Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus lytis

Kai laukiausi pirmos dukrytes, tai pirma kart patvirtino apie 22 savaite kad bus mergyte viena gydytoja, o po keliu savaiciu ir kita gydytoja patvirtino kad bus mergyte. o dabar laukiuosi antro leliuko, tai dare echos 19 savaiciu, tai sake tikriausiai berniukas. tai as laukiu kito echoskopo kad tikrai patvirtintu, nes prisiskaiciau kad negalim 100% pasitiketi echoskopu, beto visi pozymiai, burtai ir testai rodo mergyte g.gif tai lauksiu kad dar karta patvirtintu ka mato. o dabar dziaugiuosi kad leliuka nesioju po sirdele smile.gif
Atsakyti
Man 20 sav. dave 90% kad mergyte ir net parode "kavos pupele" lotuliukas.gif Bei nuotrauka gavom. Gime mergyte thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra11 @ 2008 11 04, 01:21)
Kai laukiausi pirmos dukrytes, tai pirma kart patvirtino apie 22 savaite kad bus mergyte viena gydytoja, o po keliu savaiciu  ir kita gydytoja patvirtino kad bus mergyte.  o dabar laukiuosi antro leliuko, tai dare echos 19 savaiciu, tai sake tikriausiai berniukas. tai as laukiu kito echoskopo kad tikrai patvirtintu, nes prisiskaiciau kad negalim 100% pasitiketi echoskopu, beto visi pozymiai, burtai ir testai rodo mergyte g.gif tai lauksiu kad dar karta patvirtintu ka mato. o dabar dziaugiuosi kad leliuka nesioju po sirdele  smile.gif



O man su pirmu vaiku taip buvo: gydytoja sako mergaite, o visokie testai burejos kad berniukas. TAi kaip manot kuo tikejau?Kol neislindo vaikiukas tol galvojau kad berniukas doh.gif
Atsakyti
35 sav, savaitė prieš gimimą rolleyes.gif Nors visai nenorėjau žinoti, norėjau staigmenos, bet pasakė neklausus blush2.gif
Atsakyti
Mums 20 savaite pasakė, kad mergytė rolleyes.gif Ziurėsim, kai gims ar nesuklydo hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2008 10 20, 14:17)
pirmasis, kad bus berniukas - 27 savaite
O antrasis, kad berniukas pasirode tik 32 savaite smile.gif

man db 7-8men ir turejau 5ekospopus .pas skirtingus daktarus .nekas nemato lyties sako neimanoma.vaikas klyna prazerges bet blauzdas sukrizeves .tai 32sav vaziosiu daryt eko tai gal man ir pasakys. ax.gif jauciu berniuka.ir lb noriu berniuko.. unsure.gif
Atsakyti
man nustate 16sav...jei vaikutis neuzsidenges galima nustatyti ir 14sav...
Atsakyti
Man pasakė 16sav., tą patį patvirtino 19sav. žiūrėsim toliau ax.gif
Atsakyti
man pasakė 20 sav. kad mergytė. Jos ir labai laukiu. dabar eisiu echo tik 30 sav.
Atsakyti
o man nors ir darė ne vieną echoskopiją, bet nežinau ką turėsim. Vaikutis sedi ir nerodo... lotuliukas.gif bus staigmena 4u.gif
Atsakyti
as dar vis nzn ka turesiu, kai ziurejo gine nesirode drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man ir nesako gine doh.gif nors butu neprosali zinoti thumbup.gif pagal vienas formules lyg ir berniukas, pagal gimimo metu formules lyg ir mergaite rolleyes.gif
Na idomu bus pamatyti savo stebukleli, kuris taip neramiai gyvena savo namelyje nestuke.gif thumbup.gif
Papildyta:
Gal kas zinote, kokiu dar idomybiu, kaip galetu nuspeti vaikucio lyti? g.gif
Atsakyti