Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

QUOTE(Keja @ 2009 06 01, 09:30)
as tas gudrybes jau nuo 39sav dariau, bet nepadejo doh.gif pagimdziau abi mergaites 2 dienom veliau tongue.gif

smile.gif Na bet bent jau 2 dienom, ne 2 savaitem... Neisivaizduoju kaip reikia dar tiek islaukti po termino g.gif As jau dabar is proto einu kaip noriu angeleli pamatyti savo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lencia @ 2009 05 25, 16:52)
Sakot mitas ?
Norit tikekit norit ne ,bet kaip perskaiciau as apie ta ananasa, tai su vyru "ant prikolo" nusprenem isbandyt smile.gif Ir po keliu valandu nubego vandenys !!!  blink.gif  blink.gif  blink.gif
Tai,kad jau supuoju savo mazyte rankose ,ir dekoju tam ananasui,kuris isgelbejo nuo laukimo kanciu biggrin.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



Aš nežinojau ir nėštumo gale labai dažnai valgiau ananasus, nes labai norėjos ir iki šiol nepasigimdžiau
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(Renata K @ 2009 05 27, 09:31)
Seksas skatina gimdyma tokiu metodu: vyro spermoje yra tam tikri hormonai, kurie minkstina moters gimdos kakleli, ir paskatina ji atsidarineti.
Fizinis darbas ir aktyvumas irgi gerai, bet nereik perlenkt lazdos. judant ir dirbant ypac vertikalioje padetyje leliukas geriau isistato i mazaji dubeni  smile.gif

Taip, vyro spermoje yra prostaglandinų, kurie minkština gimdos kaklelį, tad, jei nėra jokių sveikatos problemų, labai rekomenduojama nuo 38 sav. dažniau mylėtis smile.gif , nes taip paruošiamas gimdos kaklelis ir gimdymas prasideda laiku.
o jau prasidėjus šiokiai tokiai veiklai, galima išgerit ricinos 30 gr + greifruktų sulčių stiklinę - tokiu būdu išvsivalo žarnynas blush-anim-cl.gif ir paaktyvinama veikla.

Ananasu ir šampanu kažkaip nepasitikiu ax.gif , bet visai skanūs dalykai, reik pripažinti biggrin.gif
Atsakyti
Na man jau kaip ir laikas, termino sulaukiau, nors nuo 32 savaites vaiksciojau su gresianciu prieslaikiniu gimdymu. O dabar kaip nera jokios veiklos, nors tu ka. Ir vaika nesioju, ir po namus tvarkausi, arbata avieciu geriu... ir t.t. o veiklos jokios. Sako vyruka reika kalbint, ale man si nestuma net nuo tokios minties purto, nenoriu ir viskas, bet jei taip ir toliau, tai manau, akd sianakti reiks kalbintis. blush2.gif
Atsakyti
As i 7 auksta laiptais lipau, ananasus valgiau, nepadejo biggrin.gif leliukai ateina kai patys to nori ir nieko cia nepadarysi smile.gif
Atsakyti
Oho, kokių įdomių idėjų čia pasiskaičiau smile.gif
Bet vaikiukas tikrai neateis į pasaulį greičiau dėl karštos vonios ar suvalgyto ananaso lotuliukas.gif
(čia mano nuomonė , ir manau ne tik mano mirksiukas.gif )
Atsakyti
smileysex.gif tai tik tuo atveju sako padeda jai orgazma patiri, o kuo didesnis nestumo laikas, tuo sunkiau patirti, o seip as valiau ir langus ir vonioje kas vakara karstoje gulejau, daug vaisciojau ir takeliu ir laiptais pavaisscioti tekdavo, uzuolaidas rankom ploviau ir ko tik nedariau, niekas nepadejo schmoll.gif jau 40 savaiciu ir kelios dienos, o leliukas dar pilvelyje gyvena ir ne nesiruose ateiti verysad.gif
Atsakyti
na as taip pat ko tik neisbandziau kai norejom, kad dukryte greiciau gimtu(nes buvo laai sunkius 9menesei) ir smileysex.gif su vyru isbandem ir uzuolaidas kabinau ir langus ploviau ir kiekviena diena grindis ploviau pati ir dulkes visur kardavausi valyt ir vaiksciojau daug ir netgi 2savaites iki dukters gimdymo avarija turejom bet niekas nepdejo schmoll.gif o atejo jinai i si pasauli tada kai pati to uzsinorejo smile.gif
Atsakyti
Ne ananasus o arbūzus reikia valgyti doh.gif Tai tikrai efektyvi priemonė.Jų neleidžia valgyti toms kurioms yra gresiantis.
Atsakyti
apie arbuzus nieko nezinojau, bet ju valgiau tikrai daug, bet kad man tada tikrai nepadejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(philipa @ 2009 06 23, 07:01)
apie arbuzus nieko nezinojau, bet ju valgiau tikrai daug, bet kad man tada tikrai nepadejo g.gif


as arbuzus visa nestumo laika kemsu kilogramais ir tikrai iki siol dar nepagimdziau lotuliukas.gif taip kad neveikia ax.gif
Atsakyti
Kazkur buvau skaiciusi, kad skatina seksas,o gal konkreciai- vyro sperma.na kagi, kai jau nebegalejau islaukti, viena grazu sestadienio ryta pasiuliau savo mylimajam meiles akta lotuliukas.gif Po 10 minuciu eme skaudeti, vakare pagimdziau mirksiukas.gif
Atsakyti