Įkraunama...
Įkraunama...

Kapų priežiūra

mes savaitės vidury sodinsim našlaites. neaišku kokie dar orai bus, tai labai lepnių sodint nesinori g.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2010 04 17, 20:22)
šito nepagalvojau, bet šalia tikrai neturim  ax.gif o po apačia ką reikia patiesti, paprastą plėvelę?

geriau tiesti storesne,tokia juoda buna ir vietom reiketu subadyt,kad po lietaus baseinas nepasidarytu.

O del medziu, jeigu yra aukstu,tai vejas prinesa ir is toliau,tik maziau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 18 balandžio 2010 - 12:17
QUOTE(simson @ 2010 03 31, 15:34)
verysad.gif Neseniai suzinojau, kad nuo sūnaus kapo dvi eglutes pavogtos, israutos ir tiek, penkis metus augo niekam neuzkliuvo. Gaila labai, nezinau nei ka sodinti dabar juk vel israu. Ir ne vien tik nuo musu kapo, daug kapu apvogti.

Šiuo metu ypatingai padaugėjo vagysčių,jau nekalbu apie dekoratyvinius augalus.Giminaitė palaidojo seserį,po savaitės kai nuvažiavo rado tuščią kapą,ištrauktos visos gyvos gėlės,pavogtos žvakės.Po savaitės laidojom tetą,tai pusbrolis nupirko raudonų dažų,mano sūnus apipurškė absoliučiai visas gėles,o jų buvo tikrai daug ir gražių.Nusprendėm,kad gėlės močiutės,tai tegul jai ir lieka.Neišvogė,kam reikalingos apipuršktos.Liūdna ir pikta,kad taip reikia daryt ir kad yra dvikojų padarų,kuriems nėra nieko švento.Bet,mani draugė prekiauja prie kapų,neša ir siūlo pilnais krepšiais,sako net nupurto,kai prieina tokia žmogysta,bet yra kas perka ir vėl parduoda,arba sudeda į puokštes schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2010 04 18, 13:15)
geriau tiesti storesne,tokia juoda buna ir vietom reiketu subadyt,kad po lietaus baseinas nepasidarytu.

O kam taip kankintis su paprasta plėvele, jei galima pirkt laidžią vandeniui:lotuliukas:
Atsakyti
Pradėjom prekiaut prie kapinių puokštėm ir gėlėmis. Esu pakraupusi tikra to žodžio prasme. Niekad nesusimaščiau, kad galima vogtas gėles vėl prie tų pačių kapų pardavinėt. Nemačiau kaip vagia ir parduoda, bet paprasta suprast, kurie žmonės parduoda vogtas, kurie ne. Jeigu gėlių bazėje didmenininkai perka chrizantemą po 1,6lt, to jokiu būdu nepardavinės prie kapinių po 1,7lt nebent jau paskutinioji gėlytėm, tai tada, bet tikrai ne pastoviai, arba į puokštę sudėta 28 dirbtinės rožytės, vienos kaina 0,20ct, tai vien už rožytes išeina 5,6lt, o parduoda puokštę už 6lt. Galima sakyt ir toks uždarbis pinigs, bet kiek reikia parduot , kad bet vieta atsipirktų (mėn virš 70lt) nekalbant apie patentus ir visus kitus mokesčius.
Taigi norint nenusipirkti vogtų gėlių reikia gerai įvertinti kainą. Taip būna, kad ir už savikina parduodi, mes irgi sekmadienį vakare pigiai pardavinėjom, bet vistiek buvo brangiau nei kitur. Aišku nesakau, kad visi parduoda vogtas gėles, bet tokių yra ne vienas.
Atsakyti
QUOTE(Ginta. @ 2010 04 20, 15:33)
Pradėjom prekiaut prie kapinių puokštėm ir gėlėmis. Esu pakraupusi tikra to žodžio prasme. Niekad nesusimaščiau, kad galima vogtas gėles vėl prie tų pačių kapų pardavinėt. Nemačiau kaip vagia ir parduoda, bet paprasta suprast, kurie žmonės parduoda vogtas, kurie ne. Jeigu gėlių bazėje didmenininkai perka chrizantemą po 1,6lt, to jokiu būdu nepardavinės prie kapinių po 1,7lt nebent jau paskutinioji gėlytėm, tai tada, bet tikrai ne pastoviai, arba į puokštę sudėta 28 dirbtinės rožytės, vienos kaina 0,20ct, tai vien už rožytes išeina 5,6lt, o parduoda puokštę už 6lt. Galima sakyt ir toks uždarbis pinigs, bet kiek reikia parduot , kad bet vieta atsipirktų (mėn virš 70lt) nekalbant apie patentus ir visus kitus mokesčius.
Taigi norint nenusipirkti vogtų gėlių reikia gerai įvertinti kainą. Taip būna, kad ir už savikina parduodi, mes irgi sekmadienį vakare pigiai pardavinėjom, bet vistiek buvo brangiau nei kitur. Aišku nesakau, kad visi parduoda vogtas gėles, bet tokių yra ne vienas.


o nebaisu kitų kaltint realių įrodymų neturint? unsure.gif
Atsakyti
ka manot apie mulcia spalvota kapams?
Papildyta:
http://www.ekopark.l...g...;id=145
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2jolitka: 21 balandžio 2010 - 08:04
QUOTE(2jolitka @ 2010 04 21, 09:09)
ka manot apie mulcia spalvota kapams?
Papildyta:
http://www.ekopark.l...g...;id=145

Tik tai teigiamai thumbup.gif , as tecio kapa esu uzpylusi dvieju spalvu mulcu, tai irgrazu ir maziau prieziuros,ir geliu nereikia tiek daug sodinti
Atsakyti
QUOTE(Genda @ 2010 04 21, 11:41)
Tik tai teigiamai thumbup.gif , as tecio kapa esu uzpylusi dvieju spalvu mulcu, tai irgrazu ir maziau prieziuros,ir geliu nereikia tiek daug sodinti


o kaip ilgai jau tas mulčas yra ant kapo?
Atsakyti
QUOTE(2jolitka @ 2010 04 21, 09:09)
ka manot apie mulcia spalvota kapams?
Papildyta:
http://www.ekopark.l...g...;id=145


man tai atrodo kaip "šiukšlynas" . bent jau tas variantas kurį mačiau aš.
Atsakyti
QUOTE(Genda @ 2010 04 21, 11:41)
Tik tai teigiamai thumbup.gif , as tecio kapa esu uzpylusi dvieju spalvu mulcu, tai irgrazu ir maziau prieziuros,ir geliu nereikia tiek daug sodinti

gal galite smulkiau papasakoti:ka tiesete po apacia,kokiu sluoksniu pylet?kaip atrodo po ziemos?ar lengva sakeles,lapus isrinkt?
Atsakyti
Man ta mulcia tai nelabai schmoll.gif . Na gal kazkas netaip padaryta cia. Nzn. As tai noreciua kokiu dekoratyviniu krumeliu ar samaneliu. Tik nelabia isivazduoju kokiu noreciau. g.gif
Atsakyti