Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

QUOTE(išprotėjus @ 2008 01 07, 19:04)
Dabar as noriu tokios ryškios salotines  wub.gif Kaip manot? Gal kokiu foto internete uzmatysit su salotinem sienom, idekit  mirksiukas.gif


Nors cia tik virtuve, taciau vistiek matosi, kaip dera ruda salotine spalvos mirksiukas.gif Man grazu smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2008 01 08, 17:30)
Nors cia tik virtuve, taciau vistiek matosi, kaip dera ruda  salotine spalvos mirksiukas.gif Man grazu  smile.gif


Ir man thumbup.gif
Atsakyti
elva aciu 4u.gif


Tai dabar man patarkit kokią spalvą galima derinti su salotine? nu, kad "nesipjautu"? be rudos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išprotėjus: 08 sausio 2008 - 17:35
Juodas bigsmile.gif kompiuterinis variantas bigsmile.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 01 08, 17:34)
elva aciu  4u.gif
Tai dabar man patarkit kokią spalvą galima derinti su salotine? nu, kad "nesipjautu"? be rudos?


Ziurint ka tu nori derinti su salotine?Cia kalba eina apie baldus ar apie sienas?
Manau, jei jau ivedi viena ryskia spalva (siuo atveju - salotine - ryski), tai kitas spalvas geriau rinktis ne ryskias (pvz tiktu balta, bet kokie gelsvi/geltoni atspalviai, kad ir ta pati zalia, tik sviesi ar tamsi, bet nebe ryski.
Uzjuodint kambario nepatarciau, nes kas kompiuteriniame variante atrodo grazu, tas ne visada pasiteisina realybeje - visgi ir dienos metu kambary bus tamsu ir reikes degint sviesas, o vakare tu sviesu reikes kur kas daugiau, nei iprastame sviesiame kambaryje. Taip kalbu todel, kad mano vyras - elektrikas, jau labai daug namu elektra vedziojo, ir sako, kad ten, kur tamsias sienas zmones pasidaro, tai neuzilgo pradeda keiktis, kad nepagalvoje, kad bus TAIP tamsu, ir nusprendzia vis delto perdazyt sienas tradicinemis sviesiomis spalvomis. Cia ne moralas, tik pagalvok, ar pas tave tikrai sviesos nepritruks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2008 01 08, 21:03)
....


Aciu uz patarimus tikrai jais pasinaudosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 01 08, 20:39)
Juodas  bigsmile.gif kompiuterinis variantas bigsmile.gif
...

kraupu, tiesą sakant blink.gif
Bet sakoma, kad žmonėm reikia spalvų, galbūt tau reikia juodos. Aš net juodų rūbų nemėgstu, taip kad "na vkus i cvet tovariščia net" ar kaip ten biggrin.gif
Atsakyti
Nu traukia mane tajuoda nors tu ka doh.gif biggrin.gif
user posted image

Kokia grazi sofute wub.gif Va apie tokius baldus svajoju wub.gif
Atsakyti
Įrenginėjant namus, nepagailėjau 50lt. ir nusipirkau knygą "būsto dekoravimas: įkvepiančios spalvos" . joje įvairūs spalvų deriniai, jų atspalviai.Pakeitė mano supratimą apie spalvų derinamumą.Gera knyga, kurią skolinasi visi mano draugai..
Atsakyti
isprotejus zinai spalvu rata? tai paimk lygiakrasti trikampi ir pridek prie jo. viena is kampu prie salotines - zalios spalvos, ir ziurek i kurias spalvas atsimus kiti du kampai - tai reiskia tos spalvos idealiausiai tinka su salotine mirksiukas.gif tai yra pagrindinis derinimo principas....jei derini kelias spalvas, tarp sodresniu reikia ideti sviesesnes, tarp pasteliniu - tamsesnes arba sodresnes. derinyje negali buti vienodo sodrumo spalvu - be kontrasto jos neskambes.
ten kud daug spalvu ir atspalviu reikia ramaus akcento. o ramiu, prigesintu pasteliniu spalvu derinyje akcentas turi buti priesingas - aktyvus, ryskus. siltu spalvu derinyje akcentas tiks saltos spalvos, o saltu - atvirksciai....
beje grizus prie salotines, labai tinka violetines ir raudonos atspalviai...
galima taikyti ir kita taisykle: is spalvu rato imti salia tos esancios spalvos spalvas...irgi gaunas labai grazus derinukas...pvz salotine labai graziai dera su melsva mirksiukas.gif
Papildyta:
spalvu ratas
jei pvz sitame pvz imti spalva is yelow green stulpelio, tai pagal ta 3 spalvu derinio taisykle, kitos dvi spalvos butu is siu stulpeliu: red orange ir blue violet mirksiukas.gif

be to yra dar ir 4 splavu derinimo taisykle, bet jei as cia uzsivesiu doh.gif gausis jau kaip paskaita, tad nepradesiu blush2.gif

kam labai idomu imetu nuoroda cia tame paveikslelyje viduje matosi keletas trikampiu ir kvadratu, tai dar juos visaip sukaliojant, galima atrasti spalvu deriniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rutellee @ 2008 01 09, 00:54)
isprotejus zinai spalvu rata? tai paimk lygiakrasti trikampi ir pridek prie jo. viena is kampu prie salotines - zalios spalvos, ir ziurek i kurias spalvas atsimus kiti du kampai - tai reiskia tos spalvos idealiausiai tinka su salotine mirksiukas.gif tai yra pagrindinis derinimo principas....jei derini kelias spalvas, tarp sodresniu reikia ideti sviesesnes, tarp pasteliniu - tamsesnes arba sodresnes. derinyje negali buti vienodo sodrumo spalvu - be kontrasto jos neskambes.
ten kud daug spalvu ir atspalviu reikia ramaus akcento. o ramiu, prigesintu pasteliniu spalvu derinyje akcentas turi buti priesingas - aktyvus, ryskus. siltu spalvu derinyje akcentas tiks saltos spalvos, o saltu - atvirksciai....
beje grizus prie salotines, labai tinka violetines ir raudonos atspalviai...
galima taikyti ir kita taisykle: is spalvu rato imti salia tos esancios spalvos spalvas...irgi gaunas labai grazus derinukas...pvz salotine labai graziai dera su melsva mirksiukas.gif
Papildyta:
spalvu ratas
jei pvz sitame pvz imti spalva is yelow green stulpelio, tai pagal ta 3 spalvu derinio taisykle, kitos dvi spalvos butu is siu stulpeliu: red orange ir blue violet mirksiukas.gif

be to yra dar ir 4 splavu derinimo taisykle, bet jei as cia uzsivesiu doh.gif  gausis jau kaip paskaita, tad nepradesiu blush2.gif

kam labai idomu imetu nuoroda cia tame paveikslelyje viduje matosi keletas trikampiu ir kvadratu, tai dar juos visaip sukaliojant, galima atrasti spalvu deriniu mirksiukas.gif



Jau kaip ačiū ačiū
good.gif . Mes kaip tik prispausti meistrų prie sienos, kad greičiau rinktumės spalvas, nes jie dažyt pirmą kartą nori. O mes nei menininkai, nei šiaip labai nusimanantys apie spalvų derinimą išsamiau ir taip baisu nenusigrybauti blush2.gif . Eisiu piešt trikampių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 01 08, 23:52)
Nu traukia mane tajuoda nors tu ka  doh.gif  biggrin.gif


jei jau traukia juoda spalva... ax.gif
user posted image
Atsakyti