Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vaisiaus lytis
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Vaisiaus vystymasis
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
gelyte7
Mes ziurejo su 3 D 26-27 sav., tai tik is sono vaizdas gavosi ir dave kad 75 proc berniukas, bet atvirai lelia neparode (kaip as tikejausi is 3D), tai va net nezinau ka ir galvot, ar buvo kam panasiai , ar pasitvirtino ar apgavo tas 3 D echoskopas.
zirzekle
QUOTE(gelyte7 @ 2008 09 18, 14:32)
Mes ziurejo su 3 D 26-27 sav., tai tik is sono vaizdas gavosi ir dave kad 75 proc berniukas, bet atvirai lelia neparode (kaip as tikejausi is 3D), tai va net nezinau ka ir galvot, ar buvo kam panasiai , ar pasitvirtino ar apgavo tas 3 D echoskopas.
*

Laba, o gal daretes tyrimus pas genetikus (berods santariskese) del lyties is kraujo?
common sense
kai pirmą laukiuosi, kažkaip pasamonėje žinojau, kad berniuką turėsiu, tai neapsirikau, be to echo darė ir nesakė lyties, nes kažkaip buvau ėsitikinusi, o si II nestuke.gif neturiu tokios stiprios nuojutos, bet spėju, kad berniuką vėl turėsiu, dar šiandien echo dariausi, tai pasakė kad mato daikčiuką, 95% berniukas. Dabar lieka tik laukt
LaVitaea
na o man iki gimdymo liko 1.5 men kazkur, bet musu pilvelio gyventojas nusprende staigmena padaryti ir neisduoda savo lyties ax.gif 4u.gif
geguzevasaris
O man gydytoja tris kartus rodė lytines lūpas biggrin.gif , pirmą kartą rodydama sakė-panašu, antrą kartą -jau tvirtai, trečią kartą aš pati paprašiau parodyt "ar nieks nepasikeitė", tai vėl savo akim mačiau tą mergikės vietelę. Labai labai laukiu , net nesitiki, kad mano svajonė išsipildys, todėl vis dar nedrąsiai, negalėdama savo laime patikėt perku neutralius daiktus ir drabužėlius rolleyes.gif
kareivike
QUOTE(geguzevasaris @ 2008 09 25, 20:41)
O man gydytoja tris kartus rodė lytines lūpas biggrin.gif , pirmą kartą rodydama sakė-panašu, antrą kartą -jau tvirtai, trečią kartą aš pati paprašiau parodyt "ar nieks nepasikeitė", tai vėl savo akim mačiau tą  mergikės vietelę. Labai labai laukiu , net nesitiki, kad mano  svajonė išsipildys, todėl vis dar nedrąsiai, negalėdama savo laime patikėt perku neutralius daiktus ir drabužėlius rolleyes.gif
*

lotuliukas.gif koks nepatiklumas drinks_cheers.gif
geguzevasaris
QUOTE(kareivike @ 2008 09 25, 21:44)
lotuliukas.gif koks nepatiklumas drinks_cheers.gif
*

Sutinku , nesiginčiju lotuliukas.gif
Baružėlė
manasis pasirodė,jog bus vyrukas kai buvo 2mėn.iki gimdymo iki tol labai slėpėsi,matyt sarmatinosi blush2.gif
LaVitaea
o man iki gimdymo menuo liko ir slepiasi leliukas 4u.gif
*slapuke
O mums jau 14sav genetike labai stengesi iziureti kas pilvelyje gyvena bet deja dar tikrai per anksti biggrin.gif nieko nesimate
ssanta
man kai ėjau darytis echo 20 sav tai paskė kad bus mergaitė, bet aš pasakiau:"eikit negali būt bernkiukas ten" biggrin.gif ir mano nuojauta pasitvirtino 100procentų biggrin.gif
meksikos mamyte
20 savaitę sužinojom, kad berniukas lotuliukas.gif Labai ryškiai ekraniuke matės, daktarė net nuotrauka atsiminimui padarė su užrašu XY smile.gif
Birutėlė
Laukiam broliuko biggrin.gif Sužinojom 17 sav., iš vaisiaus vandenų tyrimo lotuliukas.gif

megute
sveikutes biggrin.gif as laukiosi 24sav tai jau turiu 4ekoskopus.. ax.gif bet nekas man nepasako kas gims...lietuvoj ir uzsieni dare skirtingi daktarai... verysad.gif nekas nemato sako kojytes sukrizeves .. ax.gif bet mane taip kankina sitas klausimas..as jauciu kad berniukas .net pas gyditoja seimos ejom su vyru sakom jog norim suzinot kas gims.pasake kad neko padet negali .ir ekoskopas 100%nenustato lyties..kazin kaip kitaip galim suzinot? nestuke.gif yra toks ekoskopas kuris vadinas mo ultrasound ten kuno spalvos vaika rodo veida , kojas ,rankas .bet ir kainuoja 220eur.nuotraukytes doda viska.. unsure.gif ir manau turetu lyti pamatyt aiskiai.. g.gif ir beja kai buvau db paskutini karta pas gyditoja tai ji ten kazka dare ziurejo i pilva o as i ekrana ir as maciau kojas ir du didelius ir pele..bet lb buvo pritraukta ir mates ryskiai...as i ja paziurejau ji i ekrana tokia pasimetus.ir vaikas staigei sujudejo ir neko nebemate... blink.gif o as taip ir likau nesupratus..bet ji sake jog neko nemato biggrin.gif http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrat...amp;language=57 i apacia pavezevus paspauskit ant paveikslelio.
megute
vakar vena moteris pasake ka reikia daryt kad vaikutis parodytu lyti lotuliukas.gif sake pries ekoskopa isgerti kokakolos ir biski pasilankstiti i preiki atgal rolleyes.gif thumbup.gif sake vaika isjudina biski ..na sakau dabar kai vaziosiu ekoskopa darytis gal pades..
Skausminga
Mes vakar pagaliau suzinojome, kad turesime dukryte - 22 savaite. labai labai aiskiai parode savo grozybes.

iki siol gydytrojas ziurejo net keleta kartu, bet kudikelis vaziuodavo dviraciu, tad nesimate flirt:
megute
QUOTE(Skausminga @ 2008 10 09, 13:16)
Mes vakar pagaliau suzinojome, kad turesime dukryte  - 22 savaite. labai labai aiskiai parode savo grozybes.

iki siol gydytrojas ziurejo net keleta kartu, bet kudikelis vaziuodavo dviraciu, tad nesimate flirt:
*

ax.gif kaip fainiai..sveikinu.o as jauciu ir liksiu nesuzinojus nestuke.gif nu bet man atrodo jog pas mane berniukas pilvuke.. ax.gif nuo pat nestumo pradzios sakiau kad berniukas ir iki db manau..nors vel vazioju 22d i ligonine vel jauciu darys ekoskopa..nes ten kai tik nuvazioji ir daro.. biggrin.gif na cia jai ka ne lietuvoj..
Mindiniete
Na 16sav. bandem iziureti, bet mano stebukliukas niekaip nenorejo pasirodyt.... blush2.gif Bandysim 20sav., gal pasirodys, bus matyt.... mirksiukas.gif O genetikai tikriausiai visiskai tiksliai pasako? g.gif
megute
QUOTE(Mindiniete @ 2008 10 10, 14:50)
Na 16sav. bandem iziureti, bet mano stebukliukas niekaip nenorejo pasirodyt.... blush2.gif  Bandysim 20sav., gal pasirodys, bus matyt.... mirksiukas.gif  O genetikai tikriausiai visiskai tiksliai pasako? g.gif
*

genetinai tirimai suzinot ar sveikas vaikas .neserga kokia liga o ne lyciai..jai per ekoskopa nepamatys tai ir liksi nezinojus..ir tuolabiau kad tie ekoskopai ir t.t. visokie 100%nekas tau nedos.. smile.gif man 25sav greit ir nekas neko nemato..prasiau gyditojos kad gal kokie tirimai yra ar dar kas ji pasake jai ekoskopas nemato tai ir liksiu nezinojus.. nestuke.gif tai db vis prasau jog pasirodytu 22d . ax.gif ir tuolabiau kad as ne lietuvoj o uzsieni.galvojau jog mandriau bus viskas .
Skausminga
sutinku, kad echo tyrimas ne 100 proc. patikimumo. bet mums kai parode sustabdyta vaizda ekrane - na tai labai aiskiai pasimate, kad dukryte 4u.gif .
siaip pagalvojau, kazi echo klysta dazniau ties berniukais, ar ties mergaitemis? blink.gif
megute
QUOTE(Skausminga @ 2008 10 10, 23:06)
sutinku, kad echo tyrimas ne 100 proc. patikimumo. bet mums kai parode sustabdyta vaizda ekrane - na tai labai aiskiai pasimate, kad dukryte  4u.gif .
siaip pagalvojau, kazi echo klysta dazniau ties berniukais, ar ties mergaitemis?  blink.gif
*

na istikro tai as lietuvoj kai buvau..gyditoja pasake sunkei eina pamatyt .ir kad neko nemato man tada buvo apie 3men.tai ji dave 70%mergaite. lotuliukas.gif tai yra lb mazai...ir tuolabiau kad neina prie vaiko tos veteles prieit...kiti gyditojai kiek ziurejo neko nemate..ir venas sake kad permazas cia jau buvo 5men.o kai buvau 6men pas tokia inde moteri tai ji neko ir nemate..bet ji ta veta buvo pritraukus.ji kazkaip i mano pilva ziurejo as pakeliau galva ir ten taip viskas ryskiaimates maciau kiausinius ir pele..bet taip aiskiai..o ji pakele galva ir ziuri nesupratus ir vaikas kojas sumakalavo ir nebejo paziuret tiksliai ar ten berniukas ax.gif nu zodziu nekas man nemato bet nuo pat nestumo pradzios vyras ryte priejo ir sako man berniuko.ir as is miegu sakau zinau..ir iki db manau jog berniukas..nekenciu zydros spalvos...man slyksti net neziuriu kur tik einu ven zydra ax.gif ..bet jai ir pas mane yra mergaite nei kiek nenusivilciau nes ir varduka grazu esam isrinke rolleyes.gif
geguzevasaris
QUOTE(Mindiniete @ 2008 10 10, 14:50)
Na 16sav. bandem iziureti, bet mano stebukliukas niekaip nenorejo pasirodyt.... blush2.gif  Bandysim 20sav., gal pasirodys, bus matyt.... mirksiukas.gif  O genetikai tikriausiai visiskai tiksliai pasako? g.gif
*

Jei tiria placentos vandenis- tada taip, jei tik atlieka genetinį mamos kraujo tyrimą- tada ne. Šiaip be reikalo niekas tokių tyrimų nesiunčia daryt, mane siuntė, nes man 36 metai, tačiau padarė kraujo (PRISCA) tyrimą , jis buvo geras, todėl antrojo tyrimo neprireikė. Tačiau man esant pas daktarą kabinete paskambino moteris, kad sužinotų savo tyrimų rezultatus, tai girdėjau pokalbį ir supratau, kad kraujo tyrimas jai nebuvo geras, todėl padarė placentos vandenų tyrimą, kuris buvo absoliučiai geras.Tada moteris , matyt, paklausė kas gims, tai daktaras sako :"berniukas" ( nustato pgl chromosomas).
Hebe
Kad laukiuosi bernuzelio suzinojau 17 sav., bet ar tai 100 proc. ties suzinosime vasario men. lotuliukas.gif
Busimasis Tevelis
Mes suzinojome, kad laukiames berniuko,jau beveik 27 savaite smile.gif
happymama
kai laukiausi pirmojo suzinojom, kad bus berniukas 20sav, o dabar sake, kad bus mergyte, tai buvo 19sav 5d 4u.gif
Kaštanka
20 savaiciu. pasake kad mergaite smile.gif
veliau buvo dar vienas echo del placentos - patvirtino,kad tikrai mergyte wub.gif
*slapuke
Mes suzinojome kad laukiames berniuko 16 savaite. Labai jau aiskiai visos grozybes pasimate:) vaikas gulejo tinkamoj padeti, kad tai pamatyti.
Arvena
pirmasis, kad bus berniukas - 27 savaite
O antrasis, kad berniukas pasirode tik 32 savaite smile.gif
Keja
Kai pirma karta laukiuos 13 sav sake, kad mate atsikisima, gime grazute mergyte, be atsikisimo lotuliukas.gif Dabar sake, kad mergaite, bet as neisitikinus g.gif
Bluebell
sveikutes, mums tik 12savaiciu, o pries kelias dienas buvom darytis echo ir ginius pasake kad aiskiai bus mergyte - as buvau apakus kad taip anksti - sakau gal dar bus berniukas, dar anksti, gal cia dar neaisku.. daktaras syptelejo - sao na labai jau cia mergaitiskai viskas !!
tai nulekiau suknyciu pirkti is karto po echo smile.gif) thumbup.gif nestuke.gif lotuliukas.gif
Sunkissed
Man dar nepassake kas bus,nors 3 echo jau dare.Paskutii karta net neparde man leliuko unsure.gif bet diagnozei buvo parasyta kad yra lyties organai g.gif
be nieko neuzsimine
kristyyyn
šeip sako , kad matosi jau nuo 16 sav.,
su pirmu sužinojau ,kad turėsiu sūneli 18 sav., ir šikart tikiuosi jau 18 savaitę sužinoti nes irgi tuo metu eisiu echo darytis smile.gif
Fioneta
As suzinojau lyti apie 19 sav. ax.gif
S.N.A.S
mum kaip ir 11savaitę užsiminė, bet aš kažkaip nepatikliai sureagavau... laukiu sekančios echo (beje, jau kitą savaitę thumbup.gif ) galvoju gal tada pasimatys..
Beirut
As laukiu irgi kada daktaryte pasakys kas pilvukyje gyvena smile.gif mus ziurejo 16 sav bet nieko nemate smile.gif slapukas plilvuky biggrin.gif
*Kristinute*
sia savaite (16 sav.) dare echo ir maziukas wub.gif nelabai norejo rodytis, vis kita vieta atsukes buvo rolleyes.gif , bet paciam gale pasirode trumpam, tai didele tikimybe, kad berniukas wub.gif wub.gif
NATY
As suzinojau kad bus berniukas 18 sav. wub.gif
Evute
Man pas gydytoja lapkricio 21 diena eiti, gal ir man jau pasakys,kas bus g.gif Taip idomu,laukiu nesulaukiu tos dienos smile.gif
ausra11
Kai laukiausi pirmos dukrytes, tai pirma kart patvirtino apie 22 savaite kad bus mergyte viena gydytoja, o po keliu savaiciu ir kita gydytoja patvirtino kad bus mergyte. o dabar laukiuosi antro leliuko, tai dare echos 19 savaiciu, tai sake tikriausiai berniukas. tai as laukiu kito echoskopo kad tikrai patvirtintu, nes prisiskaiciau kad negalim 100% pasitiketi echoskopu, beto visi pozymiai, burtai ir testai rodo mergyte g.gif tai lauksiu kad dar karta patvirtintu ka mato. o dabar dziaugiuosi kad leliuka nesioju po sirdele smile.gif
Irina777
Man 20 sav. dave 90% kad mergyte ir net parode "kavos pupele" lotuliukas.gif Bei nuotrauka gavom. Gime mergyte thumbup.gif thumbup.gif
kristule666
QUOTE(ausra11 @ 2008 11 04, 01:21)
Kai laukiausi pirmos dukrytes, tai pirma kart patvirtino apie 22 savaite kad bus mergyte viena gydytoja, o po keliu savaiciu  ir kita gydytoja patvirtino kad bus mergyte.  o dabar laukiuosi antro leliuko, tai dare echos 19 savaiciu, tai sake tikriausiai berniukas. tai as laukiu kito echoskopo kad tikrai patvirtintu, nes prisiskaiciau kad negalim 100% pasitiketi echoskopu, beto visi pozymiai, burtai ir testai rodo mergyte g.gif tai lauksiu kad dar karta patvirtintu ka mato. o dabar dziaugiuosi kad leliuka nesioju po sirdele  smile.gif
*

O man su pirmu vaiku taip buvo: gydytoja sako mergaite, o visokie testai burejos kad berniukas. TAi kaip manot kuo tikejau?Kol neislindo vaikiukas tol galvojau kad berniukas doh.gif
mylimuke
35 sav, savaitė prieš gimimą rolleyes.gif Nors visai nenorėjau žinoti, norėjau staigmenos, bet pasakė neklausus blush2.gif
Emerencija
Mums 20 savaite pasakė, kad mergytė rolleyes.gif Ziurėsim, kai gims ar nesuklydo hihihi.gif
megute
QUOTE(Arvena @ 2008 10 20, 14:17)
pirmasis, kad bus berniukas - 27 savaite
O antrasis, kad berniukas pasirode tik 32 savaite smile.gif
*

man db 7-8men ir turejau 5ekospopus .pas skirtingus daktarus .nekas nemato lyties sako neimanoma.vaikas klyna prazerges bet blauzdas sukrizeves .tai 32sav vaziosiu daryt eko tai gal man ir pasakys. ax.gif jauciu berniuka.ir lb noriu berniuko.. unsure.gif
Ramone22
man nustate 16sav...jei vaikutis neuzsidenges galima nustatyti ir 14sav...
Akvilexxx
Man pasakė 16sav., tą patį patvirtino 19sav. žiūrėsim toliau ax.gif
pupuliukas2
man pasakė 20 sav. kad mergytė. Jos ir labai laukiu. dabar eisiu echo tik 30 sav.
RituteT
o man nors ir darė ne vieną echoskopiją, bet nežinau ką turėsim. Vaikutis sedi ir nerodo... lotuliukas.gif bus staigmena 4u.gif
kareivike
as dar vis nzn ka turesiu, kai ziurejo gine nesirode drinks_cheers.gif
lina_25
Man ir nesako gine doh.gif nors butu neprosali zinoti thumbup.gif pagal vienas formules lyg ir berniukas, pagal gimimo metu formules lyg ir mergaite rolleyes.gif
Na idomu bus pamatyti savo stebukleli, kuris taip neramiai gyvena savo namelyje nestuke.gif thumbup.gif
Papildyta:
Gal kas zinote, kokiu dar idomybiu, kaip galetu nuspeti vaikucio lyti? g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.