Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus lytis

Mum pasakė kai buvom beveik 18 sav, kad turėsim mergytę , 28 sav vėl tą patį pasakė, bet aš vis tiek neįsitikinus 100 procentų ax.gif Nors drabužėliai daugiausia rožinės spalvos, bet vežimėlis mėlynas biggrin.gif
Atsakyti
mum 18 sav sake mergyte - 70%
o jau 23sav - 100% berniukas mirksiukas.gif taip kad.... visaip būna smile.gif
Atsakyti
O as tikiu tik genetiku echoskopais, bet tik ne paprastu ginekologu poliklinikoje. Nes net nuotraukeles, kurias dare tuo paciu laiku polikl. gine ir gyd. genetike- labai didelis skirtumas. Polikl. nuotraukelese vaizdas neryskus, o genetiku darytose nuotraukose net vaikiuko bruozai matyti.
Atsakyti
QUOTE(Žm0nytė @ 2008 01 09, 11:04)
mum 18 sav sake mergyte - 70%
o jau 23sav - 100% berniukas mirksiukas.gif  taip kad.... visaip būna smile.gif

šiąnakt sapnavau, kad gimdymo metu mano vaikinui nusitrynė pimpaliukas, todėl gimė mergaitė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man gydytoja užsiminė, kad tikriausiai mergaitę turėsim maždaug 20 sav., bet tai buvo tik spėjimai, nes panelė pilve vis atsukdavo šikniuką ir nesirodydavo..Paskutiniais mėnesiais kitas ginekologas aiškiai matė lytį, bet, nesakė, o mes per daug ir neklausinėjom.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm0nytė @ 2008 01 09, 12:04)
mum 18 sav sake mergyte - 70%
o jau 23sav - 100% berniukas mirksiukas.gif  taip kad.... visaip būna smile.gif

ir mums sake 20 sav kad bus mergyte, o 28 sav jau pasake, kad gali buti berniukas, nors suspaudes kojytes leliukas ir neaisku ka ten tarp kojyciu turi virkstele ar maziuka daikciuka tongue.gif
Atsakyti
sveikutės,
man jau nuo 16 savaites ziurejo kas bus ir iki sios dienos kaskart matydavo tai mergaite, tai berniukas. Nuvaziavau i KMUK, ten man pasake kas gims ir net gi nepaliko jokios abejones, kad gali buti kitaip. Tad paziuresim ar tikrai bus taip kaip pasake. rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Man šiandien žiūrėjo genetikai, 15 savaičių. Bet sakė, kad dar nedrįsta ką sakyt. Galvoju, jei ir toliau taip "nedrįs ką sakyt" daktarai, tai turbūt reiks tikėtis mergaitės smile.gif
Atsakyti
4u.gif Mes suzinojom kad bus mergyte 17 savaiciu bigsmile.gif veliau ejau 32 sav,patvirtino 4u.gif bus mergyte ilgakoje,negalejom atsidziaugti,nes taip ir norejom antros dukrytes thumbup.gif
Atsakyti
Deja 18 savaičių ginekologas žiūrėdamas per echoskopą man pasakė, kad kleckas per mažas ir dar nesimato. Liūdna, nes smalsumas buvo toks didelis, tenka laukti, kol kleckiukas paaugs
Atsakyti
Man pasake 16sav. , kad turesim suneli wub.gif 24sav ir 29sav patvirtino 100% wub.gif
Atsakyti
Kai buvome 14,5 sav. genetikė pati pasiūlė atskleisti lytį, nes labai gerai matėsi, kad pilvelyje berniukas, o vandenų tyrimas tai patvirtino. thumbup.gif
Tikiuosi, kad taip ir bus. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti