Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės,batukai,tapkutės

QUOTE(vasara08 @ 2008 10 07, 18:17)
Sveikos, gal kuri galetumet imesti schema kaip ismegzti kojines kulna  ax.gif aciu



sios temos pirmame puslapyje yra aprasymas kaip megzti kojines kulna smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
cia kazkuri klauset, ka daryt, kad padukai batuku neslidinetu... ejau siandien i "senukus" ir as su ta pacia problema ieskot tu kilimeliu neslystanciu... ir, netiketai akis uzkliuvo uz Viledos guminiu pirstiniu. jos tokios spalvingos (geltonos, ruzavos, melynos). guma grubleta, plonyte. kiek gi jos ten reikia tiems padukams. pirstinems beveik iki alkuniu, tai nukirpau tik vienos pirstines gala ir padalinau abiems padukams. zodziu, liko ir pirstines sveikos, ir padukai neslidus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(praeive @ 2008 10 07, 19:13)
sveikos 4u.gif
cia kazkuri klauset, ka daryt, kad padukai batuku neslidinetu... ejau siandien i "senukus" ir as su ta pacia problema ieskot tu kilimeliu neslystanciu... ir, netiketai akis uzkliuvo uz Viledos guminiu pirstiniu. jos tokios spalvingos (geltonos, ruzavos, melynos). guma grubleta, plonyte. kiek gi jos ten reikia tiems padukams. pirstinems beveik iki alkuniu, tai nukirpau tik vienos pirstines gala ir padalinau abiems padukams. zodziu, liko ir pirstines sveikos, ir padukai neslidus thumbup.gif


cia tai gera mintis thumbup.gif ,reiks ir man ryt nueiti i senukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrte @ 2008 10 07, 19:22)
cia tai gera mintis thumbup.gif ,reiks ir man ryt nueiti i senukus smile.gif


tu pirstiniu, manau, ne tik senukuose, o visuose prekybos centruose turetu buti mirksiukas.gif
Atsakyti
o man neiseina kulno ismegzti pagal ta schema... gal kas galit aiskiau parasyti ax.gif as tik ta tiesiaja kulno dali numezgu, o paskui man kazkaip neiseina. sonuose skyles lieka blush2.gif
Atsakyti
jei skaitai rusiškai, čia yra aprašymų kaip megzt kojines http://avemeri.by.ru...anie/index.html
Atsakyti
na stai ir vel kojiniu sezonas arteja lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
o štai ir mūsų kojinytės

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurrrte @ 2008 10 08, 12:57)
o štai ir mūsų kojinytės

user posted image

4u.gif labai grazios ir siltos koinytes mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 10 09, 09:13)
4u.gif labai grazios ir siltos koinytes mirksiukas.gif  thumbup.gif


Ačiū VALENTINUKE 4u.gif , mezgiau dvigubu raštu,tai tikrai šiltos kojinytės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurrrte: 09 spalio 2008 - 10:35
QUOTE(jurrrte @ 2008 10 08, 10:57)
o štai ir mūsų kojinytės

user posted image



QUOTE(jurrrte @ 2008 10 09, 10:33)
Ačiū VALENTINUKE 4u.gif , mezgiau dvigubu raštu,tai tikrai šiltos kojinytės.


Superinės kojinytės wub.gif Kojines moku megzt, bet kaip tuo dvigubu raštu, tai net neįsivaizduoju blush2.gif Gal galėtų kas pagelbėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(irmastan @ 2008 10 09, 16:55)
Superinės kojinytės wub.gif Kojines moku megzt, bet kaip tuo dvigubu raštu, tai net neįsivaizduoju blush2.gif Gal galėtų kas pagelbėt blush2.gif



aš dvigubą raštą mezgu taip:
1 eilė: viena akis gera, kita nukelta neišmegzta ir taip visa eilė.
2 eilė visos akys išvirkščios
3 eilė viena akis gera, kita nukelta neišmegzta ir taip visa eilė.
4 eilė visos akys išvirkščios
ir taip toliau.
mezgant kojines vieną eilę reikia numegzti (viena gera akis, kita nukelta) o kitą eilę vien geromis akimis, toliau vėl viena gera, kita nukelta, toliau kita eilė vėl vien geromis akimis.
na tikiuosi suprasit ką norėjau pasakyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurrrte: 09 spalio 2008 - 17:52