Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kapų priežiūra
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Nika77
Pati atsakysiu i savo klausima biggrin.gif
Skalda pigesne nei Senukuose tose vietose, kur prekiauja paminklais(as konkreciai pirkau Kaune, Ramuciu pradzioje). Senukuose 40 kg ~56 lt, o pirkau po 35lt/40kg 4u.gif Prisipirkau gvazdikeliu daugiameciu ir perkunropiu(tokiu plaukuotu bigsmile.gif ) 4u.gif
laimasa
gal galite patarti? kaip isnaikynti skruzdes nuo kapu?
Kolibris*
Mane irgi skruzdžių klausimas labai domina,kiekvienais metais jų būna.Pernai visas gėles apgraužė doh.gif Pasiūlė draugė su kavos tirščiais naikinti,sakė,kad visiems padeda,bet pas mus deja neišnaikino.Dar purškiau su visokiais chemikalais,irgi jokio poveikio.
Agmil
QUOTE(Jūržolė @ 2009 05 21, 08:29)
Sodinsiu smulkialapes ar kaip jas pavadinti, kad susidarytų žolės kilimas. Tipo tokią:
user posted image
Važiuosiu į Alytų pas Regilą
*

Labas, noreciau pastebeti kad uolaskele( nuotraukoj) yra linkusi negraziai apdziuti kai issiplecia didesne, nelabai is jos iseina grazus kilimas.. Nezinau kaip stipriam pavesi, gal geriau laikosi.
Papildyta:
QUOTE(obelele25 @ 2009 05 26, 09:15)
Mane irgi skruzdžių klausimas labai domina,kiekvienais metais jų būna.Pernai visas gėles apgraužė doh.gif  Pasiūlė draugė su kavos tirščiais naikinti,sakė,kad visiems padeda,bet pas mus deja neišnaikino.Dar purškiau su visokiais chemikalais,irgi jokio poveikio.
*

Esu girdejusi kad yra kazkokia barstoma priemone nuo skruzdziu. Bet nezinau kiek efektyvi nes neteko bandyti. Matyt silpnais chemikalais kovojot, nes yra gan rimtu, tokiu kaip Fury, Decis.. O geriausia pvz Actara. Aisku ju negalima naudoti prie maistiniu augalu! Nes augaluose buna nuo savaites iki menesio. Ir yra kenksmingi zmogui. Bandykit per google paieskot Insekticidai. Beto lygtai kazkur dar supermamoj yra apie skruzdes.. Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > 100 ir 1 patarimas Skruzdėlės: kaip atsikratyti?
Agmil
Vos nepamirsau ruteles. Nezinau kaip tiksliai vadinasi. Miniatiurine tamsiai zalia pazeme sliauzianti rutele pavasari gausiai zydinti baltais ziedukais.
jolaxus
QUOTE(Agmil @ 2009 05 26, 14:30)
Vos nepamirsau ruteles. Nezinau kaip tiksliai vadinasi. Miniatiurine tamsiai zalia pazeme sliauzianti rutele pavasari gausiai zydinti baltais ziedukais.
*

turbūt apie hutčinziją kalbi rolleyes.gif Iš tiesų gana dailus ir nereiklus kiliminis augalėlis smile.gif
Agmil
Tikriausiai ta, nes labai panasi.
tauskalyte
QUOTE(_Kere_ @ 2009 05 21, 14:48)
Skalda pigesne nei Senukuose tose vietose, kur prekiauja paminklais(as konkreciai pirkau Kaune, Ramuciu pradzioje). Senukuose 40 kg ~56 lt, o pirkau po 35lt/40kg 4u.gif  Prisipirkau gvazdikeliu daugiameciu ir perkunropiu(tokiu plaukuotu bigsmile.gif ) 4u.gif
*

o kiek kapui mazdaug tos skaldos reikia? tarkim, jei matmenys 3,5x2,5, ir noreciau uzpilt beveik visa plota, na, siek tiek prieky palitki vietos gelytems? ar to maiso 40kg uztektu g.gif
zuzla
QUOTE(tauskalyte @ 2009 06 03, 10:29)
o kiek kapui mazdaug tos skaldos reikia? tarkim, jei matmenys 3,5x2,5, ir noreciau uzpilt beveik visa plota, na, siek tiek prieky palitki vietos gelytems? ar to maiso 40kg uztektu  g.gif
*

norint, kad būtų vaizdas, reikia pilti mažiausiai 5 cm storio sluoksniu (čia mažų mažiausiai), taigi 3,5x2,5x0,05=0,44 m3, 1 m3 = 1000 l, jums reikės 440 l g.gif ar aš kažką negerai skaičiuoju unsure.gif o kiek kg turi litrų net nežinau...
Papildyta:
nu va, radau granito skaldos tankis 1,401 t į m3, jei turim 0,44 m3, tai reikės 616 kg g.gif kažkokie nerealūs skaičiau gaunasi unsure.gif
Salvi_ja
Aš jau šiandien rašiau kitoje temoje, bet dar čia pasikartosiu - noriu pasidalinti savo patirtimi, nes tikrai sunku buvo viską supirkti. Ačiū draugei už patarimus biggrin.gif
Marmuro skalda pirkom Vilniuje "Markučių mozaikoje" 45 kg -50 Lt (tiesa, nelabai didelis spalvu pasirinkimas).
http://www.markuciumozaika.lt/Parduodame
Naudojome va tokius plastikinius bortelius
http://www.lajos.lt/naujienos_id.php?sk=1&id=4

Kapavietei 2,5 * 2,7m prireikė 6 maišų skaldos ir tai, man atrodo, nėra 5 cm sloksnio.
Kadangi statant paminklą greičiausiai reikės viską pakeisti tai skaldos pataupėm biggrin.gif

user posted image

tauskalyte
QUOTE(zuzla @ 2009 06 03, 09:46)
norint, kad būtų vaizdas, reikia pilti mažiausiai 5 cm storio sluoksniu (čia mažų mažiausiai), taigi 3,5x2,5x0,05=0,44 m3, 1 m3 = 1000 l, jums reikės 440 l g.gif ar aš kažką negerai skaičiuoju unsure.gif o kiek kg turi litrų net nežinau...
Papildyta:
nu va, radau granito skaldos tankis 1,401 t į m3, jei turim 0,44 m3, tai reikės 616 kg g.gif kažkokie nerealūs skaičiau gaunasi unsure.gif
*

nu jo, skaiciai tokie didoki. bet gal ir ne. gautusi 13-14 maisu. rase kakzuri mamyte, kad uzpyle 6 maisus, negausiai, tai jei tikrai pilti 5cm sluoksniu, na kazkiek palikus vietos gelytems, tai gal ir reiktu visgi kokiu 10 maisiuku tikrai g.gif
satanele
QUOTE(Salvi_ja @ 2009 06 03, 17:28)
Aš jau šiandien rašiau kitoje temoje, bet dar čia pasikartosiu - noriu pasidalinti savo patirtimi, nes tikrai sunku buvo viską supirkti. Ačiū draugei už patarimus biggrin.gif 
Marmuro skalda pirkom Vilniuje "Markučių mozaikoje" 45 kg -50 Lt (tiesa, nelabai didelis spalvu pasirinkimas).
http://www.markuciumozaika.lt/Parduodame
Naudojome va tokius plastikinius bortelius
http://www.lajos.lt/naujienos_id.php?sk=1&id=4

Kapavietei 2,5 * 2,7m prireikė 6 maišų skaldos ir tai, man atrodo, nėra 5 cm sloksnio.
Kadangi statant paminklą greičiausiai reikės viską pakeisti tai skaldos pataupėm biggrin.gif

user posted image
*

Labukas Salv_ja,gal galetum atsiusti didesne foto ,jei gali dekui,matau kad graziai bet noreciau paziureti is arciau ,nes man aktuali tema aciu arba i AZ BUSIU DEKINGA
Kolibris*
Iš savo patirties galiu patarti- skaldos pilkite daugiau,tada gražiau ir atrodo ir plėvelė niekur nesimatys.Mes jau senai užpylėme,tai kiekio nelabai prisimenu,bet kokie 8-10maišų tikrai buvo.O kas liečia baltą marmurinę skaldą,tai mano nuomonė apie juos nelabai schmoll.gif jau ne vieną kapą mačiau su pažaliavusiais marmuriniais akmenukais,nežinau nuo ko jie tokie pažaliavę,gal nuo drėgmės g.gif

Salvi_ja, kapą tikrai gražiai sutvarkėte,nenoriu aš čia gąsdinti su tais pažaliavimais akmenukų,tik sakau ką pati mačiau.Linkiu,kad pas jus taip nebūtų 4u.gif
zilee
norejau pasiteirauti, gal kuri zinote kur galima butu gauti dekoratyvines spalvotos skaldos Kaune ? ji jau buna nudazyta- zaliai, melynai, geltonai ir pan. dekui is anksto uz informacija.
Jūržolė
QUOTE(Agmil @ 2009 05 26, 13:10)
Labas, noreciau pastebeti kad uolaskele( nuotraukoj) yra linkusi negraziai apdziuti kai issiplecia didesne, nelabai is jos iseina grazus kilimas.. Nezinau kaip stipriam pavesi, gal geriau laikosi.

*

Kiek žinau, tai reikia maždaug kas 5 metai persodinti, kad nebūtų tų apdžiūvimų. Susodinau birželio mėn, tai jau matosi, kad gerai prigijo, tik keletas neprigijo, visai gražiai atrodo ir nesuaugusi, dar tarp uolaskėlių ovalo formoje susodinome 7 oranžines begonijas.
l.jelena
Sveikos. Turiu kapams (nebutinai kapams; tinka ir gelynams) tinkancius augaliukus. Gal kas noretu keisti siuos augaliukus i kokius kitus (arba i krumus):

http://sodai.lietuvoje.com/Silinge.htm
http://sodai.lietuvoje.com/Vaisgina_sliauziancioji.htm

Vaisginos turiu tikrai nemazai, o ir sliauziancioji silinge prisidaugino.

Dar turiu siek tiek uoleskeles (zydi baltai), atrodo taip:
http://sodai.lietuvoje.com/Uolaskele.htm
Arba keisciau i kita uolaskeles spalva, arba i perkunropes.

Vilnius, Pasilaiciai-Justiniskes.
apzeldintoja diplomante
nenusiteikite kapuose pries tujas........cia kur dabar rauna tuos milzininskus medzius, tai veisles tokios ir ju nepakeisi, augo ir augs, bet yra veisles, kurios 10 metu buna tik 40-50 cm, priklausomai nuo augimo salygu. Pvz: thuja occidentalis 'Teddy', 'Woodwii', 'Hoseri', 'Golden Globe', 'Danica'
Gintarė:)
Sveiki gal galėtumėte patarti kur Kaune geriausia įsigyt krepšelių kapams?kažkaip kiek kur buvom neužmačiau, o va dabar prireikė ir nežinau kur ieškot. unsure.gif
Ice tea
smile.gif+2009 08 05, 12:58-->
QUOTE(Gintarėsmile.gif @ 2009 08 05, 12:58)
Sveiki gal galėtumėte patarti kur Kaune geriausia įsigyt krepšelių kapams?kažkaip kiek kur buvom neužmačiau, o va dabar prireikė ir nežinau kur ieškot. unsure.gif
*

Tau reikia vien krepšiukų (tuščių, be gėlių), ar jau paruoštų (su gėlėm). Jei jau paruoštų, tai nuvažiuok į stoties turgų mirksiukas.gif
Aga
QUOTE(tauskalyte @ 2009 06 03, 10:29)
o kiek kapui mazdaug tos skaldos reikia? tarkim, jei matmenys 3,5x2,5, ir noreciau uzpilt beveik visa plota, na, siek tiek prieky palitki vietos gelytems? ar to maiso 40kg uztektu  g.gif
*

Mes supylėm dabar neseniai 4 maišus, tik viduryje paliktas klombas gėlėms 4u.gif
Gintarė:)
QUOTE(Ice tea @ 2009 08 05, 13:31)
Tau reikia vien krepšiukų (tuščių, be gėlių), ar jau paruoštų (su gėlėm). Jei jau paruoštų, tai nuvažiuok į stoties turgų  mirksiukas.gif
*

Ačiū, jau nusipirkom tam mieste į kurį važiavom.reikėjo su gėlėm mirksiukas.gif
wanduo
Atsiprašau, jei aš ne į "temą" pataikiau blush2.gif Yra likę 7 metrai ilgio labradoro juodo akmens borteliai. Gal kas ruošiasi tvarkyti kapavietę, parduočiau žymiai pigiau, nei rinkos kaina.
user posted image

Kreipkitės į AŽ mirksiukas.gif
karalyste
Neisigilinus skaiciau tai nezinau ar kas paminejo ar ne bet is geliu skruzdeles isveju su fairy indam plaut kaimyne man patare tai juokiausi is jos bet kai vandeni ispyliau su feiriu netycia ant skruzdelyno ir jis isnyko patikejau taip kol kas kvoju su jomis ir tikrai isnyksta rolleyes.gif
MuAgne
Sveikos,

reikia ir man patarimo. Tvarkom kapą ir norim išpilti iš skirtingų spalvų skaldos tam tikra ornamentą. Žodžiu, reiks daug atskyrimų. Kiek žinau, Senukuose yra juostos vejos kraštui. Ją tiesiog įkasim ir viskas gerai laikysis? Ar yra kokių geresnių metodų skaldos-žemės bei skirtingų spalvos skaldų atskyrimui? g.gif
_una_
QUOTE(GSS @ 2009 09 06, 21:38)
Sveikos,

reikia ir man patarimo. Tvarkom kapą ir norim išpilti iš skirtingų spalvų skaldos tam tikra ornamentą. Žodžiu, reiks daug atskyrimų. Kiek žinau,  Senukuose yra juostos vejos kraštui. Ją tiesiog įkasim ir viskas gerai laikysis? Ar yra kokių geresnių metodų skaldos-žemės bei skirtingų spalvos skaldų atskyrimui?  g.gif
*

Man rodos šitie geriau tiktų.
Ginta.
QUOTE(GSS @ 2009 09 06, 21:38)
Sveikos,

reikia ir man patarimo. Tvarkom kapą ir norim išpilti iš skirtingų spalvų skaldos tam tikra ornamentą. Žodžiu, reiks daug atskyrimų. Kiek žinau,  Senukuose yra juostos vejos kraštui. Ją tiesiog įkasim ir viskas gerai laikysis? Ar yra kokių geresnių metodų skaldos-žemės bei skirtingų spalvos skaldų atskyrimui?  g.gif
*

Mes naudojom nerūdijančio plieno skardą, ji labai gerai susilanktė ir beveik nesimto,kai užpylėm akmenukais, kad būtų kažkokia pertvara, Tiesa mes jokių sudėtingų ornamentų nedarėm.
edinka
QUOTE(Una Li @ 2009 09 06, 22:36)
Man rodos šitie geriau tiktų.
*

Šitie labai brangūs ir nelabai yra pirkti ax.gif , o anokie (tie garbanoti) tai negražiai atrodo, man jie net ir darže vaizdą gadina, o jau kapuose tuo labiau. Yra Ermitaže stora tvirta juosta, skirta irgi sodui - daržui, ji brangesnė už tą garbanotą, bet tikrai gražiau atrodo.
MuAgne
QUOTE(edinka @ 2009 09 07, 14:37)
Šitie labai brangūs ir nelabai yra pirkti  ax.gif , o anokie (tie garbanoti) tai negražiai atrodo, man jie net ir darže vaizdą gadina, o jau kapuose tuo labiau. Yra Ermitaže stora tvirta juosta, skirta irgi sodui - daržui, ji brangesnė už tą garbanotą, bet tikrai gražiau atrodo.
*

Pritariu. Tie garbanoti man ir nelabai patinka schmoll.gif . Tie borteliai pusėtini, bet kainuoja 12,5 už metrą. O pas mus kapas didelis ir šiaip fanatazijai leidom pasireikšti, tai reiks kaip minimum 10 metrų. Tai bandysiu į Ermitažą užsukti ir paieškoti. Ačiū labai smile.gif
MuAgne
Sveikos smile.gif

tai va. kapą užpylėm skalda, viskas jau beveik sutvarkyta. Trūksta tik kokio medelio/krūmelio kampe. Ką patartumėte pasodinti, kad būtų ir mažas, ir neištįstų, ir šiaip gražus ? Ir koks tinkamiausias metas šiai procedūrai ?

Dėkui smile.gif
wanduo
Atsiprašau, jei aš ne į "temą" pataikiau blush2.gif Yra likę 7 metrai ilgio labradoro juodo akmens borteliai. Gal kas ruošiasi tvarkyti kapavietę, parduočiau žymiai pigiau, nei rinkos kaina. Kaina 360 Lt. Labai lengvas pervežimas lengvuoju automobiliu.

user posted image

Kreipkitės į AŽ mirksiukas.gif

merga
QUOTE(GSS @ 2009 09 14, 10:35)
Sveikos smile.gif

tai va. kapą užpylėm skalda, viskas jau beveik sutvarkyta. Trūksta tik kokio medelio/krūmelio kampe. Ką patartumėte pasodinti, kad būtų ir mažas, ir neištįstų, ir šiaip gražus ? Ir koks tinkamiausias metas šiai procedūrai ?

Dėkui smile.gif
*

Na,galit pasodinti rutulinę tują(Thuja occidentalis)
user posted image
Liausono puskiparisį auksašakį (Chamaecyparis lawsoniana "Ivonne"):
user posted image
Puskiparisį Lausono (Chamaecyparis lawsoniana "Pygmaea Argentea")
user posted image
Puskiparisį Lausono (Chamaecyparis lawsoniana "Pempury Blue")
user posted image
ir t.t

Jie visi lėtai auga,o ir juos galima formuoti smile.gif
edinka
Žadėjau ir aš sodinti kapo kampe tują, mat už kapo buvau pasodinus dvi, tai viena jų tokia daili, lyg sidabriniais krašteliais, o kita padžiūvus. Sodinau vienodas, o dabar ryškiai skiriasi, tai tą gražesnę ruošiaus sodint, bet kai apėjus kapus pamačiau, kad bet koks spygliuotis nori plėstis ir bujoti - tik tuomet atrodo gražiai, o kai pradedi jį "tramdyt", tai ir nelieka grožio, o juk kapas nėra toks didelis... Todėl padariau tik nedidelę gėlių juostą, o likusį plotą užpyliau dviejų spalvų skaldele. Rezultatas tikrai džiugina... nu nepatinka man tie gėlių daržai kapinėse ax.gif
merga
QUOTE(edinka @ 2009 09 19, 09:59)
Žadėjau ir aš sodinti kapo kampe tują, mat už kapo buvau pasodinus dvi, tai viena jų tokia daili, lyg sidabriniais krašteliais, o kita padžiūvus. Sodinau vienodas, o dabar ryškiai skiriasi, tai tą gražesnę ruošiaus sodint, bet kai apėjus kapus pamačiau, kad bet koks spygliuotis nori plėstis ir bujoti - tik tuomet atrodo gražiai, o kai pradedi jį "tramdyt", tai ir nelieka grožio, o juk kapas nėra toks didelis... Todėl padariau tik nedidelę gėlių juostą, o likusį plotą užpyliau dviejų spalvų skaldele. Rezultatas tikrai džiugina... nu nepatinka man tie gėlių daržai kapinėse  ax.gif
*

Pritariu drinks_cheers.gif
saulutem
gal ir buvo kazkada si nuoroda ideta, bet manau, kad nieko baisaus jeigu pasikartosiu
http://www.memento-grabgestaltung.de/page_ga.htm
kapavyciu sutvarkymo pvz galima pasiziureti wink.gif

uzknyso spygliu rankiojimas is skaldeles doh.gif virsuliskiu kapinese maciau nemazai kapu apsetu tokia ar tai samanele, ar tai zolyte- kazkas labai smulkaus, neauksto ir dar lig ir zydi siek tiek- gal kas numano kas tai galetu buti?
jolaxus
QUOTE(saulutem @ 2009 10 23, 14:51)
virsuliskiu kapinese maciau nemazai kapu apsetu tokia ar tai samanele, ar tai zolyte- kazkas labai smulkaus, neauksto ir dar lig ir zydi siek tiek- gal kas numano kas tai galetu buti?
*

smulki žolytė gali būti hutčinzija arba uolaskėlė
o gal ir dar kas nors rolleyes.gif
Agmil
Sveikos. Turiu pora klausimu kadangi artimesnese kapinese tikrai nera i ka pasiziureti ieskant ideju rolleyes.gif Kapa tvarkom tik dabar tad pirmas klausimas kyla ka sodinti lapkricio 1 ajai - chrizantemas ar naslaites? Aisku populiariausios siuo metu chrizantemos, bet gal naslaites nepraras vaizdo po salnos? Reikia tik tam kartui, nes tikiuosi naslaiciu kitamet bus savu smile.gif Tik ziuriu kad bent pas mus pasirinkimas menkas naslaiciu.. Matyt ne madoj unsure.gif Bet abejoju ar poros keru chrizantemu uzteks kad kapas neatrodytu tuscias? Nes suprantama jokiu daugiameciu jau nesisodins siemet nes per velu..
O antru klausimu noreciau paklausti kas atrodo dailiai, tvarkingai ir skoningai sutvarkytuose kapuose? smile.gif Ir kas yra praktiska? Zinau daro romba is akmens vidury, daug kas takelius deda (manau kad labai praktiska priziurint), zinau delioja juosta ar kazkokia forma is vadinamo akmens lauzo ant skaldeles.. Norisi kad butu dailu ir paprasta priziureti smile.gif Tad gal pasidalintumet nuomone su nepatyrusia kapu prieziuroj? unsure.gif Buciau labai dekinga smile.gif
zuzla
QUOTE(Agmil @ 2009 10 23, 17:52)
Bet abejoju ar poros keru chrizantemu uzteks kad kapas neatrodytu tuscias?
*

ką tik buvau ant kapų.. nu nesuprantu aš tų žmonių unsure.gif susodina mišką krūmų ir tipo gražu unsure.gif pasodinau vieną vidutinio dydžio krūmą bordinių chrizantemų, uždegiau tris žvakutes ir labai gerai atrodo smile.gif svarbu kapas prižiūrėtas ax.gif nes atrodo kaip kažkoks konkursas kas daugiau prisodins doh.gif
o eidama sudegusių žvakučių išmest, kiek vazonų prisirinkau iš konteinerio nuo tų chrizantemų bigsmile.gif žmonės išmeta, o man pravers blush2.gif
Bonpari
Man nieko nėra gražiau kaip keletas pasodintų vienos rūšies gėlių krūmelių (begonijų, sprigių, našlaičių...), vaza su gėlėmis ir didelis plotas juodos, gražios žemės wub.gif

Kaip, mergaites, planuojate tvarkyti kapus per Vėlines? Taip norisi kokios netradicinės puokštės, gal ką pačios darysite ax.gif
satanele
Sveikutės , ir aš norėčiau puokštelės netradicinės , gal kuri galit nuorodėlę įmesti kur būtų galima pasižiūrėti bigsmile.gif
jolaxus
besidairant satanelei puokščių užkliuvo akis, nors kai kur ir ne mūsų platumų augmenija, tačiau matyt galima ir alternatyvų rasti:

user posted image

user posted image
edinka
Parodysiu pagaliau užbaigtą savo artimųjų kapą [attachmentid=186742]
jolaxus
QUOTE(edinka @ 2009 10 24, 20:41)
Parodysiu  pagaliau užbaigtą savo artimųjų kapą
*

gražu ir neperkrauta 4u.gif
bet ar aplink nėra didelių medžių, kurie ilgainiui prišiukšlins skaldelę? labai nelengva būna iš jos išrankioti spyglius ar lapus unsure.gif
ide
QUOTE(Agmil @ 2009 10 23, 17:52)
Sveikos.  rolleyes.gif Kapa tvarkom tik dabar tad pirmas klausimas kyla ka sodinti lapkricio 1 ajai - chrizantemas ar naslaites?

Naslaites geriausiai sodinti iki rugsejo pabaigos, nes taip jos gerai prigyja ir tada graziai zydi pavasari. Jei veliau pasodinsit gali neprigyti ir issalti. Siuo metu geriausiai sodinti chrizantemas. mirksiukas.gif
satanele
edinka 4u.gif , labai gražu thumbup.gif
evers
Parodysiu  pagaliau užbaigtą savo artimųjų kapą [attachmentid=186742]
*

labai grazu.....patinka santurus ,neperkrautas stilius.... thumbup.gif
noriu paklaust o skaldos daug reikia kapui.... ax.gif ar brangiai iseina kapa su skalda sutvarkyt... blush2.gif
murksiukas
QUOTE(ide @ 2009 10 24, 20:54)
Naslaites geriausiai sodinti iki rugsejo pabaigos, nes taip jos gerai prigyja ir tada graziai zydi pavasari. Jei veliau pasodinsit gali neprigyti ir issalti. Siuo metu geriausiai sodinti chrizantemas. mirksiukas.gif
*

Taip, naslaites gali neprigyti, nes jau veloka, bet savaites pabaigoje pranesa oru atsalima, tai manyciau, kad chrizantemos gali nusalti ir kapas lapkricio 1 d. vel nekaip atrodys. Patarciau geles vezti butent lapkricio 1, tai nors tuo metu graziai atrodys.
evers
bandau kazka pati kapam papuost.... ax.gif
user posted image
Papildyta:
blush2.gif foto prasta bet parodysiu.... blush2.gif
zaliaake123
QUOTE(evers @ 2009 10 25, 09:55)
bandau kazka pati kapam papuost.... ax.gif
user posted image
Papildyta:
blush2.gif foto prasta bet parodysiu.... blush2.gif
*

Labai gražu, evers 4u.gif
Papildyta:
Parodysiu  pagaliau užbaigtą savo artimųjų kapą [attachmentid=186742]
*

Labai gražu, edinka 4u.gif
Bonpari
Aš pernai dariau štai tokią puokštę ax.gif
user posted image

Tik šiemet nelabai ką sugalvoju....... g.gif
satanele
QUOTE(jolaxus @ 2009 10 24, 20:38)
besidairant satanelei puokščių užkliuvo akis, nors kai kur ir ne mūsų platumų augmenija, tačiau matyt galima ir alternatyvų rasti:

user posted image

user posted image
*

Man labai patinka tokios puokštės , tikrai bandysiu kažką kopijuoti, ačiukas jolaxus 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.