Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės,batukai,tapkutės

Sveikos merginos,
ieškau shemučių pedkelniu-puskoinių-kojinių kelnių ir piršutuotų pirštinių.
Turių pmenyja, kad jos buna ne vientisos, kaip įprasta, tačiau nertos tarsi servetėlės.

Jeigu kas kur matėt ar susidūrėt labai prašau pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 07 29, 21:32)
Va tokius kedukus esu nunėrusi  biggrin.gif

user posted image

gal gali pasidalinti kaip juos mezgei mirksiukas.gif labai jau fainuciai 4u.gif
Atsakyti
turiu klausimeli, kiek reikia akiu det batukams naujagymiui, nes cia kur yra 12 tai ryskiai man per daug, dukrai 2 metuku tinka pilnai g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2008 08 07, 14:23)
gal gali pasidalinti kaip juos mezgei  mirksiukas.gif  labai jau fainuciai  4u.gif


Kedukai nerti. Va turiu tokią pado schemutę

user posted image

Nors aš nėriau šiek tiek kitaip. Kita dalis nerta iš paveiksliuko, be schemų. Kažkur pas rusaites skaičiau aprašymą, bet neišsaugojau. Jei turėsi klausimų, pasistengsiu atsakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 08 08, 11:53)
Kedukai nerti. Va turiu tokią pado schemutę

user posted image

Nors aš nėriau šiek tiek kitaip. Kita dalis nerta iš paveiksliuko, be schemų. Kažkur pas rusaites skaičiau aprašymą, bet neišsaugojau. Jei turėsi klausimų, pasistengsiu atsakyti  mirksiukas.gif


Mane irgi domina kedukai... jau vienus nunarpliojau ir nelabai man jie pavyke... blush2.gif norejau paklaust kaip tu darei, ar kiekviena dali atskirai (padukas, paaukstinimas, priekis) ir po to susiuvai ar viska nerei nuo...iki ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Pradėjau nuo paduko, beveik pagal schemą. Tada nėriau paaukštinimą: tiek stulpelių be užm., kiek buvo paskutinėje eilėje. Gavosi paaukštinimas. Nuotraukje jis labai didelis, gyvai kaip tik, gražiau atrodo. Po to nunėriau pusrutulį, kurį vąšeliu pritvirtinau prie paduko priekio. Po to nėriau nuo to priekio krašto, aplink visą padą, į viršų. Tai ir bus keduko šonai. Į aukštį galima nerti mažiau ar daugiau, kaip kam patinka. Po to nunėriau rutuliukus, prisiūvau su adata. Ir paprastą pynutę - raištelius. Atrodo, viskas. Tikiuosi, aiškiai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 08 08, 13:46)
Pradėjau nuo paduko, beveik pagal schemą. Tada nėriau paaukštinimą: tiek stulpelių be užm., kiek buvo paskutinėje eilėje. Gavosi paaukštinimas. Nuotraukje jis labai didelis, gyvai kaip tik, gražiau atrodo. Po to nunėriau pusrutulį, kurį vąšeliu pritvirtinau prie paduko priekio. Po to nėriau nuo to priekio krašto, aplink visą padą, į viršų. Tai ir bus keduko šonai. Į aukštį galima nerti mažiau ar daugiau, kaip kam patinka. Po to nunėriau rutuliukus, prisiūvau su adata. Ir paprastą pynutę - raištelius. Atrodo, viskas. Tikiuosi, aiškiai.  smile.gif


aciuks.gif Labai deku, bandysim ir ziuresim kas is to gausis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 08 08, 11:46)
Pradėjau nuo paduko, beveik pagal schemą. Tada nėriau paaukštinimą: tiek stulpelių be užm., kiek buvo paskutinėje eilėje. Gavosi paaukštinimas. Nuotraukje jis labai didelis, gyvai kaip tik, gražiau atrodo. Po to nunėriau pusrutulį, kurį vąšeliu pritvirtinau prie paduko priekio. Po to nėriau nuo to priekio krašto, aplink visą padą, į viršų. Tai ir bus keduko šonai. Į aukštį galima nerti mažiau ar daugiau, kaip kam patinka. Po to nunėriau rutuliukus, prisiūvau su adata. Ir paprastą pynutę - raištelius. Atrodo, viskas. Tikiuosi, aiškiai.  smile.gif

Bet as nuotraukoj dar lygtai ale liezuveli keduko iziuriu, ar cia bendrai su sonais nerta, ar atskirai? g.gif
Atsakyti
O, rimtai, pamiršau apie ležuvėlį ax.gif 4u.gif

Nėriau nuo to pusės apskritimo į viršų; pirmyn-atgal. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 30, 14:29)
labai gražūs ir puošnūs batukai  4u.gif
superiniai sportiniai batai  thumbup.gif aš irgi saviškiui kažką iš tokios serijos planuoju. Tik maniškis jau nori stovėti, kaip padaryti, kad padukai nebūtų tokie slidūs?  g.gif


Cia mano pupsikas sitais kedukais pasipuoses tongue.gif
Galit pavydet tongue.gif

O del pado yra skystas lateksas, juo geriausiai tept mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2008 08 09, 00:29)
O del pado yra skystas lateksas, juo geriausiai tept  mirksiukas.gif


Kaip įdomu bigsmile.gif

O kur jo gaut, kiek kainuoja ir kaip padengt padukus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 09, 08:45)
Kaip įdomu  bigsmile.gif

O kur jo gaut, kiek kainuoja ir kaip padengt padukus?  g.gif


Paskaityk veltinio tema, ji naudoja veltu batuku tapkuciu padui dengti, as nezinau, kur jo gaut blush2.gif Man drauge atpile siek tiek, uz 100ml sumokejau apie 7lt biggrin.gif Padengiamas paprastu mazu teptuku, isdziuna ir viskas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nonna: 09 rugpjūčio 2008 - 16:21