Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos visko turintiems giminaičiams

Gal kam teko susidurti su dilema: reikia nupirkti dovanas turtingiems, naujųjų lietuvių tipo žmonėms. Jie vertina tik maždaug D&G ir panašius daiktus. Na, čia kaip metafora. Dovanoti tikrai reikia, nes artimi giminaičiai, ir jų sūnus- mūsų krikštasūnis. O vaikai irgi nežino, ko nori. Kažkada net garsiai nusivylė:fe, ir vel varpeliai. Tuos varpelius pirkau galerijoj, vienetinius. Nesmagiai jaučiausi. Ir tas pats galvosūkis kartojasi kaskart ir per gimtadienius, ir per Kalėdas, ir kitom progom. Jau visiems dovanas turiu, žinau, kad tikrai nudžiuginsiu. Liko tik jiems... Ką jūs darot tokiu atveju? Pasidalinkit patirtim. Gerų visiems švenčių
Atsakyti
as savo anukams irgi sunkiai itinku, vis nepataikau bigsmile.gif Tai vaikai patys nuperka savo vaikams, t.y. mano anukams, o as tik sumoku. Zinoma, saldainius renku pati..
Merginos, gal kas tikrai turi kokiu idomiu minciu, juk tokia gyvenimiska situacija, o sventes jau "lipa ant kulnu" ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(artistė @ 2007 12 14, 19:32)
Gal kam teko susidurti su dilema: reikia nupirkti dovanas turtingiems, naujųjų lietuvių tipo žmonėms. Jie vertina tik maždaug D&G ir panašius daiktus. Na, čia kaip metafora. Dovanoti tikrai reikia, nes artimi giminaičiai, ir jų sūnus- mūsų krikštasūnis. O vaikai irgi nežino, ko nori. Kažkada net garsiai nusivylė:fe, ir vel varpeliai. Tuos varpelius pirkau galerijoj, vienetinius. Nesmagiai jaučiausi. Ir tas pats galvosūkis kartojasi kaskart ir per gimtadienius, ir per Kalėdas, ir kitom progom. Jau visiems dovanas turiu, žinau, kad tikrai nudžiuginsiu. Liko tik jiems... Ką jūs darot tokiu atveju? Pasidalinkit patirtim. Gerų visiems švenčių

Kai paskaičiau Jūsų postą net apsidžiaugiau, kad neturiu tokių giminaičių biggrin.gif Sunku net ką patarti, jeigu vaikams nepatinka vienetiniai daiktai, beje jei man garsiai nusiviltų, tai aš pasakyčiau, kad per kitas Kalėdas dovanų nebus lotuliukas.gif Per daug vaikai išlepinti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(artistė @ 2007 12 14, 18:32)
Gal kam teko susidurti su dilema: reikia nupirkti dovanas turtingiems, naujųjų lietuvių tipo žmonėms. Jie vertina tik maždaug D&G ir panašius daiktus.


Aš turiu vieną draugą, dėl kurio susidūriau su ta pačia problema verysad.gif viską turi, kaip buvo pasakyta, vertina tik D&G.. Kažkada gavo Ferre raktų pakabuką ir ilgai visiems gyrėsi, kad originalus, pats Gianfranco gamino lotuliukas.gif
O dovanoti ne kiek reikia, kiek norisi, nes tikrai geras draugas iš mokyklos laikų rolleyes.gif
Visiems jau esu nupirkusi dovanas, išskyrus jam doh.gif
Tai vienintelė mintis dovanoti gerą knygą, nors prisiminiau, kad esu dovanojusi.. "sėkmės principai" kaip verslininkui.. Tai spėkit? Stovi ant lentynos wacko.gif
Atsakyti
OI kosmaras su tokiais tikrai.... blink.gif
As irgi siulyciau kokia knyga nupirkti, o jei napatiks tai taip ir pasakyciau "kitais metais dovanu nebus"
Atsakyti
as tokiais atvejais dovanoju fotografiju knyga kokia. buna ir mazesniu ir didesniu, priklausoimai nuo kainos. vienais metais radau italojije apie seima ir meile fotografiju knygeles. kur net musu fotografas Pozerskio nuotraukos. ir ten prie kiekvienos grazios mintys parasytos. labai man patiko. aisku ir lietuvisku panasiu yra. tada kaip nors orginaliai ipakuoji ir grazi miela dovana.
Atsakyti
QUOTE(amutex @ 2007 12 15, 14:48)
OI kosmaras su tokiais tikrai.... blink.gif
As irgi siulyciau kokia knyga nupirkti, o jei napatiks tai taip ir pasakyciau "kitais metais dovanu nebus"




oho, aciu dievui tokiu giminaiciu neturiu blink.gif as irgi norejau knygas siulyti, bet bijau, kad jie knygu neskaitoto, jeigu naujuju lietuviu tipo lotuliukas.gif

Na, turiu ir as as keleta draugu, kurie gali sau labai daug leisti, bet jie viskuo besidomintys issilavine zmones, taigi visuomet yra knygos, filmai, kompaktai su jiems patinkancia muzika, bilietai i renginius ar teatrus. Bet cia sunkesnis atvejis lotuliukas.gif o kiek metu vaikui?
Atsakyti
o jie vertina tokias parduotuves kaip Dorado, Alan Deko ir pan.? Jei taip-padovanok čekį į tas parduotuves smile.gif geriausia kokioj "Europoj",man rodos ten abi tos parduotuvės yra mirksiukas.gif
Atsakyti
dovanokit ką nors valgomo ir geriamo - kavos, saldainių, kalėdinio vyno.
jų problema, jei niekas netinka. man gaila tokių gyvenimo džiaugsmą praradusių žmonių dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 12 16, 17:40)
dovanokit ką nors valgomo ir geriamo - kavos, saldainių, kalėdinio vyno.
jų problema, jei niekas netinka. man gaila tokių gyvenimo džiaugsmą praradusių žmonių dirol.gif

aš irgi turiu tokią draugę,kuri turi viską ax.gif jos vaikai irgi turi viską ax.gif tai tiems vaikams tiesiog reikia,kad kas su jais pažaistų ax.gif tai kai aš ateinuvisi su tėvais bendrai (dažniausiai tik su mama,nes su jos vyrru išvis retai matausi) kažką darom bendrai-pvz kepam pyragą, piešiam ant didelių lapų ar dar kažką ax.gif ir esu ten pati mylimiausia biggrin.gif net vaik mama laukia tongue.gif
Atsakyti
Na tikrai sunku, jei tiesiai sviesiai pasako, kad dovana nepatinka verysad.gif Juk mums visoms turbut kartais buna kad kokia dovana gal kartais ir nepatinka, bet juk neskelbsi tai garsiai...O siaip tokiem zmonem galima manau dovanoti gero vyno buteli, prideti kokio prancuzisko surio (cia tiks ir ateinantiems metams smile.gif ), dar koki kaledu eglutes papuosala is Dorado ax.gif JUk stebuklo nesugalvosi ir zvaigzdziu nenupirksi smile.gif
Atsakyti
As turiu taip pat "apsalusiu pinigais" giminaiciu seimynele ir ju vaikas musu su vyru krikstasunis, tik va ju naujais lietuviais nepavadinciau schmoll.gif pernai labai daug dziausmo jiems suteike paprasti frotiniai ranksluosciai ant kuriu isiuvinejau ju vardus mirksiukas.gif kaip mazi vaikai jei rode vienas kitam savo ranksluoscius ir vis aiksciojo"aina sau, cia kur tokius parduoda?" ir dziaugesi labai nuosirdziai bigsmile.gif Siemet ruosiuosiu dovanoti jiems pelesinio surio( tiesiai is Prancuzijos uzsakiau, jau suris keliauja ax.gif ) nes jie ji dievina o ir metai peles ax.gif Beja abi idejos paimtos is SM mirksiukas.gif Nors kiek zinau patys sau kaledu proga pasidovanojo kelione i Meksika, bet tikiuosi kad mano siurio taip pat neisbrokys unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 17 gruodžio 2007 - 19:08