Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Spalvos namie
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
mamuke68
Dizaineriai sako, kad yra prabangios spalvos ir pigios. Kokios tos spalvos namų interjere, jūsų manymu. g.gif
pinga

Citata is straipsnio viename zurnale:

"Sausio viduryje, Frankfurte, namų tekstilės parodoje, žymūs gamintojai pristatė naujus sprendimus ir mados tendencijas, kurios vyraus 2007–2008 metais. Kalbant apie spalvas, aišku viena – šiemet pirmu smuiku griežia tamsios, ryškios, stiprios ir prabangios spalvos : juoda, balta, ruda ir jos atspalviai (pvz., šokoladinė, kakavinė), sodri violetinė (baklažaninė), lengvesnės – turkio, rožinė, auksinė, sidabrinė, ciklameno."

Kodėl būtent šios vadinamos "prabangiomis" aš nežinau.. smile.gif
savitre
mano nuomone del spalvu prabangos yra tokia kad nesvarbu kokia spalva svarbiausia kaip ir kur panaudota ir kokios spalvos aplink kad sukurtu ta brabangos vaizda tos spalvos kurios surašytos poste aukščiau tai tik dendensijos kokios dabar madingos bet jos negarantuoja kad tavo ar mano namie jos atdrodo prabangiai svarbu kas aplink ta išdažyta siena ar tos spalvos kilima svarbiausia interjero stilius suderinamumas spalvu ir tavarkos ir individualumo savoitumo ir originalumo darna
opyte
kazkaip idomiai cia vienais metais vienos spalvos prabangios, kitais kitos, taip isena kad siais metais pasidarysiu remonta ir sienas isdazysiu prabangiom spalvom, o po metu reiks perdazyt jei noresiu kad jos vel prabangios butu? biggrin.gif
laureena
Nesamone isvis "prabangios spalvos" jau nebezino kaip rasyt. Visos spalvos vienodos, nera negraziu ir graziu, yra tik netinkami deriniai.
O tos madingos tai irgi vienur teigiama kad vienokios, kitur kad kitokios.
Cia kazkur perskaiciau kad baklazano spalva dabar ant bangos. Seip labai grazu. Viena drauge nusidaze visa buta nubalinta baklazano spalva (atrodo is pirmo zvilgsnio kaip paprasta balta), o nisa isdaze naturalia, tamsia baklazano spalva.
adrija
QUOTE(opyte @ 2007 11 02, 21:42)
kazkaip idomiai cia vienais metais vienos spalvos prabangios, kitais kitos, taip isena kad siais metais pasidarysiu remonta ir sienas isdazysiu prabangiom spalvom, o po metu reiks perdazyt jei noresiu kad jos vel prabangios butu?  biggrin.gif
*

Taigi juk čia,liaudiškai kalbant,ta pati mada,kaip ir visur.Vienais metais vienaip,kitais metais kitaip.Nori būti madinga-keiskitės kiekvienais metais.Čia liečia namų interjerą lygiai taip pat,kaip ir apsirengimą,šikuoseną ir t.t
Inmanta
Nu nezinau apie tas ryskias spalvas g.gif kaimyne issidaze visa buta tomis ryskiomis spalvomis , tai man jau po 10 min. galva skaudet ima ,o apie gyvenima tokiame bute net kalbos negali buti schmoll.gif cia tik laikinas mados klyksmas ,na nebent remontas kasmet biggrin.gif
Škvalas
QUOTE(pinga @ 2007 10 31, 22:41)
Citata is straipsnio viename zurnale:

"Sausio viduryje, Frankfurte, namų tekstilės parodoje, žymūs gamintojai pristatė naujus sprendimus ir mados tendencijas, kurios vyraus 2007–2008 metais. Kalbant apie spalvas, aišku viena – šiemet pirmu smuiku griežia tamsios, ryškios, stiprios ir prabangios spalvos : juoda, balta, ruda ir jos atspalviai (pvz., šokoladinė, kakavinė), sodri violetinė (baklažaninė), lengvesnės – turkio, rožinė, auksinė, sidabrinė, ciklameno."

Kodėl būtent šios vadinamos "prabangiomis" aš nežinau.. smile.gif
*

na tai "prabangios" tapatinkim su "karaliskos". Juk cia visos isvardintos sunkios karaliskos spalvos, kurios ir interjere protingai panaudotos sukuria prabanga.
cameja
sena temacia
cameja
user posted image

user posted image
pienių jūra
QUOTE(cameja @ 2007 12 07, 18:03)
user posted image
*

o, fainuolis koks! sienas, grindis ir užuolaidas tik perdažyt ir būtų visai mano kabariukas thumbup.gif
rutellee
fainas labai sitas variantas thumbup.gif grynai amerikonu namai mirksiukas.gif
Emerencija
geltona wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image
ritoolia
Va, va, pas mane lygiai tokia sienu spalva, bet as tikiuosi su kokiom ryskesnem spalvom suzaist, nes cia jau tuose nuotraukose tokios ramios labai. Kol jauni esam, norisi kazkokios raudonos ar oranzines. Juk tiktu tokios spalvos prie geltonos, ane?
Emerencija
Mano vyras vis pasvaigsta, kad nori juodai dazyt viena svetainės siena, o kitas raudonai doh.gif
Bet kazkaip musu visas butas geltonas ir oranzinis biggrin.gif tai kazkaip panasiai turbut dazysim ir svetaine ax.gif
Meškuolė
QUOTE(ritoolia @ 2007 12 09, 19:58)
Va, va, pas mane lygiai tokia sienu spalva, bet as tikiuosi su kokiom ryskesnem spalvom suzaist, nes cia jau tuose nuotraukose tokios ramios labai. Kol jauni esam, norisi kazkokios raudonos ar oranzines. Juk tiktu tokios spalvos prie geltonos, ane?
*

Žiūrint, kokia ta geltona. Jei į citrininę neša, gali ir netikti g.gif
Papildyta:
QUOTE(išprotėjus @ 2007 12 09, 20:02)
Mano vyras vis pasvaigsta, kad nori juodai dazyt viena  svetainės siena, o kitas raudonai  doh.gif
Bet kazkaip musu visas butas geltonas ir oranzinis  biggrin.gif  tai kazkaip panasiai turbut dazysim ir svetaine  ax.gif
*

O nebijo jis su juodomis spalvomis erdvę suspausti?
Emerencija
QUOTE(Meškuolė @ 2007 12 10, 09:45)
Žiūrint, kokia ta geltona. Jei į citrininę neša, gali ir netikti  g.gif

O kodel? unsure.gif As butent apie citrinine ir galvoju : unsure.gif

QUOTE(Meškuolė @ 2007 12 10, 09:45)
O nebijo jis su juodomis spalvomis erdvę suspausti?
*

Nieko jis nebijo... sako:- paeksperimentuoti juk galima doh.gif
As kazkaip nelinkusi eksperimentuoti unsure.gif
Meškuolė
QUOTE(išprotėjus @ 2007 12 10, 17:38)
O kodel?  unsure.gif  As butent apie citrinine ir galvoju  : unsure.gif

Nežinau, man taip atrodo. Gal dėl to, kad aš mėgstu darmę. O citrininė tokia daugiau šalta geltona, o oranžinė - šilta. Aišku, ir oranžinių visokių būna.
Nerytė
user posted image

user posted image
indregu
QUOTE(išprotėjus @ 2007 12 09, 16:48)
geltona  wub.gif

doh.gif Nu biškį pamažinkit fotkes, neįmanoma žiūrėt doh.gif doh.gif doh.gif
Emerencija
QUOTE(indregu @ 2007 12 15, 13:17)
doh.gif  Nu biškį pamažinkit fotkes, neįmanoma žiūrėt  doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

Oooo, kad mokeciau ta padaryti....
Emerencija
QUOTE(išprotėjus @ 2007 12 09, 20:02)
Mano vyras vis pasvaigsta, kad nori juodai dazyt viena  svetainės siena, o kitas raudonai  doh.gif

O DABAR SUGALVOJO ATVIRKSCIAI 3 SIENAS JUODAI, O TA PACIA DIDZIAUSIA SIENA RAUDONAI unsure.gif
Kaip jums atrodo? g.gif
Saja
QUOTE(išprotėjus @ 2008 01 02, 11:39)
O DABAR SUGALVOJO ATVIRKSCIAI 3 SIENAS JUODAI, O TA PACIA DIDZIAUSIA SIENA RAUDONAI  unsure.gif 
Kaip jums atrodo?  g.gif

Na, čia, kaip sakoma, skonio reikalas, bet man tai būtų siaubo kambarys swoon.gif. Statistiniam lietuviui labiausiai patinka šviesios, gelsvos sienos wub.gif, tad jūsų su vyru skonis tikrai išskirtinis, bet gi sau darote, ne statistiniam lietuviui mirksiukas.gif, tai darykite, kaip patinka rolleyes.gif.
Lucidity
QUOTE(išprotėjus @ 2008 01 02, 11:39)
O DABAR SUGALVOJO ATVIRKSCIAI 3 SIENAS JUODAI, O TA PACIA DIDZIAUSIA SIENA RAUDONAI  unsure.gif 
Kaip jums atrodo?  g.gif
*

Taip atrodo beveik juodas valgomasis. Man visai grazu, jei tik tinkami akcentai parenkami ir geras apsvietimas, bet ta tamsa ilgainiui turbut vargintu.. g.gif
O kodel ne juoda-balta spalvomis sienas dazyti? Balta "palengvintu" juodaja siena, ar net visas tris juodas sienas, ji ne tokia intensyvi kaip raudona. O prie juoda-balta sienu, manau, labai tiktu ryskesni baldai (kad ir raudoni), ivairiaspalves pagalveles, spalvingi paveikslai rolleyes.gif

Tikiuosi, apsispresit teisingai ir abu busit patenkinti mirksiukas.gif
lota
QUOTE(išprotėjus @ 2008 01 02, 10:39)
Kaip jums atrodo?  g.gif
*

Turbūt baisesnio varianto sugalvoti neimanoma. Ir ne tik statistiniam lietuviui. Toks kambarys varytų siaubą bet kokiam akis turinčiam gyvam padarui smile.gif
rutellee
o as nepritariu lotai, atitinkamas apsvietimas, aksesuarai, gali padaryti laba idomu kambary, nors ir nemanau, kad jame ilgai isgyventumet mirksiukas.gif
Sandriukas--gandriukas
Labas. Kaip tik pirkom butuką, įsirenginėjam dabar...

Viskas buvo balta, o aš noriu spalvų. Ryškių. Vyras tai irgi lyg ir nieko prieš spalvas, bet jam vis mano parodytos pernelyg ryškios, tai manau rasim aukso viduriuką wub.gif

Salonas sujungtas su virtuve - bus geltonas

Miegamasis - siena, kur lova - persiko (o gal oranžinė), o kitos šviesios

Darbo (vėliau vaikų) kambarys - nesugalvoju.... tongue.gif dar

koridorius - gal balintos kavos wub.gif

vonia ir tualetas kartu - baltai mėlynas bigsmile.gif

Kokių turite pasiūlymų dar dėl šiltų jaukių spalvų? Nes man pvz. visokios žydros, žalios ar rožinės miegamajame tai doh.gif
erika.gut
Sveikos. 4u.gif
Mes irgi nusipirkom buta. Viska planuojeme patis.. Toleto ir vonios spalvas jau zinau, nes vakar uzsakeme plyteles. 4u.gif
Spalvos labai riskois: orandzine, salotine, alyvine. Dar darysime stikliniu blokeliu siena. Kai viskas bus baigta butinai jums ikelsiu nuotraukyte.
Emerencija
QUOTE(erika.gut @ 2008 01 07, 13:42)

Spalvos labai riskois: orandzine, salotine, alyvine. Dar darysime stikliniu blokeliu siena. Kai viskas bus baigta butinai jums ikelsiu nuotraukyte.
*

Kaip sandriukas-gandriukas minejo man irgi patinka SPALVOS. Ryskios. smile.gif
As irgi noriu ryskumo ax.gif
Tos minties su juodom sienom jau atsisakem ax.gif nes kam tik pasakydavom tevams, draugams, kad dazysim juodai tai visi tik gusciojo peciais ir sake, kad bus tragedija, musu meistras irgi nepatare dazyt juodai, nes kambarys nedidelis (18 kv), tipo juoda spalva dar erdve sumazins ax.gif O tevelis pasake, jus ka visai, laidojimo namus darot, ka.... biggrin.gif
----
Tai va... Dabar as noriu tokios ryškios salotines wub.gif Kaip manot? Gal kokiu foto internete uzmatysit su salotinem sienom, idekit mirksiukas.gif
RamuneM
QUOTE(išprotėjus @ 2008 01 07, 20:04)
Dabar as noriu tokios ryškios salotines  wub.gif Kaip manot? Gal kokiu foto internete uzmatysit su salotinem sienom, idekit  mirksiukas.gif

Parink iš čia kokios spalvos labiausiai nori. mirksiukas.gif Taip lengviau paieškoti vaizdų ax.gif
Egle 22
Esu nudazius vaiku kambari iki puses geltonai, apacioj oranziniai. Pries 5 metus patiko, bet dabar nebegaliu ziuret. Taip slegianciai veikia... Ir dar kambariukas visiskai mazas doh.gif Skoniai keiciasi vos ne kas metai. Manau kad geriausia rinktis koki neutralu varianta.
Galvojam isigyt medini nama, kurio vidines sienos irgi bus medines. Dabar rezgiu projektus, kaip cia galima isikurt. Lubas palikciau medzio spalvos, bet sienos-tai jau turbut perdaug. O jeigu nudazyt baltai? Turbut primintu svedisko stiliaus namukus? g.gif
Emerencija
QUOTE(Egle 22 @ 2008 01 07, 21:03)
Skoniai keiciasi vos ne kas metai.

Dar ilgas laiko tarpas sakyciau biggrin.gif
Pas mane kas savaite keiciasi doh.gif
erika.gut
QUOTE(išprotėjus @ 2008 01 07, 20:04)
Kaip sandriukas-gandriukas minejo man irgi patinka SPALVOS. Ryskios.  smile.gif
As irgi noriu ryskumo  ax.gif
Tos minties su juodom sienom jau atsisakem  ax.gif nes kam tik pasakydavom tevams, draugams, kad dazysim juodai tai visi tik gusciojo peciais ir sake, kad bus tragedija, musu meistras irgi nepatare dazyt juodai, nes kambarys nedidelis (18 kv), tipo juoda spalva dar erdve sumazins  ax.gif O tevelis pasake, jus ka visai, laidojimo namus darot, ka....  biggrin.gif
----
Tai va... Dabar as noriu tokios ryškios salotines  wub.gif Kaip manot? Gal kokiu foto internete uzmatysit su salotinem sienom, idekit  mirksiukas.gif
*

user posted image

user posted image
Nerytė
QUOTE(erika.gut @ 2008 01 08, 12:42)
user posted image

user posted image
*

pirmoje nuotraukoje, grazios siltos spalvos, o va antroje man ta raudona perryski
erika.gut
QUOTE(Nerytė @ 2008 01 08, 14:31)
pirmoje nuotraukoje, grazios siltos spalvos, o va antroje man ta raudona perryski
*

Kitos 3 sienos sviesiai geltonos ir visiskai ligios. Atrodo visai normaliai smile.gif
Sandriukas--gandriukas
Taip, ir man pirma foto thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , o antroji - per ryški...

Vakar jau uždangstėm salono ir virtuvės grindis (taip apsaugom), o šiandien lėksim plytelių pirkti...

Laukiu nesulaukiu, kol viską įsirengsim wub.gif
elva
QUOTE(išprotėjus @ 2008 01 07, 19:04)
Dabar as noriu tokios ryškios salotines  wub.gif Kaip manot? Gal kokiu foto internete uzmatysit su salotinem sienom, idekit  mirksiukas.gif
*

Nors cia tik virtuve, taciau vistiek matosi, kaip dera ruda salotine spalvos mirksiukas.gif Man grazu smile.gif
user posted image
user posted image
erika.gut
QUOTE(elva @ 2008 01 08, 17:30)
Nors cia tik virtuve, taciau vistiek matosi, kaip dera ruda  salotine spalvos mirksiukas.gif Man grazu  smile.gif

Ir man thumbup.gif
Emerencija
elva aciu 4u.gif

Tai dabar man patarkit kokią spalvą galima derinti su salotine? nu, kad "nesipjautu"? be rudos?
Emerencija
Juodas bigsmile.gif kompiuterinis variantas bigsmile.gif

user posted image
elva
QUOTE(išprotėjus @ 2008 01 08, 17:34)
elva aciu  4u.gif
Tai dabar man patarkit kokią spalvą galima derinti su salotine? nu, kad "nesipjautu"? be rudos?
*

Ziurint ka tu nori derinti su salotine?Cia kalba eina apie baldus ar apie sienas?
Manau, jei jau ivedi viena ryskia spalva (siuo atveju - salotine - ryski), tai kitas spalvas geriau rinktis ne ryskias (pvz tiktu balta, bet kokie gelsvi/geltoni atspalviai, kad ir ta pati zalia, tik sviesi ar tamsi, bet nebe ryski.
Uzjuodint kambario nepatarciau, nes kas kompiuteriniame variante atrodo grazu, tas ne visada pasiteisina realybeje - visgi ir dienos metu kambary bus tamsu ir reikes degint sviesas, o vakare tu sviesu reikes kur kas daugiau, nei iprastame sviesiame kambaryje. Taip kalbu todel, kad mano vyras - elektrikas, jau labai daug namu elektra vedziojo, ir sako, kad ten, kur tamsias sienas zmones pasidaro, tai neuzilgo pradeda keiktis, kad nepagalvoje, kad bus TAIP tamsu, ir nusprendzia vis delto perdazyt sienas tradicinemis sviesiomis spalvomis. Cia ne moralas, tik pagalvok, ar pas tave tikrai sviesos nepritruks mirksiukas.gif
Emerencija
QUOTE(elva @ 2008 01 08, 21:03)
....

Aciu uz patarimus tikrai jais pasinaudosiu mirksiukas.gif
raganele
QUOTE(išprotėjus @ 2008 01 08, 20:39)
Juodas  bigsmile.gif kompiuterinis variantas bigsmile.gif
...
*

kraupu, tiesą sakant blink.gif
Bet sakoma, kad žmonėm reikia spalvų, galbūt tau reikia juodos. Aš net juodų rūbų nemėgstu, taip kad "na vkus i cvet tovariščia net" ar kaip ten biggrin.gif
Emerencija
Nu traukia mane tajuoda nors tu ka doh.gif biggrin.gif
user posted image

Kokia grazi sofute wub.gif Va apie tokius baldus svajoju wub.gif
Redazi
Įrenginėjant namus, nepagailėjau 50lt. ir nusipirkau knygą "būsto dekoravimas: įkvepiančios spalvos" . joje įvairūs spalvų deriniai, jų atspalviai.Pakeitė mano supratimą apie spalvų derinamumą.Gera knyga, kurią skolinasi visi mano draugai..
rutellee
isprotejus zinai spalvu rata? tai paimk lygiakrasti trikampi ir pridek prie jo. viena is kampu prie salotines - zalios spalvos, ir ziurek i kurias spalvas atsimus kiti du kampai - tai reiskia tos spalvos idealiausiai tinka su salotine mirksiukas.gif tai yra pagrindinis derinimo principas....jei derini kelias spalvas, tarp sodresniu reikia ideti sviesesnes, tarp pasteliniu - tamsesnes arba sodresnes. derinyje negali buti vienodo sodrumo spalvu - be kontrasto jos neskambes.
ten kud daug spalvu ir atspalviu reikia ramaus akcento. o ramiu, prigesintu pasteliniu spalvu derinyje akcentas turi buti priesingas - aktyvus, ryskus. siltu spalvu derinyje akcentas tiks saltos spalvos, o saltu - atvirksciai....
beje grizus prie salotines, labai tinka violetines ir raudonos atspalviai...
galima taikyti ir kita taisykle: is spalvu rato imti salia tos esancios spalvos spalvas...irgi gaunas labai grazus derinukas...pvz salotine labai graziai dera su melsva mirksiukas.gif
Papildyta:
spalvu ratas
jei pvz sitame pvz imti spalva is yelow green stulpelio, tai pagal ta 3 spalvu derinio taisykle, kitos dvi spalvos butu is siu stulpeliu: red orange ir blue violet mirksiukas.gif

be to yra dar ir 4 splavu derinimo taisykle, bet jei as cia uzsivesiu doh.gif gausis jau kaip paskaita, tad nepradesiu blush2.gif

kam labai idomu imetu nuoroda cia tame paveikslelyje viduje matosi keletas trikampiu ir kvadratu, tai dar juos visaip sukaliojant, galima atrasti spalvu deriniu mirksiukas.gif
Rudeninuke
QUOTE(rutellee @ 2008 01 09, 00:54)
isprotejus zinai spalvu rata? tai paimk lygiakrasti trikampi ir pridek prie jo. viena is kampu prie salotines - zalios spalvos, ir ziurek i kurias spalvas atsimus kiti du kampai - tai reiskia tos spalvos idealiausiai tinka su salotine mirksiukas.gif tai yra pagrindinis derinimo principas....jei derini kelias spalvas, tarp sodresniu reikia ideti sviesesnes, tarp pasteliniu - tamsesnes arba sodresnes. derinyje negali buti vienodo sodrumo spalvu - be kontrasto jos neskambes.
ten kud daug spalvu ir atspalviu reikia ramaus akcento. o ramiu, prigesintu pasteliniu spalvu derinyje akcentas turi buti priesingas - aktyvus, ryskus. siltu spalvu derinyje akcentas tiks saltos spalvos, o saltu - atvirksciai....
beje grizus prie salotines, labai tinka violetines ir raudonos atspalviai...
galima taikyti ir kita taisykle: is spalvu rato imti salia tos esancios spalvos spalvas...irgi gaunas labai grazus derinukas...pvz salotine labai graziai dera su melsva mirksiukas.gif
Papildyta:
spalvu ratas
jei pvz sitame pvz imti spalva is yelow green stulpelio, tai pagal ta 3 spalvu derinio taisykle, kitos dvi spalvos butu is siu stulpeliu: red orange ir blue violet mirksiukas.gif

be to yra dar ir 4 splavu derinimo taisykle, bet jei as cia uzsivesiu doh.gif  gausis jau kaip paskaita, tad nepradesiu blush2.gif

kam labai idomu imetu nuoroda cia tame paveikslelyje viduje matosi keletas trikampiu ir kvadratu, tai dar juos visaip sukaliojant, galima atrasti spalvu deriniu mirksiukas.gif
*

Jau kaip ačiū ačiū
good.gif . Mes kaip tik prispausti meistrų prie sienos, kad greičiau rinktumės spalvas, nes jie dažyt pirmą kartą nori. O mes nei menininkai, nei šiaip labai nusimanantys apie spalvų derinimą išsamiau ir taip baisu nenusigrybauti blush2.gif . Eisiu piešt trikampių biggrin.gif
kusachius
QUOTE(išprotėjus @ 2008 01 08, 23:52)
Nu traukia mane tajuoda nors tu ka  doh.gif  biggrin.gif
*

jei jau traukia juoda spalva... ax.gif
user posted image
Emerencija
Pirmoj eiluteje antra foto wub.gif thumbup.gif ir paskutineje eiluteje pirma foto wub.gif thumbup.gif
Sandriukas--gandriukas
Mūsų remontuojama virtuvytė bus geltona smile.gif

http://images32.fotki.com/v1092/free/78265...P1120541-vi.jpg
Papildyta:
virtuvytė
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.