Įkraunama...
Įkraunama...

Senamiestis: Krivūlė

mielos mamos, pasidalinkit patirtimi kas zino apie siuos darzelius; kur geriau eiti, gal kas lankot? 4u.gif
Atsakyti
Mamkinui,
apie mūsų "Krivūlę" galiu pasakyti tik gerus žodžius. Mano sūnelis lanko šį darželį dar neseniai, t.y. nuo spalio mėn., bet įspūdžiai puikūs. Pirmiausia labai šauni direktorė, kaip suprantu ji yra labai reikli auklėtojoms, kitam personalui, bet tai tik privalumas žiūrint iš tėvų pozicijos. Grupėje auklėtojos taip pat labai kūrybingos, kaip jos pačios sako - turim tiek idėjų, kad trūksta laiko. Vaikas į darželį eina labai noriai.
Tarp grupės draugų taip pat nemačiau, kad būtų problemų dėl lankymo. Visi noriai pasilieka, manau tai ir yra didelis rodiklis, juk vaiko neapgausi, jei būtų kas nors negerai iš karto matytųsi. Mano įspūdis toks, jog šiame darželyje labai daug dėmesio yra skiriama vaiko ugdymui. Vienu žodžiu-puiku!
Atsakyti
oi, aciu labai uz toki gera atsiliepima. butinai eisiu pasiziuret. o kaip del patekimo? ar reikia kokia "dovana" nesti, ar priima be problemu?
Atsakyti
QUOTE(mamkinas @ 2005 03 29, 16:26)
oi, aciu labai uz toki gera atsiliepima. butinai eisiu pasiziuret. o kaip del patekimo? ar reikia kokia "dovana" nesti, ar priima be problemu?


mes jokų "dovanų" nenešėm, neteko girdėti, kad kiti pateko tokiu būdu. Nepanašu (nors niekada garantuoti negali), kad direktorė tokiais dalykais užsiimtų. Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(Prunce @ 2005 03 31, 14:54)


O kodėl rinkotės būtent šitą darželį - man įdomu, nes aplink mus yra ne vienas lopšelis darželis (ir Mindaugo g. ir Trakų, ir Vokiečių g ir dar keletas netoliese) ir aš dar tik pradedu žvalgytis į juos, nežinau kaip pasirinkti, tai ir įdomu, kodėl "Krivūlė"? Gal visus apžiūrėję nutarėt kad jis geriausias?
Ir dar - ar į "Krivūlę" priima tik nuo 3 m. ar ir 2-ečius? Ačiū labai!
Atsakyti
Pasirinkom "Krivūlę" prisiklausę aplinkinių atsiliepimų. Domėjomės visais senamiesčio darželiais, prasta nuomonė buvo apie darželius Trakų g., Vokiečių g., o apie "Krivūlę" nuomonė vienareikšmiai buvo teigiama. Užsirašėm mes prieš gerus metuus. Priima ten ir jaunesius nei 3 metų amžiaus. Kiek žinau, darželis yra populiarus, todėl dėl patekimo garantuot negaliu.
Atsakyti
Ačiū, kad atsakei!

Šią savaitę, gal į pabaigą norėčiau nueiti užrašyti į eilę (lankytume gal tik po 6-7 mėnesių, jei priimtų).
Norėjau paklausti, ką reikia su savimi nusinešti, norint parašyti Prašymą (turbūt asmens dokumentą, o gal ir dokumentą kur deklaruota gyvenamoji vieta?) ir ar man jau reikia būti apsisprendus pagal kokią programą (metodiką) norėtume kad būtų ugdomas vaikas? ar ten tik prašymas priimti į darželį apskritai be jokių konkrečių pasirinkimų?
Beje, apie programas, metodikas - pagal kokias ten dirbama?

ir dar tiesa, mes su mažyle dažnai važinėdavom vežimuku pro šalį (ta siaura gatvele) ir aš vis galvodavau, kur tie vaikai žaidžia - ar ten yra vidinis kiemas, kur jie išeina į lauką? niekad nemačiau kai darželis atrodo iš kitos pusės.

Dėkui! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 04 12, 08:20)
Ačiū, kad atsakei!

Šią savaitę, gal į pabaigą norėčiau nueiti užrašyti į eilę (lankytume gal tik po 6-7 mėnesių, jei priimtų).
Norėjau paklausti, ką reikia su savimi nusinešti, norint parašyti Prašymą (turbūt asmens dokumentą, o gal ir dokumentą kur deklaruota gyvenamoji vieta?) ir ar man jau reikia būti apsisprendus pagal kokią programą (metodiką) norėtume kad būtų ugdomas vaikas? ar ten tik prašymas priimti į darželį apskritai be jokių konkrečių pasirinkimų? 
Beje, apie programas, metodikas - pagal kokias ten dirbama?

ir dar tiesa, mes su mažyle dažnai važinėdavom vežimuku pro šalį (ta siaura gatvele) ir aš vis galvodavau, kur tie vaikai žaidžia - ar ten yra vidinis kiemas, kur jie išeina į lauką? niekad nemačiau kai darželis atrodo iš kitos pusės.

Dėkui!  smile.gif


Kiemas tikrai yra, bet, mano nuomone, jis gan nykus. Pora medelių, smėlio dėžės, iš metalo čiuožykla ir karstymosi įrenginiai. Daugiau ten niekas ir netilptų schmoll.gif O auklėtojos ar direktorė savo nuomonę apgintų dėl neįdomaus kiemo sakydamos, jog išeina su vaikais ir į senamiestį g.gif Tačiau šios mano žinios yra kelių metų, tad gal tas kiemas kaip nors praplėstas, ar atsiradę naujų įrenginių doh.gif Bet labai abejoju... user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mytė: 12 balandžio 2005 - 14:41
QUOTE(Aurėja @ 2005 04 12, 08:20)
Ačiū, kad atsakei!

Šią savaitę, gal į pabaigą norėčiau nueiti užrašyti į eilę (lankytume gal tik po 6-7 mėnesių, jei priimtų).
Norėjau paklausti, ką reikia su savimi nusinešti, norint parašyti Prašymą (turbūt asmens dokumentą, o gal ir dokumentą kur deklaruota gyvenamoji vieta?) ir ar man jau reikia būti apsisprendus pagal kokią programą (metodiką) norėtume kad būtų ugdomas vaikas? ar ten tik prašymas priimti į darželį apskritai be jokių konkrečių pasirinkimų? 
Beje, apie programas, metodikas - pagal kokias ten dirbama?

ir dar tiesa, mes su mažyle dažnai važinėdavom vežimuku pro šalį (ta siaura gatvele) ir aš vis galvodavau, kur tie vaikai žaidžia - ar ten yra vidinis kiemas, kur jie išeina į lauką? niekad nemačiau kai darželis atrodo iš kitos pusės.

Dėkui!  smile.gif



Aurėjai,
dėl prašymo, tai užtenka asmens dokumento. O jeigu būsite priimti, tai vėliau reikės vaiko gimimo liudijimo ir kt. Dėl metodikos - konkrečių metodikų, kurių pavadinimus galėčiau nurodyti - nežinau, bet vaikai, mano galva, ten ugdomi pakankamai. Vyksta gamtos pažinimo pamokėlės, puikus keramikos būrelis, krepšinis berniukams, mergaitėms - pop šou grupė, teatriukas ir t.t. Dėl kiemo - yra vidinis kiemas, nieko ypatingo, bet svarbiausia! saugu, vaikas negali niekur "nuklysti" "visi ant akių", yra tradiciniai atributai - smėlio dėžės, čiuožykla ir pan. Pagal savo sūnuką žinau, kad vaikai šį kiemą labai mėgsta. O kaip buvo parašyta, kad vaikai išeina į senamiestį - nesąmonė.
Atsakyti
Aširgi galvoju apie šį darželį- o ar ten bent vienas medelis yra? Ar vasarą nuo mašinų smogo vaikams ten nėr visai tvanku- visgi kalno papėdė?
Atsakyti
QUOTE(saltrune @ 2005 04 12, 22:04)
Aširgi galvoju apie šį darželį- o ar ten bent vienas medelis yra? Ar vasarą nuo mašinų smogo vaikams ten nėr visai tvanku- visgi kalno papėdė?


Smogas šioks toks būna, be to dar ir nuo vaikų sausa žemė pridulka. Bet pora ar trys medeliai (klevai ir kažkoks krūmas atrodo). Miesto centre, manau, nuo smogo nepasislėpsi, tuomet reikia darželio ieškoti gamtoje user posted image
Atsakyti
Kaip faina thumbup.gif Man sis darzelis irgi labai tiktu, nes netoli darbo, bet kad mano mazules dar nepriima i darzeli is vis, o sitame girdejau is viso lopselio nera... na bet mes palauksim ir uzsirasysim i ji nuo kada jau priima.

O gal tu, Aureja, zinai tiksliai nuo keliu metu anksciausiai priima ir kada reikia vaika uzrasyti kad nepaveluotum? Aciu.
Atsakyti