Įkraunama...
Įkraunama...

Kapų priežiūra

Aš tai labai norėčiau pati padaryt, bet nemoku blush2.gif Baltai pavydžiu toms, kurios tą sugeba rolleyes.gif
Atsakyti
Perskaičiau jūsų žinutes, nes pati su nerimu laukiu Visų šventųjų dienos. Prieš metus miręs mano tėtis. Stengiamės prižiūrėti kapą, taip norisi ir tą dieną jį papuošti. Tik mano nuomone, kapinėse, kaip niekur kitur, turi būti laikomąsi saiko. Nėmėgstu ryškių, dirbtinių gėlių ir puokščių iš jų. O mano puskės skonis būtent toks. Pernai vos šoko negavau, kai iš ryto pamerkusi rožių, padėjusi gyvų gėlių puokštelę gale kojų, vakare nuvažiavusi radau, tiesiog "klykiančią" iš tolo oranžinių, raudonų gėlių puokštę užverstą pačiam priekyje, ir dar aplink prismaigstyta dirbtinių gėlių. Man tai aukščiausio laispnio beskonybė. Ir tai ant paties brangiausio žmogaus kapo. verysad.gif verysad.gif Kaip tokiu atveju pasielgti? Na nekyla ranka nuimti, nes juk žmogus stengėsi. O vaizdas klaikus. Ir toks kartėlis širdyje, kad norėjai skoningo ir saikingo papuošimo, o iš visko išeina šnipštas. Todėl ateinančių švenčių net bijau. Jei ir vėl tas pats. verysad.gif
Atsakyti
o as vakar jau padariau krepselius. kai nufotkinsiu idesiu foto.
Atsakyti
QUOTE(Kat @ 2007 10 30, 17:02)
vakare nuvažiavusi radau, tiesiog "klykiančią" iš tolo oranžinių, raudonų gėlių puokštę užverstą pačiam priekyje, ir dar aplink prismaigstyta dirbtinių gėlių. Man tai aukščiausio laispnio beskonybė. Ir tai ant paties brangiausio žmogaus kapo.

Aš nuimčiau schmoll.gif Juk vis dėlto tai tavo tėčio kapas ir tu jį tvarkai, o ji tik lanko... Nesijausčiau labai gerai, nuėmusi tas "grožybes", bet ne ką geriau jausčiausi į jas žiūrėdama ir galvodama - nuimt ar ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kat @ 2007 10 30, 17:02)
Kaip tokiu atveju pasielgti? Na nekyla ranka nuimti, nes juk žmogus stengėsi. O vaizdas klaikus. Ir toks kartėlis širdyje, kad norėjai skoningo ir saikingo papuošimo, o iš visko išeina šnipštas. Todėl ateinančių švenčių net bijau. Jei ir vėl tas pats. verysad.gif


Puikiai tave suprantu ir pati pasakyciau jai, kad man taip negrazu ir, kad tetis labai nemego dirbtiniu aki rezianciu geliu. Gal uzsigaus, gal susipyksit, bet tikrai trumpam. O tu turesi grazu ir tvarkinga tecio kapa. As tai stipriai reguliuoju mamos kapa spam.gif
O siemet uzsakiau kompozicija is www.paslidija.lt Labai jau man grazu ir kol pati dar taip nemoku, tai pirksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2007 10 31, 11:15)
1. As tai stipriai reguliuoju mamos kapa 
2. O siemet uzsakiau kompozicija is www.paslidija.lt Labai jau man grazu ir kol pati dar taip nemoku, tai pirksiu mirksiukas.gif

1. drinks_cheers.gif ir aš.
2. Labai gražios kompozicijos. O ar labai brangios? ax.gif Bet pas mus tai jaučiu pavogtų tuoj pat doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dincikas @ 2007 10 31, 13:05)
O ar labai brangios? ax.gif Bet pas mus tai jaučiu pavogtų tuoj pat doh.gif

Kainos 20-50 ir dar daugiau (kiek kisene nesa tongue.gif ), bet juk menas turi kainuoti. Vakar uzsukau i turgu, tai kai pamaciau tuos kicus ir banalybes uz 40 lt, tai tikrai atsoko fantazija ir ramia dusia uzsisakiau pas Lidija thumbup.gif
Atsakyti
Nu man 20-50 Lt irgi neatrodo brangu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dincikas @ 2007 10 31, 14:36)
Nu man 20-50 Lt irgi neatrodo brangu schmoll.gif



Kompozicijos tikrai grazios, o ir kaina drinks_cheers.gif , nera didele. Siandien pas mus prie kapiniu, paprasta puokstele kainavo 10 - 45 Lt
Atsakyti
o mano padaryta puokste pavoge nuo kapo verysad.gif , nera nieko svento zmonems doh.gif
Atsakyti
QUOTE(damute31 @ 2007 11 01, 20:36)
o mano padaryta puokste pavoge nuo kapo  verysad.gif , nera nieko svento zmonems  doh.gif

drinks_cheers.gif nuo mano Angelėlio wub.gif kapelio vis ,,nuskrenda,, doh.gif paukščiukas kurį nuperku ir padedu...
Atsakyti
QUOTE(Kat @ 2007 10 30, 17:02)
Perskaičiau jūsų žinutes, nes pati su nerimu laukiu Visų šventųjų dienos. Prieš metus miręs mano tėtis. Stengiamės prižiūrėti kapą, taip norisi ir tą dieną jį papuošti. Tik mano nuomone, kapinėse, kaip niekur kitur, turi būti laikomąsi saiko. Nėmėgstu ryškių, dirbtinių gėlių ir puokščių iš jų. O mano puskės skonis būtent toks. Pernai vos šoko negavau, kai iš ryto pamerkusi rožių, padėjusi gyvų gėlių puokštelę gale kojų, vakare nuvažiavusi radau, tiesiog "klykiančią" iš tolo oranžinių, raudonų gėlių puokštę užverstą pačiam priekyje, ir dar aplink prismaigstyta dirbtinių gėlių. Man tai aukščiausio laispnio beskonybė. Ir tai ant paties brangiausio žmogaus kapo. verysad.gif  verysad.gif  Kaip tokiu atveju pasielgti? Na nekyla ranka nuimti, nes juk žmogus stengėsi. O vaizdas klaikus. Ir toks kartėlis širdyje, kad norėjai skoningo ir saikingo papuošimo, o iš visko išeina šnipštas. Todėl ateinančių švenčių net bijau. Jei ir vėl tas pats. verysad.gif

Manau, kad gyvenimas ir taip per daug sudėtingas ir trumpas. Nereiktų jaudintis ir pykti ant artimųjų , kad jie išreiškia pagarbą pagal savo skonį. Matykite jų meilę, atminimą Jūsų Tėveliui, o ne plastmasines gėles. Juk tai menkniekis.
Atsakyti