Įkraunama...
Įkraunama...

Antakalnis: Naminukas

wub.gif yra darzelis "Naminukas" Silo/Smelio gatviu sankryzoje (kiemuose vidury). Ten priima nuo 3 metu. Girdejau tik gerus atsiliepimus. Pati sita darzeli lankiau vaikystej wub.gif
Del priemimo - tai dabar gali rinktis bet koki darzelis, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.
Atsakyti
Aš girdėjau vien labai gerus atsiliepimus apie "Naminuką" Smėlio g. smile.gif Bet ten mažai vietos. Pati buvau ten užrašius vaiką, kai dar Antakalny gyvenom. Nuėjom užrašyt, kai jam buvo pusė metų, o jau buvo vos ne visa grupė sudaryta.
Atsakyti
Girdėjau tik gerų atsiliepimų apie šitą darželį. Be to, mažas (tik 4 grupės), jaukus, šeimyniškas. Buvom užrašę saviškį, bet vėliau apsigalvojom, ir leidom į privatų.
Atsakyti
Labukas!
B
Atsakyti
Labukas!
Brno,o i koki privatu vedi vaikuti? Ar patenkinta? Kaip tik pradejau ieskoti darzelio.

(vauikas pribego ir paspaude ir issiunciau pirma tik pradeta zinute g.gif
Atsakyti
Domiuosi siuo darzeliu. Kas ka zinote, parasykite ax.gif Idomios ir teigiamos, ir neigiamos nuomones
Atsakyti
Mamytes, nejau nieks daugiau nelanko sio darzelio ax.gif
As noreciau savaja ten uzrasyt.
Ar yra ten sokiai, dainavimas, daile ar dar kas blush2.gif
O gal ir anglu pamokeles yra g.gif
Atsakyti
gal kas pradedat lankyt šį rudenį čia?
Atsakyti
Keista,kad atsiliepimu tiek mazai apie si darzeli. Mes uzsiraseme nuo kito rudens ten,tai butu idomu,kaip sekasi vaikuciams, kurie jau lanko si darzeli ax.gif
Atsakyti
mes jau lankom smile.gif Kol kas viskas gerai, dukrytei patinka, auklėtojos mielos, vaikučių mažiukų grupėj dar nedaug lanko. Pilna grupė susidarys iki naujų metų.

Mažai atsiliepimų, manau, dėl to, kad darželis labai mažas - tik po vieną amžiaus grupę, iš viso 4 grupės. Priima nuo 3 metų.
Atsakyti
O kokios pamokeles vyresniems buna?
Atsakyti
Na aš savo mažiuka irgi užrasiau, nors i darželi tik po tryjų metų eisime. Iš visų artimiausiu Antakalnio darželių šis patiko labiausiai, tik gaila, kad ten nėra papildomos veiklos, tik tai kas priklauso valstybinei programai. Nėra ir jokios salės, tiesa vienoje didesnėje grupėje stovi pianinas ir tiek.
Jau dabar matau, kad mano vaikas bus labai aktyvus, tad dar ieškosiu darželio kuriame veiktų papildomo ugdymo būreliai.
Atsakyti