Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus lytis

As suzinojau 20 sav, kai laukiausi mergytas, o berniuko 27 sav.
Atsakyti
QUOTE(jolantaok @ 2008 05 12, 16:06)
Man darant echo 18 sav. nemate kas,o siandien t.y. 32 sav. pamate berniuko bruozus biggrin.gif ,dziaugiames,nes mergyte kaip pupyte jau turim  thumbup.gif.Daktare sako, kojytes ilgos(mes ir auksti,mano ugis 178),as jos paklausiau ar viskas gerai ,tai sake buna taip, i mama.Bet gryzusi namo,kaip ir pradejo durnos mintys lysti i galva, jokos informacijos inernete apie tai nerandu, tai klausiu ga kam panasiai yra nutike. mirksiukas.gif .tiesiog noriu nors ka nors apie tai ugirsti,is anksto dekoju. smile.gif


man irgi prikalbejo del tu koju ilgio, jau buvau prisigalvojus doh.gif nulekiau pas genetike, apziurejo, sake viskas ten normaliai, vat jei per trumpos kojos tai Dauno sindroma itart galima, o jei tevai ilgakojai - norma mirksiukas.gif juk mes visi nesam vienodi, mazyliai taip pat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klimaviciene @ 2008 05 21, 10:13)
4u.gif Sveikos mamytes.Mums pasake, kad bus vyrukas, kai jam buvo 17 savaičių

Na ir mums panasiai.Dabar 17ta savaitele pries dvi dienas dare echo, ir aiskiai matesi jog mano pilvelio gyventojas turi visus berniukui skirtus atributus mirksiukas.gif Dar aisku 100 procentu neduoda, bet laaabai didele tikimybe, jog bus berniukas. Ziuresim ar pasitvirtins ax.gif
Atsakyti
Kai dare echo 17 sav. tai dar nesimate,kas pilvelyje gyvena, o kai dare 26 sav. tai aiskiai matesi,kad vyrukas bus nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Man 16 sav. pasake, kad berniukas, velesni echo dar karta tai patvirtino ir gime berniukas smile.gif
Atsakyti
Mes tiksliai suzinojom 14 savaitele wub.gif
Atsakyti
man pasake 4 menesiu kad berniukas nes sake labai dideli konkolai biggrin.gif biggrin.gif taip ir sake smile.gif ir istikro gime su dideliais biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
man pasake 27 savaite, dare 18 savaite kita gydytoja, kuri manu nieko nenusimano, nes labai nuskaiciavus laika buvo smile.gif
Atsakyti
Mes suzinojome 32sav. per 3 echoskopija. bigsmile.gif Tai buvo musu paskutine viltis suzinoti lyti, nes buvo jau paskutine echoskopija.
Papildyta:
QUOTE(=Svaja= @ 2008 06 07, 22:33)
Mes tiksliai suzinojom 14 savaitele wub.gif


Kaip kesta, nejau 14 sav. jau galima pamatyti lyti, man pirma echo dare 12-13sav. tai net kalbos nebuvo apie lyti rolleyes.gif
Atsakyti
Per Tv Baltija laida buvo, kas pasirodo echo labai kenkia vaikuciui, net moksliskai irode, bet gydytojai aisku nenori pripazint. Sake per laida , kad ardo genetini koda ar pan. , na labai daug kalbejo apie tai, buciau zinojusi anksciau , tikrai nebuciau lindus apziurai su tuo eco, Tik max 1 karteli ir psio, bet yra kaip yra.
Atsakyti
mes suzinojom 33 sav,kad lelyte turim wub.gif nors visos bobutes berneli pranasavo tongue.gif o del echo,tai jau priimtas nutarimas,kad sviesti privaloma tik 1 karta.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lena.lt @ 2008 06 12, 10:45)
Mes suzinojome 32sav. per 3 echoskopija.  bigsmile.gif Tai buvo musu paskutine viltis suzinoti lyti, nes buvo jau paskutine echoskopija.
Papildyta:
Kaip kesta, nejau 14 sav. jau galima pamatyti lyti, man pirma echo dare 12-13sav. tai net kalbos nebuvo apie lyti  rolleyes.gif

taip galima,man 11sav.dare echo ir gyd sake mato uzuomazgas pas maziuka viena,ko gero berniukas taciau nepatvirtino 100%taciau pries 3d.kt.gydytoja dare echo tai labai aiskiai matesi kad abu bus suneliai lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti