Įkraunama...
Įkraunama...

Kuskusas (Couscous)

QUOTE(*Marija* @ 2008 04 29, 10:41)
Nusipirkau vakar, MB kazkaip labai kreivai i ta dezute paziurejo mastau.gif, sian gal bandysiu ka nors pagamint is cia pateiktu receptuku. O kokias kruopas labiausiai primena skonis? Ryzius? Ar i manu kruopas uznesa?  g.gif

i jokias neužneša smile.gif nu man labai skanu su troškintom daržovėm o va mb nu šeip sau nesužavetas liko, sake valgyt galima irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 04 30, 15:45)
i jokias neužneša  smile.gif  nu man labai skanu su troškintom daržovėm o va mb nu šeip sau nesužavetas liko, sake valgyt galima irnesakyk.gif

As dariau su kepintom morkytem ir svoguniukais kaip garnyra prie mesyte. Skanu thumbup.gif Tik va kazkaip su solotom ar pomidorais nelabai isivaizduoju g.gif
Atsakyti
Butinai reikes ismeginti,manau turetu buti skanu thumbup.gif
Atsakyti
as tai ji naudoju taip:

1. uzpilu verdanciu vendeniu su istirpintu kubeliu sultinio, po to ipilu sauksta alyvuogiu aliejaus, sakute ismaisau. labai skani kosyte gaunas mirksiukas.gif

2. darau salotas: apkepinu gabaliukais supjaustyta ir prieskoniais itrinta vistiena, kol ji sala, supjaustau pomidora, sviezia agurka, geltona paprika. viska sumetu i jau isbrinkusias ir atsalusias kruopas, pilu alyvuogiu alieju, beriu daug pipiru. super skonis, man ziauriai patinka ir labai sotu thumbup.gif
Atsakyti
vot pakliuvo man i rankas ne kokie couscous,tinkami daugiau kaip plovui ir skonis man nepatiko
as megstu biriuosius,tikrus couscous kruopas,tai ten bet ka pridejus,skonis dieviskas wub.gif
Atsakyti
Isvirus cuscusa,as idedu pakepintu morku su svogunu ir prieskoniu man skanu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ferari @ 2008 10 16, 16:29)
Isvirus cuscusa,as idedu pakepintu morku su svogunu ir prieskoniu man skanu tongue.gif

Pritariu drinks_cheers.gif vien ju ir uztenka essen.gif
Atsakyti

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2008 06 06, 10:34)
vot pakliuvo man i rankas ne kokie couscous,tinkami daugiau kaip plovui ir skonis man nepatiko
as megstu biriuosius,tikrus couscous kruopas,tai ten bet ka pridejus,skonis dieviskas  wub.gif

Kad birus gautusi tai reikia specialaus garu puodo. Per kelis kartus garinti ir gerai paskui ismaisyti su rankom kruopytes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 10 20, 16:44)
Kad birus gautusi tai reikia specialaus garu puodo. Per kelis kartus garinti ir gerai paskui ismaisyti su rankom kruopytes  mirksiukas.gif

Verdu paprastame puode, maisau medine mentele ir daunasi labai biri. Mano dukra soko: ,,sita kose kaip smeliukas'' (jai taip atrodo del jos birumo)
Atsakyti
As kuskusa dedu vietoj manu i manu-varskes apkepa thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 11 kovo 2009 - 10:59
4u.gif Asio 4u.gif -gerą mintį pateikiai,įsivaizduoju geras skonis gaunasi apkepo.
Dėkui. 4u.gif
Atsakyti