Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

g.gif Nesuprantu mamytės, kur taip skubat, pasidžiaugit ta būsena, ndeilgai liko, gal net paskutinį kartą džiaugaitės, kai ateis laikas vaikelis pats pasibels... rolleyes.gif Aš pirmą dukrelę nešiojau 11 dienų virš termino, kitą - 8 dienas ir nieko, net minties nebuvo skatint... Atėjo laikas ir gimė angeliukasi... mirksiukas.gif
Atsakyti
Dieną prieš gimdymą jau labai aktyviai tvarkiau namus, leliukui kambarį ir kilnojau sunkumus ir langus ploviai, bet nieko. Užtad kitą dieną po gydytojos apžiūros paaiškėjo, kad dar savaitę galiu ramiai vaikščiuoti, tik kad mama, kuri buvo kartu pasakė, kad "po tokiu apžiūru" labai dažnai gimdymas prasideda ir neklydo, jau vakare supavau savo mergyte 4u.gif
O šiaip manau, kad ką mes bedarytumėm, leliukas nusprendžia kada jam laikas ax.gif
Atsakyti
jokiw tie naturalus skatinimai nieko nepadeda..kai ateina laikas tada leliukas ir gimsta, o jei kam ir padeda, tai manau cia tik sutapimas 4u.gif num as jau nekalbu apie lb drastiskas, naturalias namu salygom skatinimo budus.
Atsakyti
O as manau, kad man "padejo" klupejimas pasidejus sedyne ant zemes pusvalanduka.. ne po to vos atsistot galejau, spaudimas toks didziulis buvo, kad oooo. Sekancia diena pagimdziau.
Atsakyti
na skatinimosi priemones nepadejo prasidet gimdymui,bet kadangi pagimdziau per 3 val po vandenu nuleidimo ir saremiai iskart kas 5 min konstatuoju fakta,visi tie budai padeda lengviau pagimdyt mirksiukas.gif
su pirmuoju kankinaus 9 val ir skatinamaisiais,bet ir sedejau kaip kiausinis paskutinem dienom.
sekmes dar nestuke.gif kantrybes.mes velavom 10dieneliu,kol nepazaliavo vandenys,bet esam sveikos, labai stiprios ir guvios smile.gif
Atsakyti
Laukiu leliuko jau kelios d po termino,nesidomeciau jokiais skatinimo budais,jei buciau namie,bet pagulde i ligonine,kadangi spaudimas mano aukstokas verysad.gif taip atsibodo,noriu greiciau pagimdyt,pamatyt leliuka,gryst namo..o niekas nevyksta..kaklelis sako atsidares jau 4cm,bet as nieko nejauciu..gyd sako jau tuoj gimdysi,jau siendien arba ryt,bet kaip nieko taip nieko.. tongue.gif o ligoninej naturaliai kazkaip ir nepaskatinsi blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif

Ir as stoju i jusu gretas.
Turiu 2 dukreles. Viena gime 3 dienas po termino, kita - 10 dienu anksciau. Nemaniau, kad 3 pernesiosiu schmoll.gif jau 3 dienos po termino, rytoj turiu pasirodyt savo ginei, jei nepagimdysiu, sake guldys... bet ar reikia taip skubet guldyt i ligonine? ir kas zino, kokia tvarka gimdymo namuose, kaip greitai jie pradeda skatinti? Jauciu tokiu budu gine nuima nuo saves galvos skausma ir atsakomybe, nes kam kas antra-trecia diena registruoti leliaus sirdies tonus, jeigu galima issiust i ligonine ir ilasinti chemijos...
kol kas pradejau skatinima homeopatija, jau antra diena, ziuresim, kaip seksis... bet jauciu siuntima net jei ir israsys iki ketvirtadienio tikrai pasidesiu i stalciu ax.gif nes ir gydytojai klysta nustatydami gimdymo terminas, o uz ju klaidas moketi savo ir vaiko sveikata schmoll.gif juolab kad kai pastojau, dar maitinau jaunele, todel M buvo nereguliarios.
Atsakyti
labutis
mano terminas buvo birzelio 29d, pagal echoskopa rytoj, tai snd gyd apziurejo mane sake gimdos kaklelis uzsidares yra vis, ketvirtadieni i patologini guldys, tai va. o tie skatinimo priemones tikrai nepadeda
o taip nesinori gultis i ligonine, kad su vaistais skatintu, bet leliukas kazko nenori pats islisti sad.gif cia mano pirmas nestumas
Atsakyti
Nezinau, kas cia man padejo... 3 dienas geriau homeopatinius zirnelius, o pirmadienio vakara (liepos 4 d.) pasinaudojau SM mamyciu patarimais ir suorganizavau romantiska vakara - zvakes, sampanas, ananasas + blush2.gif tai ka, 6 ryto prasidejo saremiai, o po 4 valandu salia jau gulejo maziukas... kol atvaziavau i gimdymo namus kaklelis pilnai atsivere (ir tai nebuvo tiek skausminga, kaip pirmais gimdymais). Veliau su gydytoju kalbejomes (gimdziau pas Razuma Vilniaus gimdymo namuose), tai sake, kad sampanas- efektyvi priemone, kai jau laikas, dar pasake, kad neblogai veikia konjako taurele... bigsmile.gif Sekmes visoms mamytems laukiancioms ir nekantraujancioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Julija_15 @ 2011 07 09, 10:10)
Nezinau, kas cia man padejo...  3 dienas geriau homeopatinius zirnelius, o pirmadienio vakara (liepos 4 d.) pasinaudojau SM mamyciu patarimais ir suorganizavau romantiska vakara - zvakes, sampanas, ananasas +  blush2.gif  tai ka, 6 ryto prasidejo saremiai, o po 4 valandu salia jau gulejo maziukas... kol atvaziavau i gimdymo namus kaklelis pilnai atsivere (ir tai nebuvo tiek skausminga, kaip pirmais gimdymais). Veliau su gydytoju kalbejomes (gimdziau pas Razuma Vilniaus gimdymo namuose), tai sake, kad sampanas-  efektyvi priemone, kai jau laikas, dar pasake, kad neblogai veikia konjako taurele...  bigsmile.gif  Sekmes visoms mamytems laukiancioms ir nekantraujancioms  4u.gif

Sveikinimai, susilaukus leliuko. Zinoma, lieka tik spelioti, ar tai buvo laikas, ar sklatinimo pasekme, bet svarbu, kad visi laimingi! as manau, kad burtai ir lieka burtais, bet kodel ir ju nepabandzius - juk nepakenks
Atsakyti
QUOTE(Juracka @ 2011 07 09, 14:33)
Sveikinimai, susilaukus leliuko. Zinoma, lieka tik spelioti, ar tai buvo laikas, ar sklatinimo pasekme, bet svarbu, kad visi laimingi! as manau, kad burtai ir lieka burtais, bet kodel ir ju nepabandzius - juk nepakenks



Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika27 @ 2011 06 21, 15:37)
Dieną prieš gimdymą jau  labai aktyviai tvarkiau  namus, leliukui kambarį ir kilnojau sunkumus ir langus ploviai, bet nieko. Užtad kitą dieną po gydytojos apžiūros paaiškėjo, kad dar savaitę galiu ramiai vaikščiuoti, tik kad mama, kuri  buvo kartu pasakė, kad  "po tokiu apžiūru" labai dažnai gimdymas prasideda ir neklydo, jau  vakare supavau savo mergyte  4u.gif
O šiaip  manau, kad ką mes bedarytumėm, leliukas nusprendžia kada jam laikas  ax.gif

Deje,man prieš keturias dienas apžiūrėjo ,pratampe prasivėrusį kaklelį,kitą dieną buvo jau 3 cm atsidarimas, dar pratampė - išėjo gleivių kamštis. Ir kaip nieko taip nieko.Matyt jei ne laikas, tai ir nuo apžiūros neprasidės niekas.Jau trys dienos po MM termino.Pagal echo rytoj,gal sumąstys mano mažulė g.gif
Atsakyti