Įkraunama...
Įkraunama...

Antakalnis: Pušaitė

Bistrycios gatveje yra"Pusaite" wink.gif as ji nusiziurejau ir uzrasiau savo pupa.praitais metais viska is pagrindu keite:langus,vamzdynus.....ten ena mano puseseres vaikai(pametinukai)ji labai gerai apie ji atsiliepe.ten dar yra daug visokiu papildomu uzsiemimu(turbut dabar visuose darzeliuose taip g.gif )pvz.anglu pamokeles 20 lt men.sokiu ar Penikio muzikos grupes nezinau kiek g.gif
Atsakyti
Vaikas lankė "Pušaitę": užsirašėm prieš 2 metus, kad pakliūt - reikėjo mokėti "koridoriaus remontui" 400lt, po to kas men. rinkliavos, grupę remontavom, kilimus, visokias priemones pirkom. dirba nuo 7-17:30, bet 7 ryto gyvos dūsios nerasi. nekritikuočiau jei nebūtume išsikraustę į kitą rajoną į"Justinuką" priėmė metų vidury ir be jokių priedų, darželis daug geriau susitvarkęs , rinkliavų 10k. mažiau, dirba nuo 6-18:30!!!
Jūratės gatvėj darželis toli nuo stotelių, privažiuot patogu tik su mašina.
"Naminukas " gerai jei iš anksto užsirašėt, priemokų neima, tik po vieną amžiaus grupę todėl neguminis, nebus vietų - neikišit.
papildomos pamokėlės anglų, šokiai ar dainavimas yra beveik visur už papildomą mokestį.
Atsakyti
Mes kai rinkomes is darzeliu Antakalnyje pirmiausia ziurejom, kad butu lopselis, nes planavom mazaja leisti anksciau 3 m. Buvom Pusaitej Bistrycios g., tai ten ponia direktore firminiu kostiumeliu pradejo giedoti apie eiles ir ziurejo i mus didelemis akimis, kuriose maciau, kaip sukosi $$$$... Kolege ten vede vaika, tai itaise tik uz kysi 400 lt ir dar pastoviai nesdavo remontui, dovanoms ir pan. Aisku, darzelis isciustintas. Nusispjoviau ir nuvedziau i artimiausia - Voveraite Jurates g. truputi apsepes, bet grupes gana jaukios, aukletojos nieko. Privalumas: turi savo katiline, todel gali sildyti kada reikia ir kiek reikia. Kadangi toliau nuo gatviu ir stoteliu, tai rami ir svari aplinka, didelis kiemas. Abi mano mergos eina. Maziuku grupeje tik 6-8 vaikai buna, o dideli irgi nedaug - 15 (ankstesniam darzely Zirmunuose buvo 24!) Ir papildomi bureliai yra: anglu, sokiu, muzikos.
Atsakyti
gakl kas dar galetumet apie siuos darzelius sviezesniu naujienu pasakyt? g.gif nes as uzrasius mergina i pusaite,bet jau issigandau jusu parasytu postu blink.gif mad.gif tiesa mergina zadu pradet pratint nuo 1,5 metu g.gif kur tokius mazucius priima? sad.gif
dar idomumo delei gal kas zino kaina Liubartienes darzelio? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
as pati uzaugau Pusaiteje, ir ta pati vedeja buvo, fui, nekokia, kaip fifa sedi, ir tikrai laukia, kysio. kaimyne pirko lovyte uz 500, kur keli vaikai gali miegoti, bet mes eisim, nes prie pat gyvenam, o tik pabando nepriimti, dar yra toks istatymas, kad pagal gyvenamaja vieta priklauso, nu tada as netylesiu,
Atsakyti
O gal zinot kokia Pusaites vedejos pavarde? Nes mano tevai turejo karcios patirties su tuo darzeliu (aisku, pries daug metu). Bande mane leisti i lopselio grupe, bet kai pora kartu uzpakali nuplove saltu vandeniu, itaise plauciu uzdegima. Tevai buvo priversti staigiai atsisakyti tokiu "atrakcionu" ir ieskoti kitos iseities. Taciau vedeja neuztenka, kad reketavo, kol lankiau lopseli, tevukui nedave ramybes ir toliau (jis tuo metu uzeme atsakingas pareigas). Tai tevukas po siai dienai ja kuo puikiausiai prisimena. Na bet tikiuosi per tiek metu vedeja jau turejo pasikeisti.. Gal tas darzelis pritraukia panasaus budo zmones smile.gif javascript:emoticon(':)')
O as vis nerimstu su Atzalele: gal kas lanko? Mums sis darzelis kaip ir butu patogiausias, taciau vedeja man pasirode per daug indiferentiska...Aciu
smilie
Atsakyti
Visai neseniai tame darželyje įvyko rokiruotė: viena iš vyr. auklėtojų tapo direktore, o pati direktorė - vyr.auklėtoja. Tas pats, tik šiek tiek kitaip...
Atsakyti
PUSAITEJE TA PATI DIRIKE, KAIP IR PRIES 25 METUS, NES AS TEN VAIKSCIOJAU, SLYKSTI BOBA.
Atsakyti
QUOTE(ursule @ 2004 12 30, 00:04)
as pati uzaugau Pusaiteje, ir ta pati vedeja buvo, fui, nekokia, kaip fifa sedi, ir tikrai laukia, kysio. kaimyne pirko lovyte uz 500, kur keli vaikai gali miegoti, bet mes eisim, nes prie pat gyvenam, o tik pabando nepriimti, dar yra toks istatymas, kad pagal gyvenamaja vieta priklauso, nu tada as netylesiu,


As irgi uzrasiau savo i Pusaite. Noreciau nuo 1.5 metu leisti, tai ji mane bande itikint, kad tik nuo 2 m priima. Tai sakau,vistiek uzrasykit, o ateis laikas, ziuresim. Sutiko "gerai, paziuresim" cool.gif blink.gif $$$$

Taip pat buvau "Spindulelyje" (kur vaikams, turintiems problemu su akytem), tai vedeja tikino, kad priima tik pagal siuntima nuo gydytojo.

Ursule, o kurioj gatvej tu gyveni? wink_3.gif Mes nuo vasaros-rudens gyvensim Grybo g.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liuduk: 05 sausio 2005 - 15:11
QUOTE(Liuduk @ 2005 01 05, 15:09)
As irgi uzrasiau savo i Pusaite. Noreciau nuo 1.5 metu leisti, tai ji mane bande itikint, kad tik nuo 2 m priima. Tai sakau,vistiek uzrasykit, o ateis laikas, ziuresim. Sutiko "gerai, paziuresim" cool.gif  blink.gif $$$$

Mes nuo vasaros-rudens gyvensim Grybo g.


as ir i "Pusaite" ketinu uzrasyti ax.gif . nes kaip ir tu nuo vasaros- rudens gyvensiu Grybo g. smile.gif

o sakykit, prasymas rasomas darzelyje ar galima "laisva forma" parasius nunesti? doh.gif
Atsakyti
mes irgi i pusate uzsirasem, prasymas laisva forma. tik kada eisim nezinia, labai jau mazas nuo 1.4m.
Atsakyti
nu va dabar savo grazuole pradejau ten vest. tiesa sakant kol kas patenkinta, ikyriai klausinejau aukletojos ka reikia atnest-na pvz tualetinio popieriaus ar kazka bet jin pasiule nusiramint nes nieko nereikia. kiek zinau kituose darzeliuose tai net savo saukstus reikia atsinest...
o kas link direktores, tai net nezinau kaip ten su kysiais, mes tai kazkaip stebuklingai ta vaika ikisom-zyzem zyzem zyzem ir iszyzem. ir net be isankstinio uzsirasymo... o grupe maza, gal tik 11 vaiku, bet pastoviai gal tik koki 6 buna.
Atsakyti