Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus lytis

16 savaitęsmile.gif
Atsakyti
18 savaitėlių sužinojome, kad gims berniukas, rytoj sueina 34 savaitėlės ir šiandien visame gražume dar kartą pasirodė , kad laukiam sūnaus 4u.gif
Atsakyti
16sav. smile.gif
Atsakyti
18 savaitę pasakė ax.gif
Atsakyti
20 savaitę pasakė, kad "negaliu pažadėti, bet panašu, jog tai mergaitė", o 24 savaitę aiškiai pasakė "mergaitė" wub.gif Aš jau turiu du berniukus, todėl ši žinia man labai labai labai džiugi.Tiesą sakant, ji džiugi mums visiems biggrin.gif
Atsakyti
man 20 sav. pasake kad duoda 65 proc. kad berniukas, g.gif tai kaip cia dabar tiket ar ne, ar visgi dar tai nieko nereiskia, kas labiau patyre, ka manot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stasikė @ 2008 08 05, 16:18)
18 savaitėlių sužinojome, kad gims berniukas, rytoj sueina 34 savaitėlės ir šiandien visame gražume dar kartą pasirodė , kad laukiam sūnaus 4u.gif

O jums kaip nors procentaliai garatavo kad berniukas kai 18 sav buvo, nes man tai 20 sav pasake kad 65 proc berniuka prognozuoja, tai nesupratau as gydytojo
Atsakyti
14 sav pasake, kad lyg ir ragatke klyne matosi lotuliukas.gif , o 18 savaite patvirtino thumbup.gif mirksiukas.gif
tad sunus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamyte :): 11 rugpjūčio 2008 - 12:34
Mums 19 sav. daremes echo bet taip ir nepasake tiksliai, sake lyg mergaite turetu buti, bet dar gali buti , kad ir ne, nes kai vyras paklause kiek proc. jusu tikslumas tai pasake, kad dideles garantijos neduoda...
Atsakyti
17 savaitele taip aiskiai pasimate, kad aiskiau ir but negalejo, kad tarp koju kabaliuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
30sav suzinojom kad bus princece thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kai laukiausi pirmo suzinojau 13 sav sako 90% kad berniukas.per kitas echo pasitvirtino ir gime berniukas.O su siuo nestumu suzinojau 32 sav kad mergaite,nes per kitas echo neparodydavo kas tarp kojuciu.
Atsakyti