Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės,batukai,tapkutės

rodau dar vienus savo nertus ir padovanotus tapkiukus ax.gif user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Na saunuoles.......kiek cia visokiu grozybiu.....
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 06 25, 23:32)
žiūriu čia aš viena likau  smile.gif

user posted image




Noreciau ir as tokiu basuciu savo mergytei. Gal turite schemute? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2008 07 08, 22:54)
rodau dar vienus savo nertus ir padovanotus tapkiukus ax.gif user posted image user posted image  user posted image



norėčiau schemutės. blush2.gif
Atsakyti
Vyna, kas per grozis, gal galeciau gaut schemute ir aprasyma kaip nerti ax.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės už pagiras ax.gif (nepagirias lotuliukas.gif )
aš žinokit biški chaltūrinau, nėriau pagal tokius geltonus batukus kur buvo senoj temoj buvo, o apdaila biški pati prikuriau...jei nerasit -po savaitgalio pažadu pasikuisti savo archyvuose mirksiukas.gif ir pasidalinti su jumis.
Atsakyti
pasirodo ir darbe turėjau išsisaugojus ax.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
tai va, nėriau pagal šias, tik paskutinės eilutės tokios ripuliuotos nedariau, kažką savo buvau sugalvojus.

Papildyta:
dar vieną pamiršau doh.gif , gal dabar jau bus viskas aišku, turiu prisipažinti ax.gif paduką pataikiau iš kokio 5 karto (kilpučių mažinau, viską reikia taikyti pagal siūlus)user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2008 07 11, 07:34)
pasirodo ir darbe turėjau išsisaugojus ax.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
tai va, nėriau pagal šias, tik paskutinės eilutės tokios ripuliuotos nedariau, kažką savo buvau sugalvojus.

Papildyta:
dar vieną pamiršau doh.gif , gal dabar jau bus viskas aišku, turiu prisipažinti  ax.gif paduką pataikiau iš kokio 5 karto (kilpučių mažinau, viską reikia taikyti pagal siūlus)user posted image

Kaip suprantu, pirmoji foto - padukas, antroji - liezuvelis (priekis), trecioji - soniukai? Sorry, kad kvailas klausimas, bet as sioj sriti (batuku, tapkuciu) tik pradedancioji blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2008 07 08, 21:54)
rodau dar vienus savo nertus ir padovanotus tapkiukus ax.gif user posted image


Oi, kokie purūs ir romantiški wub.gif

QUOTE(saliuke @ 2008 07 10, 12:53)
Noreciau ir as tokiu basuciu savo mergytei. Gal turite schemute? 4u.gif


ne, neturiu schmoll.gif nėriau iš akies. Iš pradžių padukus, po to lankelius virš pėdos, galiausiai - užkulnius su raišteliais ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(<emigrante> @ 2008 07 11, 10:55)
Kaip suprantu, pirmoji foto - padukas, antroji - liezuvelis (priekis), trecioji - soniukai? Sorry, kad kvailas klausimas, bet as sioj sriti (batuku, tapkuciu) tik pradedancioji  blush2.gif

viską gerai supratot...aš tik šonų viršūnėles dariau iš galvos, nes mano storoki siūlai buvo, tai pagal šį raštelį labai jau banguotai būtų gavęsi.
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2008 07 13, 18:20)
viską gerai supratot...aš tik šonų viršūnėles dariau iš galvos, nes mano storoki siūlai buvo, tai pagal šį raštelį labai jau banguotai būtų gavęsi.

As matai irgi is storesniu siulu bandziau - tai man laaabaaai jau banguotai ten gavos, tai galvojau, gal cia kokia kita detale o ne sonai.
Vyna O sakykit tas dalis visas reik atskirai numegzt ir po to susiut, ar numezgus paduka, is jo pradedi sonelius, o tada primezgi virsu ar dar kaip nors kitaip
Gyvenime nesu nerus su vaseliu kojinyciu nei batuku, tik su virbalais - tai man tamsus miskas kol kas. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(<emigrante> @ 2008 07 14, 13:06)
As matai irgi is storesniu siulu bandziau - tai man laaabaaai jau banguotai ten gavos, tai galvojau, gal cia kokia kita detale o ne sonai.
Vyna O sakykit tas dalis visas reik atskirai numegzt ir po to susiut, ar numezgus paduka, is jo pradedi sonelius, o tada primezgi virsu ar dar kaip nors kitaip
Gyvenime nesu nerus su vaseliu kojinyciu nei batuku, tik su virbalais - tai man tamsus miskas kol kas.  blush2.gif



Aš tai nėriau taip...pirmiausia nusinėriau paduką, po to iš karto jungiau šonus(atskirai šoniukų nemezgiau).Atskirai nunėriau viršų ir baigdama šoniukus prijungiau viršų.Po to dar kelias eiles nėriau auliuką (tuo pačiu rašteliu kaip šonus).o viršutinę eilutę tai ripuliukų tokių nedariau.Tiksliai neatsimenu, bet man atrodo dariau - 2 stulpeliai su užmetimu;3 pynelės akys ir vėl 2 stulpeliai su užmetimu.Ir galiausiai viska apipavidalinau kitos spalvos siulu-apnėriau žemu stulpeliu.
reiks bandyt iš Maxi siulu...tik kur to laiko gauti, truksta man jo visiems darbukams doh.gif
Atsakyti