Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus lytis

Musu mergina visame grazume pasirode tik 39sav. smile.gif
Atsakyti
O man 19 sav. sake, kad nieko berniukisko ten nemato, bet tai aktyviai judejo, jog kazka pamatyti buvo sudetinga.
Mano draugei ir taip buvo, kad sake mergaite. Tai ta prisipirko roziniu drabuzeliu ir vezima raudona isigijo. Cia dar ne viskas, kambari ir rozini istapetavo. Tai vat, o gime berniukas lotuliukas.gif . Uztat nereikia skubet su isvadom. Jei berniukas tai tikrai taip bus, o jei mergaite, tai gali buti uzsislaptines ir berniukas biggrin.gif .
Atsakyti
Žadėjau pranešti, kas gims, nes mūsų istorija su echo - painiava. Tai tik savaitę prieš gimdymą sužinojome, kad bus berniukas. Du kart prieš tai - mergaitė.
Gimė nuostabus sūnelis. wub.gif Toks gražutis - kaip mergytė. wub.gif
Atsakyti
...o as tiek laukiau kada pagaliau suzinosiu ka nesioju pilvelyje ir snd dare echo, maziukas kaip tycia nesileido buti apziuretas... schmoll.gif ...teks dar paluketi, nors dar ir laiko yra mums tik 18 sav. ...bet smalsumas savo daro... wub.gif
Atsakyti
sveikutes,

mums mazdaug 17 sav pamate "zvejo kankolus" smile.gif taip kad laukiam berniuko smile.gif
Atsakyti
Kelis kartus žiūrėjo, bet neužtikrintai matė mergaitę. Tai kojos suspaustos, tai nesirodo visai smile.gif Tai kaip ir laukiam mergaitės, nors gali būti ir staigmena (būtų šokas tada tongue.gif )
Atsakyti
26 savaitę pamatę gražius rutuliukus wub.gif
Atsakyti
Pirma - 28 sav., antra - 17 sav. smile.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif
Man pasake 19 sav kad berniukas smile.gif))) bet pamatysim kai gims smile.gif
Atsakyti
Jau 12 savaite pasake, kad berniukas, ir taip visada sako iki siol, matysim, kai gims, ar pasitvirtins ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pušūnė @ 2009 09 01, 16:47)
Jei berniukas tai tikrai taip bus, o jei mergaite, tai gali buti uzsislaptines ir berniukas  biggrin.gif .


Tikrai kad netiesa, nes man du kartus apie 20 ir 30 savaite mate berniuka, o as pirkdavau zydrus drabuzelius, naktimis verkdavau del to ir sapnuodavau maza princesyte. Cia galimi du variantai : arba as visdelto laukiaus mergaites tik gydytojai vaidenos bumbulai arba dievulis pamate kaip smarkiai man reikalinga mergaite 4u.gif ir as pagimdziau dukryte biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes... na o man pasake ka turesiu 21savaitele. labai jau aiskiai parode savo "pasididziavima" biggrin.gif na,o,ka bus berniukas,jau nuo pirmu dienu kai suzinojau,kad laukiuos,taip numaniau biggrin.gif ir naktim sapnuodavau,tai kai gine pasake,kad matos ir pasake kas,net nenustebau,o tik issisiepiau iki ausu ax.gif motiniska intuicija thumbup.gif tad jau perkami rubeliai ir visi daikciukai zydri wub.gif tik dabar reikia tiketis,kad musu nesuklaidino... doh.gif
Atsakyti