Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Gerklės skausmas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata
lauryte007
Sveikos smile.gif gal galite padėti? as persisaldziau ir man skauda gerkle, o ketvirtadieni man raiskiojo skaitymo egzaminas, kurio metu reiks deklamuoti ir eilerasti ir prozos kurini, taigi, kaip greitai isgydyti gerkle, kad galeciau normaliai kalbeti? is anksto dekoju smile.gif
astukas
QUOTE(lauryte007 @ 2007 12 16, 14:38)
Sveikos smile.gif  gal galite padėti? as persisaldziau ir man skauda gerkle, o ketvirtadieni man raiskiojo skaitymo egzaminas, kurio metu reiks deklamuoti ir eilerasti ir prozos kurini, taigi, kaip greitai isgydyti gerkle, kad galeciau normaliai kalbeti? is anksto dekoju smile.gif
*

Kramtai svoguna thumbup.gif Atsipjauni gabaliuka ir kramtai kol nelieka astrumo pojucio ir isspjauni!!! Kai pajauti vel skausma ir vel kramtai......Svoguno sultyse yra geru medziagu gerklei dezinfekuot ir gydyt o jeigu jo nenuryji tai kvapo nebuna nes kvapas eina tik is skrandzio.
vikix
Dar gali bandyti skalauti šiltu vandeniu su druska ir šiek tiek jodo, mano labai gerai padeda ... o jeigu daugiau užkimusi nei gerklę skauda, padeda kvepuoti garais (tiesiog virš puodo) smile.gif sėkmės
astukas
QUOTE(vikix @ 2007 12 16, 21:37)
Dar gali bandyti skalauti šiltu vandeniu su druska ir šiek tiek jodo, mano labai gerai padeda ... o jeigu daugiau užkimusi nei gerklę skauda, padeda kvepuoti garais (tiesiog virš puodo)  smile.gif  sėkmės
*

Su garinimu atsargiai nes turi buti aisku ar tai balso stygu problema ar gerkles unsure.gif
Geras yra Liugolio purskalas i gerkle. Jo pagrindas yra jodas. Nu bet slykstus man bet vistiek purskiau ir zinot laaaabai padejo. Dabar tik ji ir tepurskiu (jei is vaistu). O musu vyresnelis isipurske ir jam sake nieko, net patiko blink.gif
roman
Siaip zonokit labai pededa cesnakas, taip, nes jis zudo visu gerklej sukeltus ten mikrobus.Man tai gerkle pastoviai,tai as dabar purskiuosi Tantum verde, man padeda.
Pjuvena po krūmu
Svogūnas ir česnakas... Gal yra dar kokių variantų? Ankščiau labai gerai padėdavo Hexoral purškalas, bet dabar jau dvi dienas purškiu ir nieko sad.gif Gerklę taip skauda, kad sunku ir kalbėti ir seiles, maistą ryti sad.gif
mümi
Man kai turėjau anginą tai padėdavo jox purškalas. smile.gif
Faustinata

Visai nesenai išbandžiau homeopatinį vaistą ANGIN hel, naudoti būtinai taip kaip anotacijoje. Liuks vaistukas thumbup.gif Va nežinau jeigu kam yra angina schmoll.gif Siūlau pabandyti.
faustina
Dar lb gerai dezinfekuoja gerkle eukaliptu et aliejus.I puse stiklines silto vandens ilasinti 3-4 lasiukus ir skaluot gerkle reikia. smile.gif Man padeda.Per diena 2-3 kartus reikia paskaluot.Jis virusus net naikina,todel efektyviai kovoja su infekcija.Panasiai veikia ir aebatmedzio et aliejus.Pabandykit smile.gif
Ida66
Man tai labai padeda čiulpamos pastilės su islandinės kerpenos ekstraktu 'IslaMoos'. doh.gif
rence*
Nuo gerkles skausmo man padeda- Tonsilgonas,Tonsilotreno tabletes, Propolki su vitC ir medum. Nuo Jox lb pykina ir tas skonis schmoll.gif Aisku pasinaudoju ir liaudiskais patarimais ax.gif
pusk
Tokiu oru as gerkles skausma turiu kas antra savaite doh.gif Angina operuota, tai ne anginos skausmas, bet gerkles- ir eina sau, nes tesiasi 7dienas blink.gif
Kol kas mano atradimuose labiausiai padeda skalavimas druska ( gydyt.to netoleruoja -tipo dziovina gleivine ir pan.)
Labiausiai patiktu purskiami : tantum verde vieni geriausiu, hexoral (reklamos aukoms-nieko gero), Mirhamile (abejoju ar teisingai parasiau tokie su MIRTA- papurskus darai i kelnes is skausmo nes taaaaaip grauzia gerkle -perspeju tik nepurskite vaikams)...
snd naujasis isbandymas is ciulpiamu pastiliu (isbandziau mazdaug visas populiariasias)- tantum lemon - nieko gero -tik kaina ~22lt doh.gif
Magnifique
Man labiausiai padeda Septolete Plius thumbup.gif
pusk
nu man sepolete kaip saldainis tik....
Cinnamon
Man labiausiai padeda "Apromelis". Pagal aprasyma tai vandeninis propolio tirpalas, jis be alkoholio tad tinka ir vaikams.
Na nzn man tai jis nepakeiciamas, pasipurskus iskart palengveja ir skanus smile.gif
pusk
QUOTE(Cinnamon @ 2008 11 07, 23:09)
Man labiausiai padeda "Apromelis". Pagal aprasyma tai vandeninis propolio tirpalas, jis be alkoholio tad tinka ir vaikams.
Na nzn man tai jis nepakeiciamas, pasipurskus iskart palengveja ir skanus  smile.gif
*

Jis purskiamas ???Kokia jo kaina mazdaug??? Dbr ciulpiu tantum lemon- kol vaistas burnoj-ryjent seiles gerkles neskauda..., bet nustojus skausmas pareina g.gif
Cinnamon
Taip purskiamas. Kaina apie 7 lt kazkur. tiksliai nepamenu 4u.gif
Va cia sitas Apromelis
Lucero
Skauda man ji beveik visada , jau pripratau biggrin.gif Padeda septolete smile.gif
ner_ko
Man trečia diena peilis gerklėj. Pirmą naktį išvis buvo prastai, beveik nemiegojau, naktį gal 30 kartų prabudau nuo skausmo. Jokie liugoliai, islamosai (gerai skamba biggrin.gif) ir skalavimai su imbieru ir druskomis nepadėjo. Kitą naktį jau buvau protingesnė ir
„įkaliau“ paracetamolio. smile.gif

Skaičiau vienoj medicininėj knygelėj, kad skausmą labai malšina cinko gliukonato tabletės arba ledinukai su cinku. Esą tik negalima jų vartoti daugiau nei 7 dienas, nes cinkas ima išstuminėti kitus mikroelementus. Panaršiau google ir, deja, neradau, kad kurioj vaistinėj būtų parduodamos cinko tabletės. Iki vaistinės nueit į žvalgybą negaliu, nes, kaip žinia, peilis gerklėj. unsure.gif

Gal kuri esat vartojusios ką su cinku? Kokie tai preparatai, ir kaip jie jums padėjo?
astukas
QUOTE(ner_ko @ 2008 11 27, 12:44)
Skaičiau vienoj medicininėj knygelėj, kad skausmą labai malšina cinko gliukonato tabletės arba ledinukai su cinku. Esą tik negalima jų vartoti daugiau nei 7 dienas, nes cinkas ima išstuminėti kitus mikroelementus. Panaršiau google ir, deja, neradau, kad kurioj vaistinėj būtų parduodamos cinko tabletės. Iki vaistinės nueit į žvalgybą negaliu, nes, kaip žinia, peilis gerklėj. unsure.gif

Gal kuri esat vartojusios ką su cinku? Kokie tai preparatai, ir kaip jie jums padėjo?
*

http://www.vaistai.lt/index.php?option=com...iuole,%20cinkas
http://www.vaistai.lt/index.php?option=com...iuole,%20cinkas

Dar yra kazkokios ciulpiamos tabletes su cinku, eziuole ir vit.C bet nepamenu pavadinimo. As ji daznai perku. O atskirai cinko gliukonato tai nesu maciusi schmoll.gif Bet jei nepadeda stiprus vaistai tai nesitikek kad cinkas isgelbes. Jis tiesiog padeda atsistatyt gleivinei po persalimo ligu.
ner_ko
Ačiū, tikrai esu mačius vaistinėse tuos Kukučio ledinukus. smile.gif
Man dar įdomu toks dalykas. Nelabai suprantu, kokio tipo gydymo reikia stipriai skaudančiai gerklei. Yra tie visokie graužiantys, dezinfekuojantys preparatai. Turiu galvoj visokias druskas, jodus (Liugolis), kitokius etanolio purškalus, kažkas minėjo graužiką su mirta, dar kiti rekomenduoja imbierą, česnaką, svogūną ir pan. Bet ta gerklė juk pasidaro kaip žaizda. Ar jai iš tikrųjų visada reikia to „nugraužimo“? Aš suprantu, kai dėl anginos gerklėj atsiradę pūlinių ar spuogelių ir pan. Bet kai, pvz., sergi gripu ir ji tiesiog yra ryškiai raudona ir dėl to skausminga, kaip tada su tom dezinfekcijom? Gal tada geriau skalaut kokiom švelniom ramunėlėm ar tept aliejum, kad mažintų skausmą, net nežinau. Nes man, pvz., po Liugolio tai gerklę gal 3 valandas graužė, sienom norėjosi lipt. Šiaip gi jodo ant žaizdų nieks nepila, o čia dar gleivinė. g.gif Tai gal, kai gerklės skausmo priežastys skirtingos, ir gydyt reikia skirtingai? blink.gif Ką manot?
astukas
Nu zinokit tikrai turetu padet svoguno kramtymas nuo skausmo unsure.gif Ji reikia kramtyt kol aitrumo nebesijaucia ir nereikia jo nuryt (nebent norit rolleyes.gif ). Kai vel pradeda skaudet, vel pakramtot..... Jis tikrai nenugraus o dezinfekuos. Dar tinka mirkyt kojas ir itrint padus kokiu eteriniu tepalu ar aliejumi, nes per padus gerai veikiama gerkle. O jeigu jau ziauriai gerkle surakino tai dekit spiritini kompresa ant gerkles (degtine skiesti per pus su vandeniu, pamirkyt marle, ja det ant gerkles, ant virsaus celofanas, ir uzsimataruojet skarele). Kompresa reikia laikyt apie 7 val. ir jeigu nuemus jis dar buna dregnas, vadinasi uzdejot gerai mirksiukas.gif
liūtuke
QUOTE(vikix @ 2007 12 16, 21:37)
Dar gali bandyti skalauti šiltu vandeniu su druska ir šiek tiek jodo, mano labai gerai padeda ... o jeigu daugiau užkimusi nei gerklę skauda, padeda kvepuoti garais (tiesiog virš puodo)  smile.gif  sėkmės
*

drinks_cheers.gif Su jodu turėtų atsargiai elgtis , turinčios problemų su skydliauke, tokiu atveju tinka tirpalas tik su druskyte 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.