Įkraunama...
Įkraunama...

Kapų priežiūra

as jau pasejau serencius didziaziedzius,o jie po keliu dienu ir sudygo,pirma kart augint bandau ,nes kai kapu nemazai pirkt oi kaip brangu
dar ziliu pasisejau,anksciau sedavau tikrai daug veliau,bet kai jau reikia kapus apsodint ,o jie dar per mazi buna,tai bandau darau kaip sakoma blush2.gif
Atsakyti
kiek skaiciau, pasirodo didziaziedziai serenciai salnu bijo, o buvau isitikinusi, kad ne.kada mazdaug kapinese sodinate naslaites ir serencius?
is daugiameciu geliu sauletoje vietoje esanciose kapinese pasitvirtino kruminiai astrai neauksti, vilkdalgiai, rudbekijos (jos aukstokos).
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2011 03 16, 10:03)
kiek skaiciau, pasirodo didziaziedziai serenciai salnu bijo, o buvau isitikinusi, kad ne.kada mazdaug kapinese sodinate naslaites ir serencius?
is daugiameciu geliu sauletoje vietoje esanciose kapinese pasitvirtino kruminiai astrai neauksti, vilkdalgiai, rudbekijos (jos aukstokos).

as naslaites sodinu pries geguzes pirma,jos salnu nebijo,o kai naslaites nuzydi,tampa nebegrazios,pakeiciu kitom gelem,panasiai po menesio gaunas
musu kapai gauna nemaza seseli,tai naslaites kazkaip greit nutysta,issistiebia,geriausia auga serenciai,nesugalvoju ,kuo juos pakeist
siemet radau kazkokiu zemaugiu vienmeciu chrizantemu seklu,pasejau,ne viena neisdygo-ant pakucio labai grazios gelytes buvo
Atsakyti
[quote=2jolitka,2011 03 17, 10:09]as naslaites sodinu pries geguzes pirma,jos salnu nebijo,o kai naslaites nuzydi,tampa nebegrazios,pakeiciu kitom gelem,panasiai po menesio gaunas
musu kapai gauna nemaza seseli,tai naslaites kazkaip greit nutysta,issistiebia,geriausia auga serenciai,nesugalvoju ,kuo juos pakeist
siemet radau kazkokiu zemaugiu vienmeciu chrizantemu seklu,pasejau,ne viena neisdygo-ant pakucio labai grazios gelytes buvo
[/quote]
ir serenciu dabar yra visokiu: geltonu, oranziniu, baltu (tik balti aukstoki iki 50 cm uzauga). forumietes rase, kad sodina ledinukus, spriges pakelia kazkiek pavesio. as manau, kad visai grazu saulutes, jos ilgai ir graziai zydi.
Papildyta:
[ [/quote]
serenciu ir zemaugiu yra, jie nepilnaviduriai ir atrodo kaip paprastos gelytes.
siulyciau perziureti e-seklos.lt puslapiuka (geliu seklos), ten pasirinkimas didelis, arba bent informacijos galetumet pasirinkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausra.ryte: 17 kovo 2011 - 09:17
Laba diena, ieškau, kas galėtų išbetonuoti pamatuką kapuose Lentvaryte. Jeigu turite kokį kontaktą tvarkingai, kruopščiai ir nebrangiai dirbančių žmonių ir pasidalintumėte, būčiau be galo dėkinga. Temos neseku, tad geriau rašyti až, arba el. paštu laima.rm@gmail.com. Dėkoju iš anksto 4u.gif
Atsakyti
Labutis,paskaitinėjų šią temą ir patyliu,nes jus visos taip stengetės kad jūsų anapilin išėjusių artimų kapeliai būtų gražūs ir taip aš jums pavydžiu blush2.gif .Tvarkau ir aš tėvelio kapus nuo 87m ir jei galiu tai išsireikšt per sezona nors karta vagys mane pravirgdo verysad.gif ,nebežinau net ka besodint,jei ne visas tai paretina.Ir šnd sėdžiu nusiverkusi,nesuprantu kaip tokius,neapsiverčia liežuvis net sakyt žmones po žemę nešioja.Liko tik viena begonija,matyt nespėjo ar kas pamaišė doh.gif
Atsakyti
Vat todėl aš ir perku bei sodinu vos ne pigiausias gėles ant tėvelio kapo,ne dėl to kad būtų gaila pinigų gražiom gėlėm,bet kad kiti nepasipelnytų iš manęs pavogę jas.Kapelis tvarkingas,nuravėtos visos žolytės, palaistyta,o daugiau ką iš jo papeši
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 05 20, 17:04)
Vat todėl aš ir perku bei sodinu vos ne pigiausias gėles ant tėvelio kapo,ne dėl to kad būtų gaila pinigų gražiom gėlėm,bet kad kiti nepasipelnytų iš manęs pavogę jas.Kapelis tvarkingas,nuravėtos visos žolytės, palaistyta,o daugiau ką iš jo papeši

Labas smile.gif O man pati pradžia verysad.gif Labai sunku prižiūrėti dar tik smėlio kalnelį po pušimis, vieta labai vėjuota. Įkasiau vazonėlius į smėliuką, dar gėlyčių žiedelius įdėjau į kapsules ir papuošiau kaip mokėjau. Šiandien buvau aplankyt, žiedeliai kapsulėse labai gerai stovi jau porą savaičių.
Atsakyti
Kokia skaldos normali kaina?
Atsakyti
QUOTE(*DonAngel* @ 2011 08 11, 13:30)
Kokia skaldos  normali kaina?

Už maišą 60 lt mokėjom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 08 11, 14:07)
Už maišą 60 lt mokėjom ax.gif

Kaune tona kainuoja 80 smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 08 11, 15:07)
Už maišą 60 lt mokėjom ax.gif

Žiūrint kiek kg maišas g.gif Jei 50 kg, tada gal nieko...
Atsakyti