Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės,batukai,tapkutės

Pasirodysiu ir aš ką numezgiau kolegės būsimam leliukui ax.gif :

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE
na pasirodysiu ir as savo "sedevra"


nu bet jau grozis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
sveikos merginos. as gal ir pasikartosiu, bet labai neturiu laiko narsyti tema ir ieskoti atsakymo, tad gedindamasi prasau jusu atsakyti, kiek jus dedate akiu moteriskai kojinei 38-39 dydzio? ir kiek cm panasiai iseina tos kojines ilgis? as uzdejau po 12 akiu ant virbalo ir galvoju, per mazai, ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(temptress @ 2008 11 20, 23:58)
sveikos merginos. as gal ir pasikartosiu, bet labai neturiu laiko narsyti tema ir ieskoti atsakymo, tad gedindamasi prasau jusu atsakyti, kiek jus dedate akiu moteriskai kojinei 38-39 dydzio? ir kiek cm panasiai iseina tos kojines ilgis? as uzdejau po 12 akiu ant virbalo ir galvoju, per mazai, ar ne  g.gif


ash dejau 16 akiu viso 64...dydziams 37-38.....ish storesniu siulu.....kojines ilgi ash nematavau cm..bet mezgiau.....25 eiles tarp kulno ir pradejimo nuleidyti......beje mezgiau 41 dydzio vyrishkas ir dejau 16akiu viso 64.....tik baigus kulna iki vel pradejimo nuleidineti mezgiau 30 eiliu..
Atsakyti
QUOTE(Kukli @ 2008 11 21, 13:38)
ash dejau 16 akiu viso 64...dydziams 37-38.....ish storesniu siulu.....kojines ilgi ash nematavau cm..bet mezgiau.....25 eiles tarp kulno ir pradejimo nuleidyti......beje mezgiau 41 dydzio vyrishkas ir dejau 16akiu viso 64.....tik baigus kulna iki vel pradejimo nuleidineti mezgiau 30 eiliu..

dekui labai 4u.gif
Atsakyti
Na mano koja yra 39- 40 dydzio tai as sau visada dedu po 12 akiu ant virbalu ir man tikrai uztenka, uosvienei mezgiau is 14 ir buvo tikrai didokos. Nors jos koja grynai 40 dydzio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linusha @ 2008 11 21, 14:34)
Na mano koja yra 39- 40 dydzio tai as sau visada dedu po 12 akiu ant virbalu ir man tikrai uztenka, uosvienei mezgiau is 14 ir buvo tikrai didokos. Nors jos koja grynai 40 dydzio  ax.gif

aciu. galvoju, kad jei desiu po 11.. gali buti per siauros. nors kojyte, kam mezgu, siaurute, skrumnute tokia, o as pati nesioju 40-41 dydi, tai kaip sau, megzti negaliu. tai ir svarstau vis. na bet kadangi megstu sutemptai megzt, o ne laisvai, tai gal ir desiu po 12 akiu.
Atsakyti
as ir uzsikepiau ka nors numegzti, bet niekaip laiko neatrandu verysad.gif
jus mamytes tokiu grozybiu prikuriat wub.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Jetau, kaip gražu thumbup.gif .Gal čia trynukams ar man akyse dauginasi? lotuliukas.gif
Atsakyti
cia dvynukams + dar vienam leliukui smile.gif
Atsakyti
labuka,

dėkui valentinukei už pamokėlę. čia mano pirmieji bandymai
user posted image
Atsakyti