Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

teko girdeti kad sampanas skatina ir karsta vonia smile.gif bet isbandyti neteko, nes ir taip pagimdziau 3 sav. per anksti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2008 11 13, 23:55)
teko girdeti kad sampanas skatina


O koks šampano kiekis? lotuliukas.gif

man teko girdėti, kad ne pats šampanas skatina, o butent burbuliukai, t.y. gazuoti gerimai ax.gif

Ai, dar swepsas lyg skatina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2008 11 14, 02:06)
O koks šampano kiekis?  lotuliukas.gif

man teko girdėti, kad ne pats šampanas skatina, o butent burbuliukai, t.y. gazuoti gerimai  ax.gif

Ai, dar swepsas lyg skatina  smile.gif

del kiekio nezinau lotuliukas.gif gal butelio uztektu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2008 11 14, 00:10)
del kiekio nezinau  lotuliukas.gif gal butelio uztektu  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif
O paskui rodys per TV ir sakys, kad girta motina girtus vaikus gimdo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2008 11 14, 02:16)
lotuliukas.gif 
O paskui rodys per TV ir sakys, kad girta motina girtus vaikus gimdo  lotuliukas.gif

geriausia aisku laukti naturalios pradzios biggrin.gif
Atsakyti
Dar radau:

1)Aviečių arbata
2)Ananasai
3)spenelių stimuliavimas
4) smileysex.gif
Atsakyti
Norvegijoje dar taikoma akupunktura, norint paskatinti gimdyma... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karna @ 2008 11 14, 15:39)
Norvegijoje dar taikoma akupunktura, norint paskatinti gimdyma... ax.gif


Hmz... Ko tik neprigalvoja. Na jei ir si karta sueis terminas, o as dar busiu "nesprogus" tai ka imanoma isbandysiu - paskui galesiu parasyt, kaip sekesi lotuliukas.gif
Atsakyti
Niu ir as prisidesiu prie pasisakymu ... smile.gif
Nestumas mano 40 sav + 2 dienos... doh.gif nervuoja jau viskas...

Isnbamndziau visas preimones - ananasa, swhepsa, namu tvarkymasis, ilgi pasivaiksciojimai. shokimas iskelus rankas, tupciojimai... doh.gif
vyro neturiu sexo nebus...
dabar dirginu spenelsiuu, gimda susitraukineja, bet vargu vargu ar tai ka nors isausk... doh.gif nors gleiviu kamstis kazkokiais gabaliukais eina lauk jau antra diena... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksine Zuvele Georgia: 16 lapkričio 2008 - 00:07
Nu nezinau ar cia man sutapimas ar tikrai bet man tikrai padejo. Jau buvo 2 po termino as jau kokias 5 dienas geriau avieciu lapu arbata ir nieko. Tada suzinojau(cia rimtai) kad vyro sperma turi medziagos kurios minkstina kakleli. Man pirma trimestra buvo uzdraude isvis sexa, o po to tik su prezervatyvu. Tai priremiau vyra darbuotis ir kokias 10-15 min uzpakaliuka diiidelii i ora iskelus palaikiau. Na ir taip smileysex.gif keleta kartu. Tada po piet dar pasivaiksciojom ir jau vakare prasidejo saremiai na ir kita diena 12:30 jau supavau savo zuiki puiki. Taip kad linkiu isbandyti si metoda, tikiuosi pades drinks_cheers.gif

O kas neturi vyro po ranka nu tam sunkiau.
Atsakyti
QUOTE(eglishka @ 2008 11 15, 23:27)
Nu nezinau ar cia man sutapimas ar tikrai bet man tikrai padejo. Jau buvo 2 po termino as jau kokias 5 dienas geriau avieciu lapu arbata ir nieko. Tada suzinojau(cia rimtai) kad vyro sperma turi medziagos kurios minkstina kakleli. Man pirma trimestra buvo uzdraude isvis sexa, o po to tik su prezervatyvu. Tai priremiau vyra darbuotis ir kokias 10-15 min uzpakaliuka diiidelii i ora iskelus palaikiau. Na ir taip  smileysex.gif  keleta kartu. Tada po piet dar pasivaiksciojom ir jau vakare prasidejo saremiai na ir kita diena 12:30 jau supavau savo zuiki puiki. Taip kad linkiu isbandyti si metoda, tikiuosi pades drinks_cheers.gif

O kas neturi vyro po ranka nu tam sunkiau.



Va taip... as tai viena esu... ir vyras man siuo atveju nepades...
Atsakyti
kaip dabar keista skaityti savo anksciau rasyta komentara wub.gif
nes jau turiu savo stebukleli bigsmile.gif

vis tik manau kad vaikutis pats ateina, ir niekaip jo neiskrapstysi jei dar ne laikas smile.gif
Atsakyti