
o gal as klystu,bet isivaziduoju virtuvej plyteles balintos kavos ant grindu,spinteles sokoladas,stalvirsis balinta kava ir tt,ka patartumet su spalvom?
ir dar vis galvoju kazin kaip man su tom balintos kavos spalvom ant grindu??nebus labai teplu?gal atvirkstini varianta daryt?sokoladas plyteles sviesios spinteles,sokoladas stalvirsis?
gal patarsit kas is patirties,ar kas nusimano labiau blush2.gif
Atsakyti
aš daryčiau,kad grindys būtų tamsesnės, tik ne baltos ar balintos, geriau jau spintelės korpusas būna šviesus -praktiškiau. praleisi valydama mažiau laiko prie spintelių nei prie grindų. atrodo - prašlavei ir viskas, bet juk plytelių tarpai bus šviesūs, teks pavargti tada vient tik juos valant. nebent kažkokį sprendimą, kad tarpai tamsūs būtų. tik neįsivaizduoju kaiptai atrodytų - labai subraižyta virtuvė turbūt g.gif
Atsakyti
Sveikos, niu ir man reikia Jūsų patarimo 4u.gif Bandžiau rašyti į svetainių temą, bet ten kažkaip nesulaukiu jokio patarimo g.gif
Virtuvė su svetaine bus sujungta. Dėl virtuvės spalvų esu apsisprendus ir begalo noriu tokių jau nuo seniau. Bet va klausimas iškyla ar svetaines sienas visas tokias sviesias irgi daryti (Beje cia nuotraukytėje sienos spalva beveik balta,o aš noriu visgi kreminės biggrin.gif) ar visai graziai atrodys viena svelnaus oranzo???

user posted image


Baldeliai pas mus dramblio kaulo ir staliukas toks tamsiai ryžas kaip virtuvės apačia . Tai dabar liko tik apsispresti ar visas sienas daryti kremines ar visgi viena tokia truputi su oranzu kur stoves baldeliai.
Del paciu sekcijiniu baldeliu irgi dar neapsisprende ar tokius ryzus ar visgi kreminius??? Nors maciau Megoj viena sekcijyte zema tokia pailga labai fainutę ryžos spalvytes ir sirdis linksta link jos biggrin.gif

ir va dar vyras buvo parneses spalvu palete ir esu truputi nusivylusi, nes tas svelniai oranžas man visoje paleteje toks murzinas atrodo g.gif Gal kas galėtų įdėti kokių pvz. būtent to švelnaus oranžo, nes kiek žiūriu internete nelabai ką randu...

gal kazka galesit patarti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pele @ 2008 02 12, 22:41)
Ką pažadėjau:
user posted image
user posted image
Ne kažin ką radau, bet vis šis tas 4u.gif


Niu kokios super idėjos gal netgi kažką pasiskolinsim thumbup.gif
Atsakyti
sveikute, mamka, mirksiukas.gif

QUOTE(Rimvyda @ 2008 05 08, 18:06)
gal kazka galesit patarti wub.gif

lįsk pas mane į albumą, gal patiks mūsų spalvinis variantas
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 05 09, 12:49)
sveikute, mamka, mirksiukas.gif
lįsk pas mane į albumą, gal patiks mūsų spalvinis variantas


Sveika sveika, matai panašiose temose įlindusios biggrin.gif Nuotraukytėse visai patiko svetainės spalvytės thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimvyda: 09 gegužės 2008 - 15:05
QUOTE(darnemamyte @ 2008 05 08, 17:07)
ir dar vis galvoju kazin kaip man su tom balintos kavos spalvom ant grindu??nebus labai teplu?gal atvirkstini varianta daryt?sokoladas plyteles sviesios spinteles,sokoladas stalvirsis?
gal patarsit kas is patirties,ar kas nusimano labiau  blush2.gif

Turėjau ir tamsias, ir šviesias grindų plyteles, tai galiu pasakyti, kad tamsios plytelės daugiau kasdieninės priežiūros reikalauja nei šviesios. Šviesių tik tarpeliai sunkiau prižiūrimi, ypač ten, kur daug purvo ar drėgmės. Ir šiaip man šokoladinių spintelių ir balintos kavos stalviršio derinys labiau prie širdies nei atvirkštinis (pati rinkausi tarp šių dviejų variantų smile.gif ).
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 05 09, 12:49)
sveikute, mamka, mirksiukas.gif
lįsk pas mane į albumą, gal patiks mūsų spalvinis variantas


Ilindau ir as i tavo butuka blush2.gif Svetaines spalvos tai tikrai sauniai atrodo, bet tai kas man labiausiai domintu, beveik ir nesimato - uzuolaidos. Labai jau sauleta diena fotkinta
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2008 05 09, 15:40)
Turėjau ir tamsias, ir šviesias grindų plyteles, tai galiu pasakyti, kad tamsios plytelės daugiau kasdieninės priežiūros reikalauja nei šviesios. Šviesių tik tarpeliai sunkiau prižiūrimi, ypač ten, kur daug purvo ar drėgmės. Ir šiaip man šokoladinių spintelių ir balintos kavos stalviršio derinys labiau prie širdies nei atvirkštinis (pati rinkausi tarp šių dviejų variantų smile.gif ).


as ir taip labiau linkstu prie sokolado spinteliu,pieno stalvirsio,paskui sokolado bet ne plyteles, o kazka ilaminuota kokia plokste vietoj ju,kad nesiteptu ir virsutines tada sviesias beliks ,kad deretu g.gif o galine svetaines siena,priesinga virtuvei,nes jos sujungtos desiu koki ruda tapeta. kitos sienos sviesios,kad deretu svateine su virtuve noriu,na ,kad susilietu,aplamai as isivaizduoju akcentuos po laseli rudos spalvos mano namuose,tik va nezinau ar neklystu pasirinkdama tokios spalvos akcentukus sienose g.gif doh.gif
o plyteles tada desiu sviesias,butu nieko si sokoladiniais tarpais,bet va tada bus mirgu maraga grindyse g.gif nezinau kaip cia prasisukti gudriau biggrin.gif
Atsakyti
jau mums gal kita savaite dazys kambarius, kolkas zinau ko noriu ir kokiu spalvu, bet kaip ateis metas , manu pasiklysiu spalvose, plytelese ir grindyse biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(darnemamyte @ 2008 05 10, 12:39)
as ir taip labiau linkstu prie sokolado spinteliu,pieno stalvirsio,paskui sokolado bet ne plyteles, o kazka ilaminuota kokia plokste vietoj ju,kad nesiteptu ir virsutines  tada sviesias beliks ,kad deretu  g.gif o galine svetaines siena,priesinga virtuvei,nes jos sujungtos  desiu koki ruda tapeta. kitos sienos sviesios,kad deretu svateine su virtuve noriu,na ,kad susilietu,aplamai as isivaizduoju akcentuos po laseli rudos spalvos mano namuose,tik va nezinau ar neklystu pasirinkdama tokios spalvos akcentukus sienose  g.gif  doh.gif
o plyteles tada desiu sviesias,butu nieko si sokoladiniais tarpais,bet va tada bus mirgu maraga grindyse  g.gif  nezinau kaip cia prasisukti gudriau  biggrin.gif


noreciau ir as patarti 4u.gif bet zinoma ir nebutina klausyti, nes taip sakant tavo butas ir tu jame gyvensi 4u.gif Nzn apie kurias plyteles baltas kalbi (grindu ar sienu), bet jei kalbant apie grindu, tai tarpus patarciau deti tik tamsios spalvos, jei taip norisi kad ir sokolado. Nes baltuose tarpuose ne tik greiciau pamatysi nesvarumus, bet gali per laika ir atspalvis pakisti, kuris gali nelabai dereti su plytelem(pvz pageltonuoti)... Manau ta pati patarima isgirsi ir is remontininku mirksiukas.gif O kas del baltu grindiniu plyteliu, tai tikiuosi nesi ilgaplauke brunete lotuliukas.gif kitu atveju tarnausi grindims, kaip mano atveju. Sitos klaidos pati nebekartosiu doh.gif po 2 dienu matosi vien mano plaukai doh.gif kiek zinau dar gali pasitikrinti ar plyteles praktiskos, tai parduotuvej uzdek savo plauka ant ju - jei matosi, vadinasi, teks dazniau pavalyti nei paprastai. Tik gaila, kad tos praktiskos plyteles buna margos doh.gif kurios nera itin populiarios. Reikia rinktis is dvieju blogybiu viena blogybe lotuliukas.gif
Atsakyti