Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės,batukai,tapkutės

QUOTE(vakare22 @ 2008 09 16, 15:32)
mielos mamytes  4u.gif labai prasau jusu pagalbos blush2.gif ,turiu begalini nora ismokti megzti kojinytes tik va tas kulnas man nesigauna blush2.gif matau parodyta shema,bet man cia visiskai neaisku schmoll.gif  blush2.gif

mano aprašymas ir fotkytės 26, 27 puslapyje 4u.gif šitos temukės. Virbaliukus į rankas ir pirmyn friends.gif
Atsakyti
Valentinuke labai aciu uz graziu batuku aprasyma 4u.gif

pasigirsiu ir as kas gavosi man ax.gif blush2.gif

user posted image
Atsakyti
man sios kojines labai fainos wub.gif smile.gif .labai vasara primena rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2008 09 17, 20:44)
Valentinuke labai aciu uz graziu batuku aprasyma 4u.gif

pasigirsiu ir as kas gavosi man ax.gif  blush2.gif

user posted image


4u.gif Labai prasom,smagu girdiet,labai grazus batukai gavosi thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrte @ 2008 09 17, 20:22)
man sios kojines labai fainos wub.gif  smile.gif .labai vasara primena rolleyes.gif

user posted image



Labai fainuoles, tik man ta braske ant dydziojo pirsto kazkaip nesiziuri, o jauciu, kad ir nepatogu man su ja butu.
Nu nebent gal tik taip atrodo blush2.gif
Atsakyti
Braškinės, tai fantastiškos.
Atsakyti
gal kas turit aprasyma kaip numegst kazka panasaus i ceskes?neradau nieko tokio ko noreciau.
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

nusprendziau ir as savo busimam leliukui kojinytes numegzt wub.gif vakar pabandziau tai viena per didele numezgiau, kita jau kaip tik rolleyes.gif tik man klausimas iskilo, kai reikia sumezgineti dvi akis i viena, reikia sumegzti geraja akimi? Nes kazkur perskaiciau, kad isvirksciaja, nors man automatiskai norisi geraja g.gif
Atsakyti
aš tai visada geraja sumezgu .man taip patogiau ,nors nieko blogo ,kad ir išvikščiaja sumezga.
Atsakyti
QUOTE(fukcija @ 2008 09 22, 08:57)
aš tai visada geraja sumezgu .man taip patogiau ,nors nieko blogo ,kad ir išvikščiaja sumezga.


aisku, aciu aciuks.gif
Atsakyti
bandysiu kojinytes megzti po ilgos ilgos pertraukos smile.gif

patarkit, kiek akiu reikia pradeti, kojinytes 4 metu vaikui??

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braškė-braškė @ 2008 09 23, 13:54)
bandysiu kojinytes megzti po ilgos ilgos pertraukos smile.gif

patarkit, kiek akiu reikia pradeti, kojinytes 4 metu vaikui??

aciu  4u.gif

na cia priklauso nuo siulu ir virbalu storumo, mezgimo laisvumo ir t.t. Tiesiog uzsidek ant dvieju virbalu 15 akyciu ir prasimegzk pavyzduka, o tada pasiskaiciuosi kiek is tikruju reikia tau.
Atsakyti